Your browser does not support JavaScript! > اچ پی T795 | قیمت، مشخصات، سفارش و خرید دستگاه پلاتر اچ پی T795 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

پلاتر HP T795 آکبند

7092 |
بازدید
قیمت: 160,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از16.000.000 ریال تا 180.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 250.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآ مطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 332.000.000 ریال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: HP

تعداد: 

اچ پی t795 از سری پلاتر های DesignJet شرکت Hwalett Packard می باشد. این پلاتر به سبب کیفیت خارق العاده پرینت در بین کاربران ماشین های اداری و پلاتر ها محبوبیت بسیاری یافته است. همچنین 44 اینچ فضایی که این دستگاه در اختیار شما می گذارد یک فضای کافی برای انجام بزرگ ترین پروژه ها می باشد.

برای پرینت بسیاری از اوراق و اسناد، شما نمی توانید به کیفیت پرینترهای لیزروی یا جوهرافشان معمول بسنده کنید. پلاترها بدر چاپ خود از کیفیت بالایی بهره می برند که سبب می شود دقیقترین جزئیات نیز کاملا رعایت شوند. مدل t795 درست مثل هم خانواده های خود از رزولوشن بالا و تکنولوژی جوهرافشان بهره می برد. تنها تفاوت این مدل سرعت چاپ آن است.

مشخصات دستگاه پلاتر اچ پی T795

پلاتر ها کماکان اهمیت خود را در دفاتر اداری و کسب و کارهای چاپ و تکثیرات دارند. قابلیت پرینت بر روی بزرگترین سطوح آن هم با کیفیت خارق العاده از ویژگی های اصلی پلاتر ها می باشد که پلاتر اچ پی T795 در به نمایش گذاشتن سطح عملکردی خود در این دو مورد کاملا راضی کننده عمل کرده است.

پیکربندی دستگاه

ابعاد این دستگاه با توجه به 44 اینچی بودن کمی بزرگ است. 1770*701*1050 میلی متر و 80 کیلوگر وزن اگرچه مناسب برای پلات و چاپ بزرگترین پوسترها نیز می باشد ولی شما را به ناچار وادار به قرار دادن ای پلاتر بر روی زمین خواهد کرد. روی بدنه دستگاه نیز یک پنتل کنترل و فرمان دهی کوچک دیده می شود. به نظر می رسد تعداد دکمه های کمی روی صفحه کنترل وجود دارد. اما از کافی بودن آن ها مطمئن باشید.

محفظه قرار گیری کاغذ در پشت دستگاه و ریل خروجی اسناد چاپ شده نیز در قسمت جلوی دستگاه قرار گرفته اند. در نگاه اول همه ریل ها و قسمت هایی که با حرکت کاغذ درگیر هستند نرم و روان به نظر می رسند. استفاده از ریل های بدون گیر و سیستم هایی با پیچ و خم کمتر بسیار مهم است. چرا که به این ترتیب احتمال بروز خطا، گیر کردن کاغذ یا آسیب دیدن اسناد از تا خوردگی حین خروج به حداقل می رسد.

اتصالات اچ پی t795

همچنین کمی آن سو تر از دکمه های کنترل پنل، یک جعبه اتصالات قرار دارد. اتصالات دستگاه کامل می باشند. حتی به سبب برنامه ریزی خوب دستگاه شما می توانید مستقیم فایل های خود را از روی یک فلش درایور کوچک به دستگاه وارد کنید. روی بخش اتصالات نیز یک درپوش به منظور جدا کردن این بخش و محافظت از سوکت ها تعبیه شده است.

روی بدنه پلاتر جایگاه سوکت های اترنت و usb دیده می شود. این اتصالات برای یک پلاتر کاملا کافی می باشند. بعلاوه از آخرین نسخه این سکوت ها به منظور هرچه بیشتر شدن سرعت نقل و انتقال و مبادله اطلاعات استفاده شده است. همچنین شما می توانید سوکت JetDirect EIO را نیز به عنوان یک آپشن اختیاری به دستگاه خود اضافه کنید.

سرعت اچ پی T795

به طور کلی سرعت خروجی چاپ و پرینت پلاتر ها نسبت به دستگاه های فتوکپی یا پرینتر های عادی رایج در بازار کمتر هستند. سرعت کم آن ها به دلیل این می باشد که حجم سفارشاتی که نیاز به ترسیم پلات دارند عمدتا سبک است. همچنین زمان زیادی که صرف ترسیم پلات ها و نقشه ها می کنند نشان از دقت بالای این دستگاه ها دارد.

در نقشه ها و پلات های مهندسی باید همه جزئیات با دقت ویژه ای رسم شوند. چرا که  کوچکترین قسمت ها نیز باید در نهایت کیفیت و وضوح به روی کاغذ آورده شوند. زمان 32 ثانیه ای پلاتر اچ پی T795 برای هر برگ کمی از مدل های مشابه خود بیشتر است. اما به طور کلی این زمان قابل قبول می باشد. اگر چه در سرعت بی نقص عمل نمی کند و جای زیادی دارد.

کیفیت و وضوح چاپ اچ پی T795

پلاتر اچ پی T795 برای چاپ اسناد از یک سنسور با رزولوشن 2400*1200dpi  بهره می برد. لازم به ذکر است که این رزولوشن واقعی است. رزولوشن این دستگاه توسط کارشناسان صنایع چاپ و تکثیرات تایید شده می باشد و True Resolution قلمداد می شود. چرا که در بسیاری از دستگاه ها و پلاتر های مشابه، رزولوشن واقعی خروجی با رزولوشن گزارش شده تفاوت دارد و کمتر از آن است.

همچنین علاوه بر سنسور دیجیتال رزولوشن و چاپ، این پلاتر مجهز به بسیاری آپشن دیگر برنامه نویسی شده، به منظور به حداکثر رساندن کیفیت می باشد. گرادیان های طبیعی، رنگ های زنده، خطوط صاف و بدون شکستگی از ویژگی های سند پرینت شده شما می باشد. اسناد در بهترین کیفیت پلات خواهند شد.

دقت چاپ

هنگامی که شما قصد دارید چاپ اسناد و فایل های خود را بر روی یک صفحه بزرگ انجام دهید، باید همه چیز کاملا خوانا و واضح باشد. پلاتر اچ پی T795 در کوچکترین جزئیات چاپ نیز دقت ویژه ای به خرج می دهد. این ویژگی باعث شده است که این پلاتر برای کارهایی از قبیل چاپ پوستر های طراحی شده بسیار عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

توانایی ترسیم خطوطی به ضخامت بسیار ظریف 0.02 میلی متر یکی از نقاط قوت این دستگاه است. بهره وری از چنین دقتی سبب می شود تا دقت خطی (Line Accuracy) شما به 0.1% برسد (توجه داشته باشد هر چه دقت خطی یک پلاتر عدد کمتری باشد بهتر است. 0.1% به این معناست که آن پلاتر می تواند دقت و توجه سیستم های کنترل و جلوگیری از بروز خطا را تا 0.1 درصد از هر خط نیز متمرکز کند). همه چیز کاملا ظریف و دقیق رسم خواهد شد چرا که HP اهمیت کار شما را به خوبی می داند.

فرمت های سازگار با اچ پی T795

پلاتر اچ پی T795 علاوه بر فرمت های معمول، از هر دو فرمت .pdf و تکس (.TIFF عمدتا سیستم های مبتنی بر لینوکس یا یونیکس) نیز پشتیبانی میکند. 160 گیگابایت فضای ذخیره سازی اطلاعات این امکان را به دستگاه میدهد تا اسناد در انتظار پرینت شدن را اولویت بندی و مرتب کند. همچنین امکان تشکیل آرشیو از پرونده ها و اسناد را نیز در اختیار کاربر قرار میدهد.

پلاتر اچ پی T795 با فایل های تحت فرمت پی دی اف نیز سازگاری کامل دارد. قبول کردن فایل های پی دی اف به شما اجازه استفاده از یک فرمت جهانی و معتبر را می دهد که بسیاری از شرکت های سازنده ماشین های اداری این پسوند فایل را قبول نمی کنند. از این جهت سازگاری این پلاتر با فرمت پی دی اف نیز یکی دیگر از مزیت های دستگاه به شمار می رود.

ویژگی دستگاه پلاتر اچ پی T795

سیستم رمزگذاری و تعیین رنگی که در صفحه نمایش کامپیوتر خود مشاهده می کنید بر اساس تداخل فیزیک نوری می باشد. این سیستم نوری ابتدا تعیین می کند که تصاویر با چه رزولوشنی نمایانده شوند. مثلا رزولوشن 300dpi به معنای قرار گرفتن 300 نقطه در هر اینچ می باشد. این سیستم نوری سپس تعیین می کند که به یکی از این نقاط یا پیکسل ها، سه عدد که هر یک به ترتیب بیانگر شدت نور قرمز، سبز و آبی هستند، به چه نسبتی اختصاص یابد.

به این ترتیب صفحه نمایش کامپیوتر شما تصاویر مختلف را با این ساز و کار به صورت رنگی نشان می دهد. اما به منظور بالاتر بردن کیفیت و همچنین به واقعیت نزدیکتر کردن رنگ ها، پلاتر اچ پی T795 از مکانیسم دیگری بهره می برد. مکانیسم این پلاتر در این مورد متفاوت و ویژه است که اساس کار آن رنگی می باشد. یعنی به هر نقطه حین چاپ به جای نسبت دادن شدت سه نور، شدت پنج رنگ فیروزه ای، زرد، سیاه، سرخ آبی و طوسی را نسبت می دهد.

این ساز و کار تعیین رنگ سبب می شود تا خروجی های پرینت رنگی چندین برابر زنده تر به نظر برسند. گردایان های رنگی طبیعی تر، خطوط صاف تر و دامنه رنگی وسیع تر. هر چه از نهایت کیفیت پردازش تصویر انتظار دارید همگی در پلاتر اچ پی T795 حاضر می باشند.

مزایا و معایب پلاتر اچ پی t795

پلاتر اچ پی t795 همچون همه ماشین های اداری دیگر مزایا و معایبی مختص خود را دارد. لذا لازم است ابتدا همه نیازهای اداری خود را در نظر داشته باشید تا بتوانید دستگاه ایده آل خود  را انتخاب کنید. پلاتر ها دستگاه هایی هستند که به صورت اختصاصی وظیفه چاپ در ابعاد و با کیفیت بالا را انجام می دهند. در نتیجه استفاده از آنها به عنوان یک پرینتر همه کاره روزمیزی انتخاب درستی نیست.

همچنین باید توجه داشت که هزینه استفاده از این پلاترها بسیار بالاتر از سایر پرینترهای معمول است. هزینه تعمیرات و نگهداری، مصرف انرژی و همچنین مواد اولیه و جوهرهای دستگاه گران بوده و تنها در صورتی مقرون به صرفه می باشد که به منظور پرینتهایی در ابعاد بزرگ و ضروری از آنها استفاده بشود.

اما در کنار این معایب، پلاتر اچ پی t795 مزایای متعددی نیز دارد. بسیاری از این مزایا را تحت عنوان ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد این دستگاه برشمردیم. ولی اساسی ترین مزیت خریداری این دستگاه قابلیت چاپ پوسترها، بنر ها و تراکتهایی در ابعاد بزرگ می باشد. کاری که هیچ پرینتر یا دستگاه اداری دیگری قادر به انجام آن نیست.

خرید دستگاه پلاتر اچ پی T795

پلاتر اچ پی t795 در مدل ها و پیکربندی های مختلفی عرضه شده و در بازار موجود می باشد. همچنین هر مدل و پیکر بندی ممکن است ساخت منطقه خاصی یا اصطلاحا تحت لیسانس ریجن خاصی ساخته شده باشد. هم عملکرد و کارایی و هم قیمت این مدل ها و ریجن های ساخت با یکدیگر فرق می کند.

بهترین راه اطمینان حاصل کردن از سلامت محصول خریداری شده خرید از فرشونده معتبر و باتجربه است. فروشگاه کپی ایران، عرضه کننده انواع دستگاه های اداری از جمله پلاتر های اچ پی در مدل ها و پیکربندی های مختلف می باشد. فروشگاهی که می توانید با خاطری آسوده از سلامت و کیفیت محصول خریداری شده پلاتر اچ پی t795 را خریداری کنید.

قیمت دستگاه پلاتر اچ پی T795

با استوک خریدن پلاتر اچ پی T795 شما می توانید در هزینه های خود به مراتب صرفه جویی بیشتر نیز کنید. به این ترتیب قیمت تمام شده دستگاه برای شما چندین برابر کمتر خواهد بود. همچنین شما می توانید با افزودن اختیاری بسیاری از آپشن ها و حذف آپشن های غیر ضروری، دستگاه خود را کاملا شخصی سازی شده و عینا مطابق نیازهای خود تحویل بگیرید. نه کمتر و نه بیشتر!

از جمله آپشن های اختیاری این پلاتر می توان به سیستم طراحی پوستر Serif PosterDesigner Pro، Color Pro Technology و درگاه اتصال به منابع کارتریج اشاره کرد.

جمع بندی و سفارش اچ پی T795

پلاتر اچ پی T795 یکی از پلاترهای بسیار پرکاربرد در بین ارائه دهندگان خدمات چاپ و تکثیرات می باشد. این پلاتر به سبب کیفیت و دقت چاپ خود این مقدار طرفدار پیدا کرده است.

شما می توانید این پلاتر را از فروشگاه معتبر کپی ایران خریداری کنید. امکان خریداری در هر سه پیکربندی آکبند، استوک و بازسازی شده و همچنین امکان تغییر آپشن ها به صورت اختیاری از مزایای خرید از کپی ایران می باشد. کافیست پس از برآوردهای نیازهای اداری خود، به سایت کپی ایران سری بزنید و با انتخاب مدل و پیکربندی دلخواه خود، سفارشتان را به ثبت برسانید.

پلاتر HP T795 از سری پلاتر های DesignJet شرکت Hwalett Packard می باشد. این پلاتر به سبب کیفیت خارق العاده پرینت در بین کاربران ماشین های اداری و پلاتر ها محبوبیت بسیاری یافته است. همچنین 44 اینچ فضایی که این دستگاه در اختیار شما می گذارد یک فضای کافی برای انجام بزرگ ترین پروژه ها می باشد. در ادامه این مقاله به معرفی خصوصیات این پلاتر خواهیم پرداخت.

پیکربندی دستگاه

ابعاد این دستگاه با توجه به 44 اینچی بودن کمی بزرگ است. 1770*701*1050 میلی متر و 80 کیلوگر وزن اگرچه مناسب برای پلات و چاپ بزرگترین پوسترها نیز می باشد ولی شما را به ناچار وادار به قرار دادن ای پلاتر بر روی زمین خواهد کرد. روی بدنه دستگاه نیز یک پنتل کنترل و فرمان دهی کوچک دیده می شود. به نظر می رسد تعداد دکمه های کمی روی صفحه کنترل وجود دارد. اما از کافی بودن آن ها مطمئن باشید.

همچنین کمی آن سو تر از دکمه های کنترل پنل، یک جعبه اتصالات قرار دارد. اتصالات دستگاه کامل می باشند. حتی به سبب برنامه ریزی خوب دستگاه شما می توانید مستقیم فایل های خود را از روی یک فلش درایور کوچک به دستگاه وارد کنید. روی بخش اتصالات نیز یک درپوش به منظور جدا کردن این بخش و محافظت از سوکت ها تعبیه شده است. اتصالات دستگاه را جلوتر به طور مفصل معرفی خواهیم کرد.

محفظه قرار گیری کاغذ در پشت دستگاه و ریل خروجی اسناد چاپ شده نیز در قسمت جلوی دستگاه قرار گرفته اند. در نگاه اول همه ریل ها و قسمت هایی که با حرکت کاغذ درگیر هستند نرم و روان به نظر می رسند. استفاده از ریل های بدون گیر و سیستم هایی با پیچ و خم کمتر بسیار مهم است. چرا که به این ترتیب احتمال بروز خطا، گیر کردن کاغذ یا آسیب دیدن اسناد از تا خوردگی حین خروج به حداقل می رسد.

بزرگ فکر کنید

ویژگی و مشخصه اصلی پلاتر ها چاپ اسناد و پوسترهایی در ابعاد بزرگ است. با پلاتر 44 اینچی HP T795 تولید و توان راندمان خود را به حداکثر برسانید. چاپ بر روی کاغذهایی تا طول 1180 میلی متر یکی از توانایی های قابل توجه این پلاتر می باشد.

سرعت عملکرد

به طور کلی سرعت خروجی چاپ و پرینت پلاتر ها نسبت به دستگاه های فتوکپی یا پرینتر های عادی رایج در بازار کمتر هستند. سرعت کم آن ها به دلیل این می باشد که حجم سفارشاتی که نیاز به ترسیم پلات دارند عمدتا سبک است. همچنین زمان زیادی که صرف ترسیم پلات ها و نقشه ها می کنند نشان از دقت بالای این دستگاه ها دارد.

در نقشه ها و پلات های مهندسی باید همه جزئیات با دقت ویژه ای رسم شوند. چرا که  کوچکترین قسمت ها نیز باید در نهایت کیفیت و وضوح به روی کاغذ آورده شوند. زمان 32 ثانیه ای پلاتر HP T795 برای هر برگ کمی از مدل های مشابه خود بیشتر است. اما به طور کلی این زمان قابل قبول می باشد. اگر چه در سرعت بی نقص عمل نمی کند و جای زیادی دارد.

به طور کلی اگر شما برای پلات شدن و ترسیم پلات ها، نقشه ها، پوستر ها و به طور کلی اوراق چاپی بزرگ خود عجله ای ندارید این پلاتر برای شما مناسب خواهد بود. توجه داشته باشید که قابلیت اصلی پلاتر ها، چاپ در ابعاد بزرپ و همراه با کیفیت خارق العاده می باشد و نه سرعت بالا.

کیفیت بالا

پلاتر HP T795 برای چاپ اسناد از یک سنسور با رزولوشن 2400*1200dpi بهره می برد. لازم به ذکر است که این رزولوشن واقعی است. رزولوشن این دستگاه توسط کارشناسان صنایع چاپ و تکثیرات تایید شده می باشد و True Resolution قلمداد می شود. چرا که در بسیاری از دستگاه ها و پلاتر های مشابه، رزولوشن واقعی خروجی با رزولوشن گزارش شده تفاوت دارد و کمتر از آن است.

همچنین علاوه بر سنسور دیجیتال رزولوشن و چاپ، این پلاتر مجهز به بسیاری آپشن دیگر برنامه نویسی شده، به منظور به حداکثر رساندن کیفیت می باشد. گرادیان های طبیعی، رنگ های زنده، خطوط صاف و بدون شکستگی از ویژگی های سند پرینت شده شما می باشد. اسناد در بهترین کیفیت پلات خواهند شد.

سازگار با طبیعت

استفاده از مواد زیست تخریب پذیر و قابل بازیافت دو مزیت مهم برای ماشین های اداری دارد. به کار رفته شدن این مواد علاوه بر کمک به محیط زیست و جلوگیری از آلوده شدن و خطرناک بودن پسماند های دستگاه، در کارایی پلاتر نیز موثر است. چرا که این مواد دوام بالاتری دارند و همچنین قیمت تمام شده و کارکرد بهتری را نیز از خود نشان می دهند. مجموعه این موارد سبب بالاتر رفتن راندمان خروجی دستگاه می شود.

تمام کارتریج های دستگاه دارای نشان قابل بازیافت بودن هستند و کاملا امن و ارزان قیمت می باشند. این کارتریج ها در نواع و اقسام رنگ های گوناگون نیز موجود می باشند. شما می توانید با مطالعه بروشور پلاتر HP T795 و انتخاب کد کارتریج مناسب، رنگ ایده آل خود را سفارش دهید.

در دسترس برای همه کاربران با هر سلیقه ای

پلاتر HP T795 علاوه بر فرمت های معمول، از هر دو فرمت .pdf و تکس (.TIFF عمدتا سیستم های مبتنی بر لینوکس یا یونیکس) نیز پشتیبانی میکند. 160 گیگابایت فضای ذخیره سازی اطلاعات این امکان را به دستگاه میدهد تا اسناد در انتظار پرینت شدن را اولویت بندی و مرتب کند. همچنین امکان تشکیل آرشیو از پرونده ها و اسناد را نیز در اختیار کاربر قرار میدهد.

اتصالات

روی بنده پلاتر جایگاه سوکت های اترنت و usb دیده می شود. این اتصالات برای یک پلاتر کاملا کافی می باشند. بعلاوه از آخرین نسخه این سکوت ها به منظور هرچه بیشتر شدن سرعت نقل و انتقال و مبادله اطلاعات استفاده شده است. همچنین شما می توانید سوکت JetDirect EIO را نیز به عنوان یک آپشن اختیاری به دستگاه خود اضافه کنید.

پلاتر HP T795 همچنین با زبان های مختلف  سیستم عامل کنترل کننده و فرمان دهی سازگاری دارد. شما می توانید از طریق کامپیوترهایی تحت سیستم عامل های لینوکس (یونیکس)، مکینتاش و ویندوز به دستگاه فرمان دهی کنید. همچنین با همین سیستم عامل ها وضعیت دستگاه، فرآیند های جاری و انجام شده و همچنین اوضاع مواد مصرفی و باقی مانده را تحت کنترل خود داشته باشید.

پلاتر HP T795 با فایل های تحت فرمت پی دی اف نیز سازگاری کامل دارد. قبول کردن فایل های پی دی اف به شما اجازه استفاده از یک فرمت جهانی و معتبر را می دهد که بسیاری از شرکت های سازنده ماشین های اداری این پسوند فایل را قبول نمی کنند. از این جهت سازگاری این پلاتر با فرمت پی دی اف نیز یکی دیگر از مزیت های دستگاه به شمار می رود.

مناسب برای استفاده به عنوان منابع اشتراکی

امروزه در ادارات بزرگ یا کارگروه هایی که افراد مختلفی در آن ها مشغول به کار هستند نیاز به ماشین های اداری سریع یا مناسب منابع اشتراکی واقع شدن، بیشتر از هر زمان دیگری حس می شود. هنگامی یک ماشین اداری به عنوان یک منبع اشتراکی استفاده می شود، کاربری این دستگاه به مراتب عام المنفعه تر خواهد بود.

با قرار دادن پلاتر HP T795 در یک شبکه محلی مثل lan، همه کاربران متصل به آن شبکه می توانند از این پلاتر بهره ببرند. از این رو کارمندان نیاز نیست تا از پشت میز خود بلند شوند و با حرکت و همچنین تداخل در استفاده از دستگاه دچار تلف شدن وقت شوند. همه می توانند از میز کار خود فرآیند های دستگاه را برنامه ریزی کرده و راه اندازی کنند.

دقت نهفته در هر تار و پود

هنگامی که شما قصد دارید چاپ اسناد و فایل های خود را بر روی یک صفحه بزرگ انجام دهید، باید همه چیز کاملا خوانا و واضح باشد. پلاتر HP T795 در کوچکترین جزئیات چاپ نیز دقت ویژه ای به خرج می دهد. این ویژگی باعث شده است که این پلاتر برای کارهایی از قبیل چاپ پوستر های طراحی شده بسیار عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

توانایی ترسیم خطوطی به ضخامت بسیار ظریف 0.02 میلی متر یکی از نقاط قوت این دستگاه است. بهره وری از چنین دقتی سبب می شود تا دقت خطی (Line Accuracy) شما به 0.1% برسد (توجه داشته باشد هر چه دقت خطی یک پلاتر عدد کمتری باشد بهتر است. 0.1% به این معناست که آن پلاتر می تواند دقت و توجه سیستم های کنترل و جلوگیری از بروز خطا را تا 0.1 درصد از هر خط نیز متمرکز کند). همه چیز کاملا ظریف و دقیق رسم خواهد شد چرا که HP اهمیت کار شما را به خوبی می داند.

رنگ های زنده

سیستم رمزگذاری و تعیین رنگی که در صفحه نمایش کامپیوتر خود مشاهده می کنید بر اساس تداخل فیزیک نوری می باشد. این سیستم نوری ابتدا تعیین می کند که تصاویر با چه رزولوشنی نمایانده شوند. مثلا رزولوشن 300dpi به معنای قرار گرفتن 300 نقطه در هر اینچ می باشد. این سیستم نوری سپس تعیین می کند که به یکی از این نقاط یا پیکسل ها، سه عدد که هر یک به ترتیب بیانگر شدت نور قرمز، سبز و آبی هستند، به چه نسبتی اختصاص یابد.

به این ترتیب صفحه نمایش کامپیوتر شما تصاویر مختلف را با این ساز و کار به صورت رنگی نشان می دهد. اما به منظور بالاتر بردن کیفیت و همچنین به واقعیت نزدیکتر کردن رنگ ها، پلاتر HP T795 از مکانیسم دیگری بهره می برد. مکانیسم این پلاتر در این مورد متفاوت و ویژه است که اساس کار آن رنگی می باشد. یعنی به هر نقطه حین چاپ به جای نسبت دادن شدت سه نور، شدت پنج رنگ فیروزه ای، زرد، سیاه، سرخ آبی و طوسی را نسبت می دهد.

این ساز و کار تعیین رنگ سبب می شود تا خروجی های پرینت رنگی چندین برابر زنده تر به نظر برسند. گردایان های رنگی طبیعی تر، خطوط صاف تر و دامنه رنگی وسیع تر. هر چه از نهایت کیفیت پردازش تصویر انتظار دارید همگی در پلاتر HP T795 حاضر می باشند.

امکان خریداری استوک

با استوک خریدن پلاتر HP T795 شما می توانید در هزینه های خود به مراتب صرفه جویی بیشتر نیز کنید. به این ترتیب قیمت تمام شده دستگاه برای شما چندین برابر کمتر خواهد بود. همچنین شما می توانید با افزودن اختیاری بسیاری از آپشن ها و حذف آپشن های غیر ضروری، دستگاه خود را کاملا شخصی سازی شده و عینا مطابق نیازهای خود تحویل بگیرید. نه کمتر و نه بیشتر!

از جمله آپشن های اختیاری این پلاتر می توان به سیستم طراحی پوستر Serif PosterDesigner Pro، Color Pro Technology و درگاه اتصال به منابع کارتریج اشاره کرد.

جمعبندی

پلاتر ها کماکان اهمیت خود را در دفاتر اداری و کسب و کارهای چاپ و تکثیرات دارند. قابلیت پرینت بر روی بزرگترین سطوح آن هم با کیفیت خارق العاده از ویژگی های اصلی پلاتر ها می باشد که پلاتر HP T795 در به نمایش گذاشتن سطح عملکردی خود در این دو مورد کاملا راضی کننده عمل کرده است.

اگر به دنبال دستگاه پلاتری هستید که تمرکز ویژه ای روی تضمین کیفیت اسناد چاپ شده خود دارد، HP T795 یک انتخاب ایده آل برای شما می باشد.

پلاتر hp T795

کاربری: رنگی جوهر افشان 

سرعت: هر فوت مربع 50 ثانیه

دقت: 1200*1200 dpi

دهنه: یک متر و 3 سانت - 45 اینچ

سال تولید : 2008

کشور سازنده:چین - مالزی

توضیحات:

دستگاه پلاتر hp T790 با سرعت و دقت عالی مناسب کارهای گرافیکی. 

نقد و بررسی پلاتر HP DesignJet T795  44-in‏
 
پلاتر تی ۷۹۵ اچ پی دارای 6 کارتریج (cyan, gray, magenta, matte black, photo black, yellow)  و 3 هد است و تفاوت اصلی آن با مدل HP T790 اضافه شدن کارت شبکه بیسیم و افزایش ظرفیت رم دستگاه است.

با استفاده از HP DesignJet T795 قادر خواهید بود تا عرض حداکثر 1.1176متر را چاپ نمایید.میزان رم دستگاه 16 GB و قابل افزایش تا 160 GB است. 

ریزولوشن چاپ دستگاه برابر 2400 x 1200 optimized dpi میباشد که با این کیفیت علاوه بر چاپ نفشه و نمودار و پوستر و بنر حتی قادر خواهید بود عکس های با کیفیت چاپ نمایید.5 عدد از کارتریج های دستگاه Dye بوده و فقط کارتریج مت بلک دستگاه پیگمنت است.

ابعاد دستگاه1.8x0.7x1 متر  و وزن دستگاه 81.64KG می باشد.

خوشبختانه دستگاه پلاتر HP DesignJet T795 دارای کاتر اتوماتیک است و میتواند به صورت اتوماتیک کاغذ چاپ شده را برش بزند.با پلاتر تی ۷۹۵ اچ پی میتوانید وهم کاغذ برش خورده(Sheet)یا رول را استفاده نمایید.

یکی از قابلیت های متمایز کننده ی دیزاین جت HP T 795 وجود کارت شبکه ی بیسیم Wi-Fi است که شمارا قادر میسازد فایل چاپیتان را از هر نقطه از دنیا به صورت بی سیم برای پلاتر بفرستید . برای توضیح بیشتر از شما دعوت میکنیم به ویدئو زیر توجه فرمایید.

کاربری جوهرافشان
دقت پیرنت 1200Dpi
دهنه حداکثر 1.1176متر
تعداد رنگ 6 رنگ
سطح چاپ A4, A3, A5
سال تولید 2009
کشور سازنده چین, مالزی
برد پرینتر دارد
ابعاد 1.8x0.7x1
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ دو رول
حافظه 16 GB
نوع کارتریج کارتریج
کارکرد کارتریج مشکی 250 متر
نوع پورت ارتباطی USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات پلاتر hp795 بر اساس کد می باشد ما برا ی سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

00    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Replace
01    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Reseat/Reconnect/Clean/Adjust (manually)
01 (copyir.com ) 0    XX part of the System Error Code or Warning
Engine PCA/Electronics module
02    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Calibrate/Adjust (using automatic process)
02 (copyir.com ) 1    XX part of the System Error Code or Warning
Carriage PCA
03    XX part of the System Error Code or Warning
Power supply
03    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Power off and restart the printer
04    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Upgrade system firmware
05    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Upgrade driver or computer software
06    XX part of the System Error Code or Warning
Formatter
06    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Add accessory
07    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Escalate
08    XX part of the System Error Code or Warning
Formatter/Touch Control Panel
08    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Send plot again
09    XX part of the System Error Code or Warning
Scanner (MFP only)
09    YZ part of the System Error Code or Warning
Possible for customer to perform action
Wrong part installed
10    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Replace
11    XX part of the System Error Code or Warning
Trailing cable
11    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Reseat/Reconnect/Clean/Adjust (manually)
12    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Calibrate/Adjust (using automatic process)
13    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Power off
14    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Upgrade system firmware
15    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Upgrade driver or computer software
16    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Add accessory
17    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Escalate
18    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Send plot again
19    YZ part of the System Error Code or Warning
Qualified personnel assistance required
Wrong part installed
21    XX part of the System Error Code or Warning
Service station
22    XX part of the System Error Code or Warning
Ink supply station
24    XX part of the System Error Code or Warning
Tube assembly (IDS)
26 (copyir.com ) n    XX part of the System Error Code or Warning
Ink Cartridge (color = n)
27    XX part of the System Error Code or Warning
Printhead error
38    XX part of the System Error Code or Warning
Output Tray
39    XX part of the System Error Code or Warning
Roll switches
41    XX part of the System Error Code or Warning
Paper-axis motor
42    XX part of the System Error Code or Warning
Scan-axis motor
45    XX part of the System Error Code or Warning
Rewinder
47    XX part of the System Error Code or Warning
Star wheel motor
48    XX part of the System Error Code or Warning
PPS mechanism
51    XX part of the System Error Code or Warning
Top Cover Sensor
52    XX part of the System Error Code or Warning
Drop detector
55    XX part of the System Error Code or Warning
Line sensor
56    XX part of the System Error Code or Warning
Drive roller analog encoder sensor
59    XX part of the System Error Code or Warning
Electrical system
60    XX part of the System Error Code or Warning
Initialization
61    XX part of the System Error Code or Warning
Print queue
63    XX part of the System Error Code or Warning
Input/output through LAN card
64    XX part of the System Error Code or Warning
Input/output through USB port
65    XX part of the System Error Code or Warning
Input/output (not known what port)
68    XX part of the System Error Code or Warning
Loss of engine counters tracking
71    XX part of the System Error Code or Warning
Memory management
72    XX part of the System Error Code or Warning
Calibration
73    XX part of the System Error Code or Warning
Servo
74    XX part of the System Error Code or Warning
Firmware upgrade
74 (copyir.com ) 1    XX part of the System Error Code or Warning
Media Profile Update
75    XX part of the System Error Code or Warning
Preventive Maintenance Kits
76    XX part of the System Error Code or Warning
Disk Full
78    XX part of the System Error Code or Warning
Media settings
79    XX part of the System Error Code or Warning
Firmware
81    XX part of the System Error Code or Warning
Media advance
84    XX part of the System Error Code or Warning
Roll Feed
86    XX part of the System Error Code or Warning
Paper path
87    XX part of the System Error Code or Warning
Scan axis
93    XX part of the System Error Code or Warning
Ink Pumping
XX (copyir.com ) n:YZ (copyir.com ) m    Error Codes Format:
• XX: Subsystem or process (2 digits) (copyir.com )
• n: Subsystem or process index (if more than one used in the product) – optional (copyir.com )  e (copyir.com ) g (copyir.com )  Identify the Ink Supply (color and number) (copyir.com )
• Y: Who should perform the action (1 digit) – (0 for User or 1 for Service Engineer) (copyir.com )
• Z: Action to perform (1 digit) (copyir.com )
• m: additional actions/information to consider (1 digit) – Optional (copyir.com )

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب