دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452

دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452
دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452

دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452

دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452 از با کیفیت‌ ترین دستگاه‌های موجود در بازار است. که قابلیت کپی، پرینت و اسکن از مدارک و اسناد مختلف را دارا می ‌باشد. این نوع دستگاه قادر است مدارک و اسناد شما را به صورت رنگی یا سیاه و سفید پرینت بگیرد.

این مدل دستگاه با قیمتی ارزان قادر است چاپی با کیفیت فوق العاده‌ ارائه دهد. و به همین دلیل در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار می‌ باشد. همچنین قادر است حجم بالایی از برگه‌ ها را در مدت زمان کوتاهی چاپ کند. بنابراین موجب صرفه‌جویی در وقت خواهد شد. همچنین این توانایی را دارد. که با فلش و بدون وجود کامپیوتر پرینت بگیرد.

دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452
دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452

 کونیکا مینولتا c452

کونیکا مینولتا c452 یکی از با کیفیت ‌ترین و به روز‌ترین دستگاه‌ های‌ کپی موجود در بازار به شمار می‌آید. بهتر است بدانید که این مدل دستگاه کپی از نظر فنی شباهت زیادی به دستگاه ‌های کپی c652 و c552 دارد. این مدل دستگاه به دلیل ساخت حرفه‌ای و قدرتمند خود گزینه مناسبی برای افرادی هستند که استفاده زیادی از دستگاه کپی دارند. یکی از مزایای این مدل دستگاه این است که ایرادات و کاستی هایی که در نسل قبل وجود داشته در این مدل دستگاه برطرف شده است. از ایرادات نسل قبلی دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا می ‌توان به ضعف ایمیجینگ مشکی اشاره داشت که این مشکل در فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c452 رفع شده است. سیستم این دستگاه لیزری می‌باشد؛ به همین دلیل از دقت بالایی برخوردار است.

ویژگی‌های فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c452

کونیکا مینولتا به دلیل داشتن ویژگی ‌های خاص در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار است. دستگاه های فتوکپی این برند با داشتن امکانات متنوع می توانند پاسخگوی نیاز های متفاوت همه طیف از مشتریان باشند. از ویژگی‌ های بارز آن امکان اتصال به پورت USB می‌باشد. بنابراین می ‌توانید به راحتی کونیکا مینولتا را به کامپیوتر وصل نمایید. همچنین از قابلیت سورت به صورت دیجیتال و مکانیکی برخوردار می باشد.

کونیکا مینولتا به دلیل دارا بودن قابلیت EDF قادر است به صورت همزمان دو طرف سند را اسکن بگیرد. همچنین از قابلیت مشخص کردن موقعیت اسکن برخوردار می باشد. بنابراین به راحتی می‌توانید سند مورد نظر را در فایل اسکن پیدا کنید. بهتر است بدانید که این دستگاه از قابلیت اسکن به صورت رنگی هم برخوردار می‌ باشد.

این دستگاه قابلیت استفاده در شبکه را نیز دارا است که با کابل شبکه می‌تواند به تمام دستگاه ‌های موجود وصل شود. در حقیقت دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا یک دستگاه فوق حرفه‌ای است که برای افراد مختلف کاربرد دارد.

فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا 452c
دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452

مشخصات فتوکپی رنگی

فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c452 برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ تولید و به بازار عرضه شد و با قابلیت ‌های متفاوت خود کاربرد های فراوانی در بین مشتریان پیدا کرد. اما این دستگاه از سال ۱۳۸۸ وارد بازار ایران شد و به دلیل کیفیت بالا خیلی سریع در بین مشتریان محبوبیت پیدا کرد. از محسنات این مدل دستگاه این است که امکان پرینت توسط فلش به طور مستقیم برای مشتری را دارد. ایرادات نسل قبل این دستگاه در این مدل برطرف شده است. اصلاح امیج مشکی، اصلاح شدن میکسر زایدات و امکانات جدید از محسنات این دستگاه به شمار می‌روند.

سرعت

فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c452 از سرعت چاپ بالایی برخوردار می‌باشد؛ به طوری که قادر است در هر دقیقه ۴۵ برگ را چاپ کند. یکی از دلایل محبوبیت دستگاه همین سرعت بالای آن است. استفاده از این دستگاه مانع اتلاف وقت خواهد شد. طرز کار این دستگاه لیزری است و به همین دلیل از دقت بالایی برخوردار می‌باشد. به طوری که دقت پرینت این دستگاه ۶۰۰dpi است.

سطح چاپ کونیکا مینولتا c452

بهتر است بدانید که با کمک این دستگاه می توان کاغذ هایی با سایزهای مختلف اعم از A4، A3، A5 و B4 را  کپی گرفت. همچنین این فتوکپی رنگی از ۴ رنگ اصلی تشکیل شده است. این دستگاه قابلیت فکس نیز دارد؛ بنابراین از نظر کاربری فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c452 چهار کاره محسوب می‌ شود. می‌ توان گفت این مدل دستگاه برای افرادی که از فضای کافی در محیط کاری خود برخوردار نیستند، یا افرادی که توان هزینه مالی برای خرید دستگاه ‌های دیگر را ندارند بسیار مناسب می‌باشد. زیرا به تبع هزینه خرید یک دستگاه ۴ کاره از خرید ۴ دستگاه جداگانه کم تر است. همچنین این دستگاه از برد اسکنر تخت هم برخوردار است. اما سورتر و لارج باکس در این مدل دستگاه اختیاری می ‌باشد.

کشور سازنده

بهتر است بدانید این فتوکپی توسط کشور های مختلفی اعم از چین، ژاپن، کانادا، فرانسه، آلمان و آمریکا ساخته شده است. فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c452 ظرفیت سینی بالایی دارد و ۱۵۰۰۰ برگه در سینی آن جای می گیرند. بنابراین برای کارهای با ظرفیت زیاد بسیار مناسب خواهد بود. یکی از مشخصات قابل توجه این مدل دستگاه کپی این است که قابلیت تغذیه خودکار را دارد.

حافظه کونیکا مینولتا c452

بهتر است بدانید فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c452 از حافظه ۲ گیگا بایتی برخوردار است. به دلیل این ویژگی می‌توان حجم قابل توجی از اطلاعات را در آن نگه داشت و آن ها را در زمان مناسب چاپ کرد. همچنین به دلیل قابلیت چاپ دورو دیگر احتیاجی به توقف دستگاه و زیر و رو کردن برگه جهت چاپ و پرینت نخواهد بود. این قابلیت دستگاه مانع از اتلاف وقت مشتری خواهد شد و سرعت را نسبت به مدل هایی که این قابلیت را ندارند دو برابر می کند. c452 از طریق پورت USB2 می‌تواند به کامپیوتر وصل شود و سرعت عملکرد بالایی داشته باشد.

نوع کارتریج

نوع کارتریج در این مدل دستگاه تونر است. از طرفی می ‌توان گفت کارکرد کارتریج مشکی در این مدل دستگاه ۲۵۰۰۰ می ‌باشد. فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا c452 قابلیت اسکن با سرعت بالا نیز دارد. به طوری که قادر است در هر دقیقه ۴۵ برگ را اسکن بگیرد.

ویژگی‌های دستگاه کپی رنگی کونیکا

دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452 از مدل های جدید برند کونیکا مینولتا محسوب شده و ویژگی های بارزی دارد. این دستگاه چند منظوره کاربرد های فراوانی دارا می باشد.

سرعت عملکرد بالا

از ویژگی‌های بارز این دستگاه می‌ توان به سرعت عملکرد بالای آن اشاره کرد. بهتر است بدانید که این مدل قابلیت کپی یا پرینت رنگی 45 برگه در هر دقیقه، پرینت یا کپی سیاه و سفید 45 برگه در هر دقیقه و اسکن 50 برگه و سند در دقیقه را دارا می‌ باشد. بنابراین افرادی که حجم کاری بالایی دارند. می‌توانند با بهره‌گیری از این مدل دستگاه در هر ساعت بیش از چند هزار برگه را کپی، پرینت و اسکن بگیرند.

قابلیت کپی دو طرفه فتوکپی کونیکا C452

از دیگر ویژگی‌های این مدل دستگاه قابلیت کپی دو طرفه آن می ‌باشد. که همین ویژگی باعث افزایش سرعت عملکرد دستگاه شده است. زیرا در غیر این صورت باید برای کپی دو رو از برگه‌ها، دستگاه را متوقف کنید. و با دست برگه‌ها را پشت و رو کرده و سپس اقدام به کپی نمایید. اما دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452 قابلیت همزمان هر دو سمت برگه را بدون نیاز به جابجایی برگه برای شما فراهم کرده است. تا در وقت خود صرفه جویی کرده باشید.

اتصال مستقیم فلش مموری

ویژگی مهم دیگر دستگاه قابلیت اتصال مستقیم فلش مموری است. بنابراین با داشتن این محصول برای انتقال اطلاعات دیگر نیازی به کامپیوتر نخواهید داشت. این ویژگی راحتی کار با این دستگاه را چند برابر کرده است.

قابلیت کپی با فایلهای سنگین

در صورت انتقال اطلاعات از طریق کامپیوتر خواهید توانست سنگین ‌ترین و حجیم‌ ترین فایل‌های خود را با سرعت بسیار بالا به دستگاه انتقال دهید. زیرا C452 این قابلیت را دارد تا اطلاعات را با سرعت بالا لود کند و آن را از کامپیوتر به دستگاه منتقل نماید. در صورت نیاز به کپی فایل هایی با حجم سنگین این محصول انتخابی بسیار مناسب است.

حافظه دستگاه فتوکپی کونیکا C452

یکی از ویژگی‌های بارز هر دستگاه کپی حافظه آن دستگاه است. دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452 با دارا بودن حافظه 2 گیگابایتی خود قادر است حجم زیادی از اطلاعات را در خود ذخیره کرده و در صورت لزوم دستور چاپ آن ها را صادر کند. این نوع دستگاه برای ادارات و مکان‌ هایی که حجم زیاد کاری دارند بسیار پرکاربرد خواهد بود.

دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452 را می توانید با قیمت بسیار مناسب و خدمات پس از فروش از فروشگاه کپی ایران خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C452 کلیک کنید.

فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا 452c
فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا 452c

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید