Your browser does not support JavaScript! > توشیبا 206 | قیمت، مشصخات، سفارش، خرید و ویژگی های دستگاه فتوکپی توشیبا 206 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

توشیبا استودیو 206

959 |
بازدید
قیمت: 70,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از70.000.000 ریال تا 80.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 90.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید .دستگاه فتوکپی توسیبا استودیو 206 مناسب برای مدارس کوچک و شرکتهای کوچک می باشد.. شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Toshiba

تعداد: 

توشیبا 206 یکی دیگر از دستگاه های کپی چند کاره برند توشیبا می باشد. این مدل دستگاه کپی به رغم قیمت پایینی که دارد از کیفیت بالایی برخوردار است. ساختار این دستگاه کپی متناسب با انجام کارهای با حجم بالا می باشد. با این دستگاه کپی می توانید عمل اسکن را هم انجام دهید. همچنین این دستگاه به دلیل دارا بودن قابلیت های فراوان در مراکز آموزشی، ادارات و دفاتر فنی کاربرد دارد.

 تکنولوژی چاپ توشیبا 206 لیزری می باشد. بنابراین این دستگاه کپی از دقت و سرعت مناسبی برخوردار است. این دستگاه کپی می تواند در هر دقیقه 20 برگ را کپی بگیرد. این دستگاه کپی چندکاره می باشد. با خرید این دستگاه می توانید نیازهای خود را برطرف کنید. با خرید این مدل دستگاه کپی احتیاجی به سایر دستگاه ها نخواهید داشت. بنابراین با خرید این دستگاه کپی می توانید در زمان، فضا و هزینه صرفه جویی کنید.

مشخصات دستگاه کپی توشیبا 206

بهتر است بدانید که امروزه اهمیت دستگاه های کپی در دفاتر اداری و کسب و کارهای چاپ و تکثیرات بیشتر از قبل شده است. از طرفی دستگاه کپی توشیبا 206 یک دستگاه چند کاره می باشد. با خرید این دستگاه می توانید عمل کپی، پرینت و اسکن را انجام دهید. از طرفی سرعت دستگاه جهت انجام کارهای روزانه رضایت بخش می باشد. سرعت این مدل دستگاه کپی 20 برگه در دقیقه است. با این دستگاه می توانید هر قسمت از متن یا عکسی که مد نظر دارید را زوم کنید. زیرا از قابلیت بزرگنمایی 25 تا 200 درصد برخوردار می باشد. در اینجا قصد داریم ویژگی های این مدل دستگاه کپی را به صورت تخصصی تر بیان کنیم.

پیکربندی دستگاه

آگاهی داشتن از ابعاد دستگاه کپی بسیار اهمیت دارد. با توجه به فضای محیطی که در اختیار دارید می توانید دستگاه کپی مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین با دانستن ابعاد دستگاه می توانید بین دستگاه کپی و سایر وسایل موجود در محیط تناسب مناسبی را به وجود آورید. توشیبا 206 در ابعاد 600*643*462.5 میلی متر و وزن 31.8 کیلوگرم ساخته شده است.

توشیبا 206 با توجه به اینکه همزمان چندین کار را انجام می دهد از وزن و ابعاد مناسبی برخوردار می باشد. ابعاد و وزن مناسب از ویژگی های مهم هر دستگاه کپی به شمار می آید. این دستگاه با طراحی آرگونومیکی خاصی ساخته شده است. بنابراین این دستگاه فضای کمی از محیط را اشغال خواهد کرد.

چاپ لیزری توشیبا 206

بهتر است بدانید که دستگاه های کپی موجود در بازار در دو نوع جوهر افشان و لیزری می باشند. دستگاه های کپی که از تکنولوژی لیزری بهره می برند نسبت به دستگاه های جوهر افشان از دقت و سرعت مناسب تری برخوردار هستند. تکنولوژی چاپ توشیبا 206 لیزری می باشد.

دستگاه های جوهرافشان اگر در مدت زمان خاصی استفاده نشوند باید جوهر آن ها را تعویض کرد. اما در مقابل دستگاه های لیزری این مشکل را ندارند. این بدان معنا است اگر برای مدت زمان طولانی از دستگاه کپی لیزری استفاده نکنید نیازی به تعویض تونر آن نخواهید داشت. توشیبا 206 به دلیل بهره گیری از تکنولوژی لیزری قادر است اسناد را با کیفیت چاپ بالا به مشتریان تحویل دهد.

زمان گرم شدن دستگاه کپی توشیبا 206

زمانیکه یک دستگاه کپی را به برق وصل می کنید تا موقع شروع به کارکردن به یک مدت زمانی نیاز دارد. هر چه این مدت زمان کوتاه تر باشد سرعت و عملکرد دستگاه بیشتر خواهد شد. البته این مدت زمان در دستگاه های مختلف متفاوت خواهد بود.

بهتر است بدانید که در دستگاه های اداری این مدت زمان با توجه به حجم کاری بالا بیشتر از یک دقیقه خواهد بود. اما مدت زمان گرم شدن توشیبا 206 تنها 25 ثانیه می باشد. بنابراین این مدل دستگاه کپی در یک چشم بر هم زدن شروع به کار می کند. این مدت زمان کوتاه در این مدل دستگاه کپی تا حدودی سرعت شما را افزایش خواهد داد.

بزرگ نمایی و کوچک نمایی

موقع پرینت، اسکن و یا کپی ممکن است شما نیاز پیدا کنید روی بخش خاصی از فایل زوم کنید و آن را بزرگ کنید. همچنین در مواقعی ممکن است فایل حجم بالایی داشته باید و مجبور باشید آن را کوچک کنید. اگر دستگاه کپی از قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی برخوردار نباشد شما توانایی چاپ بسیاری از فایل ها را از دست خواهید داد.

با توشیبا 206 می توانید در مقیاس های 25 تا 200 درصد فایل های مورد نظر خود را بزرگ یا کوچک کنید. بنابراین با این ویژگی دستگاه می توانید دامنه فعالیت و پروژه های خود را افزایش دهید. این مدل دستگاه کپی با دارا بودن این قابلیت کارایی بالایی پیدا کرده است.

قابلیت اسکن توشیبا 206

یکی دیگر از ویژگی های دستگاه کپی که برای اکثر کاربران اهمیت دارد قابلیت اسکن می باشد. این ویژگی سبب افزایش کارایی دستگاه کپی می شود. با توشیبا 206 می توانید فایل های مختلف را با کیفیت مناسب اسکن کنید. دقت اسکن این دستگاه کپی 600*600 dpi می باشد. بنابراین با خرید این دستگاه کپی می توانید از اسکن رنگی با کیفیت بالا بهره مند شوید.

در صورتیکه کیفیت اسکن برای شما اهمیت دارد این دستگاه را خریداری کنید. زیرا تکنولوژی چاپ این دستگاه کپی لیزری است. حداکثر سایز اسکن در این مدل دستگاه کپی A3 می باشد. لازم به ذکر است با خرید دستگاه کپی توشیبا 206 نیازی به خرید دستگاه اسکن به صورت جداگانه نخواهید داشت.

چند منظوره بودن توشیبا 206

توشیبا 206 یکی از دستگاه کپی های چند کاره در بازار می باشد. این دستگاه می تواند اسناد و متون مختلف را به بهترین شکل به مشتریان تحویل دهد. با خرید این دستگاه کپی می توانید به طور همزمان چندین کار را انجام دهید. با خرید این مدل دستگاه کپی دیگر نیازی به خرید سایر دستگاه ها به صورت جداگانه نخواهید داشت.

همچنین  توشیبا 206 به دلیل چند کاره بودن فضای کمتری از محیط را به خود اختصاص خواهد داد. با خرید این دستگاه کپی می توانید نیازهای خود را برطرف کنید. خرید این مدل دستگاه کپی از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است.

سرعت چاپ دستگاه کپی توشیبا 206

سرعت چاپ دستگاه کپی از دیگر ویژگی های مهم هر دستگاه محسوب می شود. همانطور که می دانید سرعت چاپ دستگاه های کپی براساس تعداد برگه های چاپ شده در دقیقه محاسبه می شود. دستگاه کپی توشیبا 206 قادر است در هر دقیقه 20 برگ را کپی کند. سرعت پرینت این دستگاه 16 برگ در دقیقه می باشد.

سرعت دستگاه جهت انجام کارهای روزانه رضایت بخش است. بنابراین با خرید این دستگاه کپی می توانید نیاز های خود را در زمان مناسب انجام دهید. اگرچه سرعت توشیبا 206 بسیار بالا نیست اما مناسب کارهای روزمره می باشد. بنابراین خرید این دستگاه کپی یک انتخاب ایده آل به شمار می آید.

ویژگی دستگاه کپی توشیبا 206

زمان گرم شدن دستگاه کپی توشیبا 206 یک ویژگی مهم محسوب می شود. بهتر است بدانید که زمان گرم شدن و راه اندازی این مدل دستگاه کپی 25 ثانیه می باشد. بنابراین این دستگاه کپی در یک چشم بر هم زدن شروع به کار می کند. این ویژگی دستگاه مانع از اتلاف وقت کاربر خواهد شد. این دستگاه برای استفاده در مکان های شلوغ و حجم کاری بالا مناسب می باشد. در صورتیکه بخواهید از فایل مورد نظر خود در رایانه کپی بگیرید می توانید دستگاه کپی را از طریق کابل USB2.0 به رایانه متصل کنید.

همچنین یک ویژگی دیگر این دستگاه کپی ارائه دادن اولین کپی در کمتر از 7 ثانیه است. این دستگاه کپی در زمان کوتاه اولین کپی را به مشتری تحویل خواهد داد. حافظه داخلی این دستگاه کپی 16 مگابایت است. همچنین این حافظه داخلی را می توانید در مواقع لزوم تا 80 گیگابایت افزایش دهید.

مزایا و معایب دستگاه کپی توشیبا 206

یکی از مزایای توشیبا 206 چند کاره بودن آن است. از طرفی تکنولوژی لیزری دستگاه سبب افزایش دقت آن شده است. با این دستگاه کپی می توانید عمل اسکن را با کیفیت بالا را انجام دهید. همچنین با این دستگاه می توانید 999 برگ را به صورت متوالی کپی بگیرید. توشیبا 206 را می توانید از طریق کابل USB2.0 به رایانه متصل کنید.

از دیگر مزایای این مدل دستگاه کپی ابعاد و وزن مناسب آن است. این دستگاه با اشغال فضای کمی از محیط می تواند تمام کارهای شما را انجام دهد. میزان نگهداری کاغذ در این مدل دستگاه کپی 300 برگه می باشد. یکی از معایب این دستگاه کپی این است که قابلیت چاپ دورو را ندارد. بنابراین از این نظر دستگاه ممکن است باعث اتلاف وقت کاربر شود.

خرید دستگاه کپی توشیبا 206

خرید دستگاه کپی توشیبا 206 به فاکتورها و عواملی که در بالا ذکر شد بستگی دارد. از طرفی این مدل دستگاه کپی در سه نوع استوک، بازسازی شده و آکبند در بازار موجود می باشد. بنابراین براساس نیاز و سرمایه ای که دارید می توانید نسبت به خرید هر کدام از انواع آن اقدام کنید.

از طرفی خرید دستگاه کپی استوک و بازسازی شده با کیفیت مناسب از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. این دستگاه کپی به دلیل قابلیت هایی از جمله چند منظوره بودن، قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی، قابلیت اسکن، کیفیت چاپ خوب یک انتخاب ایده آل محسوب می شود. همچنین مصرف برق این مدل دستگاه کپی تنها 1600 وات می باشد. بنابراین این دستگاه مصرف انرژی پایینی را دارد. خرید این دستگاه کپی از لحاظ اقتصادی به صرفه است.

قیمت دستگاه کپی توشیبا 206

قیمت دستگاه کپی توشیبا 206 با توجه به انواع مدل های ارائه شده و کارایی آن متفاوت می باشد. همچنین این مدل دستگاه کپی در سه نوع استوک، بازسازی شده و آکبند موجود است. بنابراین به راحتی می توانید با اضافه نمودن برخی از آپشن های مورد نیاز خود به دستگاه کپی و حذف آپشن های غیر ضروری دستگاه کپی را به دستگاهی ایده آل و متناسب با نیازهای خود تبدیل کنید.

از جمله آپشن های اختیاری این مدل دستگاه کپی می توان به قابلیت اتصال سورتر و فینیشر، تعویض کاست اتوماتیک، اتصال به کامپیوتر و تغذیه اتوماتیک اسناد اشاره کرد. خرید این مدل دستگاه کپی براساس ویژگی ها و قابلیت هایی که دارد بسیار مناسب است.

جمع بندی و سفارش توشیبا 206

توشیبا 206 یک دستگاه کپی چند منظوره می باشد. این مدل دستگاه کپی طوری ساخته شده است که می تواند کارهای با حجم بالا را انجام دهد. از طرفی کیفیت چاپ این مدل دستگاه کپی بسیار مناسب است. بنابراین با خرید این دستگاه می توانید از چاپی عمیق و زنده بهره مند شوید.

بهتر است بدانید که دستگاه های استوک و بازسازی شده دست دوم هستند. توصیه می شود در صورت خرید دستگاه استوک و یا بازسازی شده آن را از فروشگاه معتبر خریداری کنید. زیرا دستگاهی مناسب است که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت لازم را هم داشته باشد.

لازم به ذکر است که فروشگاه کپی ایران به دلیل سابقه طولانی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات اداری اعتبار بالایی دارد. با مراجعه به سایت فروشگاه می توانید ویژگی های این مدل دستگاه کپی را مشاهده کنید. سپس نسبت به سفارش دستگاه اقدام نمایید.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 20 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 1200Dpi
دقت اسکن 600*600
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2015
کشور سازنده چین, ژاپن, هلند, مالزی
سورتر ندارد
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ 500
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 20گیگ
توان کار ماهانه 15000
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 16000
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
زمان اسکن 20برگ
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود نه
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 20برگ
قیمت تونر اورجینال 3.800.000ریال
قیمت تونر طرح 2.500.000ریال
قیمت تونر شارژی 1.400.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 650ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 16000برگ

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب