Your browser does not support JavaScript! > توشیبا 311 | قیمت، خرید، سفارش، مشخصات و ويژگی دستگاه فتوکپی توشیبا 311

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

توشیبا 311

391 |
بازدید
قیمت: 0 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

دستگاه فتوکپی رنگی توشیبا 311 منسوخ می باشد به عبارتی قدیمی می باشد لطفا برای خرید مدل بالا تری انتخاب کنید
سازنده: Toshiba

تعداد: 

توشیبا 311 یک ماشین اداری چندکاره می باشد که قابلیت های بسیار زیادی دارد. پرینت، تکثیر، فکس، ذخیره سازی اطلاعات، توزیع اوراق و بسیاری از قابلیت های دیگر، در حیطه توانایی های این سری از پرینترهای چندکاره توشیبا می گنجد. به کمک این ماشین های اداری شما می توانید مرزهای تولید و توسعه خود را جا به جا کنید و توانایی چاپ و تکثیر محل کار خود را ارتقا دهید.

مدل 311 یک دستگاه چندکاره می باشد. دستگاهی که خدمات اداری مثل پرینت، کپی، فکس، اسکن، ذخیره سازی اطلاعات، توزیع اسناد و اوراق و ... را انجام می دهد. اگر شما نیز به دنبال یک ماشین اداری چندکاره مطمئن هستید که سطح کیفی فعالیت های یک کاره آن نیز بالا باشد، مدل 311 انتخاب توصیه شده ای است. کیفیت بالا، سرعت راضی کننده، اتصالات سریع و کاربری ساده را نیز به لیست مزایای این دستگاه اضافه کنید.

مشخصات دستگاه فتوکپی توشیبا 311

با توجه به چندکاره بودن دستگاه، مشخصاتی که در ادامه به شما معرفی خواهند شد تفاوتی با سایر دشستگاه ها دارند. درواقع هر ویژگی در سطح متوسط خود به کار رفته است. چرا که در عوض شما همه خدمات اداری را همزمانو با یک دستگاه دریافت خواهید کرد.

پیکربندی

ابعاد توشیبا 311 چیزی در حدود 868*750*997 میلی متر و وزن آن نیز 187 کیلوگرم است. به طور کلی دستگاه های چندکاره، با توجه به تنوع کاری بالا، کمی حجیم و سنگین تر از سایر دستگاه های اداری می باشند. اما مدل 311 نیز کمی سنگین تر از دستگاه های این کلاس کاری است. البته با افزوده شدن بخش های اختیاری مثل سورتر، فینیشر، لارج باکس و...، اندازه دیمانسیون دستگاه کمی بزرگتر نیز می شود.

در قسمت جلویی دستگاه چند کشو به منظور قرار دادن اوراق خام و درب دسترسی به قسمت های داخلی قرار دارد. در قسمت فوقانی نیز یک صفحه فرمان دهی و کنترل پنل لمسی دیده می شود. طرفین دستگاه نیز محل اتصال افزونه های اختیاری مثل سورتر یا فینیشر یا لارج باکس، به منظور افزایش ظرفیت و توان تولیدی شما می باشد. کارکرد افزونه های اختیاری دستگاه کمی جلوتر به تفصیل توضیح داده شده است.

سرعت توشیبا 311

سرعت خروجی کلی توشیبا 311 به 31 برگ بر هر دقیقه می رسد که برای انجام بسیاری از پروژه ها کافی می باشد. شما با این سرعت خروجی می توانید سفارشات خود را به سرعت به پیش ببرید و در نتیجه توان تولیدی خود را افزایش دهید. همچنین خروجی پرینت دستگاه می تواند مستقیما به سورتر متصل شود و اوراق پرینت شده با همان سرعت مرتب شوند.

اما سرعت خروجی کلی دستگاه تنها پارامتر مهم نمی باشد. برای کسب و کارهایی که سفارشاتی متعدد ولی در حجم کم قبول می کنند لازم است که پرینتر آن ها سریع و بدون اتلاف وقت آماده به کار شود. سرعت آماده به کار شدن و زمان آماده سازی اولین کپی، دو پارامتر تاثیرگذار در تعیین چابکی و سرعت یک پرینتر می باشند.

زمان آماده به کار شدن این دستگاه حدود 240 ثانیه می باشد که در مقایسه با مدل های مشابه، متوسط به شمار می رود. همچنین زمان آماده سازی نخستین کپی در این دستگاه برابر 9.5 ثانیه می باشد که علی رغم عالی نبودن، خوب و راضی کننده است. به طور کلی اگر از پرینتر خود انتظار آماده به کار شدن خیلی سریع را ندارید 311 می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

ADF توشیبا 311

سیستم تغذیه خودکار اسناد نیز یکی دیگر از آپشن های اختیاری می باشد. سیستم تغذیه خودکار اسناد یا ADF با حرکت اتوماتیک اسناد و ورود خودکار آن ها به دستگاه، در سرعت و کارایی شما بسیار موثر خواهد بود. دیگر نیازی به قرار دادن دسته های اوراق خام در ورودی دستگاه نیست، کافیست سینی ها پر باشند. از این جا به بعد ADF همه کارها را انجام خواهد داد.

در صورت انتخاب adf شما در زمان صرفه جویی بسیاری خواهید کرد. همچنین سیستم تغذیه خودکار اسناد این دستگاه دوام و طول عمر بالایی داشته و از این رو شما را ناچار به تعمیرات همیشگی این افزونه نمی کند.

کیفیت توشیبا 311

توشیبا 311 از یک سنسور 600 در 600 dpi برای پرینت بهره می برد. این رزولوشن کیفیت خیره کننده و بسیار خوبی می باشد. همه جزئیات تصاویر و کنتراست ها در نهایت وضوح نمایانده خواهند شد. همچنین مدل های رنگی 311 از یک ساز و کار حرفه ای برای پردازش رنگ ها بهره می برد. ساز و کار این دستگاه ها پردازش رنگ 256 مرحله ای یا 256 step می باشد که نهایت کیفیت و دقت رنگ ها را نمایان می کند.

همچنین سیستم اسکن دستگاه از یک ساز وکار 10 بیتی بهره می برد. اسکن 10 بیتی نسبت به مدل های مشابهی که از اسکن 8 بیتی بهره می برند، کیفیت به مراتب بالاتری دارد. همچنین پردازش تصاویر اسکن شده نیز با عمق بهتر و با سرعت بالاتر ذخیره می شوند.

ذخیره سازی و انتقال اطلاعات  توشیبا 311

اتصالات 311 کاملا کافی می باشند. به این نحو که هم سرعت انتقال اطلاعات بالا می باشد و هم امکان از دست رفتن اطلاعات به حداقل رسیده است.این دستگاه از یک فضای انتقال اطلاعات RAM 128 مگابایتی استفاده می کند که سرعت بسیار بالایی را برای انتقال اطلاعات در دسترس کاربر قرار می دهد. همچنین برای ذخیره سازی عکس ها و اسکن ها یک هارد دیسک 20 گیگابایتی تعبیه شده است.

شما می توانید اوراقی که مکرر آن ها را پرینت می گیرد بر روی هارد دیسک دستگاه ذخیره کنید. اوراقی مثل سربرگ ها یا پانویس ها اگر ذخیره شده باشند می توانند در صرفه جویی زمان به شما کمک شایسته ای کنند. همچنین شما می توانید از فضای ذخیره سازی رایانه خود نیز به صورت اشتراکی استفاده کنید. حتی این امکان وجود دارد که اوراق و اسناد خود را مستقیما به ایمیل یا کارتابل خود بفرستید.

مدل تمام رنگی توشیبا 311

از بین پیکربندی های مختلف، برخی مدل ها که با پسوند c و به شکل 311c نمایانده می شوند، به فتوکپی و پرینت رنگی لیزری نیز مجهز هستند. بدیهی است که کیفیت پرینت های رنگی و اسناد رنگی چاپ شده توسط پرینترهای چندکاره کمتر از پلاترها است. اما برای کسب و کارهایی که نیاز کمتری به پرینت های رنگی همین ساز و کار چاپ رنگی کافی است.

مدل های رنگی 311 به ساز و کار متفاوتی برای افزودن رنگ مجهز می باشند. پرینترهای رنگی جوهرافشان از یک سیستم 5 کد رنگی بهره می برند. اما پرینترهای رنگی چندکاره 3100c ساز و کار رنگ آمیزی لیزری دارند. مکانیسم رنگ آمیزی این پرینتر ها بر اساس یک دور 256 مرحله و نسبت دادن 3 نور مختلف می باشد.

این سیستم 256 مرحله ای تاثیر بسزایی در بالا بردن کیفیت اسنادی است که به صورت تمام رنگی چاپ می شوند. چرا که دقیق ترین بخش های رنگی نیز از 256 گروه چک کننده عبور می کنند تا نسبت رنگ ها و نورها کاملا مشابه تصویر واقعی باشد.

ویژگی دستگاه توشیبا 311

مختص کارگروه های بزرگ و دفاتر چندمنظوره بودن مهم ترین ویژگی این دستگاه است. توشیبا 311 چه از نظر سخت افزاری و چه نرم افزاری ساز و کارهایی دارد که سبب بهینه شدن راندمان کاری چندکاربره می شود. یعنی به طور همزمان چندین کاربر می توانند از خدمات دستگاه بهره مند شوند. بدون آنکه افت کیفیت و کارایی را شاهد باشیم.

امروزه به سبب کمبود فضای در دسترس و همچنین جلوگیری از تلف شدن زمان حین جابجا شدن بین دستگاه های مختلف، خریداران به خرید دستگاه های چندکاره تمایل بیشتری پیدا کرده اند. ماشین های اداری چندکاره هر یک از سرویس های چاپ و تکثیرات را در سطح کیفی متوسط ولی به صورت همزمان ارائه می دهند. از این رو این اگر توان تولیدی موردنیاز شما مطابق یک اداره معمول می باشد، ماشین های چندکاره بهترین انتخاب برای شما می باشند.

دفاتر ارائه دهنده خدمات چاپ و تکثیرات، ادارات کم جمعیت و کسب و کارهای این چنینی را در نظر بگیرید. این کسب و کارها بار کاری متوسطی دارند و از سوی دیگر اجرای فرآیندهای مختلف اداری را به صورت همزمان در دستور کار خود دارند. دستگاه های چندکاره مثل توشیبا 311 یک انتخاب ایده آل برای چنین کسب و کار ها و کارگروه هایی می باشد.

مزایا و معایب توشیبا 311

ان دستگاه چندکاره با کیفیت مزایای بسیاری دارد که بالاتر به آنها اشاره شد. کیفیت بالا، سرعت راضی کننده و هماهنگی و یکپارچگی بخش های مختلف دستگاه از اصلی ترین ویژگی های این دستگاه هستند. ولی باید توجه داشت که ماهیت دستگاه 311 یک دستگاه چندکاره است. دستگاه های چندکاره در مقابل داشتن بسیاری از عملکردها و قابلیت به صورت همزمان، کارایی اختصاصی متوسط دارد.

به عنوان مثال نمی توان کیفیت و وضوح چاپ یک دستگاه چندکاره را با پلاتر تخصصی برای چاپ مقایسه کرد. یا سرعت کپی این دستگاه ها را با سرعت کپی ریسوگراف ها مقایسه نمود. از این رو باید در نظر داشت که اگر به دنبال دستگاهی هستید که یک کار اداری را به صورت تخصصی انجام دهد، شما کیفیت متوسطی را دریافت خواهید کرد.

خرید دستگاه توشیبا 311

شما می توانید توشیبا 311 را در مدل ها و پیکربندی ها مختلف خریداری نمایید. به طور مثال می توانید افزونه های اختیاری دستگاه را مطابق میل خود و براساس نیاز اداری خود ترکیب کنید.

سورتر و فینیشر دو قسمت اختیاری هستند. اگر این دو قسمت افزوده شوند، اندازه دستگاه شما بسیار بزرگتر می شود ولی دستگاه شما به یک صحافی کننده کامل نیز بدل خواهد شد. به کمک سورتر شما می توانید اوراق و اسناد پرینت شده یا کپی شده را مرتب کرده و در دسته بندی های دلخواه قرار دهید. همچنین فینیشر قدرتمند دستگاه، اسناد پرینت شده را به شکل منو، کتاب، کتابچه یا هر حالت دلخواه دیگری صحافی می کند.

قیمت دستگاه توشیبا 311

قیمت دستگاه توشیبا 311 یک عامل تعیین کننده و تاثیرگذار در خرید مشتریانی است که این دستگاه را انتخاب کرده اند. این دستگاه چندکاره و همه فن حریف یک ماشین اداری محبوب در کلاس کاری متوسط می باشد. کارگروه های کوچک و ادارات بسیاری هستند که نیازی به سرعت خیلی بالا ندارند و همچنین مایل هستند که از یک دستگاه به جای چندین دستگاه استفاده کنند. این کارگروه ها دستگاه شما را جز انتخاب های محتمل خود می دانند.

قیمت ماشین اداری شما وابستگی بسیاری به فروشنده ای دارد که قرار است از وی کالا را خریداری کنید. فروشندگان و فروشگاه های معتبر همواره قیمت بهینه تری را ارائه می دهند. از سوی دیگر عواملی چون امکان استوک خریدن یا حذف آپشن های اختیاری نیز شما را در صرفه جویی هزینه ها یاری خواهد کرد.

جمعبندی و سفارش توشیبا 311

مدل 311 یک دستگاه اداری چندکاره کامل می باشد. طیف گسترده ای از نیازهای اداری شما به کمک تنها همین دستگاه پاسخ داده می شوند. شما می توانید این دستگاه را از فروشگاه کپی ایران خریداری کنید. خرید این دستگاه از کپی ایران در هر مدل و پیکربندی امکان پذیر می باشد. توجه داشته باشید که هیچ چیز مثل خرید از یک فروشنده مطمئن و معتبر نمی تواند صحت و سلامت دستگاهتان را تضمین کند.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 600*600
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
تعداد رنگ‌بندی 4 رنگ
سال تولید 2001
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر اختیاری
لارج باکس ندارد
برد پرینتر دارد
ابعاد 868*750*997
ظرفیت سینی کاغذ 4500فول آپشن
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 10گیگ
توان کار ماهانه 10هزاربرگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 8هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 2, Ethernet, پارالل
قابلیت چاپ مستقیم دارد
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بعلت قدیمی بودن مدل پیشهاد می شود دستگاه های بروز خریداری شود
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 8هزاربرگ

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب