Loading...
شارپ 4100

شارپ 4100

80 میلیون ریال
برند : شارپ

شارپ 4100 یکی از دستگاه‌ های کپی رنگی چند منظوره و محصولی از برند معتبر و با سابقه شارپ می باشد. استفاده از این مدل دستگاه به دلیل داشتن قابلیت های مختلف در بین کاربران بسیار پرکاربرد و رایج شده است. کاربران با استفاده از این دستگاه فتوکپی رنگی قادر هستند کارهای خود را با کیفیت و وضوح مناسبی چاپ و تکثیر نمایند. استفاده از این دستگاه فتوکپی رنگی باعث جان بخشیدن به کارها شده و به نوعی توانسته است توجه مشتریان را به بهترین نحو به خود جلب کند.

بررسی و شناخت نکات مهم خرید شارپ 4100

قبل از خرید دستگاه های کپی بهتر است با نکات مهم و ضروری دستگاه آشنا شوید تا به راحتی بتوانید یک دستگاه مناسب و ایده آل را برای محیط کاری خود انتخاب نمایید.  اولین نکته مهم و ضروری در انتخاب دستگاه های کپی این است که باید یک دستگاه را براساس نیازهای خود انتخاب و خریداری کنید.

یکی از نکات مهم و قابل  توجه در خرید دستگاه کپی انتخاب آن براساس تکنولوژی چاپ می باشد.  زیرا دستگاه های کپی از دو روش جوهر افشان و  لیزری جهت چاپ اسناد و متون مختلف استفاده می کنند.  از اینرو لازم به ذکر است که دستگاه های لیزری از کیفیت و دقت بالایی جهت چاپ برخوردار هستند. از اینرو در صورتی که کیفیت بالای چاپ برای شما اهمیت دارد بهتر است دستگاه کپی را انتخاب  و خریداری نمایید که از تکنولوژی چاپ لیزری بهره می برد.

از دیگر موارد مهم در انتخاب دستگاه کپی حافظه دستگاه است. به هر اندازه که دستگاه دارای حافظه بالایی باشد کاربران قادر خواهند بود  اطلاعات و فرامین بیشتری را ذخیره و در مواقع نیاز از آن ها استفاده نمایید.  همچنین کاربران با استفاده از حافظه دستگاه می توانند اطلاعات مورد نظر را در حافظه دستگاه ذخیره  نمایند و در زمان نیاز دستور چاپ آن را بدهند. همچنین در صورتی که  کاربران بخواهند از فایل های سنگین کپی و یا پرینت بگیرند، دستگاه باید ظرفیت اطلاعات را داشته باشد تا بتواند از آن ها استفاده کند. از اینرو به هر اندازه که دستگاه دارای حافظه بالایی باشد کاربران  می توانند فرامین  و اطلاعات بیشتری را ذخیره و در مواقع نیاز از آن ها استفاده نمایند.

از دیگر نکاتی که باید در هنگام خرید دستگاه کپی مورد توجه قرار گیرد اندازه و ابعاد دستگاه می باشد. باید در هنگام خرید سعی کنید یک دستگاه متناسب با فضای کاری خود را انتخاب نمایید. همچنین از دیگر نکات مهم و قابل توجه در انتخاب دستگاه کپی کیفیت و رزولوشن چاپ دستگاه است. از آنجا که معیار کیفیت با واحدی به نام DPI سنجیده می شود بهتر است دستگاه کپی را انتخاب کنید که از میزان DPI بالایی برخوردار باشد. هر چه کیفیت دستگاه بالا باشد به همان اندازه میزان عملکرد بالایی را خواهد داشت.

ظرفیت سینی و تعداد برگه‌هایی که در دستگاه قرار می‌گیرد یکی دیگر از ویژگی‌های مهم دستگاه‌های فتوکپی می باشد که باید در انتخاب و خرید دستگاه های کپی مورد توجه کاربران قرار گیرد. زیرا به هر اندازه که ظرفیت سینی دستگاه بالاتر باشد سرعت عملکرد دستگاه هم به نسبت بیشتر خواهد شد.

همچنین از دیگر موارد مهم که باید به طور اساسی مورد توجه قرار گیرد چند منظوره بودن دستگاه می باشد. از اینرو باید با توجه به محیط کاری خود این دستگاه ها را انتخاب نمایید. خرید این نوع دستگا های کپی چند منظوره بهترین گزینه برای کسانی است که از توان مالی زیادی برخوردار نیستند. خرید و انتخاب این نوع دستگاه ها علاوه بر اینکه از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است، فضای کمی از محیط مورد نظر را نیز اشغال می کند.

لازم به ذکر است که بهترین معیار برای سنجش سرعت یک دستگاه کپی تعداد برگه های چاپ شده در هر دقیقه می باشد. از اینرو شارپ 4100 به دلیل اینکه در هر دقیقه ۴۰ برگ را چاپ می کند  دارای سرعت مناسبی جهت چاپ اسناد به صورت رنگی است.

مشخصات ظاهری و فنی شارپ 4100

به جرات می توان گفت که امروزه دستگاه های کپی یکی از پرکاربردترین تجهیزات اداری به شمار می آید.  تقریبا از این دستگاه ها در تمامی مراکز عمومی جهت چاپ اسناد استفاده می شود. شارپ 4100 یکی از دستگاه های فتوکپی رنگی با کیفیت می باشد. از این دستگاه کپی می توانید برای چاپ، پرینت و اسکن انواع اسناد و متون مختلف به بهترین شکل بهره مند شوید. در ادامه به طور تخصصی با ویژگی های این مدل دستگاه کپی رنگی آشنا خواهیم شد.

سرعت چاپ شارپ 4100

همانطور که می دانید سرعت چاپ دستگاه های کپی براساس تعداد برگه های چاپ شده در دقیقه سنجیده خواهد شد. این مدل دستگاه کپی قادر است در هر دقیقه ۴۰ برگ را چاپ کند. از اینرو از سرعت مناسبی جهت چاپ اسناد و متون  مختلف برخوردار می باشد.

چند منظوره بودن

شارپ 4100 یک دستگاه ۴ منظوره پرینت، کپی، فکس و اسکن است که می تواند در حد استاندارد نیازهای کاری شما در هر چهار حوزه برطرف کند. با استفاده از این دستگاه می توانید از اسناد مختلف کپی و یا پرینت بگیرید. همچنین قادر خواهید بود از فایل های مختلف اسکن گرفته و آن را به مقاصد مختلف ارسال نمایید.

از طرفی خرید یک دستگاه چند منظوره نیاز شما به محیط مورد نیاز را کم کرده و فضای کاری مفید را به طور چشمگیری افزایش می دهد. استفاده از این مدل دستگاه از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. زیرا شما با خرید یک دستگاه از قابلیت های بسیار زیادی بهره مند خواهید شد. 

قابلیت کپی شارپ 4100

بهتر است بدانید که یکی از بخش های مهم و اساسی  هر دستگاه فتوکپی سیستم کپی آن می باشد. این مدل دستگاه کپی قادر است اسناد و تصاویر مختلف را به صورت رنگی و با بهترین کیفیت چاپ و کپی کند. همچنین از قابلیت کپی دو طرفه همزمان برخوردار است. از اینرو این ویژگی سرعت کار شما را تا دو برابر افزایش می دهد.

قابلیت پرینت

کاربران با استفاده از شارپ 4100 علاوه بر کپی قادر هستند از اسناد و متون مختلف به بهترین شکل پرینت بگیرند. رزولوشن و کیفیت این مدل دستگاه کپی رنگی با اغلب تکنیک های مهندسی شده پردازش تصویر آمیخته شده است که در نهایت موجب افزایش کیفیت خروجی دستگاه می شود.  از اینرو این مدل دستگاه کپی قادر است به بهترین شکل از اسناد مختلف به صورت رنگی پرینت بگیرد و جلوه و زیبایی خاصی به اسناد هدیه کند.

قابلیت اسکن شارپ 4100

یکی دیگر از کارکردهای این دستگاه کپی قابلیت اسکن آن می باشد که باعث افزایش کارایی آن در ادارات و مراکز چاپ و تکثیر شده است. این دستگاه می تواند فایل های مختلف را با کیفیت مناسبی اسکن کند. لازم به ذکر است که کاربران با استفاده از این مدل دستگاه کپی قادر  هستند جزئیات مختلف را به صفحه نمایش انتقال دهد. همچنین با خرید این مدل دستگاه  قادر هستید اسکن رنگی تصاویر را با کیفیت مناسبی تهیه نمایید.

قابلیت فکس

یکی از ویژگی های مهم و پرکاربرد دستگاه کپی رنگی شارپ 4100 قابلیت فکس آن می باشد. این مزیت استفاده از این مدل دستگاه کپی را بسیار پرکاربرد و قابل استفاده کرده است. کاربران با استفاده از این ویژگی به راحتی می توانند فایل های مورد نظر خود را به شبکه و ایمیل به بهترین شکل ارسال کنند.

راه های ارتباطی شارپ 4100

یکی از ویژگی های دستگاه های فتوکپی که بر کارایی آن ها  به طور قابل توجهی دارای تاثیر مستقیم است،  تعداد و تنوع راه های ارتباطی است که برای دستگاه در نظر گرفته شده است. در شارپ 4100 مانند بسیاری از دستگاه های فتوکپی دیگر درگاه های USB برای انتقال اطلاعات وجود دارند. از دیگر مزیت های این نوع دستگاه فتوکپی می توان به اتصال آن از طریق LAN اشاره کرد.

لازم به ذکر است که برای ارتباط با دستگاه های جانبی مانند فلش مموری ها، لپ تاپ ها و هاردها نیاز به پورت و راه های ارتباطی خواهید د اشت. از اینرو کاربران با انتخاب و خرید این مدل دستگاه کپی با داشتن این ویژگی به راحتی می توانند به دستگاه های جانبی دیگر وصل شده و اطلاعات مورد نظر خود را انتقال دهند.

صفحه نمایش لمس

بهتر است بدانید که یکی از ویژگی های مهم و قابل توجه شارپ 4100 داشتن صفحه نمایش لمسی می باشد. داشتن این ویژگی استفاده از دستگاه کپی را بسیار راحت و آسان نموده است. زیرا کاربران به راحتی می توانند تمام اطلاعات چاپ و دستورهای مورد نیاز بر روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده کنند. از اینرو تنها با لمس یک انگشت در کمترین زمان و به راحتی قادر هستند عملکرد دستگاه را تعیین کنند. از دیگر مزایا و قابلیت های این دستگاه این است که کاربران به راحتی می توانند در کنار دستورات چاپ اطلاعات مفیدی مانند زمان چاپ، تعداد برگه های باقیمانده و ... را به خوبی مشاهده کنند و کارهای خود را براساس این اطلاعات برنامه ریزی کنند.

قابلیت چاپ به طور مستقیم

این مدل دستگاه کپی از قابلیت چاپ به طور مستقیم برخوردار می باشد. این ویژگی دستگاه به نوعی باعث افزایش سرعت و عملکرد آن خواهد شد. بنابراین از اتلاف وقت کاربران به طور چشمگیری جلوگیری می کند. مواقعی که کاربر نیازی به ذخیره فایل های چاپ شده در دستگاه نداشته باشد، می تواند با استفاده از قابلیت چاپ مستقیم فایل ها را بدون انتقال به دستگاه و به صورت مستقیم چاپ کند.

قابلیت چاپ دو طرفه شارپ 4100

بهتر است بدانید که قابلیت چاپ دو طرفه یکی از قابلیت های مهم و پرکاربرد در دستگاه های چاپ به شمار می آید. شارپ 4100 قادر است اسناد را به صورت همزمان و پشت و رو چاپ نماید. از اینرو این ویژگی از اتلاف وقت انرژری جلوگیری کرده و سرعت کار را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد. زیرا در صورتی که دستگاه فاقد این قابلیت باشد کاربران مجبور هستند به صورت دستی برگه را زیر و رو کند که باعث کندی در فعالیت دستگاه می شود. 

قابلیت نصب فینیشر

از دیگر قابلیت ها و خصوصیات این دستگاه کپی رنگی که به طور چشمگیری بر روی کارایی آن تاثیر مستقیمی دارد قابلیت نصب فینیشر است. بهتر است بدانید که کاربران در صورت استفاده از  فینیشر اداری LX  قادر هستند از سینی تا ۲۰۰۰ هزار برگه استفاده کنند.

قابلیت کیبورد

یکی دیگر از مزیت های مهم و قابل توجه این دستگاه کپی داشتن صفحه کیبورد می باشد. همانطور که می دانید صفحه‌ کلیدها دارای  یکسری دکمه ‌هایی هستند که بر روی آن ها نویسه هایی چاپ شده است. از اینرو کاربران با استفاده از این دکمه ها قادر هستند به راحتی زمان چاپ، تعدا برگه ها و ... را تنها با فشار دادن یک دکمه به دستگاه انتقال دهند.

کپی متوالی

منظور از کپی متوالی تعداد برگه هایی است که دستگاه با برنامه ریزی و بدون د خالت کاربر چاپ می کند. کپی متوالی در هر دستگاه با توجه به ظرفیت و حجم کاری متفاوت است. از اینرو شارپ 4100 قادر است تا 999 عدد کپی را به صورت همزمان و متوالی کپی بگیرد. این قابلیت دستگاه به طور چشمگیری باعث افزایش سرعت کاری دستگاه می شود.

جمع بندی و کلام آخر

شارپ 4100 یکی از دستگاه های کپی رنگی  با کیفیت و کارایی بالا می باشد. این دستگاه به دلیل داشتن قابلیت های چند کاره قادر است تمامی نیازهای کاربران را به بهترین شکل رفع و رجوع کند. به همین دلیل فضای کمی از محیط کاری را اشغال کرده و برای کسانی که از فضای کافی در منزل یا محیط کاری خود برخوردار نیستند بهترین گزینه به شمار می آید.

نحوه کار کرده وکیفیت شارپ4101mx

فیلم آموزش رفع گیر کاغذدر دستگاه فتوکپی رنگی شارپ 4101mx

سال تولید

2015
2017

کارکرد کارتریج مشکی

12000

برد پرینتر

اختیاری

کشور سازنده

ژاپن
چین

سرعت کپی رنگی

50 برگ در دقیقه

برد اسکنر

تخت

فکس

ندارد

قابلیت چاپ دو رو

دارد
ندارد

اسکن به فایل

دارد

قابلیت کپی

دارد

کاربری

چهار کاره

نوع کارتریج

کارتریج تونر

سرعت چاپ

40 برگ در دقیقه

نوع پورت ارتباطی

Ethernet
USB 2

دقت پرینت

1200Dpi

قابلیت چاپ مستقیم

دارد

سطح چاپ

b4
A4
A3
A5

قابلیت تغذیه خودکار(ADF)

اختیاری

حافظه

80 گیگ

سورتر

اختیاری

ظرفیت سینی کاغذ

1180 برگ

لارج باکس

اختیاری
ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0
وزن 114 کیلوگرم

نظرات (0)

دارای امتیاز 0 از 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - برای دسترسی به امکانات بیشتر (پاسخ دادن به کامنت دیگران یا آپلود فایل) ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید.
به این پست امتیاز دهید:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

ساعتهای کاری

شنبه تا پنج شنبه
9:00 صبح تا 18:00
پنج شنبه
9:00 صبح تا 16:00
جمعه
تعطیل

ما در تمام تعطیلات کار می کنیم

خبرنامه الکترونیکی

برای اطلاع از آخرین اخبار، بروزرسانی ، محتوا، نظرسنجی ها و پیشنهادات کپی ایران ثبت نام کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی