Your browser does not support JavaScript! > توشیبا 181 | قیمت، مشصخات، سفارش، خرید و ویژگی های دستگاه فتوکپی توشیبا 181 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

توشیبا استودیو 181

1218 |
بازدید
قیمت: 65,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از65.000.000 ریال تا 75.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 85.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید .دستگاه فتوکپی توسیبا استودیو 182 مناسب برای مدارس کوچک و شرکتهای کوچک می باشد.. شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Toshiba

تعداد: 

توشیبا 181 محصولی از برند معتبر و با سابقه توشیبا می باشد. در واقع استفاده از دستگاه های کپی توشیبا  امروزه به طور چشمگیری در بین کاربران متداول شده است، زیرا  تمام  قابلیت هایی را که کاربران نیاز دارند به بهترین شکل در اختیار آن ها قرار می دهد.

 همچنین این مدل دستگاه کپی یکی از دستگاه های چند منظوره با حجم کاری متوسط محسوب می شود. از اینرو استفاده از آن برای مراکز آموزشی مانند مدارس، کتابفروشی ها، کانون های آموزشی و عکاسانی که به حجم کاری بالایی نیاز دارند بسیار مناسب و پرکاربرد می باشد.

به جرات می‌توان گفت که استفاده از این دستگاه چند منظوره و پرکاربرد به نوعی باعث صرفه ‌جویی در زمان و هزینه‌ ها خواهد شد. در واقع این دستگاه شما را از دستگاه ‌های دیگر جهت اسکن و پرینت بی ‌نیاز می‌کند. همچنین فضای کمتری  در محل کار شما را اشغال خواهد کرد.

مشخصات دستگاه فتوکپی توشیبا 181

دستگاه فتوکپی توشیبا 181 دارای قابلیت‌ های بسیار زیادی می باشد، به همین دلیل به طور چشمگیری مورد استفاده کاربران قرار گرفته است. در واقع امروزه دستگاه های کپی یکی از پرکاربردترین تجهیزات اداری به شمار می آیند. تقریبا از این دستگاه ها در تمامی مراکز عمومی جهت چاپ اسناد و متون مختلف استفاده می شود.

توشیبا 181 یک دستگاه کپی اداری و چند منظوره است. این مدل دستگاه کپی رومیزی به دلیل چند منظوره بودن قادر است علاوه بر عملیات کپی نیاز کاربر را در خصوص اسکن و پرینت به بهترین شکل برطرف کند. در ادامه به طور تخصصی با برخی ویژگی های این مدل دستگاه کپی به صورت مختصر آشنا خواهیم شد.

کپی متوالی دستگاه فتوکپی توشیبا 181

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه و بارز این مدل دستگاه کپی برخورداری از قابلیت کپی متوالی می باشد. از اینرو بهتر است بدانید که منظور از کپی متوالی تعداد برگه هایی است که دستگاه کپی بدون دخالت  کاربران و  به صورت  برنامه ریزی شده چاپ می کند.

 در واقع کپی متوالی در هر دستگاه کپی با توجه به حجم کاری  و ظرفیت  آن متفاوت است. از اینرو توشیبا 181  به راحتی می تواند تا 999 عدد کپی را به صورت همزمان و متوالی کپی بگیرد. این قابلیت دستگاه به طور قابل توجهی باعث افزایش سرعت کاری دستگاه خواهد شد. همچنین مانع از اتلاف وقت کاربران نیز خواهد شد.

سرعت عملکرد نسبتا متوسط  توشیبا 181

امروزه سرعت چاپ یکی از کارکردهای قابل توجه دستگاه های کپی به شمار می آید. در واقع سرعت دستگاه کپی  براساس تعداد صفحه های چاپ شده در دقیقه سنجیده می شود. از اینرو یکی از نکات مهمی که  در انتخاب و خرید دستگاه کپی باید مورد توجه قرار گیرد  سرعت چاپ آن می باشد، که باید براساس نیاز کاری خود اقدام به انتخاب و خرید آن کنید.

 بهتر است بدانید که این مدل دستگاه کپی تنها قادر است در هر دقیقه ۱۸ برگ را  با کیفیت  600* 2400دی پی آی  چاپ نماید. بنابراین  توشیبا از سرعت بالایی جهت چاپ اسناد برخوردار نیست. اما با این وجود برای انجام کارهای با حجم متوسط مناسب می باشد.  

راه های ارتباطی دستگاه فتوکپی توشیبا 181

بهتر است بدانید که یکی از ویژگی های مهم و قابل توجه دستگاه های فتوکپی که بر کارایی آن ها تاثیر مستقیم و قابل توجهی را  دارد، تعداد و تنوع راه های ارتباطی است که برای دستگاه کپی در نظر گرفته شده است. از اینرو در هنگام خرید باید به دقت به این ویژگی توجه شود. لازم به ذکر است که راه ارتباطی در دستگاه فتوکپی توشیبا 181  پورت USB می باشد.

از اینرو به راحتی می توان به دستگاه های جانبی دیجیتال وصل شده و به تبادل اطلاعات و داده بپردازید. بنابراین با انتخاب این مدل دستگاه فتوکپی کاربران هیچگونه ناراحتی در رابطه با انتقال اطلاعات و داده ها نخواهند داشت.

کاغذ مورد استفاده توشیبا 181

کاربران در هنگام کار با دستگاه های چاپ حتما سفارشات مختلفی را برای چاپ بر روی کاغذها با اندازه های مختلف خواهند داشت. از اینرو باید دستگاه کپی را انتخاب و خریداری کنند که از این مزیت برخوردار باشد. اگر دستگاه کپی مورد نظر  از  قابلیت استفاده از برگه های مختلف  برخوردار نباشد از نظر عملکرد دچار مشکل می شود و بسیار ضعیف عمل می کند.

به خصوص  برای مواقعی که از دستگاه های چاپ برای مراکز چاپ و نشر بخواهند استفاده کنند بهتر است دستگاه های کپی را انتخاب نمایید که قادر باشد برگه های با سایزهای متنوع را استفاده نماید. از اینرو توشیبا 181  این امکان را به بهترین شکل برای کاربران فراهم نموده است که بتوانند برگه هایی تا سایز حداکثر A3 را در آن قرار دهند.

چند منظوره بودن دستگاه فتوکپی توشیبا 181

یکی از مزایا و خصوصیات بارز این مدل دستگاه کپی عملکرد چند منظوره آن می باشد. توشیبا 181 قادر است اسناد مختلف را با بهترین کیفیت کپی، پرینت و اسکن نماید. از  اینرو کاربران با خرید این مدل دستگاه کپی از هر دستگاه دیگری بی نیاز خواهند شد. به نوعی انتخاب و خرید این دستگاه کپی می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد.

این مدل دستگاه کپی بهترین گزینه برای افرادی است که توان مالی خرید چند دستگاه کپی را ندارند. همچنین این مدل دستگاه فضای زیادی از محیط کاری را اشغال نخواهد کرد. بنابراین کاربران بدون دغدغه و با خیالی آسوده به راحتی می توانند از این دستگاه کپی در محیط مورد نظر خود استفاده کنند.

کیفیت و رزولوشن دستگاه فتوکپی توشیبا 181

 به جرات می توان گفت کیفیت و رزولوشن یکی از مهم ترین و بارزترین ویژگی های دستگاه های فتوکپی است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. لازم به ذکر است که کیفیت در دستگاه های چاپ براساس معیار dpi   سنجیده شده و هرچه این مقدار بالاتر باشد وضوح و کیفیت تصاویر  نیز بیشتر خواهد بود.

دستگاه فتوکپی توشیبا 181 در سیستم کپی خود می تواند اسناد و تصاویر مختلف را با کیفیت dpi ۶۰۰× ۲۴۰۰ کپی و پرینت بگیرد. لازم به ذکر است که این کیفیت جهت چاپ اسناد مختلف کیفیت بسیار بالایی به شمار می آید. انتخاب این مدل دستگاه کپی برای کسانی که به کیفیت چاپ اهمیت می دهند گزینه خوبی به شمار می آید.

سیستم اسکن توشیبا 181

بهتر است بدانید که از دیگر مزایای مهم  و بارز این مدل دستگاه کپی قابلیت اسکن آن می باشد. این قابلیت و ویژگی مهم به طور چشمگیری باعث افزایش کارایی دستگاه شده است. در واقع دستگاه فتوکپی توشیبا 181 قادر است فایل ها و اسناد گوناگون را با کیفیت  dpi ۶۰۰× ۲۴۰۰و  به بهترین شکل اسکن نماید.

 لازم به ذکر است که این کیفیت برای اسکن  اسناد و متون مختلف استاندارد و بسیار مناسب و ایده آل می باشد. به طوری که این مدل دستگاه کپی با داشتن این قابلیت  قادر است همه جزئیات اسناد و متون مختلف را به بهترین شکل  و با  یک کیفیت مناسب به صفحه نمایش به خوبی انتقال دهد.

ویژگی دستگاه فتوکپی توشیبا 181

ویژگی مهم و بارز دستگاه فتوکپی توشیبا 181  زمان کوتاه جهت تهیه نخستین برگ کپی می باشد. به طوری که زمان لازم جهت تهیه اولین کپی معادل 7.6  ثانیه است. کاربران برای استفاده از این دستگاه کپی جهت چاپ اسناد و متون مختلف به مدت زمان زیادی برای گرم شدن دستگاه نیاز نخواهند داشت. از اینرو این ویژگی به نوعی باعث سرعت بخشیدن به کارها می شود و مانع از اتلاف وقت کاربران خواهد شد.

همچنین این مدل دستگاه کپی  قادر است تا 999 عدد کپی را به صورت همزمان و متوالی کپی بگیرد. ویژگی دیگر این مدل دستگاه فتوکپی پشتیبانی آن از سیستم های عامل windows, windows vists, windows XP, windows 7 می باشد.

مزایا و معایب دستگاه فتوکپی توشیبا 181

دستگاه فتوکپی توشیبا 181 مانند تمام دستگاه های کپی و تجهیزات اداری از معایب و مزایای خاصی برخوردار می باشد. اما لازم به ذکر است که مزایای استفاده از آن بسیار زیاد است. از اینرو مزایای این مدل دستگاه کپی عبارتند از: چند منظوره بودن دستگاه کپی، کیفیت بالای پرینت، اسکن و کپی، کاغذ های مختلف مورد استفاده.

اما در مقابل این مزایا دستگاه دارای معایب مختلفی نیز می باشد. یکی از معایب این مدل دستگاه فتوکپی چاپ سیاه و سفید آن است. همچنین برای انجام کارهای با سرعت بالا مناسب و ایده آل نیست. زیرا همانطور که در موارد بالا ذکر شد از سرعت نسبتا متوسطی برخوردار می باشد.

خرید دستگاه فتوکپی توشیبا 181

قیمت دستگاه فتوکپی توشیبا 181 با توجه به انواع مدل ارائه شده و همچنین میزان کارایی آن متفاوت می باشد. برای خرید هر یک از مدل های این نوع دستگاه کپی باید از طریق فروشگاه های معتبر همچون کپی ایران اقدام به خرید نمایید. زیرا این فروشگاه با سابقه یکی از بهترین مراکز  فروش دستگاه های اورجینال و با کیفیت به شمار می آید.

در واقع فروشگاه کپی ایران بهترین گزینه جهت خرید این مدل دستگاه کپی به شمار می آید. زیرا این فروشگاه عرضه کننده انواع دستگاه های کپی و تجهیزات اداری از جمله دستگاه های کپی برند شارپ است. همچنین یکی از بهترین مراکز فروش دستگاه های کپی می باشد که مشتریان با خیالی آسوده و اطمینان خاطر می توانند از آن خرید کنند.

قیمت دستگاه فتوکپی توشیبا 181

قیمت دستگاه فتوکپی توشیبا 181براساس نوع و مدل آن متفاوت است.  دستگاه های کپی به سه صورت استوک، آکبند و بازسازی شده به بازار عرضه و در دست کاربران قرار می گیرد. با توجه به اینکه دستگاه های آکبند از قیمت بالایی نسبت به مدل های دیگر برخوردار است بنابراین از نظر اقتصادی برای کاربران به صرفه نیستند، از اینرو با خرید این مدل دستگاه کپی به صورت استوک و بازسازی شده می توانید در هزینه های خود به طور قابل توجهی صرفه جویی نمایید.

دستگاه های کپی را می توان با اضافه نمودن آپشن های مورد نیاز و  یا  حذف آپشن های غیر ضروری به دستگاهی متناسب با نیازهای خود تبدیل کرد. از جمله آپشن های اختیاری این مدل دستگاه کپی می توان به قابلیت ذخیره خودکار ADF اشاره نمود. با استفاده از این  آپشن اختیاری  به راحتی می توانید سرعت کار خود را تا چندین برابر افزایش دهید.

جمع بندی و سفارش توشیبا 181

طبق موارد ذکر شده توشیبا 181 یکی از دستگاه های کپی چند منظوره و محصولی از برند معتبر و با سابقه توشیبا می باشد.  این مدل دستگاه فتوکپی رومیزی یک دستگاه چند منظوره می باشد که کاربران را از خرید دستگاه های دیگر بی نیاز می سازد. همچنین از کیفیت بالایی جهت چاپ اسناد و متون مختلف بهره می برد.

با توجه به اینکه این مدل دستگاه کپی در سه مدل استوک، بازسازی شده و آکبند در بازار موجود می باشد، از اینرو نمی توان از هر فروشگاهی آن را خریداری نمود. شما می توانید این مدل دستگاه کپی با کیفیت را از فروشگاه معتبر و با سابقه کپی ایران خریداری نمایید.

زیرا تمامی دستگاه های کپی و تجهیزات اداری این مرکز اورجینال و اصل می باشند.  همچنین این مرکز تمامی مشخصات دستگاه های کپی و تجهیزات اداری را به طور کامل بر روی سایت کپی ایران قرار داده است.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 20 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 1200Dpi
دقت اسکن 600*600
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2012
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, مالزی
سورتر ندارد
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس ندارد
برد اسکنر تخت
ظرفیت سینی کاغذ 500
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 20 گیگ
توان کار ماهانه 15000برگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 15000برگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
زمان اسکن 18برگ در دقیقه
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود خیر
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 18برگ در دقیقه
قیمت تونر اورجینال 3.800.000ریال
قیمت تونر طرح 2.500.000ریال
قیمت تونر شارژی 1.400.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 700ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 15000برگ

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب