امکانات دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو mp7500

امکانات دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو mp7500

پردازش تخصصی سند با بالاترین عملکردفقط با دستگاه فتوکپی ریکوآفیشیو 75000
MP 7500 AFICIO

با تکیه بر تولید سند بازپرداخت اثبات-آینده
با رقابت شدید و ویژگیهای شغلی پیچیده تر، توانایی پاسخگویی به مشتری شما حائز اهمیت است. Ricoh’s Aficio™MP 7500 تمام نیازهای شما را برآورده می کند: تولید بر اساس نیاز با سرعت زیاد، تمام شدن مفصل و قابلیت اطمینان بسیار زیاد. برای پاسخگویی به بیشترین نیازهای بازپرداخت مرکزی، چاپ برای پرداخت و مراکز اطلاعات، حقیقتا هر نوع از خروجی های تخصصی امکان پذیر است. این سیستم هوشمند چند کاره برای تکمیل فراساختاری لازم برای شما طراحی شده و از آغاز تا پایان با جریان کاری شما سروکار دارد. با حداکثر امنیت و امکانات برتر سفارشی سازی، توانایی های شما فراتر از پردازش سنتی سند خواهد بود.

Aficio™MP 7500 : سرمایه گذاری اثبات برای آینده برای سطوح جدیدی از تولید.
تولید قابل اطمینان 75 صفحه در هر دقیقه
برگه های اصلی که به صورت دوطرفه در یک مسیر مجزا اسکن شده اند.
دخالت آسان کاربر برای عملیات از راه دور و نظارت بر آن
حالت نمایش ساده شده
به پایان رساندن برتر: قرار دادن کاور، ایجاد کردن پوشه، گیره کاغذ زدن، پانچ کردن و درست کردن یک کتاب کوچک
دوام فوق العاده و عمر طولانی اجزاء

آماده سازی اسناد بیشتر در زمان کمتر در آسان ترین شکل ممکن
به سادگی جریان کاری تولید شما با سرعت پیشرفته با Aficio™MP 7500 آسان می شود. یکپارچه بودن توانایی های کامل این دستگاه در بازار امروز برای ساده کردن روش کار شما طراحی شده و تولید سند را در فرآیندی بسیار کارآمد امکان پذیر می سازد. عملیات مقدماتی، خروجی پیوسته با کیفیت بالا و مجموعه ای منسجم :
همگی در عملکردی استثنایی گرد هم جمع شده اند.

کیفیت چاپ در بهترین حالت ممکن
بالاترین کیفیت عکس در بازار و رضایت مشتری شما را فراهم می کند. با رزولوشن خروجی
1,200 x 1,200 ، چاپهای بی عیب و نقص و کپی های با کیفیت شما تضمین شده است. برای لمس کیفیت نهایی، 5 حالت اصلی و 3 حالت تطابق تصویر قابل دسترس هستند.
روش های ذخیره سازی هوشمندانه برای چاپ کردن در صورت نیاز
اسکن اسناد برای ذخیره سازی هوشمندانه و استفاده مجدد از آنها برای چاپ سریع در صورت نیاز. حتی در این مورد می توانید اسناد را اسکن کرده و در ایمیل خود نگه داری کنید تا برای مشتری های خود اسناد ماندگار دیجیتالی فراهم کرده باشید.

خارج از خروجی معمول:
پوشه بندی-Z و ساده کردن پانچ
به مشتری های خود پیشنهاد بدهید امکان چارت های A3 و جدولها در اسناد A4 آنها وجود دارد. گزینه پوشهMP 7500’s z- به شما اجازه می دهد این کار را در روشی قابل استفاده و زیرکانه انجام دهید. برای آماده سازی بسته بندی استاندارد صنعتی سند،
GBC StreamPunch™ III پانچ کردن ROCK SOLID را برای بیشتر از 9 استایل بسته بندی مرسوم فراهم کرده است.

عملیات مستقیم
ساده ترین جواب برای کارهای پیچیده:
به همین دلیل می توانید MP 7500 را پیشنهاد بدهید. هیچ نیازی به مطالعه دستورالعملهای پیچیده نبوده و لازم نیست به یک کارشناس کامپیوتر تبدیل شوید. طی عملیاتی گسترده تنها با لمس یک پانل، یک کلیک می توانید واسطه چاپ باشید و به آسانی انتخاب کنید، این ابزار بدون هیچ پیچیدگی؛ کارهای چاپ،کپی یا اسکن شما را انجام می دهد. تمام کارکردهای به صورت مستقیم در دسترس بوده و به آسانی امکان پذیر هستند در حالی که عملیات بسیار آسان تر از حالت نمایش ساده شده می باشد.

البته و صد البته این محصول در تاریخ 90/1/20 پیشنهاد می شود ودر آینده احتمال اینکه مدل جدیدتری از شرکت ریکو تولید شود واز این محصول بهتر باشد هست پس در  تاریخ 90/1/20 بهترین محصول موجود بازار می باشد 

{jshop-prod-ins:148}

 

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید