Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف mz790 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش دستگاه ریسوگراف mz790 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف mz790

6255 |
بازدید
قیمت: 280,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از28.000.000 ریال تا 320.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 39.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .به علت قدیمی بودن مدل آکبند این دستگاه موجود نمی باشد . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043 - 04137252392 - 04137254200 - 04137253033 - 04136586892 - 04137253034 - 09120370093 - 09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف mz790 یک ریسوگراف مناسب برای کلاس کاری با حجم کار بالا می باشد. این ریسوگراف علاوه بر دارا بودن قدرت، سرعت و استحکامی مطابق این کلاس کاری، ویژگی های جدیدی را نیز دارا می باشد که قابلیت های متعددی را به این دستگاه اضافه می کند.

این دستگاه به شما اجازه تنظیم دستی کنتراست، عمق، حاشیه و بسیاری از کمیت های دیگر فرآیند اسکن را می دهد. در نتیجه این سطح دسترسی، شما می توانید اسکن خود را کاملا شخصی سازی شده و مطابق میل خود انجام دهید.

وجود سیلندری برای رنگ دوم، یکی از مهم ترین قابلیت های این ریسوگراف می باشد. شما می توانید به سادگی با قرار دادن کارتریج رنگ دوم در دستگاه، پرینت های خود را مبتنی بر دو رنگ انجام دهید. قابلیت “Easy 2 Color” نیز به شما کمک خواهد کرد تا بهترین تلفیق رنگ را حین فرآیند چاپ شاهد باشید.

قدرتمند، متخصص کارهایی با تعداد بالا

سینی دستگاه گنجایش هزار برگ کاغذ را دارد که در صورت تمایل کاربر به افزودن سیستم تغذیه خودکار اسناد (ADF)، به صورت اتوماتیک به دستگاه کاغذ رسانی می کند. سرعت خارق العاده این ریسوگراف را در کنار تعویض سینی کاغذ و کارتریج آسان آن تصور کنید و به نتیجه فکر کنید. کافیست آپشن های دستگاه خود را کمی ارتقا دهید و پتانسیل واقعی را مشاهده کنیدMZ790 میتواند تا 15 هزار برگ پشت و رو را در یک ساعت کپی کند!

پیشگام در سرعت

سرعت خروجی چاپ در ریسوگراف MZ790 در 5 سطح (40 الی 120 برگ بر دقیقه) قابل تنظیم می باشد. این تنظیمات را می توان از طریق صفحه کنترل پنل دستگاه که روی بخش فوقانی بدنه قرار دارد، تغییر داد. بالاترین سرعت خروجی یعنی خروجی چاپ یکصد و پنجاه برگ در هر دقیقه، سرعت کاملا راضی کننده ای است. این سرعت برای انجام بسیاری از پروژه های حجیم و پیچیده کافی می باشد.

بعد از آن همه کارها خود به خود انجام خواهد شد. طی 7 دقیقه و بدون نیاز به درگیر شدن شما، هزارمین کپی سندتان نیز حاضر خواهد بود. همه چیز مرتب و سر وقت، در کمترین زمان ممکن.

ریسوگراف MZ790 قدر وقت ارزشمند شما را می داند. سیلندرهای یک و دو به ترتیب در 24 و 33 ثانیه اولین کپی شما را آماده می کنند. در مجموع برای تهیه اولین کپی دو رنگ از سند خود، صرفا کافیست 57 ثانیه صبر کنید.

کیفیت معنادار

همه سرعت و قدرت رضایت بخش دستگاه، در کنار کیفیت کم نظیری که به شما ارائه خواهد شد تعریف می شود. دقت 600 dpi برای اسکن و دقت 600e dpi برای خروجی چاپ دستگاه در نظر گرفته شده است. این دقت برای این کلاس کاری و در کنار سرعتی که این دستگاه می تواند پروژه های شما را انجام دهد، در نوع خود واقعا کم نظیر است.

ولی صرفا دقت چاپ همه ماجرا نیست. ریسوگراف MZ790 از یک سیستم پردازش تصویر کاملا مهندسی شده بهره می برد. سیستم پردازش تصویر این ریسوگراف در حالت های مختلفی می تواند عمل کند. مکانیسم های لاین، تصویر، دوگانه و مدادی حالت های مختلفی است که شما می توانید با توجه به ماهیت سندی که در دست دارید، یکی از آن ها را برای سیستم اسکن خود انتخاب کنید.

بهینه سازی شده، هزینه نگهداری و ضایعات کمتر در کنار کارایی بیشتر

ریسوگراف MZ790 از جوهرهای گیاهی پایدار شده استفاده می کند که هیچ نشر شیمیایی خطرناکی از خود ندارند. تمام قسمت های مکانیزه دستگاه قابل بازیافت می باشند و پرینتر ریسو چیزی در حدود یک لامپ حبابی معمولی انرژی مصرف می کند. همه اینها به این معناست که هم از طبیعت دوستانه بودن دستگاه خود و هم از سوی دیگر، از کم هزینه بودن دستگاه خود آسوده خاطر خواهید بود!

هزینه کپی گرفتن با MZ790 به شدت پایین و مقرون به صرفه می باشد. این ریسوگراف برخلاف اغلب دستگاه های کپی معمول، با افزایش تعداد کپی هایی که به عنوان خروجی تحویل می دهد، در مجموع فرآیند مقرون به صرفه تری را رقم می زند. چراکه شما یک بار هزینه صرف کپی کردن اطلاعات سند اولیه می کنید و بعد از آن هزینه صرف شده را بین تعداد کپی های خود تقسیم می کنید.

امر، امر شما؛ کنترل پنل حرفه ای

پنل کنترل و فرمان دهی ریسوگراف MZ790 به منظور کارآمد واقع شدن به دو قسمت مجزا تقسیم شده است. بدین ترتیب نهایت کارکرد و امکانات در ساده ترین شکل و در یک ارتباط بصری منطقی به اپراتور دستگاه ارائه می شود.

بخش سمت راست از مجموعه ای از دکمه ها تشکیل شده است. دکمه هایی که تک عملکردی هستند و اختصاصا به منظور اجرای بسیاری از امکانات اولیه و اساسی دستگاه در نظر گرفته شده اند. شما به کمک تنها یک بار فشردن این کلید ها می توانید بسیاری از فرامین پایه ای خود را برای دستگاه بیان کنید.

در بخش سمت چپ پنل کنترل نیز یک صفحه لمسی تعبیه شده است. شما به کمک این صفحه می توانید به مجموعه کاملی از عملگرهای دستگاه دسترسی داشته باشید و فرآیند های دستگاه را آن طور که می خواهید و مطابق میل شماست برنامه ریزی و زمان بندی کنید.

رابط کاربری کارآمد و کاربرپسند

دستگاه ریسوگراف MZ790 به کمک صفحه نمایش نسبتا بزرگی که روی بدنه دستگاه مشاهده می کنید به شما مرتبط می شود. این صفحه نمایش به منظور نمایاندن وضعیت کامل دستگاه در نظر گرفته شده است. عملکرد و روشن یا خاموش بودن هر عملگر، اوضاع مواد مصرفی و حتی پیش نمایشی از کپی های شما بعد از پرینت شدن، تنها بخشی از اطلاعاتی است که صفحه نمایش دستگاه به شما نشان می دهد.

منو ها و نوارهای ابزار کاملا منطقی و اصولی طبقه بندی شده اند. در منو ها به راحتی سیر کنید تا گزینه مورد نیاز را پیدا کنید. همچنین به راحتی می توانید فرآیندی را که مکررا استفاده می کنید در گوشه صفحه نمایش قرار بدهید. بدین نحو دفعات بعد از آن آسان تر استفاده خواهید کرد و دیگر دنبال آن نخواهید گشت.

پیکر بندی متون در دستان شما؛ ویراستار Riso

اگر شما می خواهید از ریسوگراف MZ790 برای کپی سندی استفاده کنید ولی در عین حال قصد دارید کمی در خروجی دخالت کنید، ادیتور حرفه ای Riso Editor به کمک شما خواهد آمد. با هر یک از دو رنگ دستگاه نواحی مختلف را نشانه گذاری کنید تا تشخیص رنگ دستگاه را شخصی سازی کنید. بلوک های متنی را پاک کنید یا جابجا کنید. حتی می توانید تصاویر موجود در متن را بازآرایی کرده و کیفیت کپی خود را بالاتر ببرید.

شما می توانید آیتم هایی را که از آن ها استفاده زیادی دارید اسکن کرده و در حافظه ریسوگراف MZ790 ذخیره کنید. به عنوان مثال می توانید سربرگ ها یا فرم هایی را که مکررا استفاده می کنید پس از اسکن در دستگاه نگه داری کنید. حال کافیست دفعه بعد به سادگی این اطلاعات را فرا بخوانید و مجددا پرینت کنید.

به سادگی آب خوردن؛ قابلیت های Easy 2 Color

ریسوگراف MZ790 در کنار جاسازی سیلندر جداگانه ای برای بهره برده از رنگ دوم در کپی ها، مجموعه ای از امکانات و قابلیت ها را تحت عنوان قابلیت های Easy 2 color در اخیتار کاربر می گذارد. شما می توانید با توجه به نوع سند و یا انواع کار پرینتی که با ان ها سر و کار دارید از قابلیت هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد بهره ببرید.

تفکیک خودکار، سند دو رنگ

برخی اسنادی که شما در دست دارید و می خواهید از آن ها کپی بگیرید دو رنگ بوده یا در رنگ های قرمز و مشکی می باشند. MZ790 به صورت خودکار بخش های قرمز رنگ را از سایر بخش های سند شما جدا می کند و از هر بخش در سیلندر مربوط (بخش قرمز تصویر در سیلندر قرمز و بقیه قسمت های تصویر در سیلندر مشکی) کپی می گیرد.

در نهایت نیز برهم نهی کپی ها را انجام داده و یک کپی با رنگ های قرمز و مشکی منطبق تحویل می دهد. یا حتی با توجه به درخواست شما دستگاه می تواند دو کپی جدا (یکی در رنگ قرمز و از بخش های قرمز رنگ سند اولیه و دیگری سیاه و سفید و از سایر بخش های سند اولیه) را به عنوان خروجی تحویل شما بدهد.

تفکیک تحت نظر، سند تک رنگ

شما می توانید بخش هایی از سند اولیه را با کشیدن یک دایره بسته دور آن قسمت ها علامت گذاری کرده و به این ترتیب تفکیک نواحی انجام دهید. به این صورت شما می تواند نواحی مشخص شده را به رنگ قرمز و سایر نواحی را سیاه و سفید کپی بگیرید.

به طور کلی شما می توانید با افزودن هر نوشته یا شکل قرمز رنگی به سند اولیه خود، تفکیک نواحی انجام دهید. از این طریق برای ریسوگراف مشخص خواهید کرد که مایلید کدام قسمت ها متفاوت کپی شوند.

تفکیک تحت نظر، برگه تفکیک

اگر شما نمی توانید در سند اولیه خود دست ببرید، می توانید به کمک برگهء تفکیک، کارهای جداسازی را انجام دهید. به این نحو که با علامت گذاری قرمز نواحی هم ارز (در طول و عرض مشابه سند اصلی) در برگه تفکیک، فرآیندهای تفکیک نواحی که پیشتر ذکر شد را انجام دهید.

جمع بندی

ریسوگراف MZ790 به هیچ وجه از سایر ریسوگراف های کلاس کاری سنگین باز نمانده است و حتی قابلیت های متعددی را نیز مازاد بر آن ها دارد. قدرت و سرعت بسیار عالی این دستگاه در مواقعی که با پروژه های سنگین و تکثیرات متعدد رو به رو هستید، هرگز شما را نا امید نخواهد کرد. لازم به ذکر است که همه این سرعت و قدرت در کنار کیفیت بسیار رضایت بخش 600 dpi، نمود بهتری نیز خواهد داشت.

پروژه های خود را درست سر زمان معین تحویل خواهید داد. همه کارها تنها با یک اشاره شما، در چشم بر هم گذاشتنی انجام خواهد شد. رابط کاربری ساده و مهندسی شده دستگاه نیز یک تجربه کاری خوب و صمیمانه را برای شما به ارمغان می آورد.

اما از ویژگی اساسی و منحصر به فرد این مدل غافل نشوید. سیلندر رنگ دوم و انواع قابلیت هایی که به کمک تکنولوژی Easy 2 Color در کپی های دو رنگ خواهید داشت، اصلی ترین ویژگی این دستگاه می باشد. توانایی تفکیک رنگ ها، ذخیره سربرگ ها یا قسمتهای خاصی از یک فرم، از قابلیت های تکنولوژی این دستگاه هستند. قابلیت هایی که برای افرادی که در تکثیرات مدارس یا واحد هایی با روند کاری روتین هستند بسیار به درد بخور محسوب می شوند.

کلام آخر

اگر شما به دستگاهی نیاز دارید که بار کاری زیاد شما را به دوش بکشد و در عین حال امکانات مخصوص و ویژه نسبت به سایر ریسوگراف ها داشته باشد. یا چنانچه معمولا قسمت های مختلفی از فرم های مختلف را باید جدا کرده و مجددا استفاده کنید، یا حتی بین قسمت های مختلف دست نویس و چاپی یک سند تمایزهایی ایجاد کنید، ریسوگراف MZ790 انتخاب ایده آلی برای شماست.

به علاوه، امکان استوک خریدن این دستگاه و همچنین اضافه کردن اختیاری بسیاری از آپشن ها برای شما خریداران عزیز مهیا شده است. این امکان به شما در یک خرید اقتصادی و مقرون به صرفه از دستگاهی در این سطح از توان، کمک شایانی می کند.

آرشیو فیلمها آموزشی

تیزر تبلیغاتی ریسو mz790

توضیح مختصری در مورد رسیو mz790

چاپ بروی کاغذ 30گرم (نازکترین کاغذ )با ریسو mzd790

چاپ بروی کاغذ الوان بار ریسو دورنگ mz790

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه, 35 برگ در دقیقه, 40 برگ در دقیقه, 45 برگ در دقیقه, 50 برگ در دقیقه, 55 برگ در دقیقه, 60 برگ در دقیقه, 65 برگ در دقیقه, 70 برگ در دقیقه, 72 برگ در دقیقه, 75 برگ در دقیقه, 80 برگ در دقیقه, 82 برگ در دقیقه, 85 برگ در دقیقه, 90 برگ در دقیقه, 95 برگ در دقیقه, 100 برگ در دقیقه, 105 برگ در دقیقه, 110 برگ در دقیقه, 115 برگ در دقیقه, 120 برگ در دقیقه, 125 برگ در دقیقه, 130 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دهنه a3
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
تعداد رنگ‌بندی 2 رنگ
سال تولید 2008
سورتر ندارد
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
قابلیت چاپ دو رو ندارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج مرکب تیوبی می باشد
کارکرد کارتریج مشکی 25000
نوع پورت ارتباطی USB 3
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات ریسوگرا ف MZ - 790   بر اساس کد می باشد ما برا ی سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

0XX    System (hardware, software, communication), Operation panel
1XX    Scanning section (scanner, AF), image processing
2XX    Master making section
3XX    Master-disposal section
4XX    Paper-feed  ( copyir.com )  ejection section
5XX    Print-drum area
6XX    Printing adjustment section (vertical, horizontal, density)
7XX    Optional accessories
A01    Master feed error
A02    Master loading error on first print drum side
A04    Master removal error on first print drum side
A05    Master present in master removal section on first print drum side
A06    Paper feed tray check
A07    Paper feed error
A08    Paper jam on first print drum
A09    Paper ejection error
A10    AF original feed error
A16    Awaiting removal of master from first print drum side
A17    A17 [Cutter error]
A25    Central transport error
A34    Awaiting master reset
A42    Master loading error on second print drum side
A44    Master removal error on second print drum side
A45    Master present in master removal section on second print drum side
A48    Paper jam on second print drum
A56    Awaiting removal of master from second print drum side
B01    Card counter: No card
B21    Storage memory: Read  ( copyir.com )  write error
B22    Job separator: Power OFF
B23    Job separator: No-tape error
B24    Job separator: Jam error
B31    Network cable not connected
B32    NIC: External communication error
B33    ID address setup error
B34    RLP: No-toner error
B35    RLP: Service error
C01    First ink cartridge replacement
C02    Master roll replacement
C03    First master disposal box full
C04    No-paper error
C05    Both master disposal boxes full
C41    Second ink cartridge replacement
C43    Second master disposal box full
D01    First print drum not installed
D02    First print drum incompatibility
D03    First ink cartridge not installed
D04    First ink cartridge incompatibility
D05    Master not installed
D07    First master disposal box not installed
D08    Master-making unit not installed
D09    Master-making unit not set into position
D11    Front cover not set into position
D13    Main unit rear cover not set into position
D17    Master incompatibility
D18    First print drum pull-out possible
D19    Master-making unit pull-out possible
D20    Master-making unit drawer cover not in position
D21    Master-making unit drawer cover may now be opened
D22    First print drum pull-out command
D28    DtoP cancellation due to missing first print drum
D30    Front cover setting demand
D41    Second print drum not installed
D42    Second print drum incompatibility
D43    Second ink cartridge not installed
D44    Second ink cartridge incompatibility
D47    Second master disposal box not installed
D58    Second print drum pull-out possible
D62    Second print drum pull-out command
D68    DtoP cancellation due to missing second print drum
E01    Battery replacement
E02    Maintenance call
F01    No master on first print drum
F02    Paper  ( copyir.com )  master-making size incompatibility 1
F03    Multi-up: Paper size error
F05    Minimum print quantity setting error
F10    Paper  ( copyir.com )  master-making size incompatibility 2
F24    Auto size reproduction disabled (falls outside range of possible size reproduction)
F30    Multiple feed check
F32    Storage memory: No space available
F37    Combined use of book mode and AF not possible
F43    DtoP original  ( copyir.com )  paper incompatibility
F44    Auto size reproduction disabled (exceeds original size detection range)
F45    Presence of original unknown  ( copyir.com )  no original
F46    Inconsistency of first print drum color between DtoP job and specified color
F47    Combined use of AF and postcard size reproduction not possible
F48    Multi-up: Outside original size detection range
F49    Multi-up: No original when Start key pressed
F52    Use of RLP mode not possible (RLP information not acquired)
F58    Use of RLP mode not possible (NET-D initialization in process)
F60    RLP auto-link  ( copyir.com )  master-making continuation confirmation (when printing quantity is 0)
F61    RLP paper  ( copyir.com )  original size incompatibility
F62    RLP auto-link  ( copyir.com )  RLP error
F63    RLP auto tray selection  ( copyir.com )  nonstandard-size original
F64    Specified function disabled, at job reception
F65    Scan mode auto-saving size selection  ( copyir.com )  nonstandard-size original
F66    RLP saddle stitching not possible
F67    RLP rotation sorting not possible
F68    Specified area  ( copyir.com )  traced color separation: Excess number of specified areas
F69    Specified area  ( copyir.com )  traced color separation: Distance of border for specified area longer than master-making size
F70    Specified area  ( copyir.com )  traced color separation: Image processing time-out error
F71    No master on second print drum
F72    Hand-written  ( copyir.com )  red-color separation: Image processing time-out error
F73    Auto tray selection not possible, RLP tray designation disabled
F74    Turbo not possible due to low temperature
F75    Combined use of specified area separation and AF not possible
F76    Second print drum color not matching with DtoP job color
F77    Print drum color not matching with DtoP job color
F78    Digitizer: Stage cover open
F79    Digitizer: No original during rescanning
F80    Paper not compatible with dual-color printing
F81    Dual-color printing: Ink-saving setting only for one print drum
F82    Paper not compatible with printing by second print drum
F83    Use of second print drum mode not possible
F85    Scanning not possible: External CI not connected
F90    Supply stock management (ink)
F91    Supply stock management (master)
H01    General supply parameter input (first print drum)
H04    General supply parameter input (master)
H07    General supply parameter input (second print drum)
T (P)    Serviceman-call error
T01    Main motor lock
T02    Elevator motor lock
T03    Clamp motor lock
T04    Overflow
T05    Print-positioning pulse-motor lock
T08    Communication error with CI
T09    Sorter error
T11    Print pressure pulse motor lock
T12    Master disposal area motor lock
T13    Cutter motor lock
T14    Flatbed error
T15    AF error
T17    Solenoid counter not connected
T18    Drum-lock solenoid lock
T19    Thermal-pressure motor lock
T20    Paper-ejection-section motor lock
T24    Inking motor lock
T25    No battery error
T27    Master-making unit motor lock
T28    Second paper feed motor lock
T29    Guide release motor lock
T31    Central flap motor lock
T41    Main motor lock
T43    Clamp motor lock
T44    Overflow
T45    Print-positioning pulse motor lock
T46    Horizontal pulse motor lock
T51    Print pressure control pulse motor lock
T52    Master disposal section motor lock
T58    Print drum lock solenoid lock
T64    Inking motor lock
T67    Master-making unit motor lock
T91    Panel EEPROM error
T92    Print drum EEPROM write error
T93    NET-D hardware error
T94    Call service error: TPH
T95    FRAM error
T96    Data not input
T97    PC card access error
T98    Hardware error
T99    Software error

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب