Your browser does not support JavaScript! > توشیبا 756 | خرید، سفارش، مشخصات و قیمت دستگاه فتوکپی توشیبا 756 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

توشیبا 756

970 |
بازدید
قیمت: 280,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از28.000.000 ریال تا 310.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 480.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت دستگاه آکبند 2670.000.000 ریال بدون آپشنال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Toshiba

تعداد: 

توشیبا 756 یکی از دستگاه های 4 منظوره برند توشیبا می باشد که از کیفیت و کارایی مناسبی برخوردار است. با خرید این دستگاه چند کاره خود را از خرید چند دستگاه جداگانه بی نیاز کنید. از نکات مهم قبل از خرید دستگاه کپی این است که با تمام ویژگی های آن آشنا شوید. سپس متناسب با نیازی که دارید اقدام به خرید دستگاه کپی کنید. قبل از آشنایی با ویژگی های توشیبا 756 دستگاه کپی را برای شما تعریف خواهیم کرد.

دستگاه کپی چگونه دستگاهی است؟

دستگاه کپی یا فتوکپی دستگاهی است که محتویات نوشتاری یا تصویری یک کاغذ یا مدرک را تکثیر می کند. هرچه سرعت دستگاه بیشتر باشد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر باشد محبوبیت بیشتری پیدا خواهد کرد. پرینتر یا چاپگر هم مانند دستگاه کپی عمل تکثیر انجام می دهد. اما تفاوت پرینتر با دستگاه کپی در سرعت پایین آن و هزینه هنگفت شارژ آن می باشد. به همین دلیل کاربران بیشتر تمایل به استفاده از دستگاه کپی را دارند.

امروزه از روش الکتروفتوگرافی در دستگاه های کپی استفاده می شود. این روش به این صورت است که سنسورهای حساس به نور محتویات مدرک اصلی را مشاهده می کنند سپس بر اساس آن پودر مخصوص یا تونر را بر روی کاغذ قرار می دهند. در نهایت با اعمال حرارت و فشار عملیات چاپ انجام می شود.

دستگاه های فتوکپی از تکنولوژی دیگری به نام جوهر افشان هم استفاده می کنند. لازم به ذکر است که تکنولوژی جوهرافشان مناسب محیط های اداری نمی باشد. از فتوکپی به صورت گسترده در آموزش، تجارت و ارگان های دولتی استفاده می شود. به همین دلیل فتوکپی را به عنوان یک شغل به حساب می آورند.

پیکر بندی دستگاه توشیبا 756

یکی از ویژگی های مهم قبل از خرید هر دستگاه کپی توجه به ابعاد و وزن آن است. با توجه به فضایی که دارید می توانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. بنابراین با آگاهی از این ویژگی دستگاه می توانید تناسب زیبایی را بین این دستگاه با سایر وسایل در محیط خود ایجاد کنید. همچنین این دستگاه کپی 4 منظوره است و برای افرادی که از فضای کافی در محیط خود برخوردار نیستند بسیار مناسب می باشد.

این مدل دستگاه کپی از نوع دستگاه های اداری است که به صورت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد. توشیبا 756 در ابعاد 1168*787*711 میلی متر ساخته شده است. همچنین وزن دستگاه 209 کیلوگرم می باشد. شاید وزن دستگاه کمی زیاد به نظر آید اما تنها با یک بار جابجایی می توانید آن را در گوشه اتاق قرار دهید. با استفاده از این دستگاه می توانید تمام نیازهای خود را برطرف کنید.

سازگاری با سیستم های عامل

به دلیل متصل شدن دستگاه کپی به لپ تاپ و تبلت بهتر است که دستگاه کپی با سیستم عامل سازگاری داشته باشد. هر چه تنوع سازگاری دستگاه کپی با سیستم های عامل بیشتر باشد کارایی دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد. توشیبا 756 با سیستم های عامل windows, mac, linux سازگاری دارد.

سرعت چاپ دستگاه

سرعت چاپ دستگاه براساس تعداد برگه های چاپ شده در یک دقیقه محاسبه می شود. هر چه سرعت دستگاه بیشتر باشد کارایی و عملکرد دستگاه هم بیشتر خواهد بود. از آنجاییکه که توشیبا 756 چند منظوره است از سرعت های مختلفی در پرینت، کپی و اسکن برخوردار می باشد.

سرعت کپی در این مدل دستگاه کپی 75 برگ در دقیقه است. همچنین سرعت اسکن در توشیبا 756 به این صورت می باشد که 77 صفحه به صورت رنگی و 80 صفحه به صورت سیاه و سفید  در یک دقیقه ارائه می دهد.

زمان گرم شدن دستگاه

زمانیکه دستگاه را به برق متصل می کنید برای گرم شدن و شروع به کار به مدت زمان مشخصی نیاز دارد. هر چه این مدت زمان کوتاه تر باشد عملکرد دستگاه بالاتر خواهد بود. توشیبا 756 برای گرم شدن و شروع به کار تنها به 130 ثانیه زمان احتیاج دارد.

قابلیت بزرگنمایی دستگاه

با این مدل دستگاه کپی می توانید بر روی بخش خاصی از نسخه اصلی زوم کنید. بدین صورت که با این قابلیت کل فایل را می توانید بزرگ یا کوچک کنید. بهتر است بدانید که این دستگاه کپی از قابلیت بزرگنمایی 25 تا 400 درصد برخوردار می باشد.

زمان تهیه اولین کپی

هر چه زمان تهیه اولین کپی دستگاه کمتر باشد عملکرد و کارایی دستگاه بیشتر خواهد شد. توشیبا 756 قادر است اولین کپی را در مدت زمان 3.5 ثانیه تهیه کند.

کیفیت چاپ

یکی از ویژگی های خاص هر دستگاه کپی که برای اکثر کاربران اهمیت دارد کیفیت چاپ آن می باشد. کیفیت چاپ این مدل دستگاه کپی توشیبا مناسب است. دقت کپی در توشیبا 756، 600 dpi می باشد. همچنین وضوحیت کپی، وضوحیت پرینت و وضوحیت اسکن در این مدل دستگاه کپی 600 dpi است. بهتر است بدانید که دقت چاپ این مدل دستگاه کپی 600*2400 dpi می باشد. بنابراین با خرید این دستگاه کپی می توانید از چاپی عمیق و زنده بهره مند شوید.

ظرفیت سینی کاغذ

ظرفیت سینی کاغذ از دیگر ویژگی های بسیار مثبت در مورد دستگاه های چاپ است که شاید در نگاه اول چندان مهم به نظر نیاید. بهتر است بدانید در صورت کافی نبودن  ظرفیت سینی کاغذ و عدم تناسب آن با حجم کاری به مشکل بر خواهید خورد.

ظرفیت سینی کاغذ در توشیبا 756 مناسب است. به طوری که قادر است 7600 برگه را در خود نگه دارد. بهتر است بدانید که در صورتیکه ظرفیت سینی کاغذ بالا باشد برای مدت زمان طولانی احتیاجی به پر کردن دستگاه نخواهید داشت. بنابراین سرعت عملکرد دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد.

ظرفیت حافظه توشیبا 756

دستگاه های چاپ برای ذخیره فایل های مختلف و چاپ آن ها بهتر است از قابلیت حافظه داخلی مناسب و بالا برخوردار باشند. حافظه این دستگاه 1 گیگابایت است. همچنین ظرفیت هارد دیسک این مدل دستگاه کپی 60 گیگابایت می باشد. بنابراین این حافظه دستگاه جهت انجام ظرفیت کاری آن بسیار مناسب است.

کپی متوالی

کپی متوالی تعداد برگه هایی است که دستگاه می تواند به شکل برنامه ریزی شده و بدون نیاز به دخالت شما چاپ کند. این میزان در دستگاه های کپی ایستاده و اداری 999 یا 9999 عدد می باشد. توشیبا 756 قادر است 9999 برگ را به صورت متوالی برای شما کپی بگیرد.

قابلیت اسکن توشیبا 756

با خرید توشیبا 756 می توانید از قابلیت اسکن آن بهره مند شوید. دقت اسکن این مدل دستگاه کپی 600*600 dpi می باشد. سرعت اسکن این دستگاه کپی به این صورت است که 77 صفحه به صورت رنگی و 80 صفحه را به صورت سیاه و سفید در یک دقیقه تهیه می کند. بنابراین این دستگاه از سرعت اسکن مناسبی برخوردار است. فرمت فایل اسکن در این مدل دستگاه کپی عبارتند از: TIFF, PDF, JPEG, XPS, MS Word, MS Excel, Searchable PDF.

راه های ارتباطی

یکی دیگر از ویژگی های مهم در انتخاب دستگاه کپی راه های ارتباطی آن با دستگاه های دیگر می باشد. به طوری که هر چه این راه های ارتباطی متنوع تر باشد کارایی دستگاه چاپ هم افزایش پیدا خواهد کرد. در توشیبا 756 امکان وصل شدن به دستگاه های جانبی و تبادل اطلاعات آن به وسیله پورت USB و کابل شبکه برای کاربر فراهم شده است.

کاغذ مورد استفاده

شما در حین کار با دستگاه های چاپ سفارشات مختلفی برای چاپ بر روی کاغذهای مختلف با سایزهای مختلف خواهید داشت. اگر دستگاه قابلیت استفاده از برگه های مختلف را نداشته باشد از نظر عملکرد ضعیف خواهد بود. توشیبا 756 این امکان را برای کاربر فراهم کره است که موقع کار با دستگاه بتواند از کاغذهای با سایز A4, A5, A6,A3استفاده کند.

سازگاری با محیط زیست

اگر محیط زیست برای شما اهمیت دارد بهتر است توشیبا 756را انتخاب کنید. بخش های مختلف مکانیزه دستگاه قابل بازیافت و استفاده مجدد هستند. همچنین جوهرهای مورد استفاده این دستگاه کاملا گیاهی بوده و هیچگونه نشر شیمیایی و مخربی نخواهند داشت.

همچنین مصرف انرژی این دستگاه کپی بسیار پایین است. به طوری که در حد لامپ حبابی می باشد. بنابراین خرید این مدل دستگاه کپی از نظر زیست محیطی و مصرف انرژی بسیار به صرفه است.

عملکرد چند منظوره

از ویژگی‌های بارز این مدل دستگاه کپی عملکرد چند منظوره آن می‌باشد. بنابراین کاربر با استفاده از این دستگاه ها می‌تواند کارهای مختلفی را انجام دهد. به طوری که علاوه بر کپی می‌تواند از اسناد و مدارک خود اسکن یا پرینت هم بگیرد. همچنین این مدل دستگاه کپی از قابلیت فکس برخوردار است. بنابراین با خرید توشیبا 756 می توانید تمام نیازهای خود را برطرف سازید.

قابلیت برنامه ریزی

بهتر است بدانید که تمام مدل‌های فتوکپی توشیبا از  قابلیت برنامه ریزی برخوردار هستند. با دارا بودن این ویژگی کاربر می‌تواند عملکرد دستگاه را بر عهده خود دستگاه قرار دهد. دستگاه توسط برنامه‌ای که برای آن تنظیم شده است می‌تواند عملیات کپی یا پرینت را انجام دهد. بنابراین کاربر به طور همزمان می‌تواند دیگر کارهای خود را انجام دهد.

طول عمر و کیفیت ساخت

یکی از عوامل بسیار مهم در خرید دستگاه فتوکپی توشیبا 756 ظاهر زیبا و مدرن آن می‌باشد. این مدل دستگاه علاوه بر ظاهری شکیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این دستگاه به دلیل کیفیت بالایی که دارد طول عمر بالایی برخوردار می باشد. به طوری که قادر خواهید بود سال‌های زیادی از این دستگاه استفاده کنید. بنابراین خرید این دستگاه کپی از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است.

نحوه استفاده عمومی از دستگاه کپی

اول از همه باید پر بودن سینی کاغذ دستگاه را بررسی کنید. همچنین درست بودن اندازه برگه ها را در قسمت های مختلف سینی کاغذ کش چک کنید. برای مثال در قسمت A4 برگه با سایزA3 قرار نگرفته باشد.

برای انجام اسکن یک صفحه باید آن را رو به پایین بر روی قسمت اسکنر قرار دهید تا دستگاه از صفحه اسکن بگیرد. اما اگر می‌خواهید از تعداد زیادی از صفحات کپی بگیرید صفحات را باید رو به بالا بر روی اسکنر قرار دهید. لازم به ذکر است برای کپی یا پرینت باید اندازه صفحات را در قسمت تنظیمات وارد کنید. زیرا دستگاه به صورت پیش فرض برای سایز A4 کار می‌کند.

همچنین لازم است در قسمت تنظیمات چاپ یک رو یا دو رو را مشخص کنید. در نهایت صفحات کپی یا پرینت گرفته شده وارد سینی خروجی خواهند شد. در اینصورت می‌توانید صفحات کپی یا پرینت شده را از این قسمت بردارید.

جمع بندی و کلام آخر

توشیبا 756  از محصولات پرکاربرد و بسیار با کیفیت شرکت توشیبا به شمار می‌آید. این مدل دستگاه فتوکپی قادر است صفحات مورد نظر شما را با کیفیت بالا چاپ کند. همچنین از سرعت مناسبی برخوردار است. ازآنجاییکه شرکت توشیبا دستگاه های کپی خود را در طرح های خاصی تولید می کند باعث افزایش محبوبیت محصولات آن در بین کاربران شده است.

توشیبا 756 از مزایای خاصی از قبیل کیفیت ساخت بالا، توان کاری بالا، امکانات فراوان، طراحی خاص و ... برخوردار می باشد. بهتر است بدانید که توان چاپ ماهانه این دستگاه 540 هزار برگ می باشد. این بدان معنا است که این دستگاه کپی می تواند روزانه 18 هزار برگ را چاپ کند. استفاده از این مدل دستگاه کپی برای مصارف خانگی توصیه نمی شود. این دستگاه برای سازمان های دولتی بزرگ، شرکت ها، چاپخانه ها، دانشگاه ها و مراکز آموزش و پرورش کاربرد دارد.

از آنجایی که امروزه دستگاه‌های کپی آکبند و استوک فراوانی در کیفیت‌های متنوع در بازار موجود می‌باشند. بهتر است دستگاه مورد نظر خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید. زیرا دستگاه کپی مناسب خرید است که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت لازم هم برخوردار باشد. بهتر است بدانید که فروشگاه کپی ایران جزء فروشگاه های معتبر و با سابقه کشور است.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 75 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 1200Dpi
دقت اسکن 1200
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2015
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس دارد
اسکن به فایل(Scan To File) اختیاری
برد اسکنر تخت
ابعاد 1168*787*711
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 7600برگ
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 160گیگا بایت
توان کار ماهانه بدون محدودیت
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کارترج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 60هزار برگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
سایر قابلیت‌ها چاپ از فلش به صورت مستقیم واسکن رنگی
زمان اسکن 1ثانیه
اسکن همزمان پشت رو 1ثانیه
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 75برگ در دقیقه
قیمت تونر اورجینال 4.850.000ریال
قیمت تونر طرح 2.900.000ریال
قیمت تونر شارژی 1.800.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 280ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 85هزاربرگ

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب