Your browser does not support JavaScript! > توشیبا 257 | خرید، سفارش، مشخصات و قیمت دستگاه فتوکپی توشیبا 257 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

توشیبا 257

3254 |
بازدید
قیمت: 90,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از90.000.000 ریال تا 100.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 140.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت دستگاه آکبند 590.000.000 ریال بدون آپشنال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Toshiba

تعداد: 

توشیبا 257 یک دستگاه چاپ چند منظوره است که برای مشاغل نسبتا پر کار و استفاده بین 5 تا 7 نفر طراحی شده است. این دستگاه چاپ به روش لیزری چاپ تصاویر و اسناد مختلف را انجام داده و برای کپی و پرینت سیاه و سفید، اسکن و فکس مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد و وزن دستگاه چاپ

قبل از خرید دستگاه های چاپ اداری و یا رومیزی باید مکان مناسب قرارگیری آن ها را از پیش انتخاب کنید. زیرا ممکن است بعد از خرید دستگاه متوجه شوید اتاق کاریتان برای دستگاه چاپ کوچک است. توشیبا 257 یک دستگاه اداری و ایستاده با ابعاد بسیار مناسب و استاندارد است. این دستگاه دارای وزن تقریبی 55 کیلوگرم و ابعاد 756*586*575 میلی متر می باشد.

سازگار با شبکه برق ایران

همانطور که می دانید دستگاه های برقی مختلف برای کار در محدوده ولتاژ و جریان مشخصی طراحی و ساخته شده اند. این مقادیر باید با مشخصه های الکتریکی برق شهری تناسب داشته باشد و در غیر این صورت هم دستگاه دچار آسیب شده و هم ممکن است برای افراد خطرات جانی به دنبال داشته باشد. این دستگاه چاپ دارای ولتاژ کاری 110/220 ولت می باشد که کاملا با ولتاژ شبکه برقی ایران سازگار بوده و می توانید با خیال راحت آن را برای محل کار خود خریداری کنید.

بدون هیچ گونه ضایعات

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه چاپ توشیبا 257 نداشتن هیچ گونه ضایعات در کار است. در بسیاری از دستگاه های چاپ ضایعات کاغذ و تونر به اندازه ای است که بخش زیادی از هزینه های پرداختی شما بدون هیچ استفاده ای به سطل آشغال دور ریخته می شود! اما مصرف تونر در این دستگاه چاپ صد در صد بوده و دیگر ضایعات در آن صفر است. بنابراین هزینه های کار با دستگاه تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده و میزان سود کاری شما افزایش پیدا می کند. مصرف کامل تونر و نبود ضایعات در کنار افزایش سود باعث حفظ سلامت و بهداشت محیط زیست نیز می شود.

ویژگی های اسکنر دستگاه

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، یکی از کاربردهای توشیبا 257 اسکنر آن می باشد. بدون شک شما در محل کار خود در کنار فتوکپی و چاپ به اسکن مدارک مختلف نیز نیاز پیدا خواهید کرد. می توانید با خرید این دستگاه از اسکنر 600 DPI آن استفاده کرده و با سرعتی بیش از 57 برگ در دقیقه فایل ها و اسناد مورد نظرتان را اسکن کنید. این میزان سرعت و دقت کاری برای دستگاه های اسکن بسیار استاندارد و مناسب می باشد. در کنار سرعت و دقت مناسب شما می توانید فایل های مورد استفاده را در فرمت های مختلف مانند عکس، پی دی اف، اکسل و غیره اسکن گرفته و ذخیره کنید.

ویژگی های فکس دستگاه

فکس از دیگر قابلیت های توشیبا 257 است که به شما این امکان را می دهد که فایل هایی با حجم های مختلف و فرمت های مختلف را به مقاصد گوناگون مورد نظرتان ارسال کنید. سیستم فکس این دستگاه چاپ چند منظوره سرعت بسیار عالی داشته و می تواند در هر 3 ثانیه یک برگ را فکس نماید.

ویژگی های کاغذهای مورد استفاده

در توشیبا 257 مانند هر دستگاه چاپ دیگری شما تنها می توانید کاغذهای با ابعاد و وزن مشخص و از پیش تعیین شده قرار دهید. اما نکته مثبت راجع به این دستگاه چاپ آن است که محدوده متنوعی از ابعاد و سایز را در اختیار شما قرار می دهد و شما حین کار با دستگاه با محدودیت خاصی مواجه نخواهید شد. شما می توانید برگه های مختلف A3 تا A5 را در سینی های ورودی دستگاه قرار داده و از فایل های مورد نظرتان در ابعاد مورد نیاز چاپ بگیرید. وزن برگه های قرار داده شده در دستگاه نیز در شرایط مختلف متفاوت است. برای مثال در شرایط تغذیه دستی تا ظرفیت حداکثری می توانید کاغذهای تا وزن تقریبی 64 گرم بر متر مربع در دستگاه قرار دهید.

سینی های ورودی متنوع

بعد از آن که محدوده وزن و ابعاد کاغذهایی که می توانید در توشیبا 257 قرار دهید را خواندید، بدون شک تعداد و ظرفیت سینی های دستگاه برایتان سوال خواهد شد. این دستگاه چاپ دارای دو سینی با ظرفیت 550 برگ و یک سینی بای پس تا ظرفیت 100 برگ است. این ظرفیت سینی برای حجم کاری دستگاه بسیار مناسب بوده و می تواند در تمامی روزهای پر کار نیازهای شما را برطرف کند. در کنار این سینی های پر کاربرد در حالت حداکثری می توانید حدود 3200 برگه را در دستگاه قرار داده و برای چاپ از آن ها استفاده کنید.

چاپ دو طرفه

یکی دیگر از مزایای دستگاه چاپ توشیبا 257 قابلیت چاپ خودکار دو طرفه فایل های مختلف است. در واقع تنها کافی است شما برگه های خود را در دستگاه قرار داده، گزینه چاپ دو طرفه را انتخاب کرده تا دستگاه به صورت خودکار و بدون نیاز به جابجا کردن دستی هر دو طرف آن را چاپ کند. این مساله هم سرعت کاری شما را دو برابر می کند و هم آنکه باعث کاهش زمان روشن بودن دستگاه و کاهش برق مصرفی خواهد شد.

کیفیت و دقت چاپ

شاید اغراق نکرده باشیم اگر کیفیت و سرعت چاپ را مهم ترین فاکتور در دستگاه های چاپ بنامیم. سرعت دستگاه های چاپ بر اساس حداکثر تعداد برگه های چاپ شده در دقیقه سنجیده شده و کیفیت بر اساس واحدهای کوچک تشکیل دهنده تصویر و با واحد دی پی آی بیان می شود. سرعت و دقت در دستگاه های اداری بدون شک بسیار بیشتر از دستگاه های خانگی و رومیزی بوده و در مدل های مختلف مقادیر گوناگونی دارد. توشیبا 257 از این نظر در حد متوسط عمل کرده و سرعت و دقتی معمولی اما قابل قبول دارد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه فایل های مختلف را با کیفیت 600 DPI*2400 و با سرعت 25 برگ در دقیقه چاپ کنید. این مقادیر بدون شک می تواند نیازهای یک اداره متوسط و یا مدرسه را برطرف کند؛ اما در صورتی که قصد خرید دستگاه چاپ برای مرکز انتشارات خود را دارید، کمی بیشتر نیازهای کاری خود و ظرفیت دستگاه را با یکدیگر مقایسه کنید.

دوره سرویس

دوره سرویس در تمامی دستگاه های مختلف به محدوده زمانی گفته می شود که بعد از کار با دستگاه باید آن را مورد بررسی فنی قرار داد. در دوره سرویس قطعات مختلف دستگاه که نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته مشخص شده و شما قبل از بروز هر گونه مشکلی می توانید به راحتی آن را حل کنید. دوره سرویس در دستگاه های مختلف به شکل های مختلف تعریف می شود. برای بسیاری از دستگاه های برقی دوره سرویس بر اساس ماه های کاری سنجیده می شود، اما این دوره برای دستگاه های چاپ بر اساس تعداد برگه های چاپ شده است. در توشیبا 257 بعد از چاپ 100 هزار برگ بهتر است دستگاه را سرویس کرده تا مطمئن شوید تمامی قطعات داخلی آن مشکل خاصی ندارند.

سازگاری با سیستم های عامل

زمانی که شما دستگاه های دیجیتال مختلف را به یکدیگر وصل می کنید، دستگاه ها باید توانایی خواندن سیستم عامل یکدیگر را داشته تا بتوانند به انتقال داده و اطلاعات بپردازند. لپ تاپ ها و کامپیوتر های مختلف در برندهای گوناگون دارای سیستم های عامل ویندوز، مک و لینوکس بوده و در صورتی که آن ها را به دستگاه های چاپ وصل کنید تا فایل مورد نظرتان را پرینت کنید، دستگاه چاپ باید با سیستم عامل آن سازگار باشد تا بتواند اطلاعات و فایل ها را بخواند. توشیبا 257 با تمامی سیستم های دستگاه های دیجیتال سازگار بوده و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی این دستگاه را برای محل کار خود خریداری کنید.

رابط های ورودی

رابط های ورودی در توشیبا 257 مناسب برای کاربری آن یعنی استفاده در ادارات و مراکز مختلف است. از آن جا که سیستم اینترنتی کامپیوترها در بیشتر ادارات شبکه است و شما می توانید فایل های مختلف را به شکل غیر مستقیم و از طریق شبکه انتقال دهید، دستگاه های چاپ در ادارات نیز بهتر است قابلیت اتصال به شبکه را داشته باشند. با استفاده از کابل شبکه در این دستگاه چاپ می توانید با دستگاه های دیگر به ارتباط برقرار کرده و به تبادل اطلاعات بپردازید.

ظرفیت تونر 36 هزار برگه

تونر یا جوهر در دستگاه های چاپ قابلیت استفاده برای تعداد مشخصی برگه را دارند و بعد از چاپ آن تعداد برگه شما باید تونر را مجددا شارژ کنید. در توشیبا 257 می توانید بعد از شارژ اولیه تا 36 هزار برگه را چاپ کرده و تا مدت ها نیازی به شارژ مجدد جوهر پیدا نکنید. تونر این دستگاه از نوع تونر خشک بوده که کیفیت و وضوح بسیار بالایی در چاپ دارد.

زمان شروع به کار دستگاه

از زمانی که دستگاه توشیبا 257 را به برق وصل می کنید تا زمانی که دستگاه اولین برگه کپی شده را به شما تحویل می دهد، کم تر از 25 ثانیه زمان نیاز است. این سرعت عملکرد برای دستگاه های اداری بسیار مناسب و عالی است و شما بدون هیچ گونه معطلی می توانید کار خود را در ابتدای روز آغاز کنید. این دستگاه چاپ برای گرم شدن خود تنها به 20 ثانیه زمان نیاز داشته و اولین کپی را نیز در کم تر از 4 ثانیه به شما تحویل می دهد.

تعداد کپی های متوالی

یکی دیگر از ویژگی های بسیاری از دستگاه های چاپ امکان کپی متوالی است که در هر دستگاه با توجه به ظرفیت و حجم کاری متفاوت است. در واقع شما می توانید این تعداد مشخص برگه را در دستگاه قرار داده و تا تعداد مشخصی کپی را بر عهده خود دستگاه بگذارید. در این دستگاه چاپ شما می توانید از 1 تا 999 برگه را به صورت متوالی و پشت سر هم کپی بگیرید. این مساله سرعت کار شما را به شکل چشمگیری افزایش می دهد.

حافظه دستگاه چاپ

دستگاه های چاپ اداری در صورت داشتن حافظه به شما این امکان را می دهند که فایل های مختلف مورد نیازتان را در دستگاه پوشه بندی و ذخیره کنید. در واقع تا حجم قابل قبولی شما نیازی به دستگاه حافظه جانبی دیگری برای ذخیره اطلاعات خود پیدا نخواهید کرد. در توشیبا 257 می توانید اطلاعات و فایل های مورد نظرتان را در حافظه رم 2 گیگا بایتی و یا هارد دیسک 320 گیگا بایتی ذخیره کرده و هر زمان که نیاز داشتید از آن ها استفاده کنید.

بزرگ نمایی و کوچک نمایی

در توشیبا 257 می توانید همانند دیگر دستگاه های چاپ پیشرفته فایل های مورد استفاده را بزرگ نمایی و یا کوچک نمایی کنید. به این شکل می توانید تنها روی بخش های مورد نظرتان تمرکز کرده و فایل های بزرگ و یا کوچک را تغییر سایز دهید. بزرگ نمایی و یا کوچک نمایی یکی از پرکاربردترین ویژگی در دستگاه های چاپ است پس از اهمیت آن غافل نشوید.

شکل ظاهری

توشیبا 257 بدون شک یکی از زیباترین و مدرن ترین دستگاه های چاپی است که می توانید برای محیط کار خود تهیه کنید. بدنه این دستگاه بسیار ظریف و در عین حال مقاوم ساخته شده است و طراحی آن به گونه ای است که هم به دکوراسیون مدرن و هم کلاسیک می آید.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 25 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 1200Dpi
دقت اسکن 1400*600 dpi
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2014
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, آمریکا
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس دارد
اسکن به فایل(Scan To File) اختیاری
برد اسکنر تخت
ابعاد 756*586*575
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 3هزاربرگ در فول آپشن 1000برگ در بدون آپشن
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 320گیگابایت
توان کار ماهانه 30هزار برگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 18هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
سایر قابلیت‌ها چاپ از فلش به صورت مستقیم
زمان اسکن 2 ثانیه
اسکن همزمان پشت رو 5.5در ADF
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود نه
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 27 برگ در دقیقه

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب