Your browser does not support JavaScript! > پلاتر hp800 | خرید، سفارش، مشخصات و قیمت دستگاه پلاتر hp800 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

پلاتر hp800

17320 |
بازدید
قیمت: 48,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

دستگاه پلاتر اچ پی 800 یا با توجه به مناسب بودن قیمت جوهر و هد یکی از پلاترهای بورس بازار ایران است. به علت نوسانات قیمت ارز لطفا برای استعلام قیمت با شماره تلفنها ی زیر تماس حاصل فرمایید 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: HP

تعداد: 

پلاتر hp800 یکی دیگر از پلاتر های شرکت Hwalett Packard می باشد. این پلاتر از سری پلاتر های DesignJet می باشد. به کمک این ماشین های پلات و ترسیم شما می توانید توان تولیدی خود را به حداکثر کیفیت برسانید. استفاده از بهترین سیستم های رمزنگاری رنگ در کوچکترین جزئیات نیز خودنمایی می کنند. همچنین سایز 44 اینچی این پلاتر بزرگترین سفارشات پوستر، پرده محتوایی و... را نیز انجام خواهد داد.

نقش پلاتر ها

امروزه پرینتر ها و دستگاه های چندکاره اسکن و کپی بخش عمده ای از نیازهای صنایع چاپ و تکثیرات را به خوبی پاسخگو هستند. اما گاهی اوقات کاربری نقشه ها به نحوی هستند که کیفیت پرینت و دقت ماشین اداری که وظیفه چاپ آن ها را بر عهده دارد بسیار مهم است. در این موارد استفاده از یک پلاتر که کار بر روی کاغذ کشیدن یک نقشه و یا پلات را به صورت اختصاصی انجام می دهد توصیه می شود.

پلات ها و نقشه های مهندسی باید توسط یک پلاتر رسم شوند تا مقبولیت داشته باشند. چرا که در یک پلات مهندسی حتی کوچکترین جزئیات نیز اهمیت غیرقابل انکاری دارد. پلاتر HP800 نهایت کیفیت و دقت رسم این پلات ها را برای شما تضمین خواهد کرد.

رنگ های زنده

سیستم رمزگذاری و تعیین رنگی که در صفحه نمایش کامپیوتر خود مشاهده می کنید بر اساس تداخل فیزیک نوری می باشد. این سیستم نوری ابتدا تعیین می کند که تصاویر با چه رزولوشنی نمایانده شوند. مثلا رزولوشن 300dpi به معنای قرار گرفتن 300 نقطه در هر اینچ می باشد. این سیستم نوری سپس تعیین می کند که به یکی از این نقاط یا پیکسل ها، سه عدد که هر یک به ترتیب بیانگر شدت نور قرمز، سبز و آبی هستند، به چه نسبتی اختصاص یابد.

به این ترتیب صفحه نمایش کامپیوتر شما تصاویر مختلف را با این ساز و کار به صورت رنگی نشان می دهد. اما به منظور بالاتر بردن کیفیت و همچنین به واقعیت نزدیکتر کردن رنگ ها، پلاتر HP800 از مکانیسم دیگری بهره می برد. مکانیسم این پلاتر در این مورد متفاوت و ویژه است که اساس کار آن رنگی می باشد. یعنی به هر نقطه حین چاپ به جای نسبت دادن شدت سه نور، شدت چهار رنگ فیروزه ای، زرد، سیاه و سرخ آبی را نسبت می دهد.

این ساز و کار تعیین رنگ سبب می شود تا خروجی های پرینت رنگی چندین برابر زنده تر به نظر برسند. گردایان های رنگی طبیعی تر، خطوط صاف تر و دامنه رنگی وسیع تر. هر چه از نهایت کیفیت پردازش تصویر انتظار دارید همگی در پلاتر HP800 حاضر می باشند.

ابعاد و پیکربندی

به جرعت می توان اصلی ترین ویژگی و بارز ترین مشخصه پلاتر ها را توانایی چاپ در ابعاد بزرگ دانست. به همین دلیل همه قابلیت های دیگر یک پلاتر در برابر قابلیت اصلی چاپ ابعاد بزرگ، یک قابلیت فرعی می باشند. همینطور می توان سرعت، کیفیت، ابعاد و وزن و پیکربندی دستگاه را نیز متاثر از این موضوع دانست. لذا ابعاد بزرگ و حجیم و همچنین وزن زیاد دستگاه را تا حد زیادی می توان معقول و نرمال دانست.

پلاتر hp800 در دو مدل مختلف به بازار عرضه می شود. یکی از این مدل ها یک دهنه 42 اینچی برای پرینت و دیگری دهنه 24 اینچی دارد. از این جهت شما می توانید با توجه به نیاز تولیدی خود مدل مناسب تر را انتخاب کنید. به جز مورد اختلاف عرض دهنه تمامی موارد دیگر مشابه هستند.

ابعاد پلاتر hp800 در مدل 24 اینچی برابر 1244*483*355 میلی متر و در مدل 44 اینچی برابر 1701*1193*584 میلی متر می باشد. وزن دستگاه نیز در مدل های 42 و 24 اینچی به ترتیب برابر 44 و 35 کیلوگرم می باشد. سایر بخش های پیکربندی دستگاه کاملامشابه می باشند.

کیفیت

پلاتر hp800 در هر مرحله از سیستم برگردانی تصاویر به اسناد چاپ شده، یک ساز و کار افزایش دهنده کیفیت قرار داده است. تضمین نازکترین خطوط ممکن از سوی سازنده این دستگاه سبب شده است اسناد چاپی این پلاتر از خطوط نرم و بدون شکستگی برخوردار باشند. نازک بودن خطوط ترسیمی یک هنر به تمام معنا در کار پلاتر ها است. چرا که این ویژگی آثار چاپ شده را چنیدن برابر زنده تر نمایان می کند.

شماتیک ها، نقشه ها، پلات های مهندسی، نقاشی ها و طرح های تجسمی شما همگی ارزش بخصوصی نزد hp800 دارند. حتی کوچکترین جزئیات نیز باید در نهایت وضوح رسم شوند. نهایت وضوح را هیچ ساز و کاری بهتر از خطوط نازک برآورده نمی کند. پلاتر hp800 همچون یک هنرمند حرفه ای و زبردست، خطوطی تا پهنای نازک 0.02 میلی متر نیز رسم می کند.

علاوه بر این سیستم لایه گذاری اچ پی (HP Layering Technology) آخرین سطح از تضمین کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد. اساس کار این تکنولوژی قرار دادن چند قطره جوهر در هر نقطه از چاپ می باشد. به این ترتیب اوراق و اسناد شما با صرف هزینه و وقت یکسان، عملا چندین بار ترسیم می شوند. حال دیگر می توانید از نهایت کیفیت در نقطه به نقطه پوستر یا پلات خود مطمئن باشید.

پیشرفت لحظه به لحظه

به سبب قابلیت OnBoard Processing شما می توانید لحظه به لحظه تکمیل شدن شاهکار خود را نظاره گر باشید. همچنین درصورت نیاز هر تغییری که لازم می باشد را حتی در حین پرینت شدن اسناد خود اعمال کنید. در کمتر از یک دقیقه خطوط اولیه و طرح اولیه پلات شما ترسیم می شود. سپس در صورت نیاز، شما می توانید سند را مشاهده و بررسی کنید. در نهایت در صورت تایید طرح اولیه، پلاتر ادامه کار ها را انجام خواهد داد.

برخی کارها و سفارشات ددلاین هایی را شامل می شود که شما در مدت زمان این ددلاین ها باید گزارش کاری را ارائه کنید. به کمک پلاتر hp800 و ویژگی پردازش حین نمایش، شما می توانید هر لحظه اوضاع اوراق را مشاهده کنید. همچنین در صورت لزوم کار را متوقف کنید و به سطحی که پلاتر در آن قرار دارد بسنده کنید.

سازگاری و یکپارچگی

پلاتر hp800 با مجموعه وسیعی از سیستم عامل های فرمان دهنده سازگاری کامل دارد. همچنین شما می توانید با اتصال یک فلش درایور، پرونده ها و اطلاعات الکترونیکی خود را مستقیما به پلاتر بفرستید. پس از آن دستگاه به صورت خودکار اسناد شما را چاپ خواهد کرد.

سرعت

سرعت پلاتر ها به دلیل صرف زمان بیشتری که برای ترسیم جزئیات اختصاص می دهند به طور میانگین کمتر از دستگاه های چاپ معمولی و فتوکپی می باشد. پلاتر hp800 در هر ساعت برای شما تا سقف 85 فوت مربع در حالت سریع و21 فوت مربع در حالت عادی پرینت می کند. این پلاتر به منظور ارائه یک طرح اولیه از خطوط اصلی و پایه ای تصویر، ساز و کار دیگری نیز دارد.

به کمک این ساز و کار منحصر به فرد شما می توانید در مدت زمان بسیار کوتاه 60 ثانیه، یک طرح اولیه از خطوط خود را تحویل بگیرید. سرعت ترسیم طرح اولیه به شما اجازه می دهد کلیات پلات، شماتیک یا پوستر خود را نگاهی اجمالی بیاندازید. همچنین به طور کلی تحویل یک دورنمای کلی از طرح نهایی، با صرف مدت زمان بسیار کمتر در پای دستگاه، لذت بخش تر و کاربر پسند تر خواهد بود.

اقتصادی بودن

تقریبا برای همه کسب و کارهای چاپ، قیمت تمام شده فرآیند های دستگاه و اقتصادی بودن یک فاکتور مهم است. از این جهت شرکت های مختلف و سازنده های گوناگون ماشین های اداری اقدام به تمرکز بیشتر روی مسئله اقتصاد بودن کرده اند. به همین علت ویژگی های مختلفی را به عنوان آپشن در کنار این دستگاه ها ارائه می کنند یا ساز و کارهایی را تعبیه می کنند تا هزینه های دستگاه را به حداقل برسانند.

دو ابزار کنترل هزینه ها و بررسی صورت حساب ها به شما امکان درنظر گرفتن همه جوانب اقتصادی چاپ را می دهد. این دو ابزار توسط خود hp ارائه می شوند و نام آن ها Web JetAdmin و HP Accounting Tool می باشد. هر دوی این ابزار ها آنلاین بوده و نیاز مند دسترسی به اینترنت برای اجرا شدن می باشند.

همچنین مجموعه قابلیت های ECOHIGHLIGHTS نیز به منظور به حداکثر رساندن صرفه جویی پلاتر HP800 لحاظ شده اند. سیستم حذف بخشهای خالی به منظور صرفه جویی بیشتر در کاغذ، مصرف کمتر جوهر و  همچنین استفاده از جوهر و کارتریج با کیفیت و قابل بازیافت HP InkJet از جلمه مواردی هستند که این دستگاه در دستور کار ساخت خود دارا می باشد. همچنین این پلاتر دارای نشان EnergyStar نیز می باشد.

پلاتر HP800 به طور کلی کم مصرف می باشد و در برخی از حالات عملکردی صرفا اندازه مجموعه ای از دو لامپ حبابی ساده انرژی مصرف می کند. قطعات دستگاه با محیط زیست بیگانه نیستند و از مواد قابل قابل تجزیه ساخته شده اند که انرژی کمتری نیز مصرف میکنند. همچنین هیچگونه نشر شیمیایی خطرناک یا گاز سمی یا اشعه مضری از دستگاه منتشر نخواهد شد.

رزولوشن رضایت بخش

رزولوشن پرینت خروجی دستگاه می تواند تا سقف 1200 در 2400 dpi نیز بالا رود. این رزولوشن خروجی آن هم در ترکیب با ویژگی های خارق العاده ای که به برخی از آن ها، از جمله پهنای ظریف خطوط و رمزنگاری دقیق رنگ ها، اشاره شد، نهایت کیفیت را در فرآیند چاپ ابعاد بزرگ و پلات کردن برای شما به ارمغان خواهد آورد.

امکان استوک خریدن و افزودن آپشن ها به صورت اختصاصی

سالیانه دستگاه و ماشین های بسیاری در اروپا یا انگلستان به علت از رده خارج شدن، به کارخانه تولیدکننده بازگردانده میشوند. در بین این دستگاه ها، بعضا مواردی هم پیدا می شود که دستگاه مذبور کاملا سالم بوده و حتی از برخی مدل های نسل جدید نیز بهتر سرویس دهی می کند. به نظر شما علت این امر، آن هم برای اقشار اقتصادی اروپایی چیست؟

علت ماجرا، سودجویی سازمان های تولیدکننده است. این سازمان ها با پایین آوردن زمان خدمات و عدم ارائه سرویس بعد از مدت معین کوتاهی ، مشتریان را وادار به خرید مدل های جدید میکنند. لذا بسیاری از دستگاه های بازگردانده شده، براساس میزان سلامت دستگاه درجه بندی A،B،C،D دریافت کرده و با نام استوک مجددا به فروش می رسند.

با استوک خریدن پلاتر hp800 شما می توانید در هزینه های خود به مراتب صرفه جویی بیشتر نیز کنید. به این ترتیب قیمت تمام شده دستگاه برای شما چندین برابر کمتر خواهد بود. همچنین شما می توانید با افزودن اختیاری بسیاری از آپشن ها و حذف آپشن های غیر ضروری، دستگاه خود را کاملا شخصی سازی شده و عینا مطابق نیازهای خود تحویل بگیرید. نه کمتر و نه بیشتر!

از جمله آپشن های اختیاری این پلاتر می توان به سیستم طراحی پوستر Serif PosterDesigner Pro، Color Pro Technology و درگاه اتصال به منابع کارتریج اشاره کرد.

جمعبندی

پلاتر ها کماکان اهمیت خود را در دفاتر اداری و کسب و کارهای چاپ و تکثیرات دارند. قابلیت پرینت بر روی بزرگترین سطوح آن هم با کیفیت خارق العاده از ویژگی های اصلی پلاتر ها می باشد که پلاتر HP800 در به نمایش گذاشتن سطح عملکردی خود در این دو مورد کاملا راضی کننده عمل کرده است.

اگر به دنبال دستگاه پلاتری هستید که تمرکز ویژه ای روی تضمین کیفیت اسناد چاپ شده خود دارد، HP800 یک انتخاب ایده آل برای شما می باشد.

پلاتر hp 800 قیمت (استوک) 49.000.000 ریال

کاربری: رنگی جوهر افشان 

سرعت: هر فوت مربع 80 ثانیه

دقت: 600*1200 dpi

دهنه: یک متر و 3 سانت - 45 اینچ

سال تولید: 2005

کشور سازنده: چین - مالزی

قیمت استوک: بسته به وضعیت و امکانات 40 تا 55 میلیون ریال

قیمت رفیل: موجود نیست

قیمت آکبند: موجود نیست

قیمت کار کرده: بسته به وضعیت و امکانات 20 تا 35 میلیون ریال

مشخصات پلاتر 800

رنگهاي كارتريجها

Black: HP pigment ink; Cyan, Magenta, Yellow: HP dye-based ink نوع جوهر قابل استفاده

مدلهاي 24 اينچ: 610 ميليمتر، مدلهاي 42 اينچ: 1067 ميليمتر حداكثر عرض چاپ

2/15 متر حداكثر طول چاپ

تا 1200 در 600 نقطه در اينچ كيفيت چاپ (رنگي، بهترين كيفيت)

800 Plus: HP-GL/2, HP-PCL3-GUI; 800ps Plus: Adobe® PostScript® 3™ (using supplied EFI Designer Edition XL software RIP), HP-GL/2, HP-PCL3-GUI; زبان چاپ، استاندارد

32 مگابايت حافظه، استاندارد

درگاه پارالل، درگاه USB اتصال، استاندارد

ورود و خروج كاغذ/مديا

چهار رنگ (مشكي، آبي، قرمز، زرد) رنگهاي كارتريجها

Black: HP pigment ink; Cyan, Magenta, Yellow: HP dye-based ink نوع جوهر قابل استفاده

كاغذ (ساده، جوهر افشان، كتد، كاغذ كتد سنگين، كاغذ گلاسه، كاغذ نيمه گلاسه، كاغذ ترسيم عادي، كاغذ عكس)، فيلم شفاف، فيلم مات كاغذهاي پشتيباني شده

500 Plus, 500ps Plus (24 in): ISO A1, ISO A2, ISO A3, ISO A4; 500 Plus, 500ps Plus (42 in): ISO A0, ISO A1, ISO A2, ISO A3, ISO A4

نوع جوهر قابل استفاده

مدل 24 اينچ: 210 در 210 تا 610 در 15240 ميليمتر، مدل 42 اينچ: 210 در 210 تا 1067 در 15240 ميليمتر

اندازه ورودي، مرسوم

5 ميليمتر (با راه انداز HP-GL/2) حاشيه چاپ، لبه ابتدا/انتها

5 ميليمتر حاشيه چاپ، افقي

7/45 متر حداكثر طول رل

1897 ميليمتر حداكثر طول كاغذ

مدلهاي 24 اينچ: 610 ميليمتر، مدلهاي 42 اينچ: 1067 ميليمتر حداكثر عرض كاغذ

2/15 متر حداكثر طول چاپ

تا 496 گرم بر متر مربع وزن كاغذقابل استفاده

كيفيت چاپ/فناوري

جوهري حرارتي اچ*پي فناوري چاپ

فناوري لايه بندي رنگ اچ*پي فناوري كيفيت چاپ

تا 1200 در 600 نقطه در اينچ كيفيت چاپ (رنگي، بهترين كيفيت)

± 0.2%

ضريب خطاي چاپ

0423/0 ميليمتر حداقل عرض خطوط چاپ شده

حافظه/زبان چاپ/نوع نوشتار

32 مگابايت حافظه، استاندارد

160 مگابايت حافظه، حداكثر

9/7 متر مربع در ساعت سرعت چاپ (رنگي، با كيفيت به صرفه)

3/3 متر مربع در ساعت سرعت چاپ (رنگي، با كيفيت فرآوري شده)

2 متر مربع در ساعت سرعت چاپ (رنگي، با كيفيت عكس)

500 Plus: HP-GL/2, HP-PCL3-GUI; 500ps Plus: Adobe® PostScript® 3™ (using supplied EFI Designer Edition XL software RIP), HP-GL/2, HP-PCL3-GUI;

زبان چاپ، استاندارد

اتصال

درگاه پارالل، درگاه USB 2.0 اتصال، استاندارد

كارت شبكه* داخلي HP Jetdirect 620n اتصال، اختياري

Microsoft® Windows® 95, 98, NT 4.0, 2000, XP; Mac OS X v.10.2.3 and higher; ZehRaster for UNIX سيستم عامل قابل استفاده

اطلاعات فني ديگر

For use with HP drivers only: Microsoft® Windows® 95, 98, NT® 4.0 or 2000, 32 MB RAM, 500 MB free on hard disk, Mac OS X v.10.2.3 or higher For use with EFI Designer Edition XL RIP: 800 MHz Pentium® III PC, 256 MB RAM, 10 GB free hard drive, CD-ROM or DVD-ROM, 1 free USB port for copy protection, VGA compatible graphic card"

حداقل سيستم مورد نياز

Microsoft® Windows® (95, NT® 4.0) without USB, Microsoft® Windows® (98, 2000, XP) with USB, drivers for Macintosh (OS X v.10.2.3 or higher)

راه اندازهاي مرتبط

ندارد ظرفيت هارد ديسك

100 to 240 AC (+/- 10%) auto-ranging, 50/60 Hz, 3 amps maximum

برق مورد نياز

150 watts maximum مصرف برق

20 to 80% RH گستره رطوبت محيط كاربري

15 تا 35 درجه سانتيگراد گستره دماي محيط كاربري

HP Designjet software for Windows and Macintosh, EFI Designer Edition XL RIP for HP Designjet 500ps Plus Printer (available only with 500ps Plus models)

نرم افزارهاي مرتبط

45 كيلوگرم وزن

1690 در 674 در 1100 ميليمتر ابعاد (عرض، عمق، ارتفاع)

دستگاه پلاتر HP Designjet 500 Plus، دوك، كابل برق، كارتريج، هد، كارت HP GL/2 ، دستورالعمل كاربري، پايه و صندوق جمع آوري كاغذ محتويات جعبه 

نوع وسیله استوک بازسازی شده
کاربری جوهرافشان
دقت پیرنت 1200Dpi
دهنه 1067 ميليمتر حداكثر عرض چاپ
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2008
کشور سازنده چین, مالزی
برد پرینتر دارد
ظرفیت سینی کاغذ دورول
حافظه 32 مگابايت حافظه، استاندارد
نوع کارتریج کارتریج تونر و مخزن به صورت اختیاری
کارکرد کارتریج مشکی 400 متر مربع
نوع پورت ارتباطی USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات پلاتر hp800 بر اساس کد می باشد ما برا ی سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

01:10    Electronics Module failurecopyir.com
The possible cause could be: 1copyir.com The Electronics Module is of the wrong type (a 16 MB Electronics Module will not work in a 24" Model)copyir.com 2copyir.com Reading, writing or initializing the EEROM failedcopyir.com 3copyir.com One of the ASIC’s was not found within the Serial Bus that connects the Electronics Module to the Carriage Assemblycopyir.com 4copyir.com One of the ASIC’s did not respond to the Serial Bus that connects the Electronics Module to the Carriage Assemblycopyir.com 5copyir.com The Electronics Module is requesting a move to the Service Station while the previous move is still being completedcopyir.com 6copyir.com The Electronics Module Cooling Fan has reached its current limitcopyir.com    Replace the Electronics Module
01:11    The Electronics Module Cooling Fan badly connectedcopyir.com    Reconnect the Cooling Fan (located on top of the Electronics Module)copyir.com If the Cooling Fan continues to fail, check that the connector pins in the Electronics Module are NOT bentcopyir.com
01:12    The EEROM is not configured correctly (the product number may    Configure the EEROM correctly using the EEROM setup utility
01:13    Electronics Module failurecopyir.com
The possible cause could be: 1copyir.com One of the ASIC’s in the Electronics Module is reporting that it is too hotcopyir.com 2copyir.com The interruptions from the Scan-Axis servo or from the Paper-Axis servo are not coming as regularly as they are expected or are coming too latecopyir.com    • Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com • If the Error Code continues, replace the Electronics Module
02:10    Carriage failurecopyir.com
The possible cause could be: 1copyir.com The Carriage PCA is not compatible with the rest of the Printercopyir.com 2copyir.com The Carriage ASIC has problems initializingcopyir.com 3copyir.com The +2copyir.com5V reference voltage generated in the Carriage PCA is out of rangecopyir.com 4copyir.com One of the Carriage ASIC’s cannot be found within the Serial Bus that connects the Electronics Module to the Carriagecopyir.com 5copyir.com One of the Carriage ASIC’s did not respond to the Serial Bus that connects the Electronics Module to the Carriage Assemblycopyir.com    Replace the Carriage Assembly
02:13    Carriage failurecopyir.com
The possible cause could be: 1copyir.comOne of the ASIC’s in the Carriage is reporting that it is too hotcopyir.com    Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com If the Error Code continues, replace the Carriage Assembly
03:10    Power Supply failurecopyir.com    Replace the Power Supply Unit
04:11    LAN Card not detectedcopyir.com    Power OFF the Printer and reconnect the LAN Cardcopyir.com
05:09    Formatter installed instead of HP-GL/2 Accessory Cardcopyir.com    Power OFF the Printer and remove the Formatter and install the HPGL/2 Accessory Card
05:10    Formatter not detectedcopyir.com Formatter failurecopyir.com    Power OFF the Printer and reseat the Formattercopyir.com
05:11    Formatter not detectedcopyir.com    Power OFF the Printer and reconnect the Formattercopyir.com
08:11    Front Panel cannot be detectedcopyir.com    Reconnect the Front Panelcopyir.com
11:11    Trailing Cable badly connectedcopyir.com    Reconnect the Trailing Cable correctlycopyir.com
11:13    Problem with setting the voltage of the Printheadscopyir.com    Check that the Trailing Cable is connected correctly at both endscopyir.com Replace the Trailing Cable Replace the Carriage Assembly
12:11    A short detected in the Carriage Assemblycopyir.com    Remove ALL the Printheads and clean the flex contacts on the Printheads and in the Carriage Assemblycopyir.com Replace ALL the Printheadscopyir.com Replace the Carriage Assembly
21:10    Service Station failurecopyir.com The possible cause could be: 1copyir.com The steps counted by the Service Station motor are not consistent with the expected length of the current movementcopyir.com 2copyir.com The Aerosol Fan has reached its maximum current limitcopyir.com 3copyir.com The Service Station motor has shutdown because of blockagecopyir.com    Replace the Service Station/Aerosol Fan Assembly
21:11    Service Station cannot be detected or the Service Station is badly adjustedcopyir.com    Reconnect the Service Station Assemblycopyir.com Reposition the Service Station trip levercopyir.com
22:10    Ink Supply Station failurecopyir.com
The possible cause could be: 1copyir.com Reading, writing or initializing the backup EEROM failedcopyir.com 2copyir.com One of the out-of-ink sensors (located in the Ink Supply Station) is not reporting what it should during the initializing process while depressurizingcopyir.com    Replace the Ink Supply Station
41:10    Paper-Axis Motor failure    Replace the Paper-Axis Motor
41:13    Error in the Paper-Axis Motor Encoder quadraturecopyir.com    Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com If the Error Code continues, replace the Paper-Axis Motor
42:10    Scan-Axis Motor failurecopyir.com    Replace the Scan-Axis Motor
43:10    Vacuum Fan failurecopyir.com    Replace the Vacuum Fan
43:11    Vacuum Fan not detectedcopyir.com    Reconnect the Vacuum Fancopyir.com
56:10    Drive Roller Encoder Sensor errorcopyir.com    Replace the Drive Roller Encoder Sensor If the problem persists, replace the Encoder Disk Assemblycopyir.com
56:13    Error in the Drive Roller Encoder Sensor quadraturecopyir.com    Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com If the Error Code continues, replace the Drive Roller Encoder Sensor
61:04    Firmware Errorcopyir.com    Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer
On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com
If the Error Code reappears, check for a new Firmware releasecopyir.com
61:05    Error Processing Jobcopyir.com    • Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and resend the file that you were trying to printcopyir.com • If the Error Code reappears after resending the file, then try generating the file again and try to print againcopyir.com
64:04    Firmware Error (USB Port)copyir.com    • Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com • If the Error Code reappears, check for a new Firmware releasecopyir.com
71:04    Problem allocating Memory    • Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com • If the Error Code reappears, check for a new Firmware releasecopyir.com
71:06    Out of Memory problemcopyir.com    • Look on your computer screen for error messages; some drivers allow you to choose a different printing mode and attempt to send the file againcopyir.com If necessary, select Send Job as a Bitmap in the driver’s Troubleshooting menu (Services tab)copyir.com This may slow down print speedcopyir.com • If the problem persists, you can install extra memory on the HPGL/2 Accessory Card in your printercopyir.com
72:04    Problem in the Scan-Axis (Firmware Error)copyir.com    • Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com • If the Error Code reappears, check for a new Firmware releasecopyir.com
73:04    Servo Errorcopyir.com    • Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com • If the Error Code reappears, check for a new Firmware releasecopyir.com • If the new Firmware release does not solve the problem then replace the Electronics Module
79:04    Firmware Errorcopyir.com    • Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com • If the Error Code reappears, check for a new Firmware releasecopyir.com
81:01    Paper-Axis shutdowncopyir.com    Perform the Paper Advance Testcopyir.com If the problem persists, replace the Encoder Disk Assemblycopyir.com
81:11    Paper-Axis shutdown (during the Paper Advance test)copyir.com    Perform the Paper Advance Testcopyir.com If the problem persists, replace the Encoder Disk Assemblycopyir.com
85:10    Paper-Axis Encoder errorcopyir.com
The Drive Roller Encoder Sensor cannot find the zero position of the Encoder Diskcopyir.com    Replace the Drive Roller Encoder Sensor If the Error Code continues, replace the Drive Roller
86:01    Carriage-Axis shutdowncopyir.com    Too much friction in the Slider Rodcopyir.com Enter the Printer Information utility and check the Scan-Axis usagecopyir.com If the percentage is close to 100%, then lubricate the Slider Rod copyir.comThe Carriage is bumping into the Service Stationcopyir.com If the carriage is stuck at the right hand side of the Printer and cannot be moved out to the center of the Print Platen it is because the Service Station cannot uncap the Printheadscopyir.com In this case replace the Service Station/Aerosol Fan Assembly Perform the Carriage Movement test
86:11    Carriage-Axis shutdown (during the Carriage Movement test)copyir.com    Too much friction in the Slider Rodcopyir.com Enter the Printer Information utility and check the Scan-Axis usagecopyir.com If the percentage is close to 100%, then lubricate the Slider Rod copyir.comThe Carriage is bumping into the Service Stationcopyir.com If the carriage is stuck at the right hand side of the Printer and cannot be moved out to the center of the Print Platen it is because the Service Station cannot uncap the Printheadscopyir.com In this case replace the Service Station/Aerosol Fan Assembly Perform the Carriage Movement test
86:13    Carriage-Axis shutdown (Firmware Error)copyir.com    Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com If the Error Code reappears, check for a new Firmware releasecopyir.com
87:13    Unable to read the Carriage Encoder Sensorcopyir.com    Switch the Printer Off and wait a few minutescopyir.com Switch the Printer On again and check if the Error Code has disappearedcopyir.com If the Error Code continues, replace the Carriage Assembly or the Encoder Stripcopyir.com
93:10    Ink System startup failed    Check for a leak in the Printercopyir.com If a leak is evident (there is ink on Printer components), replace the Ink Supply Tubes Perform the Prime Tubes utility and check how long it takes to complete the procedurecopyir.com If it takes too long to complete the procedure and there is no leak in the Printer, then replace the Ink Cartridgescopyir.com If it takes a short time to complete the procedure, then replace the Ink Supply Tubescopyir.com

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب