Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف mz1050 | خرید دستگاه ریسو گراف mz1050 | قیمت، سفارش و مشخصات

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف mz1050

5054 |
بازدید
قیمت: 210,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از210.000.000 ریال تا 250.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 2790.000.000ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 2320000000ریال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف MZ1050 یکی از جدیدترین ریسوگراف‌ های دو رنگ در بازار می‌ باشد که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. از آنجایی که کیفیت دستگاه ‌های کپی  در طول عمر دستگاه اهمیت بسیار زیادی دارد، این مدل ریسوگراف انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

دستگاه ریسوگراف چیست؟

دستگاه ریسوگراف یک دستگاه چاپ است. این دستگاه برای اولین بار در کشور ژاپن توسط شرکت ریسو کاگاکو ساخته شد. در این نوع دستگاه از ترکیب چند فناوری مختلف استفاده شده است. در قدیم جهت انجام کار چاپی از دستگاهی به نام استنسیلی استفاده می ‌کردند. واژه استنسیل به معنای پرده می باشد.

ویژگی ‌های دستگاه ریسوگراف

از ویژگی ‌های خاص دستگاه ریسوگراف سرعت فوق العاده بالای دستگاه می‌ باشد. به طوری که کاربر می‌‌ تواند با این دستگاه در هر ساعت 10800 برگ را کپی کند. از دیگر ویژگی ‌های دستگاه ریسوگراف کیفیت بالای آن است. زیرا این دستگاه به دلیل وجود اسکنر و فرآیند استنسیل سازی از کیفیت بالایی برخوردار می ‌باشد. این کیفیت بالا در حدی است که تغییر کیفیت بین اولین کپی تا تیراژ 10000 نسخه مشهود نخواهد بود.

از دیگر ویژگی‌ های خاص دستگاه ریسوگراف که باعث افزایش محبوبیت آن در بین کاربران شده است مقرون به صرفه بودن آن است. زیرا در دستگاه ریسوگراف هزینه مواد مصرفی پایین است و قیمت تمام شده چاپ هر برگ در تیراژ بالا بسیار کمتر می‌ باشد.

با دستگاه ریسوگراف می ‌توان از انواع کاغذ و مقوا استفاده کرد. بنابراین هیچگونه محدودیتی در ابعاد و وزن کاغذ مصرفی در این دستگاه مشاهده نمی ‌شود. با دستگاه ریسوگراف کاربر می ‌تواند با شبکه ‌های کامپیوتر ارتباط برقرار کند. همچنین این دستگاه قادر است چاپ را به طور مستقیم و بدون وجود کامپیوتر در مدت زمان کوتاه انجام دهد.

در دستگاه ریسوگراف می ‌توان با استفاده از درام‌ های رنگی از چاپ تک رنگ بهره‌مند شد. یکی دیگر از ویژگی‌ های خاص دستگاه‌ های ریسوگراف عدم نیاز به تعمیر و سرویس ‌های مداوم است. در صورت  نیاز به تعمیر کاربر می ‌تواند با صرف هزینه بسیار کم تعمیرات دستگاه را انجام دهد. لازم به ذکر است که تعمیرات دستگاه ریسوگراف در طول یکسال یک بیستم دستگاه ‌های فتوکپی می ‌باشد. همچنین میزان برق مصرفی در دستگاه ‌های ریسوگراف بسیار کم است.

در دستگاه‌ های ریسوگراف به دلیل نبود سیستم‌ های حرارتی احتیاجی به گرم یا خنک شدن دستگاه نیست. بنابراین امکان استفاده ساعت‌ ها‌ی متوالی از دستگاه ریسوگراف برای کاربر وجود دارد. کار با دستگا‌ه ‌های ریسوگراف بسیار راحت می ‌باشد و جهت کار با دستگاه به وجود افراد متخصص نیازی نیست.

مشخصات فنی ریسوگراف MZ1050

این دستگاه قادر است در هر دقیقه 120 برگه را چاپ کند که سرعت قابل توجهی می باشد. دقت پرینت این دستگاه کپی 600 dpi می‌ باشد. سطح چاپ این مدل دستگاه ریسوگراف A3 می‌ باشد. از دیگر مشخصات فنی دستگاه ریسوگراف MZ1050 این است که از قابلیت چاپ به طور مستقیم برخوردار می ‌باشد.

دستگاه ریسوگراف MZ1050 در سال 2014 توسط کشور ژاپن ساخته شده است. این دستگاه برد پرینتر دارد. همچنین برد اسکنر در این مدل دستگاه تخت می‌ باشد. ظرفیت سینی در این مدل دستگاه ریسوگراف 1000 کاغذ است. یکی از امکانات اختیاری ریسوگراف MZ1050 قابلیت تغذیه خودکار (ADF) می ‌باشد. نوع پورت ارتباطی این مدل دستگاه ریسوگراف USB 3 و USB 2 است.

مزایای ریسوگراف MZ1050

ریسوگراف MZ1050 از کیفیت 600*600 dpi برخوردار است. این دستگاه نسبت به مدل ‌های قبلی کیفیت بالاتری دارد. این مدل دستگاه ریسوگراف قابلیت دریافت مستقیم اطلاعات از فلش را نیز دارد. نسبت به مدل های قدیمی تر، تغییراتی اعم از سیلندر، نحوه تغذیه کاغذ و مسترگیری در دستگاه  ریسوگراف MZ1050 انجام شده که به بهبود آن انجامیده.

از مزایای خاص ریسوگراف MZ1050 می ‌توان به سرعت بالای ارسال اطلاعات از کامپیوتر اشاره کرد. این مدل دستگاه ریسوگراف از قابلیت شبکه نیز برخوردار است. از دیگر مزایای این مدل دستگاه کم مصرف بودن آن می‌ باشد؛ به طوری که در رده انرژی A قرار دارد.

معایب ریسوگراف MZ1050

یکی از ضعف های ریسوگراف MZ1050 این است که از قابلیت اسکن همزمان پشت رو برخوردار نیست. بنابراین موقع اسکن  گرفتن باید به صورت دستی، برگه ها را برگردانید.

آشنایی با دستگاه ‌های ریسوگراف

بهتر است بدانید که از دستگاه ریسوگراف جهت چاپ و تکثیر با سرعت بالا استفاده می ‌شود. دستگاه ریسوگراف برای اولین بار توسط کشور ژاپن ساخته شد. این دستگاه ‌ها را به دلیل اینکه متن یا تصویر بر روی استنسیل یا مستر قرار می‌ گیرد، ریسوگراف نامیده ‌اند.

طرز کار این دستگاه به این صورت است که با استفاده از یک اسکنر دقیق از نسخه ‌ای که می‌ خواهد چاپ کند، نمونه‌ ای را بر روی استنسیل آماده می ‌کنند. سپس استنسیل را بر روی درام قرار می‌ دهند؛ از این درام می ‌توان برای چاپ ده هزار نسخه استفاده کرد. بعد از این که مستر سازی انجام شد تیراژ مورد نیاز را انتخاب می ‌کنند. در نهایت با عبور متوالی کاغذ ‌ها از روی درام در حال چرخش عملیات چاپ با سرعت بالا انجام می‌ شود.

زمان اولیه لازم برای اولین کپی توسط دستگاه ریسوگراف 16 تا 57 ثانیه می ‌باشد. همچنین سرعت چاپ دستگاه بین 60 تا 180 برگ در دقیقه است. بهتر است بدانید که دستگاه‌ های ریسوگراف به دلیل سرعت و کیفیت بالا در عین حال هزینه پایین و سهولت کار توانسته‌اند 61 درصد از بازار فروش دنیا را به خود اختصاص دهند. ممکن است دستگاه ریسوگراف در نگاه اول مشابه دیگر دستگاه ‌های کپی باشد. اما در واقع تفاوت بسیار زیادی بین این دستگاه با سایر دستگاه‌ های کپی وجود دارد.

در کجا از چاپ ریسو استفاده کنیم؟

دستگاه ‌های ریسوگراف جزو دسته دستگاه ‌های کپی و چاپ افست قرار دارند. این بدان معنا است که کارهای چاپی که برای دستگاه‌ های کپی عادی زیاد است و برای دستگاه چاپ افست کم می ‌باشد توسط دستگاه ریسوگراف انجام می ‌شود.

برای مثال در صورتی که کار چاپی بیشتر از 200 عدد و کمتر از 10000 عدد باشد از دستگاه ریسوگراف استفاده می‌ کنند. زیرا برای کار چاپی بالای 1000 عدد قیمت چاپ هر برگه توسط دستگاه ریسوگراف نسبت به دستگاه فتوکپی کمتر خواهد بود. همچنین ریسوگراف قادر است تعداد زیاد سفارشات چاپی را در زمان کوتاه و با قیمت مناسب یعنی کمتر از چاپ افست انجام دهد. البته کیفیت نهایی در چاپ افست نسبت به ریسوگراف بیشتر می ‌باشد.

در چاپ افست رنگ ‌ها را با هم ترکیب می ‌کنند؛ اما در ریسوگراف می‌ توان از هر کدام از رنگ‌ ها به طور جداگانه استفاده کرد. در دستگاه ریسوگراف هر رنگ از درام مستقلی استفاده می ‌کند. همچنین در دستگاه ریسوگراف از رنگ‌ های مختلفی اعم از سبز، قرمز، آبی، مشکی، زرد، قهوه‌ای، طلایی و نقره‌ ای استفاده می ‌شود.

لازم به ذکر است که درام از قیمت نسبتا بالایی برخوردار می‌ باشد. معمولا دستگاه‌ های ریسوگراف یک درام مشکی جهت چاپ سیاه و سفید دارند. سفارشات چاپ ریسو تک رنگ است؛ اما دستگاه‌ های دو رنگ هم جهت چاپ دو رنگ در بازار موجود هستند. دستگا‌ه های ریسوگراف با دو درام جهت چاپ دو رنگ کاربرد دارند. اما در چاپ چند رنگ هر رنگ توسط درام خاص خود به طور جداگانه چاپ می ‌شود.

هزینه چاپ دستگاه ریسوگراف به این صورت است که تا 1000 برگ هزینه ثابت است. اما برای چاپ بالای 1000 عدد هزینه دوباره تکرار می‌ شود. دور چاپ در ریسو هزار تایی می‌ باشد؛ یعنی برای 1000 عدد یک دور را حساب می‌ کنند. لازم به ذکر است که هزینه کاغذ به طور جداگانه محاسبه می‌ شود. برای مثال برای کار چاپی بین 1000 تا 2000 هزینه چاپ را دو دور محاسبه می‌ کنند.

در چاپ ریسو گرماژ کاغذ مصرفی بین 60 تا 200 گرم می ‌باشد. بهتر است بدانید که امکان چاپ ریسو بر روی کاغذ گلاسه وجود ندارد. زیرا مرکب ریسو بر روی کاغذ گلاسه پخش می ‌شود. سایز رایج مورد استفاده در دستگاه ریسوگراف A4 است. اما در این دستگاه امکان چاپ بر روی کاغذ های با سایز A3 و B4 نیز وجود دارد. چاپ ریسو کاربرد های مختلفی دارد که می ‌توان به مواردی اعم از تراکت تبلیغاتی، انواع پاکت، سرنسخه، فاکتور، چاپ کتاب تک رنگ اشاره کرد.

هزینه خرید دستگاه فتوکپی استوک

بهتر است بدانید که هزینه دستگاه‌ های استوک ثابت و مشخص نیست. قیمت فتوکپی استوک بر اساس عملکرد دستگاه تعیین می‌ شود. بنابراین تنها قیمت پایین دستگاه‌های استوک مدنظر نمی‌ باشد. بلکه کیفیت دستگاه استوک بسیار اهمیت دارد.

لازم است بدانید که هر چه کارکرد دستگاه بالاتر باشد، وضعیت سلامت دستگاه نامطلوب خواهد بود. بنابراین موقع خرید دستگاه فتوکپی استوک فقط قیمت را در نظر نگیرید. زیرا کیفیت دستگاه اهمیت بسیار بالایی در طول عمر و کارایی آن دارد.

خرید فتوکپی استوک از فروشگاه کپی ایران

به دلیل این که دستگاه ‌های استوک کارکرده یا از رده خارج شده می ‌باشند، باید آن ها را از فروشگا‌ه‌ های معتبر خریداری کرد. دستگاه‌ های فتوکپی استوک از قیمت کمتری نسبت به دستگاه‌ های آکبند برخوردار هستند. بنابراین دستگاه استوک علاوه بر قیمت پایین باید از کیفیت لازم برخوردار باشد. زیرا فتوکپی استوک بی کیفیت ضررهای مالی برای کاربر ایجاد خواهد کرد. بنابراین قبل از خرید دستگاه استوک باید به طور کامل آن را بررسی کنید و در صورت وجود هر گونه ایراد آن را برطرف نمایید. 

بهتر است بدانید فروشگاه کپی ایران به دلیل سابقه طولانی در زمینه فروش تجهیزات و لوازم اداری از اعتبار بالایی برخوردار است. همچنین این فروشگاه توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار شود. با مراجعه به بخش فروش وب سایت کپی ایران می‌ توانید جزئیات و مشخصات طیف گسترده ای از دستگاه های کپی و ریسوگراف را مشاهده کنید. پس از مشاهده مشخصات دستگاه و تطابق آن با نیاز های خود، می ‌توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید.

فروشگاه کپی ایران محصولات خود را با کیفیت و تنوع بالا در اختیار مشتریان قرار داده است. کارشناسان ما دستگاه‌ ها را قبل از فروش تست می ‌کنند و براساس وضعیت دستگاه قیمت‌ گذاری را انجام می‌ دهند. کاربران می ‌توانند خریدی مطمئن و آسان از فروشگاه کپی ایران داشته باشند. در صورتی که قصد خرید ریسوگراف MZ1050 را دارید، فروشگاه کپی ایران این محصول را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی مثال زدنی در اختیار شما قرار خواهد داد.

جمع بندی و کلام آخر

بهتر است بدانید که ریسوگراف MZ1050 از دستگاه‌ های فوق حرفه‌ ای در صنعت چاپ محسوب می‌ شود. این دستگاه به دلیل سرعت و کیفیت بالا از محبوبیت خاصی برخوردار است. به علاوه MZ1050 دستگاهی کاملا اقتصادی محسوب می شود؛ زیرا هزینه مواد مصرفی جهت چاپ، هزینه قیمت برگ چاپ شده و هزینه تعمیرات دستگاه ریسوگراف MZ1050 نسبت به دستگاه ‌های مشابه بسیار کمتر است.

در صورتی که با توجه به ویژگی ها و مشخصات ریسوگراف MZ1050، قصد خرید این دستگاه را دارید، به طور قطع فروشگاه کپی ایران می تواند خریدی رضایتمندانه را برای شما به ارمغان بیاورد. کیفیت بالا، قیمت مناسب، اصالت کالا و خدمات پس از فروش مزایای خرید از فروشگاه کپی ایران هستند.

دستگاه ریسوگراف دورنگ mz 1050 

تغیراتی که نسبت به مدلهای قبلی برای این دستگاه اعمال شده به موارد زیر می توان اشاره کرد 

  1. این دستگاه نسبت به مدلهای قبلی از کیفیت بالاتری بهره می برد dpi600*600
  2. دقت بالای اسکنر 
  3. دریافت مستقیم اطلاعات از فلش 
  4. اعمال تغیرات اساسی در .سیلندر. نحوه تغذیه کاغذ. و مسترگیری 
  5. سرعت بالای ارسال اطلاعات از کامپیوتر 
  6. قابلیت شبکه کردن
  7. دستگاهی بسیار کم مصرف  رده انرژی A (اکونومیک)

جمع بندی: دستگاه فوق حرفه ای برای صنعت چاپ می باشد. 

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

سرعت چاپ 120 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دهنه a3
سطح چاپ A3
تعداد رنگ‌بندی 2 رنگ
سال تولید 2014
کشور سازنده ژاپن
برد پرینتر دارد
برد اسکنر تخت
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

0XX    System (hardware, software, communication), Operation panel
1XX    Scanning section (scanner, AF), image processing
2XX    Master making section
3XX    Master     copyir.comdisposal section
4XX    Paper     copyir.comfeed/ejection section
5XX    Print     copyir.comdrum area
6XX    Printing adjustment section (vertical, horizontal, density)
7XX    Optional accessories
A01    Master feed error
A02    Master loading error on first print drum side
A04    Master removal error on first print drum side
A05    Master present in master removal section on first print drum side
A06    Paper feed tray check
A07    Paper feed error
A08    Paper jam on first print drum
A09    Paper ejection error
A10    AF original feed error
A16    Awaiting removal of master from first print drum side
A17    A17 [Cutter error]
A25    Central transport error
A34    Awaiting master reset
A42    Master loading error on second print drum side
A44    Master removal error on second print drum side
A45    Master present in master removal section on second print drum side
A48    Paper jam on second print drum
A56    Awaiting removal of master from second print drum side
B01    Card counter: No card
B21    Storage memory: Read/write error
B22    Job separator: Power OFF
B23    Job separator: No     copyir.comtape error
B24    Job separator: Jam error
B31    Network cable not connected
B32    NIC: External communication error
B33    ID address setup error
B34    RLP: No     copyir.comtoner error
B35    RLP: Service error
C01    First ink cartridge replacement
C02    Master roll replacement
C03    First master disposal box full
C04    No     copyir.compaper error
C05    Both master disposal boxes full
C41    Second ink cartridge replacement
C43    Second master disposal box full
D01    First print drum not installed
D02    First print drum incompatibility
D03    First ink cartridge not installed
D04    First ink cartridge incompatibility
D05    Master not installed
D07    First master disposal box not installed
D08    Master     copyir.commaking unit not installed
D09    Master     copyir.commaking unit not set into position
D11    Front cover not set into position
D13    Main unit rear cover not set into position
D17    Master incompatibility
D18    First print drum pull     copyir.comout possible
D19    Master     copyir.commaking unit pull     copyir.comout possible
D20    Master     copyir.commaking unit drawer cover not in position
D21    Master     copyir.commaking unit drawer cover may now be opened
D22    First print drum pull     copyir.comout command
D28    DtoP cancellation due to missing first print drum
D30    Front cover setting demand
D41    Second print drum not installed
D42    Second print drum incompatibility
D43    Second ink cartridge not installed
D44    Second ink cartridge incompatibility
D47    Second master disposal box not installed
D58    Second print drum pull     copyir.comout possible
D62    Second print drum pull     copyir.comout command
D68    DtoP cancellation due to missing second print drum
E01    Battery replacement
E02    Maintenance call
F01    No master on first print drum
F02    Paper/master     copyir.commaking size incompatibility 1
F03    Multi     copyir.comup: Paper size error
F05    Minimum print quantity setting error
F10    Paper/master     copyir.commaking size incompatibility 2
F24    Auto size reproduction disabled (falls outside range of possible size reproduction)
F30    Multiple feed check
F32    Storage memory: No space available
F37    Combined use of book mode and AF not possible
F43    DtoP original/paper incompatibility
F44    Auto size reproduction disabled (exceeds original size detection range)
F45    Presence of original unknown/no original
F46    Inconsistency of first print drum color between DtoP job and specified color
F47    Combined use of AF and postcard size reproduction not possible
F48    Multi     copyir.comup: Outside original size detection range
F49    Multi     copyir.comup: No original when Start key pressed
F52    Use of RLP mode not possible (RLP information not acquired)
F58    Use of RLP mode not possible (NET     copyir.comD initialization in process)
F60    RLP auto     copyir.comlink/master     copyir.commaking continuation confirmation (when printing quantity is 0)
F61    RLP paper/original size incompatibility
F62    RLP auto     copyir.comlink/RLP error
F63    RLP auto tray selection/nonstandard     copyir.comsize original
F64    Specified function disabled, at job reception
F65    Scan mode auto     copyir.comsaving size selection/nonstandard     copyir.comsize original
F66    RLP saddle stitching not possible
F67    RLP rotation sorting not possible
F68    Specified area/traced color separation: Excess number of specified areas
F69    Specified area/traced color separation: Distance of border for specified area longer than master     copyir.commaking size
F70    Specified area/traced color separation: Image processing time     copyir.comout error
F71    No master on second print drum
F72    Hand     copyir.comwritten/red     copyir.comcolor separation: Image processing time     copyir.comout error
F73    Auto tray selection not possible, RLP tray designation disabled
F74    Turbo not possible due to low temperature
F75    Combined use of specified area separation and AF not possible
F76    Second print drum color not matching with DtoP job color
F77    Print drum color not matching with DtoP job color
F78    Digitizer: Stage cover open
F79    Digitizer: No original during rescanning
F80    Paper not compatible with dual     copyir.comcolor printing
F81    Dual     copyir.comcolor printing: Ink     copyir.comsaving setting only for one print drum
F82    Paper not compatible with printing by second print drum
F83    Use of second print drum mode not possible
F85    Scanning not possible: External CI not connected
F90    Supply stock management (ink)
F91    Supply stock management (master)
H01    General supply parameter input (first print drum)
H04    General supply parameter input (master)
H07    General supply parameter input (second print drum)
T (P)    Serviceman     copyir.comcall error
T01    Main motor lock
T02    Elevator motor lock
T03    Clamp motor lock
T04    Overflow
T05    Print     copyir.compositioning pulse     copyir.commotor lock
T08    Communication error with CI
T09    Sorter error
T11    Print pressure pulse motor lock
T12    Master disposal area motor lock
T13    Cutter motor lock
T14    Flatbed error
T15    AF error
T17    Solenoid counter not connected
T18    Drum     copyir.comlock solenoid lock
T19    Thermal     copyir.compressure motor lock
T20    Paper     copyir.comejection     copyir.comsection motor lock
T24    Inking motor lock
T25    No battery error
T27    Master     copyir.commaking unit motor lock
T28    Second paper feed motor lock
T29    Guide release motor lock
T31    Central flap motor lock
T41    Main motor lock
T43    Clamp motor lock
T44    Overflow
T45    Print     copyir.compositioning pulse motor lock
T46    Horizontal pulse motor lock
T51    Print pressure control pulse motor lock
T52    Master disposal section motor lock
T58    Print drum lock solenoid lock
T64    Inking motor lock
T67    Master     copyir.commaking unit motor lock
T91    Panel EEPROM error
T92    Print drum EEPROM write error
T93    NET     copyir.comD hardware error
T94    Call service error: TPH
T95    FRAM error
T96    Data not input
T97    PC card access error
T98    Hardware error
T99    Software error

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب