Your browser does not support JavaScript! > پلاتر HP T770 | خرید، سفارش، مشخصات و قیمت پلاتر HP T770 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

پلاتر HP T770

6523 |
بازدید
قیمت: 150,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از15.000.000 ریال تا 170.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 240.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآ مطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 342.000.000 ریال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: HP

تعداد: 

پلاتر HP T770 یک پلاتر مطمئن، با کیفیت و اقتصادی می باشد. این پلاتر به منظور تامین نیاز چاپ پلات و نقشه ها به صورت اختصاصی و با کیفیت بالا طراحی شده است. ویژگی های متنوع به کار رفته در این پلاتر به شما امکان استفاده از دامنه وسیعی از قابلیت ها را می دهد تا پلات و نقشه خود را کاملا مطابق میل خود و با بالاترین کیفیت تحویل بگیرید. همه این ویژگی ها، آمیخته شده با چاشنی طراحی هنرمندانه hp هستند.

نقش پلاتر ها

امروزه پرینتر ها و دستگاه های چندکاره اسکن و کپی بخش عمده ای از نیازهای صنایع چاپ و تکثیرات را به خوبی پاسخگو هستند. اما گاهی اوقات کاربری نقشه ها به نحوی هستند که کیفیت پرینت و دقت ماشین اداری که وظیفه چاپ آن ها را بر عهده دارد بسیار مهم است. در این موارد استفاده از یک پلاتر که کار بر روی کاغذ کشیدن یک نقشه و یا پلات را به صورت اختصاصی انجام می دهد توصیه می شود.

پلات ها و نقشه های مهندسی باید توسط یک پلاتر رسم شوند تا مقبولیت داشته باشند. چرا که در یک پلات مهندسی حتی کوچکترین جزئیات نیز اهمیت غیرقابل انکاری دارد. پلاتر HP T770 نهایت کیفیت و دقت رسم این پلات ها را برای شما تضمین خواهد کرد.

هنر طراحی HP

شرکت Hawlett Packard یک شرکت تولید و طراحی ماشین های مهندسی شده و عمدتا الکتریکی می باشد. این شرکت فعالیت خود را از دهه شصت میلادی آغاز کرده و یکی از معتبر ترین و محبوب ترین برند ها در زمینه ماشین های اداری وابسته به صنایع چاپ و تکثیرات نیز می باشد. پلاتر های HP یکی از پراستفاده ترین پلاتر ها در سراسر دنیا می باشند و به این علت می توان به قابل اطمینان بودن این پلاترها پی برد.

سرعت؛ کافی، حتی برای توسعه

سرعت پلاتر ها عمدتا نسبت به دستگاه های فتوکپی یا پرینتر عادی به مراتب کمتر می باشد. چرا که این دستگاه ها زمان بیشتری را صرف پرداختن به جزئیات می کنند. همچنین معمولا در ابعاد بزرگ تری نیز چاپ را عملی می کنند. سرعت ترسیم پلات توسط پلاتر HP T770 حدود 2 برگ بر هر دقیقه می باشد.

زمانی که این پلاتر برای پلات کردن هر صفحه می کند چیزی در حدود 28 ثانیه می باشد. البته این پرینتر این زمان برای ترسیم پلات بر روی یک صفحه دو رو و در ابعاد ورق A1 صرف میکند. همچنین HP ویژگی های متعدد دیگری را بر روی این پلاتر تعبیه کرده است تا بتواند در کنار سرعت خروجی اصلی دستگاه، سرعت بخش های دیگر را تا حد امکان بالاتر ببرد.

توانایی استفاده از یک فضای ذخیره سازی تا سقف 160 گیگابایت به منظور برداشت اطلاعات و همچنین در نظر گرفتن 8 گیگابایت فضای تردد اطلاعات مجزا از جمله ویژگی های منحصر به فرد این پلاتر می باشند که سرعت باورنکردنی در زمینه پردازش اطلاعات به این دستگاه می بخشند. همچنین با استفاده از بهترین رول و ریل ها و ترکیب آن ها با مهندسی حرفه ای HP، امکان بروز خطا در فرآیند پردازش ترسیم و تلف شدن وقت نیز به حداقل خود رسیده است.

مناسب برای استفاده به عنوان منابع اشتراکی

امروزه در ادارات بزرگ یا کارگروه هایی که افراد مختلفی در آن ها مشغول به کار هستند نیاز به ماشین های اداری سریع یا مناسب منابع اشتراکی واقع شدن، بیشتر از هر زمان دیگری حس می شود. هنگامی یک ماشین اداری به عنوان یک منبع اشتراکی استفاده می شود، کاربری این دستگاه به مراتب عام المنفعه تر خواهد بود.

با قرار دادن پلاتر HP T770 در یک شبکه محلی مثل lan، همه کاربران متصل به آن شبکه می توانند از این پلاتر بهره ببرند. از این رو کارمندان نیاز نیست تا از پشت میز خود بلند شوند و با حرکت و همچنین تداخل در استفاده از دستگاه دچار تلف شدن وقت شوند. همه می توانند از میز کار خود فرآیند های دستگاه را برنامه ریزی کرده و راه اندازی کنند.

دقت نهفته در هر تار و پود

هنگامی که شما قصد دارید چاپ اسناد و فایل های خود را بر روی یک صفحه بزرگ انجام دهید، باید همه چیز کاملا خوانا و واضح باشد. پلاتر HP T770 در کوچکترین جزئیات چاپ نیز دقت ویژه ای به خرج می دهد. این ویژگی باعث شده است که این پلاتر برای کارهایی از قبیل چاپ پوستر های طراحی شده بسیار عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

توانایی ترسیم خطوطی به ضخامت بسیار ظریف 0.02 میلی متر یکی از نقاط قوت این دستگاه است. بهره وری از چنین دقتی سبب می شود تا دقت خطی (Line Accuracy) شما به 0.1% برسد (توجه داشته باشد هر چه دقت خطی یک پلاتر عدد کمتری باشد بهتر است. 0.1% به این معناست که آن پلاتر می تواند دقت و توجه سیستم های کنترل و جلوگیری از بروز خطا را تا 0.1 درصد از هر خط نیز متمرکز کند). همه چیز کاملا ظریف و دقیق رسم خواهد شد چرا که HP اهمیت کار شما را به خوبی می داند.

اقتصادی بودن

تقریبا برای همه کسب و کارهای چاپ، قیمت تمام شده فرآیند های دستگاه و اقتصادی بودن یک فاکتور مهم است. از این جهت شرکت های مختلف و سازنده های گوناگون ماشین های اداری اقدام به تمرکز بیشتر روی مسئله اقتصاد بودن کرده اند. به همین علت ویژگی های مختلفی را به عنوان آپشن در کنار این دستگاه ها ارائه می کنند یا ساز و کارهایی را تعبیه می کنند تا هزینه های دستگاه را به حداقل برسانند.

دو ابزار کنترل هزینه ها و بررسی صورت حساب ها به شما امکان درنظر گرفتن همه جوانب اقتصادی چاپ را می دهد. این دو ابزار توسط خود hp ارائه می شوند و نام آن ها Web JetAdmin و HP Accounting Tool می باشد. هر دوی این ابزار ها آنلاین بوده و نیاز مند دسترسی به اینترنت برای اجرا شدن می باشند.

همچنین مجموعه قابلیت های ECOHIGHLIGHTS نیز به منظور به حداکثر رساندن صرفه جویی پلاتر HP T770 لحاظ شده اند. سیستم حذف بخشهای خالی به منظور صرفه جویی بیشتر در کاغذ، مصرف کمتر جوهر و  همچنین استفاده از جوهر و کارتریج با کیفیت و قابل بازیافت HP InkJet از جلمه مواردی هستند که این دستگاه در دستور کار ساخت خود دارا می باشد. همچنین این پلاتر دارای نشان EnergyStar نیز می باشد.

پلاتر HP T770 به طور کلی کم مصرف می باشد و در برخی از حالات عملکردی صرفا اندازه مجموعه ای از دو لامپ حبابی ساده انرژی مصرف می کند. قطعات دستگاه با محیط زیست بیگانه نیستند و از مواد قابل قابل تجزیه ساخته شده اند که انرژی کمتری نیز مصرف میکنند. همچنین هیچگونه نشر شیمیایی خطرناک یا گاز سمی یا اشعه مضری از دستگاه منتشر نخواهد شد.

رنگ های زنده

سیستم رمزگذاری و تعیین رنگی که در صفحه نمایش کامپیوتر خود مشاهده می کنید بر اساس تداخل فیزیک نوری می باشد. این سیستم نوری ابتدا تعیین می کند که تصاویر با چه رزولوشنی نمایانده شوند. مثلا رزولوشن 300dpi به معنای قرار گرفتن 300 نقطه در هر اینچ می باشد. این سیستم نوری سپس تعیین می کند که به یکی از این نقاط یا پیکسل ها، سه عدد که هر یک به ترتیب بیانگر شدت نور قرمز، سبز و آبی هستند، به چه نسبتی اختصاص یابد.

به این ترتیب صفحه نمایش کامپیوتر شما تصاویر مختلف را با این ساز و کار به صورت رنگی نشان می دهد. اما به منظور بالاتر بردن کیفیت و همچنین به واقعیت نزدیکتر کردن رنگ ها، پلاتر HP T770 از مکانیسم دیگری بهره می برد. مکانیسم این پلاتر در این مورد متفاوت و ویژه است که اساس کار آن رنگی می باشد. یعنی به هر نقطه حین چاپ به جای نسبت دادن شدت سه نور، شدت پنج رنگ فیروزه ای، زرد، سیاه، سرخ آبی و طوسی را نسبت می دهد.

این ساز و کار تعیین رنگ سبب می شود تا خروجی های پرینت رنگی چندین برابر زنده تر به نظر برسند. گردایان های رنگی طبیعی تر، خطوط صاف تر و دامنه رنگی وسیع تر. هر چه از نهایت کیفیت پردازش تصویر انتظار دارید همگی در پلاتر HP T770 حاضر می باشند.

کیفیت رضایت بخش

رزولوشن پرینت خروجی دستگاه می تواند تا سقف 1200 در 2400 dpi نیز بالا رود. این رزولوشن خروجی آن هم در ترکیب با ویژگی های خارق العاده ای که به برخی از آن ها، از جمله پهنای ظریف خطوط و رمزنگاری دقیق رنگ ها، اشاره شد، نهایت کیفیت را در فرآیند چاپ ابعاد بزرگ و پلات کردن برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مناسب برای بزرگترین ابعاد

این پلاتر می تواند تا سقف 300 فوت یا معادل 91 متر را به صورت مداوم پرینت کند. به سبب این ویژگی، پلاتر HP T770 می تواند یک انتخاب مناسب برای اجرایی کردن پروژه ها و سفارشاتی که باید در ابعاد بزرگ چاپ شوند به شمار رود.

همچنین کارتریج های مورد نیاز برای این پرینت های بزرگ و حجیم، کاملا مقرون به صرفه می باشند و کارکرد بالایی دارند. شما می توانید در بروشور این دستگاه کد همه رنگهای مورد نیاز را پیش از تهیه کارتریج در نظر بگیرید و به کمک این اطلاعات بهترین و ایده آل ترین رنگی که را مد نظر دارید انتخاب کنید.

امکان استوک خریدن و افزودن آپشن ها به صورت اختصاصی

سالیانه دستگاه و ماشین های بسیاری در اروپا یا انگلستان به علت از رده خارج شدن، به کارخانه تولیدکننده بازگردانده میشوند. در بین این دستگاه ها، بعضا مواردی هم پیدا می شود که دستگاه مذبور کاملا سالم بوده و حتی از برخی مدل های نسل جدید نیز بهتر سرویس دهی می کند. به نظر شما علت این امر، آن هم برای اقشار اقتصادی اروپایی چیست؟

علت ماجرا، سودجویی سازمان های تولیدکننده است. این سازمان ها با پایین آوردن زمان خدمات و عدم ارائه سرویس بعد از مدت معین کوتاهی ، مشتریان را وادار به خرید مدل های جدید میکنند. لذا بسیاری از دستگاه های بازگردانده شده، براساس میزان سلامت دستگاه درجه بندی A،B،C،D دریافت کرده و با نام استوک مجددا به فروش می رسند.

با استوک خریدن پلاتر HP T770 شما می توانید در هزینه های خود به مراتب صرفه جویی بیشتر نیز کنید. به این ترتیب قیمت تمام شده دستگاه برای شما چندین برابر کمتر خواهد بود. همچنین شما می توانید با افزودن اختیاری بسیاری از آپشن ها و حذف آپشن های غیر ضروری، دستگاه خود را کاملا شخصی سازی شده و عینا مطابق نیازهای خود تحویل بگیرید. نه کمتر و نه بیشتر!

از جمله آپشن های اختیاری این پلاتر می توان به سیستم طراحی پوستر Serif PosterDesigner Pro، Color Pro Technology و درگاه اتصال به منابع کارتریج اشاره کرد.

جمعبندی

پلاتر ها کماکان اهمیت خود را در دفاتر اداری و کسب و کارهای چاپ و تکثیرات دارند. قابلیت پرینت بر روی بزرگترین سطوح آن هم با کیفیت خارق العاده از ویژگی های اصلی پلاتر ها می باشد که پلاتر HP T770 در به نمایش گذاشتن سطح عملکردی خود در این دو مورد کاملا راضی کننده عمل کرده است.

اگر به دنبال دستگاه پلاتری هستید که تمرکز ویژه ای روی تضمین کیفیت اسناد چاپ شده خود دارد، HP T770 یک انتخاب ایده آل برای شما می باشد.

پلاتر hp T770

اچ پی t770 یک پلاتر جوهر افشان است که در آن از 6 رنگ قوی و شفاف استفاده شده است. این دستگاه قابلیت چاپ رنگی بر روی کاغذهای عریض را دارد از این رو برای بسیاری از مراکز همچون دفاتر مهندسی، دفاتر معماری، طراحان پوشاک، نقشه کشی، درآوردن شابلون و ... کاربرد دارد. چاپگرهای معمولی می توانند حداکثر تا برگه A3 را چاپ کنند. این در حالی است که در بسیاری از مواقع نیاز به چاپ عکس یا گرافیک بر روی کاغذهایی با عرض بیشتر می باشد. بنابراین اینجاست که اهمیت پلاتر ها مشخص می شود.

پلاترها را می توان نوعی دستگاه خروجی رایانه ای دانست. زیرا این دستگاه باید به کامپیوتر وصل شده و سپس طرح مورد نظر کاربر را در سایز مورد نظر چاپ کند. پلاتر ها از دو بخش اصلی تشکیل شده اند. قسمت چاپگر پرینتر و قسمت بدنه که پرینتر بر روی آن سوار شده است.

مشخصات دستگاه پلاتر اچ پی t770

اکنون با ساختار کلی پلاتر ها و به ویژه پلاتر اچ پی t770 آشنا شدید قصد داریم ویژگی های این محصول فوق العاده و پر کاربرد شرکت اچ پی را به طور کامل بیان کنیم.

ابعاد و اندازه

همانطور که گفته شد هر پلاتر از دو بخش پرینتر و بدنه حامل تشکیل شده است که هریک ابعاد و اندازه خود را دارند. در اچ پی t770 طول، عرض و ارتفاع پرینتر به ترتیب 1770، 722 و 1050 میلی متر می باشد. همچنین ابعاد قسمت حامل پرینتر نیز برابر 1930، 766 و 778 می باشد. وزن چاپگر این دستگاه نیز برابر 82 و وزن بدنه نیز 111 کیلوگرم می باشد. یعنی در مجموع می توان گفت این پلاتر اچ پی حدود 200 کیلوگرم وزن دارد. اندازه های به کار رفته در ساخت این دستگاه کاملا متناسب و استاندارد هستند از این رو فضای زیادی اشغال نکرده و کاملا برای استفاده در محیط های اداری کوچک نیز مناسب می باشد.

انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر

به لطف سرعت توام با کیفیت پلاتر اچ پی t770 کارهای خود را بدون اتلاف وقت انجام دهید. این دستگاه می تواند تنها در یک دقیقه تصاویر دلخواه شما را بر روی دو برگه با سایز بزرگ A1 چاپ کند. همچنین امکان استفاده از کاغذهای رولی نیز در این دستگاه وجود دارد که به مراتب کارایی آن را افزایش داده است. t770 دارای کاتر اتوماتیک می باشد و هر جا که تصویر به پایان برسد به صورت اتوماتیک کاغذ را جدا می کند. این امر منجر به صرفه جویی در کاغذ و البته زمان می شود.

زیرا نیازی به استفاده از نیروی انسانی برای برش کاغذ وجود ندارد. یکی دیگر از قابلیت های اچ پی t770 امکان استفاده در شبکه های اداری می باشد. تیم های کوچک اداری با استفاده از کارت شبکه می توانند به صورت مشترک از این پلاتر استفاده کنند. در دستگاه T770 امکان ارتقا قابلیت های همچون حافظه داخلی و لوازم جانبی ضمیمه آن وجود دارد.

چاپ ریزترین جزییات

آنچه پلاتر اچ پی t770 را نسبت به سایر مدل های مشابه متمایز می کند دقت بالای چاپ گرافیکی است.اگر گرافیک های خود را با ریزترین جزییات چاپ کنید بهتر می توانید دیگران را متوجه منظور خود کنید. شما می توانید با یک پوستر واضح و روشن همه آنچه را که می خواهید با صدایی بلند و شفاف به دیگران اعلام کنید و چنین قدرتی با T770 در اختیار شما قرار می گیرد. این دستگاه جزییات را با دقت 0.02 میلی متر و حداقل ضخامت خطوط چاپ می کند و با آن می توانید طرح هایی با دقت خطی 0.1 درصد داشته باشید. در این پلاتر از جوهر ویورای اچ پی استفاده می شود. جوهری که موجب می شود کاربر به تصاویری زنده با رنگ های غنی و طبیعی دست بیابد. دو جوهر مشکی ویورا، یک جوهر خاکستری ویورا در کنار سه رنگ دیگر 6 رنگ مورد استفاده در پلاتر را تشکیل می دهند. 

ویژگی های پرینتر

پلاتر اچ پی T770 تصاویر گرافیکی را با وضوحی بالغ بر 2400 در 1200 دی پی آی چاپ می کند. این وضوح تصویر نشان دهنده تصاویری روشن و شفاف می باشد. اگر از کاغذ رولی برای پلاتر استفاده کنید حاشیه های بالا، پایین، چپ و راست همگی 5 میلی متر می باشند. اما اگر از کاغذ صفحه ای و جدا استفاده کنید حاشیه های بالا، پایین، چپ و راست به ترتیب برابر 5، 16.75، 5 و 5 میلی متر می باشد. از هر دو نوع جوهر پایه پیگمنت یا دای می توان در پرینتر این پلاتر استفاده نمود. رنگ جوهر های پرینتر در پلاتر اچ پی t770 به صورت فیروزه­ای، سرخابی، خاکستری، مشکی مات، مشکی براق و زرد می باشد. اگر از جوهر دای برای پرینتر استفاده کنید میزان جوهر مورد استفاده آن 6 PL و در غیر اینصورت 9 PL می باشد. سایز کارتریج این دستگاه نیز در مجموع 130 میلی لیتر است. همچنین با استفاده از پلاتر t770 می توانید در هر ساعت 15.25 متر کاغذ را چاپ کنید. علاوه بر اینکه t770 به صورت مداوم می تواند تا 91 متر کاغذ رولی را بدون هیچ گونه مشکلی چاپ کند.

کاغذ مورد استفاده

پلاتر اچ پی t770 را می توانید با کاغذهای ورقه ای یا کاغذهای رولی تغذیه کنید. از آنجا که این دستگاه کاتر اتوماتیک دارد مشکلی برای استفاده از کاغذهای رولی نیست. همچنین انواع کاغذ عکس، کاغذهای روغنی و روکش دار، کاغذهای تکنیکال و بک لایت را می توانید به عنوان خوراک دستگاه مورد استفاده قرار دهید. وزن کاغذهایی که دستگاه t770 می تواند با آنها کار کند بین 60 تا 328 گرم بر متر مربع می باشد. همچنین این دستگاه کاغذهای تکی را از سایز 210 در 279 تا 1118 در 1676 میلی متر ساپورت می کند. در مورد کاغذهای رولی این عدد متفاوت است و بین 27.94 تا 111.76 سانتی متر می باشد. ضخامت کاغذهای مورد استفاده پلاتر نیز بالاتر از 11.8 میلی متر می تواند باشد.

حافظه داخلی و اتصالات و سیستم های سازگار

پلاتر اچ پی t770 دارای 8 گیگابایت حافظه داخلی برای پردازش فایل های ورودی می باشد. همچنین در این سیستم یک هارد 160 گیگابایتی نیز تعبیه شده است. وجود این هارد قابلیت های پلاتر را افزایش داده و می توان بسیاری از اسناد مورد نظر را در آن دخیره نمود. به منظور اتصال پلاتر به سیستم های مختلف پورت های ورودی متنوعی برای آن در نظر گرفته شده است. این پورت ها شامل یک پورت اترنت سریع، یک پورت USB2.0 با سرعت فوق العاده بالا و یک پورت Elo می باشد. با استفاده از پورت اترنت می توانید انواع سیستم های شخصی را به پلاتر وصل کنید. همچنین پورت USB به کاربر امکان می دهد تا تصاویر گرافیکی موجود بر روی فلش یا دیگر دستگاه های USB را به راحتی چاپ کند. پورت Elo نیز برای اتصال لوازم جانبی خود پلاتر می باشد.

خوشبختانه پلاتر اچ پی t770 با سیستم های عامل ویندوز و مک سازگاری دارد. درایور مورد نیاز این پلاتر برای سیستم عامل ویندوز HP-GL/2, HP-RTL و برای سیستم عامل مک HP PCL 3 GUI می باشد.  

ویژگی دستگاه پلاتر اچ پی t770

دمای دستگاه در حین کار می تواند بین 5 تا 40 درجه سانتی گراد تغییر کند. اما توصیه می شود بسته به نوع کاغذ این دما را بین 15 تا 35 درجه سانتی گراد تنظیم کنید. دمای فضایی که پلاتر را در آن نگهداری می کنید می تواند بین -25 تا 55 درجه سانتی گراد باشد. همچنین رطوبت محیط نیز بهتر است از 80 درصد بیشتر نباشد. صدای تولید شده از دستگاه در حین انجام کار 46 دسیبل و در حالت استندبای 26 دسیبل می باشد. بنابراین می توان این دستگاه را به نسبت کم صدا دانست. پلاتر اچ پی t770 از نظر مصرف انرژی نیز در رده ی مناسبی قرار دارد. در بیشترین حالت برق مصرفی دستگاه 120 وات و در حالت خاموش تنها 0.1 وات می باشد. ولتاژ ورودی پلاتر نیز بین 100 تا 240 متغیر است. در نهایت اینکه این دستگاه قادر است انواع فایل ها با فرمت هایی همچون PDF، JPEG، DWF، TIFF و ... را چاپ کند.

مزایا و معایب پلاتر t770

از جمله مزایایی که می توان برای پلاتر اچ پی t770 برشمرد سرعت بالای آن است. این دستگاه نسبت به مدل های بالاتر خود همچون t790 و t795 تفاوت چندانی ندارد. و حتی برخی از اهل فن معتقدند که استحکام و کارایی این دستگاه حتی از مدل های بعد از خودش نیز بهتر است. صفحه کلید این دستگاه نیز دقیقا مشابه t790 می باشد. یکی دیگر از مزایای این پلاتر قابلیت نصب تانک جوهر می باشد. این ویژگی به کاربر امکان کنترل جوهر مصرفی را می دهد.

در کل نمی توان معایب چندانی برای دستگاه HP-t770 برشمرد. زیرا تقریبا تمامی ویژگی های لازم برای یک پلاتر را دارد. تنها ایراد وارد بر آن را می توان در لود کردن کاغذ و مقوا به صورت تک برگ دانست. در این حالت عملکرد پلاتر به سادگی دستگاه های دیگری همچون t795 یا t790 نمی باشد.

خرید دستگاه پلاتر اچ پی t770

پلاتر t770 در دو سایز 40 و 20 اینچ در بازار عرضه می گردد. و کاربر می تواند بنابر نیاز و فضایی که در اختیار دارد یکی از این پلاترها را خریداری کند. هنگام خرید پلاتر اچ پی t770 دقت داشته باشید که لوازم جانبی مرتبط با دستگاه همچون هد پرینتر، کارتریج های جوهر، سیم برق، سی دی راه انداز و پایه 44 اینچی کاملا در اختیار شما قرار داده شود.

همچنین برای خرید فروشگاهی را انتخاب کنید که مطمئن باشید دستگاه هایی اورجینال و با بهترین کیفیت را ارائه می کنند و به خوب می توانند در ادامه قطعات و دیگر لوازم جانبی پلاتر را پشتیبانی کنند.

قیمت دستگاه پلاتر اچ پی t770

قیمت پلاتر HP-T770 بر اساس نوع آن متفاوت می باشد. در حال حاضر دستگاه های چاپ و نشر در ایران به صورت استوک، بازسازی شده و آکبند عرضه می شوند. نوع آکبند دستگاهی است که دست نخورده و بسته بندی از کارخانه اصلی وارد می شود و به نسبت دیگر انواع قطعا هزینه بیشتری باید برای آن پرداخت شود. دستگاه های استوک به دستگاه های کار کرده یا دستگاه هایی که از بسته بندی خارج شده اند گفته می شود.

این نوع دستگاه ها معمولا در کشورهای پیشرفته تر برای مدت زمان کوتاهی مورد استفاده قرار گرفته اند اما کارایی خود را همچنان حفظ کرده اند. این نوع از پلاترها نیز بر اساس درجه بندی قیمت متفاوت اما کمتر از آکبند دارند. و بالاخره نوع سوم دستگاه های باز سازی شده هستند که نسبت به دو نمونه قبلی کیفیت و قیمت پایین تری دارند.

جمع بندی و سفارش اچ پی t770

بر اساس آنچه گفته شد پلاتر اچ پی t770 ابزاری کامل و کاربردی می باشد. به دلیل سرعت بالای چاپ، وضوح تصویر عالی، قابلیت چاپ بر روی کاغذهای رولی تا 91 متر، چاپ انواع فایل ها، مصرف پایین انرژی و ... این پلاتر می تواند برای تمامی دفاتر مهندسی، طراحان لباس و سایر مشاغل مرتبط ایده آل باشد.

با استفاده از این دستگاه می توان پوسترها، نقشه ها و طرح های مختلف را در ابعاد بزرگ و با کیفیت چاپ نمود. این پلاتر از انواع کاغذهای تک برگ و رولی می تواند استفاده کند و از این حیث نیز سرآمد می باشد. بنابراین برای تمامی مراکزی که نیازمند یک پلاتر هستند اچ پی t770 توصیه می گردد. اگر شما نیز تصمیم گرفتید یکی از این پلاترها را سفارش دهید همین حالا اقدام کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.  

کاربری: رنگی جوهر افشان 

سرعت: هر فوت مربع 50 ثانیه

دقت: 1200*1200 dpi

دهنه: یک متر و 3 سانت - 45 اینچ

سال تولید: 2008

کشور سازنده: چین - مالزی

قیمت استوک: بسته به وضعیت و کارکرد و امکانات 80 تا 100 میلیون ریال

قیمت رفیل:  موجود نیست

قیمت آکبند: موجود نیست

قیمت کار کرده: بسته به وضعیت و امکانات 40 تا 55 میلیون ریال

توضیحات:                              

دستگاه پلاتر hp T770 با سرعت و دقت عالی مناسب کارهای گرافیکی. 

نقد و بررسی پلاتر HP DesignJet T770  44-in‏

پلاتر تی 770 اچ پی دارای 6 کارتریج (cyan, gray, magenta, matte black, photo black, yellow)  

با استفاده از HP DesignJet T770 قادر خواهید بود تا عرض حداکثر 1.1176متر را چاپ نمایید.میزان رم دستگاه 16 GB و قابل افزایش تا 160 GB است. 

ریزولوشن چاپ دستگاه برابر 2400 x 1200 optimized dpi میباشد که با این کیفیت علاوه بر چاپ نفشه و نمودار و پوستر و بنر حتی قادر خواهید بود عکس های با کیفیت چاپ نمایید.5 عدد از کارتریج های دستگاه Dye بوده و فقط کارتریج مت بلک دستگاه پیگمنت است.

ابعاد دستگاه1.8x0.7x1 متر  و وزن دستگاه 81.64KG می باشد.

خوشبختانه دستگاه پلاتر HP DesignJet T770 دارای کاتر اتوماتیک است و میتواند به صورت اتوماتیک کاغذ چاپ شده را برش بزند.با پلاتر تی ۷۹۵ اچ پی میتوانید وهم کاغذ برش خورده(Sheet) یا رول را استفاده نمایید.

نوع وسیله استوک بازسازی شده
کاربری جوهرافشان
دقت پیرنت 1200Dpi
دهنه حداکثر 1.1176متر
تعداد رنگ 6 رنگ
سال تولید 2007
کشور سازنده چین, مالزی
برد پرینتر دارد
ابعاد 1.8x0.7x1
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ دو رول
حافظه 16 GB
نوع کارتریج کارتریج
کارکرد کارتریج مشکی 250 متر
نوع پورت ارتباطی USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات پلاتر hp770 بر اساس کد می باشد ما برا ی سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

00    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Replace
01    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Reseat/Reconnect/Clean/Adjust (manually)
01copyir.com0    XX part of the System Error Code or Warning
Engine PCA/Electronics module
02    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Calibrate/Adjust (using automatic process)
02copyir.com1    XX part of the System Error Code or Warning
Carriage PCA
03    XX part of the System Error Code or Warning
Power supply
03    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Power off and restart the printer
04    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Upgrade system firmware
05    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Upgrade driver or computer software
06    XX part of the System Error Code or Warning
Formatter
06    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Add accessory
07    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Escalate
08    XX part of the System Error Code or Warning
Formatter/Touch Control Panel
08    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Send plot again
09    XX part of the System Error Code or Warning
Scanner (MFP only)
09    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Wrong part installed
10    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Replace
11    XX part of the System Error Code or Warning
Trailing cable
11    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
12    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Calibrate/Adjust (using automatic process)
13    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Power off
14    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Upgrade system firmware
15    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Upgrade driver or computer software
16    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Add accessory
17    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Escalate
18    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Send plot again
19    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Wrong part installed
21    XX part of the System Error Code or Warning
Service station
22    XX part of the System Error Code or Warning
Ink supply station
24    XX part of the System Error Code or Warning
Tube assembly (IDS)
26copyir.comn    XX part of the System Error Code or Warning
Ink Cartridge (color = n)
27    XX part of the System Error Code or Warning
Printhead error
38    XX part of the System Error Code or Warning
Output Tray
39    XX part of the System Error Code or Warning
Roll switches
41    XX part of the System Error Code or Warning
Paper-axis motor
42    XX part of the System Error Code or Warning
Scan-axis motor
45    XX part of the System Error Code or Warning
Rewinder
47    XX part of the System Error Code or Warning
Star wheel motor
12    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Calibrate/Adjust (using automatic process)
13    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Power off
14    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Upgrade system firmware
15    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Upgrade driver or computer software
16    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Add accessory
17    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Escalate
18    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Send plot again
19    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Wrong part installed
21    XX part of the System Error Code or Warning
Service station
22    XX part of the System Error Code or Warning
Ink supply station
24    XX part of the System Error Code or Warning
Tube assembly (IDS)
26copyir.comn    XX part of the System Error Code or Warning
Ink Cartridge (color = n)
27    XX part of the System Error Code or Warning
Printhead error
38    XX part of the System Error Code or Warning
Output Tray
39    XX part of the System Error Code or Warning
Roll switches
41    XX part of the System Error Code or Warning
Paper-axis motor
42    XX part of the System Error Code or Warning
Scan-axis motor
45    XX part of the System Error Code or Warning
Rewinder
47    XX part of the System Error Code or Warning
Star wheel motor    
 
12    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Calibrate/Adjust (using automatic process)
13    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Power off
14    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Upgrade system firmware
15    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Upgrade driver or computer software
16    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Add accessory
17    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Escalate
18    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Send plot again
19    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Wrong part installed
21    XX part of the System Error Code or Warning
Service station
22    XX part of the System Error Code or Warning
Ink supply station
24    XX part of the System Error Code or Warning
Tube assembly (IDS)
26copyir.comn    XX part of the System Error Code or Warning
Ink Cartridge (color = n)
27    XX part of the System Error Code or Warning
Printhead error
38    XX part of the System Error Code or Warning
Output Tray
39    XX part of the System Error Code or Warning
Roll switches
41    XX part of the System Error Code or Warning
Paper-axis motor
42    XX part of the System Error Code or Warning
Scan-axis motor
45    XX part of the System Error Code or Warning
Rewinder
47    XX part of the System Error Code or Warning
Star wheel motor
48    XX part of the System Error Code or Warning
PPS mechanism
51    XX part of the System Error Code or Warning
Top Cover Sensor
52    XX part of the System Error Code or Warning
Drop detector
55    XX part of the System Error Code or Warning
Line sensor
56    XX part of the System Error Code or Warning
Drive roller analog encoder sensor
59    XX part of the System Error Code or Warning
Electrical system
60    XX part of the System Error Code or Warning
Initialization
61    XX part of the System Error Code or Warning
Print queue
63    XX part of the System Error Code or Warning
Input/output through LAN card
64    XX part of the System Error Code or Warning
Input/output through USB port
65    XX part of the System Error Code or Warning
Input/output (not known what port)
68    XX part of the System Error Code or Warning
Loss of engine counters tracking
71    XX part of the System Error Code or Warning
Memory management
72    XX part of the System Error Code or Warning
Calibration
73    XX part of the System Error Code or Warning
Servo
74    XX part of the System Error Code or Warning
Firmware upgrade
74copyir.com1    XX part of the System Error Code or Warning
Media Profile Update
75    XX part of the System Error Code or Warning
Preventive Maintenance Kits
76    XX part of the System Error Code or Warning
Disk Full
78    XX part of the System Error Code or Warning
Media settings
79    XX part of the System Error Code or Warning
Firmware
81    XX part of the System Error Code or Warning
Media advance
84    XX part of the System Error Code or Warning
Roll Feed
86    XX part of the System Error Code or Warning
Paper path
87    XX part of the System Error Code or Warning
Scan axis
93    XX part of the System Error Code or Warning
Ink Pumping
XXcopyir.comn:YZcopyir.comm    Error Codes Format:
• XX: Subsystem or process (2 digits)copyir.com
• n: Subsystem or process index (if more than one used in the product) – optionalcopyir.com ecopyir.comgcopyir.com Identify the Ink Supply (color and number)copyir.com
• Y: Who should perform the action (1 digit) – (0 for User or 1 for Service Engineer)copyir.com
• Z: Action to perform (1 digit)copyir.com
• m: additional actions/information to consider (1 digit) – Optionalcopyir.com

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب