دستگاه فتوکپی استوک تبریز

 

دستگاه فتوکپی استوک تبریز

دستگاه فتوکپی استوک تبریز می تواند. برای شما یک چالش باشد. اینکه بتوانید در این شهر فروشگاهی مطمئن پیدا کنید. که دستگاه های استوک را با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار شما قرار دهد. در این بخش به شما اطلاعاتی می دهیم. تا بتوانید فروشگاهی مطمئن برای خرید دستگاه فتوکپی استوک تبریز یا شهرهای دیگر پیدا کنید.

دستگاه فتوکپی استوک تبریز
دستگاه فتوکپی استوک تبریز

از چه فروشگاهی دستگاه های فتوکپی استوک بخریم؟

خرید دستگاه های استوک و دست دوم همیشه با یک نگرانی و سوء ظن همراه است! زیرا پشت ذهن همه ما این مساله وجود دارد. که دستگاه کار کرده بوده و احتمالا کیفیت اولیه خود را ندارد. باید به این مساله توجه کنید. که افراد سودجویی که دستگاه های مستهلک کپی خود را دیگر مورد استفاده قرار نمی دهند، آن ها را تحت عنوان دستگاه های استوک به فروش می رسانند. اما هر دستگاه کار کرده ای استوک نمی باشد. قبل از خرید دستگاه فتوکپی استوک تبریز یا هر شهر دیگر هنگام انتخاب فروشگاه حتما به نکات مهمی توجه کنید.

سال ساخت

آنکه دستگاه های برقی در اروپا و آمریکا معمولا بعد از 5 سال با دستگاه های جدید تعویض شده و برای فروش به کشورهای آسیایی فرستاده می شوند. بنابراین این دستگاه ها معمولا طول عمر بالایی ندارند. بنابراین قبل از خرید دستگاه فتوکپی سال ساخت دستگاه را از فروشنده بپرسید. در صورتی که طول عمر آن زیاد است احتمالا سال های زیادی نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

فروشگاه معتبر

مساله مهم دیگر انتخاب صحیح فروشگاه است. حتما از فروشگاهی خرید کنید که تنوع قابل قبولی در برند و تعداد دستگاه های استوک دارد. در این صورت مطمئن خواهید شد که فروشگاه واقعا وارد کننده بوده و دستگاه ها با کیفیت هستند. زیرا ممکن است هر فرد تنها با داشتن یک یا چند دستگاه کار کرده و قدیمی اقدام به فروش دستگاه های فتوکپی شخصی خود تحت عنوان استوک کند.

قطعات

بسیاری از دستگاه های استوک قبل از ورود به کشورهای آسیایی قطعات قدیمی خود را تعویض کرده و مدل های جدیدی را جایگزین آن می کنند. زیرا تجهیزات داخلی عمر محدود تری نسبت به عمر اصلی دستگاه دارند و باید بعد از چند سال تعویض شوند.

گارانتی و ضمانت نامه

در نهایت قبل از خرید دستگاه فتوکپی استوک تبریز و یا شهرهای دیگر حتما راجع به گارانتی و ضمانت نامه دستگاه نیز صحبت کنید. این دستگاه ها با وجود دست دوم بودن معمولا شناسنامه داشته و با گارانتی به فروش می رسند. در این حالت خیالتان بابت اصل بودن دستگاه و مشکلات احتمالی بعد از خرید راحت خواهد بود.

دستگاه فتوکپی استوک تبریز
دستگاه فتوکپی استوک تبریز

نکات مهم برای تشخیص دستگاه های فتوکپی استوک

به این نکته توجه داشته باشید که قطعات مختلف دستگاه های فتوکپی بعد از مدتی نیاز به تعویض پیدا می کنند برای مثال هیتر بعد از کارکرد 300 هزار برگه، امیج بعد از 50 هزار برگه و ترانسفر نیز بعد از 400 هزار برگه نیاز به تعمیر پیدا می کنند.

در واقع به همین دلیل است که دستگاه های برقی از جمله مدل های مختلف دستگاه های فتوکپیتوسط شرکت سازنده نیاز به سرویس داشته تا قطعات از کار افتاده با قطعات نو و فابریک جایگزین شوند.

دستگاه های سرویس نشده معمولا پیچ های یکسان داشته قطعات آن ها یک دوره زمانی دارند، اما دستگاه های سرویس شده ممکن است پیچ های مختلف داشته و یا برخی از قطعات جایگزین شده جدیدتر باشند.

بنابراین هنگام خرید دستگاه های فتوکپی پشت دستگاه ها را باز کنید و پیچ ها و در صورت امکان قطعات داخلی آن ها را بررسی کنید. در صورتی که تمامی قطعات قدیمی بوده و پیچ ها باز نشده باشند یعنی دستگاه سرویس نشده است.

نکته دوم برای انتخاب دستگاه های استوک انتخاب درست فروشگاه است. در صورتی که از فروشگاهی استفاده کنید که تنها یک یا دو مدل از دستگاه های فتوکپی را دارد احتمال خراب بودن آن ها زیاد است. بهتر است از فروشگاه هایی که خود وارد کننده بوده و مدل های مختلف و تعداد گوناگون دارند خرید کنید تا مطمئن شوید دستگاهی که قصد خرید آن را دارید کیفیت قابل قبولی دارد.

برای تشخیص اصل بودن دستگاه های استوک می توانید به بخش تنظیمات اطلاعات سرویس دستگاه رفته و شماره تلفن نمایندگی آن را چک کنید. این شماره تلفن باید مربوط به کشور مبدا دستگاه باشد.

نکات دیگری که هنگام خرید استوک یا مدل های دیگر باید توجه کنید آن است که کنتور مکانیکی و دیجیتالی دستگاه باید با یکدیگر یکی باشند. ایمیجینگ ها و کارتریج های دستگاه باید همگی از یک کشور و یک مدل باشند.

هیتر دستگاه را نیز قبل از خرید حتما بررسی کنید. سالم بودن و تمیزی هیتر نشان دهنده میزان کارکرد دستگاه است. در صورتی که هیتر نو و بدون لکه باشد یعنی کار نکرده و نو است. اما اگر روکش روی هیتر لکه دار و کثیف باشد نشان دهنده کار کرده بودن دستگاه است.

دستگاه فتوکپی استوک تبریز
دستگاه فتوکپی استوک تبریز

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه کپی استوک تبریز کلیک کنید.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید