چاپ کردن این صفحه
چهارشنبه, 26 ارديبهشت 777 15:15

خرید شارپ MX-M350

خرید شارپ MX-M350 به عنوان یک دستگاه چاپ اداری می تواند تمامی نیازهای شما در مراکز چاپ و نشر، ادارات، مدارس و مراکز مختلف دیگر را برطرف کند. این دستگاه چاپ می تواند کارهای پرینت، کپی و اسکن را با کیفیت و سرعت مناسبی انجام داده و دارای امکانات جانبی مختلف قابل ارتقا می باشد.

استوک، آکبند یا بازسازی شده؟

برای خرید شارپ MX-M350 یا دستگاه های چاپ دیگر می توانید از دستگاه های استوک، بازسازی شده و یا آکبند خریداری کنید. دستگاه های آکبند همانطور که می دانیم دستگاه هایی نو هستند که در برندها و مدل های مختلف در بازار موجود هستند. این دستگاه ها معمولا قیمت بسیار بالایی و بیش از صد میلیون قیمت دارند.

دستگاه های استوک دستگاه های دست دومی هستند که چند سال در کشورهای دیگر معمولا کشورهای اروپایی کار کرده و با آمدن مدل های جدیدتر به کشورهای دیگر فروخته می شوند. این دستگاه ها کیفیت دستگاه های آکبند را تا حد بسیار زیادی داشته و می توانید آن ها را با قیمت بسیار کم تر تا حدود 50 درصد ارزان تر خریداری کنید.

دستگاه های بازسازی شده نیز دستگاه های کار کرده ای هستند که برخی از قطعات و تجهیزات اصلی آن را تعویض و یا تعمیر می کنند. این دستگاه ها نیز با قیمت کم تری نسبت به دستگاه های آکبند بوده و از ان جا که تجهیزات اصلی آن ها با اجزا جدید تعویض می شوند کیفیت کار بسیار بالایی همانند دستگاه های آکبند دارند.

مشخصات شارپ MX-M350

قبل از خرید شارپ MX-M350 بهتر است تا حدی با مشخصات و ویژگی های این دستگاه آشنا شوید. کیفیت و سرعت چاپ در این دستگاه به عنوان یک دستگاه اداری کاملا ایده آل و مناسب بوده و می توانید با کمک آن برگه و اسناد مختلف را با سرعت 35 برگ در دقیقه و با کیفیت 1200 DPI چاپ کنید.

این دستگاه چاپ دارای قابلیت کپی دو طرفه و کپی متوالی تا تعداد 999 برگ است. این ویژگی ها سرعت کاری شما را تا حد زیادی افزایش داده و به شما این امکان را می دهد که در تیراژهای بالا کپی بگیرید. حافظه داخلی بالا، مصرف انرژی پایین، راه های ارتباطی متنوع از جمله کابل USB و پورت شبکه، سازگاری با سیستم های عامل، سایز کاغذهای مختلف مورد استفاده، بزرگ نمایی و کوچک نمایی در چاپ مختلف از دیگر ویژگی های کاربردی این دستگاه است که شما را به خرید شارپ MX-M350 راغب می کند.

خرید شارپ MX-M350 از کپی ایران

کپی ایران یک فروشگاه اینترنتی دستگاه های اداری است که برای خرید انواع دستگاه های چاپ به صورت استوک، بازسازی شده و یا آکبند به آن مراجعه کنید. شما با مراجعه به سایت فروشگاه می توانید به راحتی مدل دستگاه مورد نظر خود را پیدا کرده، ویژگی ها و مشخصات آن را با مشاهده و با دستگاه های دیگر مقایسه کنید. از آن جا که کپی ایران یک فروشگاه وارد کننده دستگاه های چاپ می باشد، تمامی دستگاه های چاپ آن اصل بوده و همراه با شناسنامه و گارانتی به شما فروخته می شوند.

خواندن 109 دفعه