ریسوگراف rp3700

ریسوگراف rp3700

125 میلیون ریال
برند : ریسو
* وضعیت دستگاه:

سورتر:

لارج باکس:

برد پرینتر:

ADF:

ریسوگراف rp3700 یکی دیگر از ریسوگراف ها و ماشین های اداری مخصوص باری کاری زیاد است. سرعت و قدرت و کیفیتی که با استاندارد های سنگین ترین پروژه ها نیز هماهنگ است و در عین نسبت به سایر مدل ها قیمت مناسبتری نیز دارد. همه توانایی هایی که شما ممکن است به آنها نیاز داشته باشید در این ریسوگراف جمع شده اند.

پیکربندی دستگاه

دستگاه ریسوگراف rp3700 ابعادی متوسط و مشابه با همه ریسوگراف های دیگر دارد. ابعاد این دستگاه 690*665*13710 میلی متر (در حالت باز بودن کامل سینی 60 سانتی متری آن) می باشد و وزن آن نیز چیزی در حدود 121 کیلوگرم می باشد.

در قسمت جلویی دستگاه یک درب کوچک دیده می شود که با باز کردن آن می توان به محتوای ماشینی و مکانیزه دستگاه دسترسی داشت. سیلندر، کلاهک نگهدارنده جوهر، محفظه کارتریج پلاستیکی و سایر قسمت های قابل تعویض نیز در این قسمت قرار دارد. یکی از نکات مثبت دستگاه های ریسوگراف کاربری ساده است و شما می توانید به آسانی هر قسمت قابل تعویض دستگاه را بدون کمک تکنسین تعویض و شارژ کنید.

بالای درب دسترسی نیز کنترل پنل و صفحه فرمان دهی به دستگاه دیده می شود. ریسوگراف rp3700 در کنترل پنل خود از یک صفحه لمسی به انضمام تعدادی دکمه فیزیکی بهره می برد. رابط کاربری دستگاه نیز بسیار کاربر پسند شده است و به طور کلی با یک نگاه مختصر می  توان این موضوع را متوجه شد. ظاهر همه دکمه های فیزیکی گویا، منو ها مرتب و همه آموزش ها حین کار به سادگی بیان خواهند شد.

رابط کاربری و اتصال به کامپیوتر؛ کنترل ارتقا یافته

کنترل و فرمان دهی به دستگاه نه تنها از طریق رابط کاربری آن امکان پذیر است، بلکه به کمک یک کامپیوتر جداگانه نیز می توانید نهایت کنترل را بر اوضاع دستگاه داشته باشید. مشاهده وضعیت مواد مصرفی و اوضاع فرآیند های دستگاه و همه چیز تحت نظر شما خواهد بود.

همچنین شما می توانید با ایجاد یک کارتابل آنلاین و بر خط، همه گردش کارهای خود را نیز به دستگاه ارجاع دهید. این ویژگی بسیاری از مشکلات ادارات بزرگی که مرتبا با پرینت و امور تکثیرات سر و کار دارند را حل می کند.

کیفیت مطابق با بالاترین استاندارد ها

کیفیت خروجی دستگاه آمیخته ای از تلفیق دو سنسور اسکن و پرینت با رزولوشن های 600 dpi می باشد. خروجی این سنسور ها از یک فرآیند مجهز به اسکن ها و پردازش های مختلف می گذرد. در نهایت از دستگاه خارج می شود. اسکن تمام اتوماتیک، نمایش اسکرینینگ حرارتی و پرینت حرارتی چند نمونه از فرآیند های دخیل در مسیر کپی گرفتن دستگاه هستند که باعث هرچه بهتر بنظر رسیدن نمایه و جزئیات کپی ها می شوند

کیفیت کپی های خروجی ریسوگراف rp3700 بسیار عالی بوده و کاملا نزدیک به سند اصلی می باشد. کیفیتی که از نظر بسیاری از رنکینگ ها و اعتبارسنجی های بین المللی نیز به لحاظ قابل تجارت بودن یا به اصطلاح دقیقتر Commercially acceptability تایید صلاحیت شده اند و ممتاز بودن کیفیت آن ها تایید شده است.

تضمین بهترین کیفیت با RISO i Quality

ریسوگراف rp3700 نیز همچون برخی مدل های مشابه ریسوگراف، به قابلیت RISO i Quality مجهز شده است. این فناوری به نوعی تضمینی برای کیفیت تکثیرات و استفاده هایی است که شما به عنوان یک اپراتور در کار با این دستگاه تجربه می کنید.

از جمله مواردی که دارای نشان i Quality بودن یک دستگاه برای شما ضمانت می کند تضمین بهینه ترین خروجی و کیفیت پرینت است. جلوگیری از بروز پیغام های خطای غیرضروری برای اپراتور دستگاه نیز مورد دیگری است. این مورد نشان از سازگاری دستگاه و امکان استفاده راحت و بدون درد سر حتی برای اپراتور های کم تجربه دارد.

ریسوگراف rp3700 توسط نشان RISO I Quality ضمانت می شود که دورریز کاغذ و خطاهای عملکردی را نیز به حداقل برساند. هشدار کم شدن مواد مصرفی و احتمال نیمه کاره ماندن فرآیند پرینت شما و همچنین جلوگیری از گیر کردن کاغذ یا جابجایی صفحات از اقدامات این دستگاه به منظور کاهش حداکثری مشکلات این چنینی می باشد.

سرعت راضی کننده

ریسوگراف rp3700 از ریسوگراف های هم قطار و مدل های مشابه خود عقب نمانده است. سرعت خروجی دستگاه به طور میانگین 90 برگ بر هر دقیقه و قابل تنظیم در 5 سطح از 60 الی 120 برگ در هر دقیقه می باشد. همه کارهای دستگاه به طور اتوماتیک صورت خواهند پذیرفت و 120 برگ شما با کمترین دخالت شما کپی خواهند شد و با این سرعت خارق العاده درست سر موعد تحویل به دست شما خواهند رسید.

زمان آماده سازی نخستین کپی پارامتری است که برای برخی کسب و کار های کوچک مثل دفتر تکثیرات مهم و حائز اهمیت می باشد. چرا که این کسب و کار ها بیشتر به کپی های متعدد و در لحظه نیاز دارند تا پروژه های سنگین. زمان تهیه اولین کپی برای ریسوگراف rp3700 چیزی در حدود 17 الی 31 ثانیه می باشد که به طور کلی زمان متوسطی است و خیلی هیجان انگیز به نظر نمی رسد.

پتانسیل بالا

البته باید توجه داشت که مصارف یک دستگاه ریسوگراف عمدتا بریا پروژه های سنگین بوده و این دستگاه ها مخصوص کلاس کاری با بار کاری زیاد می باشند. از این رو شاید سرعت نه معمولی آماده سازی اولین کپی کمی معقول تر بنظر برسد.

سرعت این ریسوگراف به طور کلی خوب می باشد و در این کلاس کاری و در تلفیق با قدرت دستگاه کاملا راضی کننده می باشد. راضی کننده به معنای اینکه پس از صبر کردن زمان 17 الی 31 ثانیه برای آماده شدن اولین کپی شما، طی یک ساعت بعد 7200 کپی دیگر نیز می توانید با شارژ به موقع سینی دستگاه تحویل بگیرید. مثل اینکه ریسوگراف rp3700 شما را نا امید نخواهد کرد!

از اوج یکپارچگی لذت ببرید

سیستم تضمین کیفیت ریسو یا RISO i Quality، به کمک یک سیستم ارتباطی دو طرفه به منابع و مواد مصرفی ریسوگراف rp3700 متصل است. وضعیت مواد مصرفی و همچنین وضعیت فرمان های ورودی به دستگاه از طریق امواج رادیویی به هر یک از طرفین دیگر فرستاده می شود. این طور به نظر می رسد که انگار هم بخش های دستگاه به یک دیگر متصل بوده و از اوضاع یکدیگر خبر دارند.

به محض اینکه فرمانی که خروجی پرینت آن به مواد مصرفی مازاد بر مقداری که در حال حاضر در دستگاه مانده است دریافت می شود، یک پیغام Radio Frequency RF مخابره می شود. به کمک این پیغام فرآیند پرینت زودتر متوقف می شود تا از نیمه کاره ماندن و یا دور ریز شدن کاغذ های نیمه چاپ شده جلوگیری کند.

بزرگ فکر کنید، صرفه جویی در هزینه ها

هزینه کپی گرفتن با rp3700 به شدت پایین و مقرون به صرفه میباشد. این ریسوگراف برخلاف اغلب دستگاه های کپی معمول، با افزایش تعداد کپی هایی که به عنوان خروجی تحویل میدهد، در مجموع فرآیند مقرون به صرفه تری را رقم میزند. چراکه شما یک بار هزینه صرف کپی کردن اطلاعات سند اولیه میکنید و بعد از آن هزینه صرف شده را بین تعداد کپی های خود تقسیم میکنید.

کم مصرف

دستگاه ریسوگراف rp 3700 به طور کلی کم مصرف می باشد و در برخی از حالات عملکردی صرفا اندازه مجموعه ای از دو لامپ حبابی ساده انرژی مصرف می کند. قطعات دستگاه با محیط زیست بیگانه نیستند و از مواد قابل قابل تجزیه ساخته شده اند که انرژی کمتری نیز مصرف میکنند. همچنین هیچگونه نشر شیمیایی خطرناک یا گاز سمی یا اشعه مضری از دستگاه منتشر نخواهد شد.

این ریسوگراف در برنامه ریزی رابط کاربری خود (که جلوتر به توضیح مفصل آن خواهیم پرداخت) حالت های عملکرد های ذخیره انرژی را نیز گنجانده است. حالت های خاموش شدن اتوماتیک یا استند بای شدن نیز از مواردی هستند که سبب می شوند دستگاه در اوقاتی که استفاده ای ندارد حداکثر توان و توان معادل روشن و آماده به کار بودن را مصرف نکند. این قابلیت نیز به شما در به حداقل رساندن هزینه های انرژی کمک می کند.

متصل، مناسب برای منابع اشتراکی

ریسوگراف rp 3700 قابلیت پشتیبانی از آیتمی به نام کنترل یکپارچه سامانه (Integrated System Control یا به اختصار ISC) را در اتصالات و شبکه های خود دارد. این آپشن که می تواند به صورت اختیاری به دستگاه افزوده شود سبب شده است تا این ریسوگراف به یک ماشین مناسب برای منابع اشتراکی تبدیل شوند. منابع اشتراکی امروزه راه حل بسیاری از مشکلات مجتمع های بزرگ هستند.

به کمک این فناوری همه افراد متصل به یک شبکه از قابلیت های این مشاین اداری استفاده کنند. مثلا همه کارمندان یک شرکت اداری بزرگ را در نظر بگیرید. همگی بدون اتلاف وقت می توانند اسناد خود را از طریق شبکه ای که به آن متصل هستند به ریسوگراف بفرستند. به این ترتیب شما با تهیه یک ریسوگراف rp3700 می توانید نیاز یک مجموعه بزرگ را نیز تامین کنید

جمع بندی

دستگاه ریسوگراف rp3700 همه ویژگی هایی را که برای انجام سنگین ترین پروژه ها به آن ها نیاز دارید را داراست. سرعت بالا، کیفیت عالی و دوام صفاتی هستند که در این ریسوگراف به نحو احسن و در بهترین حالت ممکن بیان شده اند.

برنامه کاربردی دستگاه به شما اجازه می دهد که همه کاربران و کامپیوتر های بزرگترین مجتمع ها را نیز به شبکه رایانش این دستگاه متصل نگاه دارید. هر کاربر می تواند از پشت میز خود و به وسیله یک کامپیوتر رومیزی ساده اسناد و اوراق گردش کار خود را که نیاز به پرینت شدن یا کپی شدن دارند، به دستگاه فرستاده و وقت را نیز تلف نکند.

قیمت این دستگاه کاملا مقرون به صرفه می باشد. علاوه بر دارا بودن ویژگی کلیدی ریسوگراف های این کلاس کاری که همان تقسیم هزینه اسکن سند اولیه بین اوراق کپی شده است، با خرید این دستگاه ارزش های افزوده دیگری را نیز دریافت می کنید. قابلیت تهیه پرینت بر روی برگه های اوت شده و یا روزنامه های باطله نیز از مزیت های کم نظیر این ریسوگراف می باشد که می تواند هزینه های شما را به طرز قابل توجهی کاهش دهد.

کلام آخر

استفاده از هر قابلیت و فضایی به منظور کاهش حداکثری هزینه های شما مهم ترین ویژگی ریسوگراف rp3700 قلمداد می شود. چه به لحاظ مصرف انرژِ و چه به لحاظ هزینه های تهیه کپی و باز نشر کپی ها، این ریسوگراف اقتصادی عمل می کند. واضح است کوچکترین ضرایب صرفه جویی نیز در کسب و کار های بزرگ بسیار به چشم می آیند. این ریسوگراف نیز یک انتخاب حرفه ای برای کلاس کاری با بار کاری زیاد می باشد.

شما می توانید ریسوگراف rp3700 را به صورت استوک با کیفیت خریداری کنید و به این نحو همین کارایی کم نظیر را با هزینه ای به مراتب کمتر تهیه کنید. همچنین امکان اضافه کردن بسیاری از آپشن های دستگاه به صورت اختیاری نیز فراهم شده است.

با انتخاب شخصی سازی شده این آپشن ها، هم پیکر بندی دستگاه را آن گونه که مطابق میل شماست تغییر دهید و هم خرید به مراتب مقرون به صرفه تری خواهید داشت. چرا که برخی از این آپشن ها مورد نیاز شما نمی باشند و لزومی نیست برای آن ها هزینه ای پرداخت کنید. سیستم تغذیه خودکار اسناد، سورتر، فینیشر و لارج باکس از این قبیل ویژگی ها هستند.

کاربری تک رنگ A3 زن

سرعت 40 تا 120 برگ در دقیقه

دقت 600*600 dpi

امکانات اختیاری اتصال به کامپیوتر -ADF-سیلندر اضافه برای چاپ دورنگ و بیشتر

سال تولید 2007

کشور سازنده چین - مالزی

توضیحات دستگاه ریسوگراف rp3700

با سطح چاپ A3 و اندازه کاغذ خور1.5بیشتراز A3 یکی از مدلهای مناسب برای دفاتر فنی - مدارس و... مواد مصرفی آن تامین و در بازار فراوان است مرکب و مستر این سری بدون چیپست هستند.

 

اسکن به فایل

ندارد

برد پرینتر

اختیاری

قابلیت چاپ دو رو

ندارد

برد اسکنر

تخت

نوع پورت ارتباطی

USB 2
Ethernet

قابلیت کپی

دارد

دقت پرینت

600Dpi

سطح چاپ

b4
A3
A4

قابلیت چاپ مستقیم

دارد

این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود

بله

سرعت چاپ

130 برگ در دقیقه

قابلیت تغذیه خودکار(ADF)

اختیاری

توان کار ماهانه

بدون محدودیت

سال تولید

2005

نوع کارتریج

جوهر

کشور سازنده

چین
ژاپن

سرعت کپی رنگی

120 برگ در دقیقه

سورتر

اختیاری

فکس

ندارد

لارج باکس

اختیاری
ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 145 کیلوگرم

نظرات (0)

دارای امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - برای دسترسی به امکانات بیشتر (پاسخ دادن به کامنت دیگران یا آپلود فایل) ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
به این پست امتیاز دهید:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

ساعتهای کاری

شنبه تا پنج شنبه
9:00 صبح تا 18:00
پنج شنبه
9:00 صبح تا 16:00
جمعه
تعطیل

ما در تمام تعطیلات کار می کنیم

خبرنامه الکترونیکی

برای اطلاع از آخرین اخبار، بروزرسانی ، محتوا، نظرسنجی ها و پیشنهادات کپی ایران ثبت نام کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی