فتوکپی استوک ریکو آفیشیو 3035

فتوکپی استوک ریکو آفیشیو 3035

دستگاه فتوکپی استوک ریکو آفیشیو 3035  با سرعت 35 برگ در دقیقه

امکانات : اتصال به کامپیوتر به عنوان پرینتر  – قابلیت سورت دیجیتال و سورتر مکانیکی  – سوتر مجهز به فینیشر و ساده – قابلیت ای دی اف اسکن دو رویه همزمان  – ای دی اف صفحه ثابت – اسکن تو فایل – اسکنر سیاه سفید – جهت مشاهده قیمت فتوکپی استوک  ریکو آفیشیو 3035 و سایر امکانات آن با کلیک بر روی تصویر وارد فروشگاه شوید.

 

کاربری : فتوکپی استوک ریکو آفیشیو 3035 مناسب برای امورات تکثیر متوسط  و متفرقه است مواد مصرفی آن مناسب و کلیه قطعات این دستگاه در بازار براحتی قابل تهیه و در دسترس می باشد . قطعات اصلی این مدل مانند یونید دولوپر و هیتر و ترانسفر با مدلهای 2045 همسان است و در حقیقت یک مدل بالاتر از مدل 2045 می باشد.

 

محسنات و معایب : از محسنات این دستگاه می توان بورس بودن قطعات  و قیمت مناسب مواد مصرفی این دستگاه را نام برد از معایب ریکو آفیشیو 3035 می توان ضغیف بودن لیزر یونیت این مدل را برشمرد این سری اولین نسل دستگاههای دیجیتال با ای دی اف صفحه ثابت می باشد از دیگر معایب این سری دستگاهها بعلت مسیر غیر مستقیم حرکت کاغذ مناسب کپی بر روی مقوا یا کارت عروسی نیست . فلت اسمن به برد اصلی که در سری فتوکپی ریکو آفیشیو فلت بود و زود خراب یا آسیب دیده می شد و باعث دردسر بسیاری بود در مدل ریکو آفیشیو 3035 تبدیل به سوکت مقاومی شده است .

نکات مهم به هنگام خرید : این مدل استوک مناسبی برای دفاتر فنی و محیط های تکثیر متوسط است و استوک آن فراوان است در حقیقت میشود گفت هم استوک آن زیاد است و هم کار کرده این مدل نیز در بازار یافت می شود خریداران محترم می توانند استوک تمیز این مدل را براحتی تهیه و خریداری فرمایند برای مثال ما حدود 35 دستگاه از این مدل را در کنتورهای بسیار مناسب و زیر 100 هزار را در انبار موجود داریم.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید