Your browser does not support JavaScript! > دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 | خرید دستگاه استوک کپی پرینتر | مشخصات و قیمت

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443

3094 |
بازدید
قیمت: 70,000,000 ریال
موجودی انبار: 1

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از70.000.000 ریال تا 90.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 120.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 280.000.000 ریال . شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 یکی دیگر از دستگاه های چند منظوره است که می توانید برای چاپ از آن استفاده کنید. تکنولوژی چاپ در این دستگاه چاپ از نوع جوهری بوده و کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد.  پرینتر در مدل های ایستاده بوده و در ادارات، مدارس و دانشگاه ها و یا مراکز چاپ و نشر مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه شما را با ویژگی های یک دستگاه چاپ آشنا کرده و آن را با دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 مقایسه می کنیم.

ویژگی های یک دستگاه چاپ عالی در مقایسه با دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443

ابعاد و وزن

یکی از ویژگی های ظاهری دستگاه های کپی و البته تمامی وسایلی که در منزل و محل کار مورد استفاده قرار می گیرد، ابعاد و وزن دستگاه، تناسب آن ها با یکدیگر و فضای مورد استفاده است. برای مثال شما دستگاه های چاپ رومیزی را روی میز های اداری یا میز کامپیوتر خود قرار می دهید، لذا آن ها باید وزنی مناسب و ابعادی قابل قبول داشته تا هم به راحتی روی میز قرار گرفته و هم مزاحم انجام کارهای دیگر شما نشود. از طرف دیگر دستگاه های چاپ ایستاده دستگاه های بزرگی هستند که در ادارات و مراکز مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها بسیار بزرگتر و سنگین تر از مدل رومیزی بوده و باید فضای مشخصی در اتاق را برای آن در نظر بگیرید. اما وزن و ابعاد این دستگاه ها نیز باید استاندارد و اصولی بوده و فضای خیلی زیادی را اشغال نکند. برای مثال دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 دارای وزن 76 کیلوگرم با ADF و ابعاد 1224*681*686 میلی متر است. این وزن و ابعاد بسیار مناسب و ایده آل دستگاه های کپی ایستاده است و می توانید آن را در اتاق های کاری خود قرار دهید.

انجام چند کار همزمان

دستگاه های چاپ به شکل های مختلفی طراحی شده و در بازار موجود هستند. این دستگاه ها گاهی به صورت تک کاربرده بوده و گاهی چند کار را همزمان با هم انجام می دهند. شما با توجه به نیاز خود می توانید دستگاه هایی را انتخاب کنید که متناسب با شغل و خواسته های شما باشند. بعضی از این دستگاه ها تنها عمل کپی را انجام داده و برخی 4 عمل اصلی در دفاتر کپی از جمله پرینت، کپی، اسکن و فکس را نیز برای کاربر خود انجام می دهند. دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 در این میان نیز یک دستگاه چند منظوره است و شما می توانید به طور همزمان چند کار را با آن انجام دهید. می توانید زمانی که دستگاه در حال کپی گرفتن از برگه های متوالی است، همزمان از فایل مورد نظر پرینت گرفته و یا از مدارک قرار داده شده روی دستگاه اسکن بگیرید. خرید دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 هم نیاز شما را از خرید سه دستگاه مجزا برطرف کرده و هم سرعت عمل شما را بسیار بالا می برد.

قابلیت ذخیره خودکار ADF

یکی از اصلی ترین ویژگی ها در دستگاه های چاپ مختلف داشتن قابلیت ذخیره خودکار ADF است. در صورتی که نمی دانید این قابلیت دقیقا در دستگاه چه کاری را انجام می دهد باید به شما بگویم در صورتی که دستگاه این قابلیت را نداشته باشد، شما برای تعداد بالای کپی یا پرینت مجبور می شوید برای هر برگه مجددا نسخه اصلی را در دستگاه قرار دهید. این مساله سرعت کار را بسیار و بسیار زیاد کاهش می دهد. اما دستگاه هایی که قابلیت ذخیره خودکار ADF را دارند، به صورت خودکار نسخه اصلی را در حافظه خود نگه داشته و از آن برای کپی ها و پرینت های متوالی استفاده می کنند. دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 مانند تمامی دستگاه های چاپ ایده آل و مناسب دارای این قابلیت بوده و شما می توانید به صورت اختیاری آن را روی دستگاه نصب کرده و یا از آن استفاده نکنید.

راه های ارتباطی متنوع

اگر بخواهیم ویژگی های یک دستگاه چاپ را اولویت بندی کنیم، راه های ارتباط با دستگاه بدون شک جز فاکتورهای اولیه قرار می گیرد. راه های ارتباطی با دستگاه در واقع دست شما را در استفاده از دستگاه باز می گذارد و سرعت عمل را نیز افزایش می دهد. یک دستگاه چاپ در ایده آل ترین حالت خود دارای راه های ارتباطی  است. دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 در این زمینه نیز دست کمی از دستگاه های ایده آل ندارد. راه های ارتباطی متنوعی در این دستگاه چاپ طراحی شده است. شما می توانید فایل ها و اسناد مورد نظرتان را به وسیله پورت USB.2  به دستگاه انتقال داده و کپی بگیرید. علاوه بر پورت USB پورت شبکه نیز در این دستگاه چاپ طراحی شده است که می توانید با استفاده از آن به سیستم های مختلف اداره از راه دور وصل شده و فایل های مورد نظرتان را چاپ کنید.

سرعت چاپ بالا

یکی دیگر از ویژگی های یک دستگاه چاپ استاندارد و عالی داشتن سرعت چاپ بالا و تعداد برگه هایی است که می تواند در هر دقیقه چاپ کند. بدون شک سرعت چاپ دستگاه های اداری در برابر دستگاه های رومیزی و خانگی بسیار بالا است. به طور میانگین می توان گفت دستگاه های چاپ در بهترین و ایده آل ترین حالت خود می توانند در هر دقیقه 150 برگه را چاپ کنند. یکی از بارزترین و مهم ترین ویژگی های دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 سرعت چاپ مناسب آن است.این دستگاه می تواند در هر دقیقه بین 80 تا 130 برگه را چاپ کرده و می توانید برای چاپ بیشترین حجم کاری خود نیز روی آن حساب باز کنید.

کیفیت چاپ

شما بعد از چاپ فایل های مورد نظر خود به اولین چیزی که توجه می کنید، کیفیت اسناد و تصاویر چاپ شده است. شما بعد از چاپ دنبال دقت و جزئیات چاپ شده هستید. کیفیت چاپ در دستگاه های لیزری بسیار بیشتر از دستگاه های جوهر افشان بوده و می تواند جزئیات ریز را نیز در اسناد و فایل ها به نمایش بگذارد. کیفیت چاپ در این دستگاه ها با فاکتور DPI و یا تعداد نقطه در اینچ تعریف می شود. هر چه این تعداد بالا تر باشد، کیفیت چاپ در دستگاه نیز بیشتر می شود. کیفیت چاپ در دستگاه های ایده آل معمولا بالای 1000 دی پی آی است. در مورد دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 نیز باید گفت کیفیت چاپ آن در رنج متوسط قرار گرفته و می تواند اسناد و تصاویر را با کیفیت 300*400 DPI پرینت و یا کپی بگیرد. کیفیت اسکن نیز در حالت استاندارد در بیشتر دستگاه های چاپ 600 DPI است. دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 قادر است که فایل های مختلف را با کیفیت 400*300 DPI اسکن کند.

زمانی که برای اولین کپی منتظر می مانید

هر دستگاه برقی برای آغاز کار خود نیاز به مدت مشخصی زمان دارد تا بتواند تجهیزات مختلف را هماهنگ کرده و آغاز به کار کند. هرچه زمان شروع به کار اولیه دستگاه کم تر باشد یعنی دستگاه سرعت کار بالاتری داشته و شما لازم نیست مدت زیادی برای شروع به کار دستگاه منتظر بمانید. زمان گرم شدن دستگاه های چاپ به طور متوسط بین 30 تا 90 ثانیه است. دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 در این زمینه یکی از بهترین و سریع ترین دستگاه های چاپ است. دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 برای اولین کپی خود تنها به 34 دقیقه زمان نیاز دارد و شما بعد از روشن کردن دستگاه می توانید در زمان بسیار کوتاهی از آن برای پرینت و یا کپی استفاده کنید.

تنوع در سایز کاغذ هایی که در دستگاه قرار می دهید

دستگاه های چاپ ایده آل هیچ گونه محدودیتی در سایز برگه هایی که می پذیرند، ندارند. مشاغل مختلف نیاز به چاپ اسناد و تصاویر در سایز های مختلف دارند. برای مثال مدارس و دانشگاه ها بیشتر نیازشان چاپ روی برگه های A4 است، در صورتی که مهندسان عمران و معماری نیاز دارند نقشه های خود را روی برگه های بزرگ چاپ کنند. دستگاه چاپ با سایز محدود کاغذ کاربری بسیار محدودی دارد. دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 در این زمینه نیز دست کمی از دستگاه های ایده آل نداشته و شما می توانید برگه هایی با سایز های A4، A5 را در دستگاه قرار داده و از فایل ها و اسناد خود کپی یا پرینت بگیرید.

صفحه نمایشی که اطلاعات مورد نیاز را به نمایش می گذارد

شما در تمامی وسایل برقی مورد استفاده تان دوست دارید یک صفحه نمایش پیش رویتان باشد تا بتوانید در هر زمان اطلاعات مورد نیازتان را روی آن ببینید. برای مثال تصور کنید هزار برگه برای کپی در دستگاه قرار داده اید و بعد از مدتی می خواهید ببینید چه تعداد برگه باقی مانده است. برای این کار می توانید برگه های کپی شده را در آورده و آن ها را بشمارید! اما به نظرتان کار منطقی به نظر می رسد؟! دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 مانند بسیاری از دستگاه های چاپ ایده آل دارای یک صفحه نمایش است که در هر زمان می توانید اطلاعات مورد نیازتان از جمله زمان باقی مانده از کار، تعداد برگه های چاپ شده و باقی مانده و غیره را روی آن ببینید.

چاپ رنگی و سیاه و سفید

گاهی شما نیاز دارید از فایل های خود در کنار چاپ سیاه و سفید از چاپ رنگی نیز استفاده کنید. بسیاری از دستگاه های چاپ تنها قابلیت انجام یکی از این نوع چاپ را داشته اما دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 مانند یک دستگاه چاپ استاندارد می تواند از فایل های شما به هر دو صورت مورد نیازتان کپی یا پرینت بگیرد.

قابلیت برنامه ریزی

یکی دیگر از ویژگی های دستگاه های چاپ استاندارد از جمله دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 داشتن قابلیت برنامه ریزی است که باعث می شود شما بتوانید عملکرد دستگاه را برای مدت مشخصی از پیش تعیین کنید. این مساله سرعت و البته دقت کار را بسیار بالا برده و نیازی به کنترل مداوم عملکرد دستگاه نخواهد داشت.

کلام آخر و جمع بندی

دستگاه کپی پرینتر ریکو مدل DX3443 همانطور که مشاهده کردید دارای قابلیت های فراوانی است. امکانات گسترده زمانی که از سوی برندهای معتبر در دستگاه ها به کار برده می شوند بسیار مهم هستند. چرا که برند های معتبر تنها در صورتی اقدام به تولید یک دستگاه با ویژگی های متعدد می کنند که از کیفیت آن به خوبی اطمینان داشته باشند. لذا می توان اینطور جمع بندی کرد که با یک محصول کاملا حرفه ای روبرو هستیم. محصولی پر قدرت از برند ریکو که می توانید آن را هم اکنون از فروشگاه کپی ایران تهیه کنید.

سرعت چاپ 120 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 300Dpi
دهنه A3
سطح چاپ A4
سال تولید 2010
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, آلمان
برد پرینتر اختیاری
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
توان کار ماهانه بدون محدودیت
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج ink
کارکرد کارتریج مشکی 20هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
سرعت کپی تک رنگ 120برگ در دقیقه

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب