Your browser does not support JavaScript! > توشیبا 3100 | قیمت، سفارش، ویژگی ها، خرید و مشخصات دستگاه فتوکپی توشیبا 3100

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

توشیبا 3100

445 |
بازدید
قیمت: 55,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

دستگاه فتوکپی رنگی توشیبا3100 منسوخ می باشد پیشنهاد می شود مدل بالاتری انتخاب کنید
سازنده: Toshiba

تعداد: 

توشیبا 3100 یک ماشین اداری چندکاره می باشد که قابلیت های بسیار زیادی دارد. پرینت، تکثیر، فکس، ذخیره سازی اطلاعات، توزیع اوراق و بسیاری از قابلیت های دیگر، در حیطه توانایی های این سری از پرینترهای چندکاره توشیبا می گنجد. به کمک این ماشین های اداری شما می توانید مرزهای تولید و توسعه خود را جا به جا کنید و توانایی چاپ و تکثیر محل کار خود را ارتقا دهید.

ماشین های اداری چندکاره مخصوص چه گروه هایی هستند؟

امروزه به سبب کمبود فضای در دسترس و همچنین جلوگیری از تلف شدن زمان حین جابجا شدن بین دستگاه های مختلف، خریداران به خرید دستگاه های چندکاره تمایل بیشتری پیدا کرده اند. ماشین های اداری چندکاره هر یک از سرویس های چاپ و تکثیرات را در سطح کیفی متوسط ولی به صورت همزمان ارائه می دهند. از این رو این اگر توان تولیدی موردنیاز شما مطابق یک اداره معمول می باشد، ماشین های چندکاره بهترین انتخاب برای شما می باشند.

دفاتر ارائه دهنده خدمات چاپ و تکثیرات، ادارات کم جمعیت و کسب و کارهای این چنینی را در نظر بگیرید. این کسب و کارها بار کاری متوسطی دارند و از سوی دیگر اجرای فرآیندهای مختلف اداری را به صورت همزمان در دستور کار خود دارند. دستگاه های چندکاره مثل توشیبا 3100 یک انتخاب ایده آل برای چنین کسب و کار ها و کارگروه هایی می باشد.

پیکربندی توشیبا 3100

ابعاد توشیبا 3100 چیزی در حدود 868*750*997 میلی متر و وزن آن نیز 187 کیلوگرم است. به طور کلی دستگاه های چندکاره، با توجه به تنوع کاری بالا، کمی حجیم و سنگین تر از سایر دستگاه های اداری می باشند. اما مدل 3100 نیز کمی سنگین تر از دستگاه های این کلاس کاری است. البته با افزوده شدن بخش های اختیاری مثل سورتر، فینیشر، لارج باکس و...، اندازه دیمانسیون دستگاه کمی بزرگتر نیز می شود.

در قسمت جلویی دستگاه چند کشو به منظور قرار دادن اوراق خام و درب دسترسی به قسمت های داخلی قرار دارد. در قسمت فوقانی نیز یک صفحه فرمان دهی و کنترل پنل لمسی دیده می شود. طرفین دستگاه نیز محل اتصال افزونه های اختیاری مثل سورتر یا فینیشر یا لارج باکس، به منظور افزایش ظرفیت و توان تولیدی شما می باشد. کارکرد افزونه های اختیاری دستگاه کمی جلوتر به تفصیل توضیح داده شده است.

سرعت توشیبا 3100

سرعت خروجی کلی توشیبا 3100 به 31 برگ بر هر دقیقه می رسد که برای انجام بسیاری از پروژه ها کافی می باشد. شما با این سرعت خروجی می توانید سفارشات خود را به سرعت به پیش ببرید و در نتیجه توان تولیدی خود را افزایش دهید. همچنین خروجی پرینت دستگاه می تواند مستقیما به سورتر متصل شود و اوراق پرینت شده با همان سرعت مرتب شوند.

اما سرعت خروجی کلی دستگاه تنها پارامتر مهم نمی باشد. برای کسب و کارهایی که سفارشاتی متعدد ولی در حجم کم قبول می کنند لازم است که پرینتر آن ها سریع و بدون اتلاف وقت آماده به کار شود. سرعت آماده به کار شدن و زمان آماده سازی اولین کپی، دو پارامتر تاثیرگذار در تعیین چابکی و سرعت یک پرینتر می باشند.

زمان آماده به کار شدن توشیبا 3100 حدود 240 ثانیه می باشد که در مقایسه با مدل های مشابه، متوسط به شمار می رود. همچنین زمان آماده سازی نخستین کپی در این دستگاه برابر 9.5 ثانیه می باشد که علی رغم عالی نبودن، خوب و راضی کننده است. به طور کلی اگر از پرینتر خود انتظار آماده به کار شدن خیلی سریع را ندارید توشیبا 3100 می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

کیفیت چشم نواز

توشیبا 3100 از یک سنسور 600 در 600 dpi برای پرینت بهره می برد. این رزولوشن کیفیت خیره کننده و بسیار خوبی می باشد. همه جزئیات تصاویر و کنتراست ها در نهایت وضوح نمایانده خواهند شد. همچنین مدل های رنگی 3100 از یک ساز و کار حرفه ای برای پردازش رنگ ها بهره می برد. ساز و کار این دستگاه ها پردازش رنگ 256 مرحله ای یا 256 step می باشد که نهایت کیفیت و دقت رنگ ها را نمایان می کند.

همچنین سیستم اسکن توشیبا 3100 از یک ساز وکار 10 بیتی بهره می برد. اسکن 10 بیتی نسبت به مدل های مشابهی که از اسکن 8 بیتی بهره می برند، کیفیت به مراتب بالاتری دارد. همچنین پردازش تصاویر اسکن شده نیز با عمق بهتر و با سرعت بالاتر ذخیره می شوند.

ذخیره سازی و انتقال اطلاعات

اتصالات توشیبا 3100 کاملا کافی می باشند. به این نحو که هم سرعت انتقال اطلاعات بالا می باشد و هم امکان از دست رفتن اطلاعات به حداقل رسیده است. توشیبا 3100 از یک فضای انتقال اطلاعات RAM 128 مگابایتی استفاده می کند که سرعت بسیار بالایی را برای انتقال اطلاعات در دسترس کاربر قرار می دهد. همچنین برای ذخیره سازی عکس ها و اسکن ها یک هارد دیسک 20 گیگابایتی تعبیه شده است.

شما می توانید اوراقی که مکرر آن ها را پرینت می گیرد بر روی هارد دیسک دستگاه ذخیره کنید. اوراقی مثل سربرگ ها یا پانویس ها اگر ذخیره شده باشند می توانند در صرفه جویی زمان به شما کمک شایسته ای کنند. همچنین شما می توانید از فضای ذخیره سازی رایانه خود نیز به صورت اشتراکی استفاده کنید. حتی این امکان وجود دارد که اوراق و اسناد خود را مستقیما به ایمیل یا کارتابل خود بفرستید.

مدل های رنگی

از بین پیکربندی های مختلف توشیبا 3100، برخی مدل ها که با پسوند c و به شکل 3100c نمایانده می شوند، به فتوکپی و پرینت رنگی لیزری نیز مجهز هستند.

سیستم رمزگذاری و تعیین رنگی که در صفحه نمایش کامپیوتر خود مشاهده می کنید بر اساس تداخل فیزیک نوری می باشد. این سیستم نوری ابتدا تعیین می کند که تصاویر با چه رزولوشنی نمایانده شوند. مثلا رزولوشن 300dpi به معنای قرار گرفتن 300 نقطه در هر اینچ می باشد. این سیستم نوری سپس تعیین می کند که به یکی از این نقاط یا پیکسل ها، سه عدد که هر یک به ترتیب بیانگر شدت نور قرمز، سبز و آبی هستند، به چه نسبتی اختصاص یابد.

به این ترتیب صفحه نمایش کامپیوتر شما تصاویر مختلف را با این ساز و کار به صورت رنگی نشان می دهد. اما به منظور بالاتر بردن کیفیت و همچنین به واقعیت نزدیکتر کردن رنگ ها، پرینتر توشیبا 3100c از مکانیسم دیگری بهره می برد. مکانیسم این پلاتر در این مورد متفاوت و ویژه است که اساس کار آن رنگی می باشد. یعنی به هر نقطه حین چاپ به جای نسبت دادن شدت سه نور، شدت پنج رنگ فیروزه ای، زرد، سیاه، سرخ آبی و طوسی را نسبت می دهد.

این ساز و کار تعیین رنگ سبب می شود تا خروجی های پرینت رنگی چندین برابر زنده تر به نظر برسند. گردایان های رنگی طبیعی تر، خطوط صاف تر و دامنه رنگی وسیع تر. هر چه از نهایت کیفیت پردازش تصویر انتظار دارید همگی در توشیبا 3100c حاضر می باشند.

عوامل موثر بر قیمت

شما می توانید آپشن های مختلفی را به صورت اختیاری به توشیبا 3100 اضافه کنید. با این کار نه تنها امکان شخصی سازی دستگاه بر اساس سلایق و نیازهای شما وجود خواهد داشت، بلکه در قیمت دستگاه نیز صرفه جویی خواهد شد. چرا که شما با حذف افزونه ها و آپشن هایی که به آن ها نیاز ندارید به مراتب قیمت کمتری را برای خریداری دستگاه خواهید پرداخت.

از سوی دیگر امکان خرید مدل استوک یا بازسازی شده توشیبا 3100 نیز انتخاب دیگری است که اثر بسیاری در قیمت دارد. اگر شما مدل استوک دستگاه را خریداری کنید هزینه تمام شده برای خرید 3100 چندین برابر کاهش خواهد یافت. کمی بعد به تفصیل به توضیح دستگاه های استوک پرداخته ایم.

افزونه های اختیاری توشیبا 3100

لارج باکس یک آپشن اختیاری می باشد که در صورت وجود لارج باکس، ظرفیت سینی های ورودی و نگهدارنده های خروجی افزایش چشم گیری پیدا می کند. به این ترتیب دیگر لزومی به تعویض مداوم اوراق خام سینی های ورودی نخواهد بود. ظرفیت زیاد لارج باکس در کنار قابلیت 1000 کپی با یک بار فعالیت دستگاه، توان تولیدی شما را به مقدار زیادی بالا خواهد برد.

سورتر و فینیشر نیز دو قسمت اختیاری دیگر هستند. اگر این دو قسمت افزوده شوند، اندازه دستگاه شما بسیار بزرگتر می شود ولی توشیبا 3100 به یک صحافی کننده کامل نیز بدل خواهد شد. به کمک سورتر شما می توانید اوراق و اسناد پرینت شده یا کپی شده را مرتب کرده و در دسته بندی های دلخواه قرار دهید. همچنین فینیشر قدرتمند دستگاه، اسناد پرینت شده را به شکل منو، کتاب، کتابچه یا هر حالت دلخواه دیگری صحافی می کند.

سیستم تغذیه خودکار اسناد نیز یکی دیگر از آپشن های اختیاری می باشد. سیستم تغذیه خودکار اسناد یا ADF با حرکت اتوماتیک اسناد و ورود خودکار آن ها به دستگاه، در سرعت و کارایی شما بسیار موثر خواهد بود. دیگر نیازی به قرار دادن دسته های اوراق خام در ورودی دستگاه نیست، کافیست سینی ها پر باشند. از این جا به بعد ADF همه کارها را انجام خواهد داد.

چگونه یک دستگاه استوک به شمار می رود؟

سالیانه دستگاه و ماشین های بسیاری در اروپا یا انگلستان به علت از رده خارج شدن، به کارخانه تولیدکننده بازگردانده میشوند. در بین این دستگاه ها، بعضا مواردی هم پیدا می شود که دستگاه مذبور کاملا سالم بوده و حتی از برخی مدل های نسل جدید نیز بهتر سرویس دهی می کند. به نظر شما علت این امر، آن هم برای اقشار اقتصادی اروپایی چیست؟

علت ماجرا، سودجویی سازمان های تولیدکننده است. این سازمان ها با پایین آوردن زمان خدمات و عدم ارائه سرویس بعد از مدت معین کوتاهی ، مشتریان را وادار به خرید مدل های جدید میکنند. لذا بسیاری از دستگاه های بازگردانده شده، براساس میزان سلامت دستگاه درجه بندی A،B،C،D دریافت کرده و با نام استوک مجددا به فروش می رسند.

قیمت استوک توشیبا 3100، به عنوان مثال، با توجه به میزان سلامت دستگاه میتواند چندین برابر از قیمت دستگاه نو ارزان تر باشد. علت این تفاوت قیمت نیز در بسیاری از موارد فقط و فقط این است که شما خدمات پس از فروشی را مستقیما از تولیدکننده دریافت نخواهید کرد.

چگونه از خرید دستگاه استوک مطمئن شویم

از فروشگاه معتبر و مطمئن خرید کنید. هیچ چیز مثل اعتبار فروشنده یک دستگاه استوک نمی تواند سلامت محصولی که خریداری می کنید را تضمین کند. همچنین درصورت نیاز به قطعات یدکی یا جوهر مخصوص دستگاه، قطعا فروشنده دستگاه بهترین کمک را به شما خواهد کرد.

جمعبندی

امروزه با کوچک شدن فضای ادارات و دفاتر کار و همچنین عملکرد خوب دستگاه های چندکاره، خریداران به سمت جایگزینی یک دستگاه به جای چند دستگاه متمایل شده اند. توشیبا 3100 نیز یکی از دستگاه های چندکاره می باشد. دستگاهی که خدمات اداری مثل پرینت، کپی، فکس، اسکن، ذخیره سازی اطلاعات، توزیع اسناد و اوراق و... را انجام می دهد.

اگر شما نیز به دنبال یک ماشین اداری چندکاره مطمئن هستید که سطح کیفی فعالیت های یک کاره آن نیز بالا باشد، توشیبا 3100 انتخاب توصیه شده ای است. کیفیت بالا، سرعت راضی کننده، اتصالات سریع و کاربری ساده را نیز به لیست مزایای این دستگاه اضافه کنید.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 35 برگ در دقیقه
دقت اسکن 600 در 600 dpi
تعداد رنگ 4 رنگ
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
تعداد رنگ‌بندی 4 رنگ
سال تولید 2001
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس دارد
اسکن به فایل(Scan To File) اختیاری
برد اسکنر تخت
ابعاد 868*750*997
کاربری سه کاره
ظرفیت سینی کاغذ 4500فول آپشن
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 40گیگ
توان کار ماهانه 30هزاربرگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 10هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بعلت قدیمی بودن مدل پیشهاد می شود دستگاه های بروز خریداری شود

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب