Your browser does not support JavaScript! > ریسو گراف EZ 201 | خرید دستگاه ریسوگراف EZ 201 | قیمت، خرید، سفارش و مشخصات

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسو گراف EZ 201

9258 |
بازدید
قیمت: 125,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از125.000.000 ریال تا 155.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده .23.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 968.000.000 ریال . شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف EZ 201 یکی از جدید‌ترین و به روزترین دستگاه‌های کپی می‌باشد. این دستگاه کپی با کاربری لیزری از دقت بالایی برخوردار است. این مدل دستگاه ریسوگراف سرعت بالایی دارد.

معرفی دستگاه ریسوگراف

بهتر است بدانید که در گذشته در مدارس و ادارات دولتی از دستگاهی به نام استنسیل برای چاپ استفاده می‌کردند. دستگاه استنسیل با بهره‌گیری از چاپ اسکرین با استفاده از قطعات داخلی مرکب را بر روی کاغذ چاپ می‌کند. این دستگاه‌ها به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی دچار یکسری تغییرات شده‌اند.

سرانجام دستگاه‌های جدیدی به نام ریسوگراف وارد بازار شد. این دستگاه‌ها توسط کشور ژاپن و شرکت ریسو کاگاکو طراحی و تولید شده‌اند. دستگاه ریسوگراف ترکیبی از چند فناوری مختلف است. این دستگاه با دارا بودن قابلیت‌های خاصی از قبیل کیفیت بالا، سرعت بالا و قیمت ارزان در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد. برای مثال دستگاه ریسوگراف EZ 201 سرعت بالایی دارد و قادر است در هر دقیقه 130 برگ را چاپ کند.

دستگاه‌های ریسوگراف چند منظوره‌ می‌باشند. بنابراین خرید این دستگاه‌ها به افرادی که از فضای کافی در محیط اداری خود برخوردار نیستند توصیه می‌شود. همچنین افرادی که توان مالی خرید چند دستگاه را ندارند می‌توانند دستگاه ریسوگراف را خریداری کنند. بنابراین خرید دستگاه ریسوگراف برای کاربر از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می‌ باشد.

بهتر است بدانید که به دلیل استفاده از تکنولوژی و فناوری خاص در دستگاه‌های ریسوگراف در صورت نیاز به تعمیر باید توسط فرد متخصص و ماهر انجام شود. بنابراین باید تعمیرکار با ساختار و ویژگی‌های دستگاه آشنایی کامل داشته باشد.

لازم به ذکر است که به همراه اغلب دستگاه‌های ریسوگراف فیلم‌ها و فایل‌های آموزشی توسط شرکت به خریدار داده می‌شود. کاربر با استفاده از این فایل‌ها می‌تواند لیست کاملی از خطاهای ممکن و راه‌های برطرف کردن آنها را مشاهده کند.

دستگاه‌های ریسوگراف در دو مدل رومیزی و ایستاده طراحی و تولید می‌شوند. مدل‌های ایستاده از نظر اندازه بزرگتر از مدل‌های رومیزی هستند. ظرفیت کاری دستگاه‌های ریسوگراف ایستاده بیشتر از دستگاه‌های رومیزی می‌باشد. بنابراین کاربر می‌تواند براساس نیاز خود مدل مورد نظر را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام کند.

مشخصات فنی ریسوگراف EZ 201

ریسوگراف EZ 201 دستگاهی استوک با کاربری لیزری است. این مدل دستگاه ریسوگراف از سرعت بالایی برخوردار می‌باشد به طوری که قادر است در هر دقیقه 130 برگ را چاپ کند. دقت پرینت دستگاه     300Dpi است. همچنین دهنه دستگاه از ابعاد 310mm*432mm  برخوردار می‌باشد.

بهتر است بدانید که ریسوگراف EZ 201 در سال 2016 توسط  کشورهای چین، ژاپن، فرانسه، آلمان و آمریکا ساخته شده است. سطح چاپ در این مدل دستگاه ریسوگراف A4, A5 می‌باشد. این دستگاه از امکانات اختیاری از قبیل سورتر، لارج باکس، قابلیت تغذیه خودکار (ADF)، برد پرینتر برخوردار است. برد اسکنر این دستگاه تخت می‌باشد.

دستگاه ریسوگراف EZ 201 با ابعاد 50*90*310 ساخته شده است. ظرفیت سینی کاغذ در این مدل دستگاه 1000 *80g می‌باشد. همچنین این مدل ریسوگراف قابلیت کپی دارد. نوع کارتریج دستگاه مرکب تیوپی می‌باشد. کارکرد کارتریج مشکی این مدل دستگاه 20000 است. پورت ارتباطی دستگاه USB 3, USB 2, Ethernet می‌باشد. این مدل دستگاه ریسوگراف از قابلیت چاپ مستقیم برخوردار است.

ویژگی‌های‌ ریسوگراف EZ 201

سرعت عملکرد بسیار بالا

از ویژگی‌های بارز ریسوگراف EZ 201 سرعت بالای آن می‌باشد. به طوری که دستگاه قادر است در هر دقیقه 130 برگ را چاپ کند. این ویژگی مانع از اتلاف وقت کاربر خواهد شد. بنابراین به دلیل سرعت بالا از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد.

قابلیت اتصال به کامپیوتر

این مدل دستگاه ریسوگراف می‌تواند به کامپیوتر متصل شود. بنابراین کاربر می‌تواند جهت چاپ فایل‌های مورد نظر خود دستگاه کپی را به کامپیوتر وصل کند. داشتن این ویژگی برای کاربران اهمیت فراوانی دارد.

ظرفیت سینی بالا

یکی از ویژگی‌های مهم هر دستگاه کپی ظرفیت سینی آن می‌باشد. منظور از ظرفیت سینی دستگاه تعداد برگه‌های قرار گرفته در دستگاه است. به طوری که هر چقدر ظرفیت سینی بیشتر باشد سرعت عملکرد دستگاه هم بیشتر خواهد شد. ریسوگراف EZ 201 از ظرفیت سینی 1000*80g برخوردار می‌باشد. استفاده از این مدل دستگاه ریسوگراف برای مکان‌های شلوغ و مراکز چاپ بسیار مناسب خواهد بود.

قابلیت چاپ به طور مستقیم

از ویژگی‌های خاص ریسوگراف EZ 201 قابلیت چاپ به طور مستقیم و بدون وجود کامپیوتر است. کاربر با استفاده از این دستگاه می‌تواند بدون اتلاف وقت و به طور مستقیم اطلاعات و داده‌های خود را چاپ کند.

ویژگی‌ های دستگاه ریسوگراف

چاپ ارزان و سریع از ویژگی‌های مهم دستگاه ریسوگراف می‌باشد. دستگاه ریسوگراف از سه رنگ اصلی قرمز، مشکی و سورمه‌ای استفاده می‌کند. امکان ترکیب کردن رنگ‌ها در این دستگاه وجود ندارد. رنگ‌ها در این دستگاه به صورت مجزا قابل استفاده هستند.

از ویژگی‌های خاص دستگاه ریسوگراف سرعت بالای چاپ در آن است. این دستگاه قادر است در هر دقیقه 130 برگه را چاپ کند. کاربر با استفاده از این دستگاه می‌تواند در مدت زمان کوتاه بیشترین تعداد چاپ را داشته باشد. دستگاه ریسوگراف از لحاظ قیمت نسبت به سایر دستگاه‌های کپی بسیار مناسب است.

معایب ریسوگراف EZ 201

از معایب ریسوگراف EZ 201 این است که قابلیت اسکن به فایل ندارد. یکی دیگر از معایب این مدل دستگاه ریسوگراف این است که از قابلیت اسکن همزمان پشت رو برگه برخوردار نمی‌باشد. بنابراین موقع اسکن باعث اتلاف وقت کاربر خواهد شد.

مزایای چاپ با دستگاه ریسوگراف

از مزایای خاص دستگاه ریسوگراف هزینه پایین چاپ توسط این دستگاه است. از آنجاییکه برای چاپ با تیراژ بالا هر دو دستگاه ریسوگراف و چاپ افست قابل استفاده هستند. بهتر است جهت صرف هزینه کمتر کاربر از دستگاه ریسوگراف استفاده کند. افرادی که نیازمند سرعت بالای چاپ هستند بهتر است از دستگاه ریسوگراف استفاده کنند. زیرا این دستگاه می‌تواند در هر دقیقه 130 برگ را چاپ کند. از طرفی قیمت تمام شده کار چاپی در دستگاه ریسوگراف نسبت به سایر دستگاه‌ها کمتر است.

اهمیت چاپ ریسو

دستگاه ریسوگراف مابین دستگاه فتوکپی و چاپ افست قرار گرفته است. این بدان معنا می‌باشد که در صورتیکه تعداد نسخه‌های چاپ شده برای دستگاه فتوکپی زیاد و برای چاپ افست کم باشد از دستگاه ریسوگراف استفاده می‌شود. در صورتیکه کار چاپی بیش از 200 عدد و کمتر از 1000 عدد باشد توصیه می‌شود از دستگاه ریسوگراف استفاده کنید.

از آنجاییکه هزینه یکی از موارد بسیار مهم برای هر کاربر به شمار می‌رود. هزینه چاپ ریسو بسیار ارزان و مناسب است. به طوری که قیمت نسخه چاپ شده با تعداد بیشتر از 1000 عدد نسبت به دستگاه‌های فتوکپی با همین تعداد کمتر می‌باشد. هزینه چاپ در دستگاه ریسوگراف برای هر 1000 برگه ثابت است. در صورتیکه تعداد بیشتر از 1000 شود هزینه دوباره محاسبه خواهد شد.

بنابراین اگر تعداد برگه‌های چاپ شده بین 1000 تا 2000 باشد هزینه چاپ را دو بار در نظر می‌گیرند. از طرفی به دلیل اینکه سرعت چاپ ریسو بالا می‌باشد کاربر با استفاده از دستگاه ریسوگراف مانع از اتلاف وقت خود خواهد شد.

بهتر است بدانید که در دستگاه ریسوگراف از رنگ‌ها به طور جداگانه استفاده می‌شود. به طوری که هر رنگ درام مستقل و جداگانه خود را دارد. در دستگاه ریسوگراف از رنگ‌های مختلفی مانند سبز، قرمز، آبی، مشکی، زرد، قهوه‌ای، طلایی و نقره‌ایی استفاده می‌شود.

امکان چاپ ریسو بر روی کاغذ گلاسه وجود ندارد. زیرا ممکن است مرکب ریسو بر روی کاغذ گلاسه پخش شود. گرماژ کاغذ مصرفی در چاپ ریسو بین 60 تا 200 گرم می‌باشد. در دستگاه ریسوگراف مانعی برای چاپ بر روی برگه‌های با سایز مختلف وجود ندارد. سایز رایج مورد استفاده در دستگاه ریسوگراف A4 است. اما امکان چاپ بر روی کاغذهای با سایز A3 و B4  هم در دستگاه ریسوگراف وجود دارد. چاپ ریسو به دلیل دارا بودن قابلیت‌های فراوان کاربردهای مختلفی دارد. از کاربردهای چاپ ریسو می‌توان به مواردی اعم از تراکت تبلیغاتی، انواع پاکت، سرنسخه، فاکتور، چاپ کتاب تک رنگ اشاره کرد.

تفاوت دستگاه ریسوگراف و دستگاه فتوکپی

بهتر است بدانید که تفاوت‌هایی بین دو دستگاه ریسوگراف و دستگاه فتوکپی وجود دارد. از بارزترین تفاوت‌های این دو دستگاه سرعت عملکرد آنها می‌باشد. به طوری که سرعت عملکرد دستگاه‌های ریسوگراف بسیار بیشتر از دستگاه‌های فتوکپی است. پایین‌ترین سرعت در دستگاه‌های ریسوگراف بیش ار 100 برگ در دقیقه می‌باشد. در مقابل دستگاه‌های فتوکپی قادر هستند در هر دقیقه 70 تا 80 برگه را کپی بگیرند.برای مثال ریسوگراف EZ 201 از سرعت 130 برگه در دقیقه برخوردار است.

از دیگر تفاوت‌های این دو دستگاه کیفیت چاپ می‌باشد. کیفیت چاپ در دستگاه ریسوگراف بیشتر از دستگاه فتوکپی است. به طوری که کیفیت اولین و هزارمین برگه چاپ شده در دستگاه ریسوگراف یکسان می‌باشد.

از مزایای خاص دستگاه‌های ریسوگراف به صرفه بودن آنها است. زیرا مواد مصرفی که جهت چاپ در این دستگاه‌ها استفاده می‌شود بسیار ارزان‌تر از دستگاه‌های فتوکپی می‌باشد. بنابراین قیمت تمام شده‌ی برگه‌های چاپ شده در دستگاه ریسوگراف ارزا‌ن‌تر از دستگاه‌های فتوکپی خواهد بود.

در دستگاه‌های ریسوگراف به دلیل استفاده از فناوری و تکنولوژی خاص امکان چاپ مستقیم بدون وجود کامپیوتر برای کاربر فراهم شده است. لازم به ذکر است که دستگاه‌های ریسوگراف از قابلیت متصل شدن به کامپیوتر هم برخوردار می‌باشند. از طرفی این دستگاه‌ها با سیستم‌های عامل مختلف سازگاری دارند.

دستگاه ریسوگراف طوری ساخته شده است که احتیاجی به تعمیر و سرویس مداوم ندارد. میزان برق مصرفی در دستگاه ریسوگراف بسیار پایین می‌باشد. همچنین کاربر با استفاده از دستگاه ریسوگراف می‌تواند در صورت لزوم از چاپ تک رنگ بهره‌مند شود.

بهتر است بدانید که دستگاه ریسوگراف برخلاف اینکه دستگاهی جدید و به روز می‌باشد طرز کار بسیار راحت و آسانی دارد. به طوری که کاربر می‌تواند در مدت زمان کوتاه طرز کار با دستگاه را به راحتی یاد بگیرد. همچنین به دلیل ساختار ویژه دستگاه ریسوگراف کاربر موقع استفاده از دستگاه احتیاجی به گرم یا خنک نگه داشتن دستگاه ندارد.

خرید ریسوگراف EZ 201 از فروشگاه کپی ایران

بهتر است بدانید که نوع وسیله ریسوگراف EZ 201 استوک می‌باشد. از طرفی به دلیل اینکه دستگاه استوک کارکرده محسوب می‌شود. باید دستگاه استوک از فروشگاه معتبر خریداری شود. فروشگاه کپی ایران چندین سال است که دستگاه‌های استوک را با کیفیت بالا به مشتریان خود می‌فروشد. دستگاه استوکی که قیمت پایین داشته باشد اما کیفیت لازم را نداشته باشد دستگاه مناسبی نخواهد بود.

دستگاه استوک برای اینکه طول عمر بالایی داشته باشد باید از وضعیت سالم و مطلوبی برخوردار باشد.  مشتریان با مراجعه به سایت فروشگاه کپی ایران می‌توانند تمامی جزئیات و مشخصات دستگاه ریسوگراف EZ 201  را مشاهده کنند. با توجه به اعتبار و سابقه طولانی فروشگاه کپی ایران می‌توانید دستگاه استوک را با ضمانت سلامت کالا خریداری کنید. بنابراین با فروشگاه کپی ایران می‌توانید از یک خرید مطمئن و راحتی بهره‌مند شوید.

جمع بندی و کلام آخر

ریسوگراف EZ 201 یکی از به روزترین دستگاه‌های کپی است. این مدل دستگاه ریسوگراف از سرعت بالایی برخوردار می‌باشد. این دستگاه از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه است. زیرا هزینه مواد مصرفی جهت چاپ، هزینه قیمت برگه و هزینه تعمیرات در این مدل دستگاه کمتر از سایر دستگاه‌های کپی می‌باشد.

از آنجایی که علاوه بر قیمت کیفیت دستگاه کپی هم اهمیت فراوان دارد بنابراین توصیه می‌شود دستگاه استوک را از فروشگاه معتبر خریداری کنید. فروشگاه کپی ایران به دلیل سابقه طولانی در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد. با مراجعه به سایت این فروشگاه می‌توانید مشخصات و ویژگی‌ های دستگاه ریسوگراف EZ 201 را مشاهده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

ریسوگراف ez 201

البته کارکرد ایران این دستگاه را برای دوستان به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. ریسوگراف دستگاهی بادقت بسیار بالا و برگرفته از آخرین تکنولوژی روز دنیا که با صراحت می توان گفت که بازار آینده را به تسلط خود در می آورد . از نکات بارز این دستگاه ریسو گراف قیمت مواد مصرفی ارزان آن می باشد وشرکتها ویا چاپ خانه های معتبری که داری سطح کار بالامی باشد اقدام به خرید این دستگاه نموده اند بصورت 100درصد از خرید خود را ضی می باشند.

شرکت کپی ایران با ارائه ضمانت نامه مکتوب که تا 90روز در صورت عدم رضایت خریدار بدونه هیچ پرسشی دستگاه مورد نظر را مرجوع وپول شمار استرداد نماید به شرط اینکه در زمان خرید دستگاه >استوک باز سازی شده  خریداری نمایید  دستگاه ریسو گراف ای زد 200 داری آپشنهای متفاوتی می باشد که در فیلدهای اختیاری لحاظ کرده است و قیمت نسبت به کار کرد ویا آپشنها تغیر خواهد کرد . درمدت زمان گارانتی به صورت پشتیبانی آنلاین در خدمت دوستان خواهیم بود در صورت حل نشدن مشکل اگر خریدار داخل استان باشد تا 48 ساعت و اگر در خارج استان تا 72ساعت اکیپ متخصص سیار به محل اعزام ومشکل را حل خواهند نمود به نظر مجموعه کپی ایران  این دستگاه را می توان جزو بهترین خرید شما محسوب کرد زیرا کیفت بالا و مواد مصرفی ارزان قیمت پایین از نکات بارز این دستگاه می باشد خیلی راحت با واریز بیانه حدود 10% تلفن را بردارید وبا سفارش دستگاه مورد نظر را جلوی درب مغازه تحویل بگیرید.

تلفن واحد فروش: 04136586892

هزینه ارسال لحاظ نشده و هزینه ارسال طبق تعرفه باربری می باشد.

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

فیلم شرح مختصری در مورد ریسو ez201

سرعت چاپ 125 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 300Dpi
دهنه 310mm*432mm
سطح چاپ A4, A5
سال تولید 2016
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, آلمان, آمریکا
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
ابعاد 50*90*310
ظرفیت سینی کاغذ 1000 *80g
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج مرکب تیوپی
کارکرد کارتریج مشکی 20000
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی رنگی 125

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب