فتوکپی کانون

فتوکپی کانون محصول شرکت Canon است که در بین 500 شرکت برتر دنیا در رتبه 154 ایستاده است. رتبه ای که نشان از تخصص و کیفیت بالای محصولات این شرکت دارد. کانن یک شرکت چند ملیتی است. که مقر اصلی آن در توکیو ژاپن قرار دارد. در ابتدای کار تخصص کانن تنها تولید دوربین های مختلف و لوازم جانبی مربوط به آنها بود. اما به تدریج محصولات کانن مورد توجه قرار گرفته و آنها تصمیم گرفتند. در زمینه تولید تجهیزات اداری نیز اقدام کنند.

دستگاه فتوکپی Canon یکی از همان تجهیزات اداری است. که توسط این شرکت ساخته شد. نمونه اولیه فتوکپی کانن ابعاد بزرگی داشت. و تنها برای مکان های اداری مناسب بود.، اما با توجه به بازدهی خوبی که داشت مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

رفته رفته شرکت کانن با تکنولوژی روز دنیا پیش رفته و انواع دستگاه های کپی، پرینتر و اسکنر اداری را تولید نمود. بعد از گذشت مدت زمانی کانن ابعاد دستگاه های خود را کاهش داده و در سال 2003 توانست. به بازار مصارف خانگی نیز راه یابد. همچنین سال 2005 نیز از اولین دستگاه فتوکپی چندمنظوره کانن رونمایی شد.

فتوکپی کانون
فتوکپی کانون

مشخصات فتوکپی کانون

دستگاه فتوکپی کانون چه در ابتدای ساخت و چه هم اکنون بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. علت این امر شاید مربوط به نام برند کانن باشد. که پیش از این در تولید تجهیزات الکترونیکی همچون دوربین امتحان خود را پس داده است. همانطور که گفته شد دستگاه کپی کنون در ابتدا تنها برای مصارف اداری ساخته شد اما هم اکنون انواع دستگاه فتوکپی، چاپگر، اسکنر و دستگاه های چند منظوره کانن در بازار یافت می شوند.

دستگاه فتوکپی کانن رابط کاربری ساده ای داشته و استفاده از آن تقریبا برای همه ممکن است. دستگاه های سایز بزرپ کانن اکثرا مجهز به صفحه نمایش بوده و از رزولوشن مطلوبی برخوردار هستند. آنها سرعت مناسبی نیز در چاپ داشته و حداقل در کمترین حالت می توانند 40 برگه را در هر دقیقه چاپ کنند. به علاوه زمان گرم شدن آنها نیز کوتاه است. بسیاری از مدل های به روز دستگاه فتوکپی کانن حافظه داخلی بالا و هارد دیسک دارند.

در کنار تمامی این ویژگی های مثبت دستگاه فتوکپی کانن برای مصارف خانگی نیز به خوبی مطرح شده است. بسیاری از این دستگاه ابعاد کوچکی دارند اما مانند دستگاه های اداری تلفیقی از کپی، چاپگر و اسکنر هستند. به علاوه در مدل های جدید دستگاه های فتوکپی کانن امکان اتصال به شبکه، اتصال به اینترنت، چاپ از روی فلش و … گنجانده شده است.

خرید دستگاه

خرید دستگاه فتوکپی کانون برای بسیاری از ادارات، چاپخانه ها، مدارس، دانشگاه ها و انتشاراتی ها می تواند موثر باشد. این دستگاه ها با سرعت بالای خود باعث افزایش بازدهی کاری شده و هر آنچه را که از یک دستگاه فتوکپی لازم دارید. در اختیار شما قرار می دهند. فتوکپی های کانن می توانند. اسناد و تصاویر مورد نظر شما را به صورت رنگی یا سیاه و سفید چاپ کرده و یک کیفیت استثنایی برای شما ایجاد کنند.

البته پیش از خرید دستگاه کپی کنون باید تمامی موارد مورد نظر خود را لحاظ کنید. تا یک خرید اقتصادی داشته باشید. به عنوان مثال اگر به دنبال چاپ تصویر نیستید. یک فتوکپی سیاه و سفید کفایت می کند. یا اینکه اگر تنها نیاز به یک چاپگر دارید لازم نیست. پول بیشتری بابت خرید یک دستگاه چند منظوره بپردازید. پس پیش از خرید هدف خود را معلوم کرده و با دید باز یکی از محصولات متنوع کانون را انتخاب کنید.

بیشتر دستگاه های فتوکپی اداری کانن چند منظوره هستند. به همین جهت خرید آنها می تواند. از نظر مالی بار مثبت داشته باشد. زیرا دیگر مجبور نیستید بابت خرید دستگاه کپی، پرینتر، اسکنر و حتی در مواردی فاکس پول های جداگانه بپردازید. خوشبختانه در فروشگاه اینترنتی کپی ایران می توانید. مدل های مختلف دستگاه فتوکپی کانن را با بالاترین سطح رضایت خریداری کنید.

فتوکپی کانون
فتوکپی کانون

قیمت دستگاه

برای اطلاع از قیمت دستگاه فتوکپی کانون باید مراکز مختلفی که این دستگاه ها را عرضه می کنند. رصد کرده و در نهایت بهترین و رقابتی ترین قیمت ممکن را انتخاب کنید. البته باید این واقعیت را نیز بپذیرید که هزینه دستگاه فتوکپی کانون از مدلی به مدل دیگر تفاوت دارد. برخی از دستگاه ها تونر مصرفی کمتری دارند، برخی برق بیشتری مصرف می کنند و … .

انتخاب بر حسب نیاز کاری

اگر پیش از سفارش دستگاه فتوکپی کانون ویژگی های انواع مدل های آن را به خوبی بررسی کرده و با کارایی های مختلف آنها آشنا شده باشید. می توانید بهترین مدل را متناسب با نیاز خود خریداری کنید. در این بین اطلاعات موجود در وبسایت فروشگاه کپی ایران می تواند مفید باشد. اگر پس از بررسی های لازم تصمیم گرفتید یکی از مدل های فتوکپی کانن را تهیه کنید کافی است با شماره های کپی ایران تماس بگیرید.

آپشنهای اختیاری

قیمت دستگاه کپی کانون به همراه آپشن های ارتقا دهنده آن به گونه دیگری می باشد. و البته این امر کاملا منطقی است. اگر شما تمایل دارید لوازم جانبی همچون سینی اضافه کاغذ، سینی تغذیه خودکار اسکن (ADF) فینیشر و سورتر نیز تهیه کرده و بسیاری از کارها همچون جزوه بندی و صحافی و … نیز با دستگاه خود انجام دهید پس باید هزینه بیشتری نیز بپردازید.

فتوکپی کانون
فتوکپی کانون

انواع دستگاه فتوکپی کانون

انواع دستگاه فتوکپی کانون را می توانید همچون برندهای مطرح دیگر در بازار بیابید. با وجود آنکه این شرکت در لوازم اداری و دستگاه های چاپ و نشر نسبت به برندهای دیگر به نسبت نوپاست اما از قافله پیشرفت جا نمانده و مدل های مختلفی از دستگاه های فتوکپی را روانه بازار نموده است.

خانگی و اداری

در اولین تقسیم بندی می توان دستگاه های کپی کانون را به دو نوع خانگی و اداری تقسیم نمود. نوع خانگی خیلی جمع و جورتر از دستگاه های اداری است. و معمولا تنها با کاغذ A4 سازگاری دارد. به علاوه از نظر ظرفیت کاغذ، حافظه داخلی و برخی از امکانات دیگر پایین تر قرار دارد. همچنین دستگاه های فتوکپی رنگی و سیاه وسفید و نیز دستگاه های چندمنظوره یا تک کاربرد دستبه بندی های دیگر برای این محصولات می باشد.

تکنولوژی چاپ

انواع دستگاه کپی کانون نیز مشابه دیگر دستگاه ها از بارهای الکتریکی مثبت و منفی و پودر تونر برای تکثیر استفاده می کنند. اما تکنولوژی چاپ در برخی از مدل ها به صورت جوهرافشان و در برخی دیگر سوزنی یا لیزری می باشد. همچنین محصولات فتوکپی کانون به دو صورت آنالوگ و دیجیتال نیز عرضه می گردند. در دستگاه آنالوگ از آینه و لنز برای بازتابش تصویر استفاده می شود ولی در دیجیتال از لیزر و CCd.

فروش دستگاه فتوکپی کانون

فروش دستگاه فتوکپی کانون در بسیاری از مراکز فروشگاهی ایران که در زمینه دستگاه های چاپ فعالیت دارند انجام می شوند. از آنجا که دستگاه های کپی در کشور ما به شکل های مختلفی همچون آکبند، استوک یا بازسازی شده یافت می شوند بنابراین ممکن است. یک مدل خاص در چندین فروشگاه قیمت و کیفیت متفاوتی داشته باشد.

از این رو لازم است هنگامی که می خواهید فروشگاهی را برای خرید انتخاب کنید از هر نظر مورد تایید بوده و بتوان بر صداقتش اعتماد نمود. دستگاه آکبند که جای بحث ندارد اما قیمت دستگاه های استوک و ریفایل باید متناسب با کیفیت آنها و میزان کارکردشان باشد. کپی ایران یکی از فروشگاه هایی است. که می توانید به راحتی به آن اعتماد کنید. این فروشگاه دارای نماد تجارت الکترونیک است. و سفارش در آن به صورت تلفنی انجام می گیرد.

سفارش تلفنی امکان گفت و گوی مستقیم را فراهم کرده و شما بهتر در جریان کم و کیفی دستگاه مورد نظر خود قرار می گیرید. البته تنها فروش دستگاه کپی کانون کافی نیست و یک فروشگاه خوب باید بتواند تمامی قطعات لازم برای سرویس و یا آپشن های اضافی آن را نیز تامین کند. به علاوه از لحاظ مدل نیز تنوع بالایی داشته باشد و با اطمینان می توان گفت کپی ایران چنین فروشگاهی است.

فتوکپی کانون
فتوکپی کانون

فتوکپی کانون آکبند

دستگاه فتوکپی کانون آکبند یکی از شکل های مختلف عرضه این نوع کالا می باشد. این دستگاه ها فابریک کارخانه بوده و پیش از این مورد استفاده کاری قرار نگرفته اند. محصولات آکبند باز نشده و کاملا با بسته بندی اورجینال کارخانه وارد می شوند از این رو این دستگاه ها با قیمت بیشتری نسبت به یک دستگاه دست دوم به فروش می رسند.

تمامی قطعات دستگاه فتوکپی کانون آکبند یا هر دستگاه کپی دیگر از هر نظر سالم بوده و کارایی بالایی دارند. یک دستگاه آکبند برای افرادی مناسب است که کالای دست دوم را دوست ندارند. و بابت هزینه ای که باید پرداخت کنند مشکلی ندارند. زیرا تفاوت قیمت بین دستگاه های آکبند و دست دو کاملا محسوس می باشد. انواع دستگاه کپی کانون آکبند را می توانید. در فروشگاه کپی ایران خریداری کنید.

 کانون بازسازی شده

دستگاه فتوکپی کانون بازسازی شده جز آن کالاهایی است که آکبند نیست اما از لحاظ کیفیت قطعات می توان آن را در ردیف یک فتوکپی آکبند قرار داد. این نوع فتوکپی کانون نیز از دیگر انتخاب های پیش روی خریداران می باشد. مزیت خرید دستگاه بازسازی شده در این است. که پول کمتری نسبت به نمونه آکبند پرداخت می کنید.اما در نهایت آنچه تحویل می گیرید به مقدار زیادی از لحاظ کارایی و کیفیت با آکبند برابری می کند.

اما چرا به این دستگاه ها بازسازی شده می گویند و نه دست دوم؟ در واقع دستگاه های فتوکپی بازسازی شده به دستگاهی گفته می شود که به نوعی ریکاوری شده و بسیاری از قطعات آن تعویض شده اند. این دستگاه ها معمولا مدت زمان خیلی کمی کار کرده اند. اما به هر دلیلی یکی از قطعات آنها همچون درام، سنسورها، مدارهای الکتریکی و … دچار اشکال شده است.

در چنین حالتی افراد اهل فن و متخصص این کالای خراب را تحویل گرفته و قطعات خراب را با قطعات سالم جا به جا می کنند. واضح است که این روند باعث سلامت دستگاه و افزایش راندمان آن می شود. دستگاه های بازسازی شده کانون را می توانید. از فروشگاه کپی ایران با قیمتی واقعی و رقابتی تهیه کنید.

 فتوکپی کانون استوک

دستگاه فتوکپی کانون استوک از لحاظ قیمت و درجه تمیزی بعد از آکبند و بازسازی شده قرار می گیرد. کپی کانون استوک در واقع اصطلاحی است. که برای دستگاه فتوکپی کانون دست دو مورد استفاده قرار می گیرد. ( البته در مجموع استوک به کالاهای دست دوم اطلاق می شود.). از آنجا که محصولات کانون به خوبی ساخته شده و ماندگاری بالایی دارند به همین جهت بعد از چند وقت کارکرد همچنان می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

هنگامی که شرکتی در اروپا یا آمریکا بعد از چند سال یا حتی کمتر دستگاه کپی کانون خود را تعویض می کند. این دستگاه از طریق افرادی وارد بازار کشورهای آسیایی مثل ایران شده و با عنوان دستگاه کپی کنون دست دوم به بازار عرضه می شود. دستگاه های استوک معمولا بر اساس سطح استفاده و کیفیتی که دارند درجه بندی و قیمت گذاری می شوند. هرچه دستگاه تمیزتر باشد بهای آن نیز بالاتر است.

خرید دستگاه کپی کانون دست دوم برای کسانی به دنبال این برند بوده اما قدرت مالی خرید کالای آکبند را ندارند. گزینه ی ایده آلی می تواند باشد. البته به شرط آنکه از فروشگاه های معتبری استفاده کنید که کالاهای استوک با کیفیت عرضه می کنند. در فروشگاه کپی ایران می توانید انواع فتوکپی کانون دست دوم را با درجه کیفیت بالا و قیمت منصفانه خریداری کنید.

فتوکپی کانون
  فتوکپی کانون

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید