Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف mz990 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش ریسوگراف mz990 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف mz990

6106 |
بازدید
قیمت: 190,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از190.000.000 ریال تا 230.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 270.000.000ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392 - 04137254200 - 04137253033 - 04136586892 - 04137253034 - 09120370093 - 09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف mz990  یک دستگاه چند منظوره و بسیار با کیفیت است که در مراکز چاپ و نشر برای کپی در تیراژهای بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ساخت کشورهای چین و مالزی بوده و از کیفیت ساخت و طول عمر بالایی برخوردار می باشد. در این بخش اطلاعات کافی راجع به ریسوگراف در اختیار شما قرار خواهیم داد و سپس به معرفی کامل ریسوگراف mz990 می پردازیم.

هر آنچه باید راجع به ریسوگراف بدانید

در زمان های گذشته در مدارس و مراکز دولتی از دستگاهی به نام استنسیل برای چاپ اوراق و برگه های مختلف استفاده می شده است. این سیستم از عملکرد چاپ اسکرین استفاده کرده و تصاویر و متون با استفاده از قطعات داخلی مرکب روی کاغذ چاپ می شد. اما به مرور دستگاه های چاپ دست خوش تغییرات اساسی شده و در مدل ها و برندهای مختلفی طراحی و ساخته شدند. دستگاه های ریسوگراف یکی از این دستگاه های چاپ است که در ابتدا در ژاپن و توسط شرکت ریسو کاگاکو طراحی و ساخته شد.

به دلیل نام شرکت این دستگاه ریسو نام گرفت و از آن به بعد بقیه دستگاه های چاپ مشابه در کارگاه های دیگر نیز به تبع برند اولیه به ریسوگراف شناخته شدند. ریسوگراف از چندین فناوری مختلف برای چاپ با کیفیت، سریع و ارزان استفاده کرده و در مراکز چاپ با تیراژ بالا بیش تر از دیگر دستگاه های کپی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهم ترین مزایای دستگاه های ریسوگراف در مدل های مختلف از جمله ریسوگراف mz990 امکان چاپ ارزان اسناد مختلف است. در واقع شما در کپی گرفتن با دستگاه های ریسوگراف تنها هزینه چاپ برگه اول را پرداخت می کنید و هزینه کپی باقی مانده میان برگ های دیگر تقسیم می شود. ویژگی مثبت دیگر در استفاده از دستگاه های ریسوگراف سرعت بسیار بالای چاپ است. شما در دستگاه های فتوکپی نهایتا در هر دقیقه می توانید 70 تا 80 برگه را کپی بگیرید. این سرعت حتی در دستگاه های فتوکپی چند منظوره تا 3 برگ در ثانیه نیز کاهش پیدا می کند! اما دستگاه های ریسو گراف در کند ترین حالت خود می توانند بیش از 100 برگه را در هر دقیقه برای شما چاپ کنند. این مساله سرعت کار شما را بسیار بالا برده و می توانید در مراکز انتشاراتی بزرگ روی سرعت آن ها حساب باز کنید.

ویژگی بسیار مهم دیگر در استفاده از دستگاه های ریسوگراف از جمله ریسوگراف mz990 چند منظوره بودن آن ها است. شما می توانید علاوه بر کپی اسناد و فایل های مختلف، برای کپی گرفتن از تراکت ها، کارت های شناسایی، کارت ویزیت و غیره نیز از این دستگاه استفاده کنید. در دستگاه های ریسوگراف سه رنگ مشکی، قرمز و سرمه ای برای چاپ وجود دارد که باید به صورت مجزا مورد استفاده قرار گیرند. در واقع امکان ترکیب رنگ ها در این دستگاه های فتوکپی وجود ندارد. در کنار بیان تمامی نکات مثبت این دستگاه های فتوکپی باید به این نکته توجه کرد که کیفیت چاپ این دستگاه ها در مقایسه با دستگاه های فتوکپی کم تر بوده و در صورتی که کیفیت بیش از سرعت برایتان اهمیت دارد، بهتر است کمی بیشتر در مورد خرید دستگاه مورد نیاز خود مطالعه کنید.

در صورتی که بعد از کار با دستگاه متوجه ایراد و مشکلی در آن شدید، بهتر است بی گدار به آب نزنید! تعمیرات این دستگاه ها با توجه به تکنولوژی ها و فناوری های خاصی که در آن ها به کار رفته، نیازمند کارشناسانی است که به طور کامل ساختار دستگاه، جایگاه قطعات و عملکرد آن ها و اختلالات ممکن آشنایی داشته و بتوانند دستگاه را به طور کامل تعمیر کنند. البته بسیاری از دستگاه های ریسوگراف دارای فیلم ها و فایل های آموزشی هستند که توسط شرکت سازنده به خریدار داده می شود. در این فایل ها لیست کاملی از خطاهای ممکن بیان شده و راه های رفع آن نیز توضیح داده شده است. این دستگاه ها نیز همانند دیگر دستگاه های فتوکپی به دو صورت رومیزی و ایستاده طراحی و ساخته شده اند. مدل های ایستاده بدون شک بزرگ تر بوده و ظرفیت کاری بالاتری دارند. در حالی که دستگاه های رومیزی حجم کاری کم تری داشته اما کوچک تر هستند.

با ریسوگراف mz990 آشنا شوید

ریسوگراف mz990 یکی از دستگاه های چاپ است که از سال 2010 در کشورهای چین و مالزی طراحی و ساخته شده است. سال ساخت نه چندان قدیمی این دستگاه باعث می شود که ریسو با نیازهای روز همخوانی داشته و بتواند تمامی نیازهای کاری شما را برآورده کند. همچنین این مساله باعث می شود نمونه های استوک و دست دوم فرسوده در بازار کم تر از نمونه های بسیار قدیمی تر باشد. این دستگاه چاپ از نوع دستگاه های ایستاده بوده بنابراین هنگام خرید آن به فکر فضای کافی برای قرار دادن دستگاه باشید. با توجه به ایستاده بودن دستگاه همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد ظرفیت کاری دستگاه بالا بوده و می توانید از آن برای چاپ در تیراژ های بسیار بالا استفاده کنید. در ادامه به طور اختصاصی با ویژگی های این دستگاه آشنا خواهیم شد. 

ویژگی های ریسوگراف mz990:

سیلندر اضافه برای چاپ دو رنگ و یا بیشتر

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، دستگاه های ریسو گراف دارای ورودی های رنگ جداگانه بوده که امکان ترکیب با یکدیگر را ندارند. اما در ریسوگراف mz990 یک سیلندر اضافی قرار داده شده است. این سیلندر به شما این امکان را می دهد که از رنگ های مختلف برای چاپ استفاده کرده و بر حسب نیاز و خواسته تان به چاپ تراکت ها، کارت های ویزیت، فایل ها و اسناد مختلف بپردازید.

سرعت قابل تغییر و بسیار بالا

از دیگر ویژگی های ریسوگراف mz990 داشتن سرعت کاری متغیر و بسیار بالای آن است. به طور میانگین این دستگاه می تواند در هر دقیقه بین 60 تا 130 برگه را کپی بگیرد. در واقع در صورتی که حجم کاری شما بسیار زیاد است و نیاز به سرعت بالایی دارید، می توانید از سرعت 130 برگ در دقیقه استفاده کرده و در هر ساعت 7800 برگه را کپی بگیرید. اما در صورتی که حجم کاری شما کم تر باشد می توانید از سرعت های پایین تر استفاده کرده تا هم دستگاه تعداد مورد نیاز شما را در زمان مناسب تحویل داده و هم میزان مصرف انرژی آن کم تر از حالت ماکسیمم شود. زیرا مشخص است که هر چه دستگاه با سرعت و شدت بیشتری کار کند، میزان انرژی مصرفی آن بیشتر خواهد شد.

دقت قابل قبول چاپ

در بالا اشاره شد که کیفیت چاپ دستگاه های فتوکپی آفست از دستگاه های ریسوگراف بیشتراست. اما شما برای کپی تراکت یا برگه های کتاب به چیزی بیش از کیفیت ریسوگراف نیازی پیدا نخواهید کرد! ریسوگراف mz990 با داشتن کیفیت چاپ  600 DPI می تواند تمام جزئیات مورد نیاز در برگه ها، تراکت ها و کارت ها ویزیت را به نمایش گذاشته و آن ها را چاپ کند. در واقع شما حین استفاده از  ریسوگراف mz990 نیازی نیست بابت کیفیت چاپ اسناد نگرانی داشته باشید.

زمان آغاز به کار بسیار کوتاه

شاید برایتان جالب باشد که بدانید زمان گرم شدن و آغاز به کار این دستگاه حتی از بسیاری از دستگاه های فتوکپی رومیزی و کوچک نیز کم تر است. در واقع شما زمانی که ریسوگراف mz990 را روشن می کنید تنها بعد از 20 ثانیه می توانید از اولین برگه کپی بگیرید.

مولفه های الکتریکی سازگار با شبکه برق ایران

همان طور که می دانید دستگاه های برقی با مولفه های بسیار مهمی از جمله ولتاژ، جریان و فرکانس شناخته شده و کار می کنند. این مولفه های دستگاه باید با مولفه های شبکه برق داخلی سازگاری داشته باشند. بسیاری از دستگاه های اروپایی برای عملکرد در ولتاژهای بالا مانند 400 ولت طراحی شده اند و استفاده آن ها در شبکه برق ایران که 220 ولت است می تواند بسیار مشکل ساز شود. ریسوگراف mz990 یک دستگاه برقی کاملا سازگار با سیستم شبکه برق ایران است. مولفه های الکتریکی این دستگاه شامل ولتاژ 220 تا 240 ولت، فرکانس 50 تا 60 هرتز و جریان 1.3 آمپر است. این فاکتورها با شبکه برق داخلی بسیار متناسب بوده و مصرف انرژی و میزان استهلاک دستگاه را تا حد زیادی کاهش می دهد.

قابلیت اتصال به کامپیوتر

بسیاری از دستگاه های ریسوگراف تنها امکان کپی از برگه های مختلف را در اختیار شما قرار داده و قابلیت های دیگری ندارند. اما ریسوگراف mz990 به راحتی می تواند به کامپیوتر وصل شده و فایل های داخل سیستم را نیز چاپ کند. این ویژگی قابلیت دستگاه را بسیار بالا برده و آن را بسیار پر طرفدار کرده است.

سطوح چاپ متنوع

دهانه دستگاه ریسوگراف mz990 اندازه برگه های A3 است اما این مساله سطح چاپ آن را محدود نکرده است. شما با استفاده از این دستگاه می توانید به راحتی در سطح های مختلف  A3 تا A5 و B4 کپی گرفته و نگرانی بابت محدودیت دستگاه نداشته باشید.

ظرفیت سینی استاندارد

ظرفیت سینی از دیگر ویژگی های مهم در انتخاب و خرید دستگاه های ریسوگراف همانند دستگاه های فتوکپی است. سینی دستگاه باید ظرفیت کافی و متناسب با حجم کاری آن داشته باشد تا بتواند در زمان های پرکاری حجم کاغذ مورد نیاز دستگاه را در خود نگه دارد. سینی ریسوگراف mz990 می تواند 1000 برگه را در خود جای داده و تا مدت ها نیازی به پر کردن مجدد ندارد.

کارتریج تیوپی با کارکرد 2500 برگه

کارتریج از دیگر تجهیزات داخلی دستگاه های چاپ مختلف از جمله ریسوگراف ها است. کارتریج هم بر کیفیت چاپ تاثیر گذاشته و هم تعیین کننده میزان کارکرد دستگاه تا شارژ مجدد است. کارتریج ریسوگراف mz990 از نوع مرکب تیوپی بوده و می تواند تا 2500 برگه را با کیفیت بالا چاپ کند. در واقع شما تا کپی 2500 برگه با دستگاه نیازی به شارژ مجدد کارتریج نخواهید داشت.

کپی مستقیم

با توجه به داشتن پورت USB.3 و قابلیت اتصال به کامپیوتر ریسوگراف mz990 می تواند به صورت مستقیم اقدام به کپی کرده و نیازی به انتقال داده ها به دستگاه ندارید. این مساله سرعت کار را بسیار افزایش می دهد؛ زیرا در غیر این صورت مجبور خواهید شد زمانی را برای انتقال داده ها به دستگاه صبر کرده و سپس اقدام به کپی گرفتن کنید.

خرید از فروشگاه کپی ایران

دستگاه های چاپ از جمله ریسوگراف ها و دستگاه های فتوکپی و پرینت به دو صورت استوک و آکبند در بازار موجود هستند. هر کدام از این دستگاه ها مزایا و معایب خاص خود را داشته و شما با توجه به هزینه خود می توانید اقدام به خرید آن ها کنید. دستگاه های استوک دستگاه های کارکرده ای هستند که می توانید آن ها را با قیمتی بسیار کمتر حتی تا نصف قیمت آکبند خریداری کنید. اما مساله مهم خرید از فروشگاه های معتبر است. زیرا فروشگاه های بسیاری دستگاه های مستهلک و خراب را به عنوان دستگاه های استوک معرفی کرده و اقدام به فروش آن ها می کنند. کپی ایران یکی از فروشگاه های لوازم اداری است که تنوع بسیار بالایی در مدل و برند دستگاه های چاپ و اداری در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید در وب سایت فروشگاه دستگاه چاپ مورد نیاز خود را پیدا کرده و آن را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید.

دستگاه چاپ ريسو يا ريسو گراف

توضیح مختصری در مورد دستگاه ریسو rz۹۹۰

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

نوع وسیله استوک
سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه, 35 برگ در دقیقه, 40 برگ در دقیقه, 45 برگ در دقیقه, 50 برگ در دقیقه, 55 برگ در دقیقه, 60 برگ در دقیقه, 65 برگ در دقیقه, 70 برگ در دقیقه, 72 برگ در دقیقه, 75 برگ در دقیقه, 80 برگ در دقیقه, 82 برگ در دقیقه, 85 برگ در دقیقه, 90 برگ در دقیقه, 95 برگ در دقیقه, 100 برگ در دقیقه, 105 برگ در دقیقه, 110 برگ در دقیقه, 115 برگ در دقیقه, 120 برگ در دقیقه, 125 برگ در دقیقه, 130 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2006
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر ندارد
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
قابلیت چاپ دو رو ندارد
قابلیت کپی دارد
نوع پورت ارتباطی USB 2
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات ریسوگراف MZ990 بر اساس کد می باشد ما برای سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

A01-201    Master-positioning sensor does not go ON even after the write pulse motor is activated during the master-positioning, master-cut, ormaster-loading operationcopyircopyir.comcom
A01-202    Master-positioning sensor does not go OFF even when the write pulse motor is reversed during the master-positioning or at start ofmaster-making operationcopyircopyir.comcom
A01-206    Timeout error during master-making operation
A01-211    Master-positioning sensor is ON during standbycopyircopyir.comcom
A01-214    Master-positioning sensor is ON at the start of master makingcopyircopyir.comcom
A01-215    Faulty gate-array control for the write pulse motor (motor does not stop within set time)
A02-509    Master-loading sensor was OFF when the master was checked at a specified drum angle during the master-loading oper201ationcopyircopyir.comcom
A04-303    Master-disposal jam sensor was OFF at both 120 and 180 degrees drum anglecopyircopyir.comcom
A04-314    Master-disposal error (recovery error)copyircopyir.comcom
A05-304    Master-disposal jam sensor was ON at the completion of the master-disposal operationcopyircopyir.comcom
A05-312    The master-disposal jam sensor was ON at the start of master-making operationcopyircopyir.comcom
A05-315    The master-disposal jam sensor was ON when the master disposal box was set in the machinecopyircopyir.comcom
A06-403    Paper-feed-tray upper or lower safety switch is OFFcopyircopyir.comcom
A07-409    Paper-ejection sensor was OFF when the paper should have arrived, and the paper sensor was ON when the machine stopped (Papermisfeed)copyircopyir.comcom
A07-412    Paper sensor was OFF three times in succession when a paper misfeed was detected (paper misfeed)copyircopyir.comcom
A07-413    Paper sensor was ON when the paper should have left the paper sensor (long-length paper mode error)copyircopyir.comcom
A07-418    The paper sensor was ON at the start of machine operation when the START button was pressedcopyircopyir.comcom
A07-429    Paper feed error (recovery error)copyircopyir.comcom
A07-432    Paper sensor was ON when the machine went into paper feed retry movement after a paper misfeedcopyircopyir.comcom
A08-410    Paper-ejection sensor was OFF when paper should have arrived, and the paper sensor was OFF when the machine stopped (paper jamon the print drum)copyircopyir.comcom
A08-421    Paper sensor was ON when the paper should have left the paper sensor during feeding of long paper in long-length paper mode (paperlonger than 555 mm)copyircopyir.comcom
A08-430    Paper jam on print drum (recovery error)copyircopyir.comcom
A09-411    Paper-ejection sensor was ON when the paper should have left the paper-ejection sensorcopyircopyir.comcom
A09-417    Paper-ejection sensor was ON at the start of machine operation when the START button was pressedcopyircopyir.comcom
A09-431    Paper-ejection error (recovery error)copyircopyir.comcom
A10-102    Original-registration-sensor remaining jam
A10-103    Original-IN-sensor remaining jam
A10-105    Original-registration-sensor non-arrival jam
A10-106    Original-IN-sensor non-arrival jam
A10-107    Original-OUT-sensor non-arrival jam
A10-109    An original feed error occurred, due to opening the AFcopyircopyir.comcom
A10-162    No original in AF during AF master makingcopyircopyir.comcom
A16-525    Waiting for the master to be removedcopyircopyir.comcom
A17-209    Cutter home-position switch is OFF at the start of master-making or master-set operationcopyircopyir.comcom
A34-218    Request to resetting the mastercopyircopyir.comcom
B01-730    Keycard counter: No card
B22-721    With the “Tape separation” function set ON, no power is supplied to the job separator when start key is pressedcopyircopyir.comcom
B22-727    After cluster-A signal turned ON, BUSY-signal stayed "L" more than 7 seconds (power to job separator was turned OFF while the tape isbeing ejectedcopyircopyir.comcom
B23-722    With the “Tape separation” function set ON, no tape detected in the job separator when the start key is pressedcopyircopyir.comcom
B23-723    No tape remains in job separator upon completion of the tape-ejection operationcopyircopyir.comcom
B24-724    Tape jam detected when the start key is pressed with the “Tape separation” function set to ONcopyircopyir.comcom
B24-725    Job separator tape-jam detection signal is “H” within 1,200 milliseconds after the cluster-A signal turns ON (tape misfeed)copyircopyir.comcom
B24-726    Job separator tape-jam detection signal is “L” when the BUSY signal changes from “L” to “H” (or after 7 seccopyircopyir.comcom at “L”) after the cluster-Asignal goes ON (tape misfeed)copyircopyir.comcom
B31-916    Network cable is not connected when the machine is powered ONcopyircopyir.comcom
B32-917    Communication error on the networkcopyircopyir.comcom
B32-920    Error detected by Network Interface Card (NIC) - NAK (negative acknowledgement was received)copyircopyir.comcom
B33-931    DHCP server is not found with DHCP ONcopyircopyir.comcom
B34-919    Error detected on the locally connected printercopyircopyir.comcom
C01-512    The ink sensor did not go ON even when inking was performed for the preset periodcopyircopyir.comcom
C01-563    Ink remaining amount is zerocopyircopyir.comcom
C01-574    Inkless error was detected 5 times consecutively on one same ink bottlecopyircopyir.comcom
C02-200    The master end was detected twice in succession at 10-milliseconds intervals during master transportcopyircopyir.comcom
C02-240    Master remaining amount is zero
C03-308    Compression detection position was reached before the master-compression-motor encoder-sensor count reached the specified level,after the master compression motor turned ON in the compression directioncopyircopyir.comcom
C03-313    Master removal box full detected by the master removal countcopyircopyir.comcom
C04-402    Paper detection sensor is OFF (no paper on the feed tray)copyircopyir.comcom
D01-526    Print drum is not set in the machine (drum connection signal, drum safety switch, and drum-lock sensor is OFFcopyircopyir.comcom
D01-527    Print drum connection signal is OFF when the print drum was inserted in the machinecopyircopyir.comcom
D01-528    Print drum safety switch is OFF when the print drum was inserted in the machinecopyircopyir.comcom
D01-529    Print drum lock sensor is OFF when the print drum was inserted in the machine (time-out: 5 seconds)copyircopyir.comcom
D01-530    Print drum connection signal does not go OFF within 5 seconds after the print drum safety switch went OFF when the print drum waspulled outcopyircopyir.comcom
D02-532    Incorrect print drum is usedcopyircopyir.comcom
D03-533    Ink cartridge set sensor is OFFcopyircopyir.comcom
D04-534    Incorrect ink cartridge is usedcopyircopyir.comcom
D04-560    Ink TAG is not detected on ink bottlecopyircopyir.comcom
D04-561    Ink cartridge communication error (communication with the ink cartridge was interfered by noise)copyircopyir.comcom
D04-562    Wrong ink cartridge informationcopyircopyir.comcom
D04-564    Detected a mismatch in ink cartridge information
D05-210    Master detection sensor is OFF (not detecting master)copyircopyir.comcom
D07-310    Disposal-box safety switch is OFFcopyircopyir.comcom
D08-224    Master making unit is not set (both the safety switch and lock sensor are OFF)copyircopyir.comcom
D08-226    Master making unit safety switch is still OFF when the master making unit is set in positioncopyircopyir.comcom
D08-227    Master making unit lock sensor is still OFF when the master making unit is set in position (timeout: 5 seconds)copyircopyir.comcom
D08-228    Master making unit lock sensor is still ON even after the master making unit safety switch went OFF, when the master making unit waspulled out of the machinecopyircopyir.comcom
D09-212    Master-making-unit set sensor is OFF (sensor light path is free)copyircopyir.comcom
D11-535    Front cover set switch is OFFcopyircopyir.comcom
D13-9    The rear cover is opened (serviceman safety switch is OFF)copyircopyir.comcom
D17-236    Incorrect master rollcopyircopyir.comcom
D17-237    Master roll undetectedcopyircopyir.comcom
D17-238    Master roll communication errorcopyircopyir.comcom
D17-239    Wrong master roll detectedcopyircopyir.comcom
D17-241    Detected a mismatch in master roll informationcopyircopyir.comcom
D18-522    Print drum ready for release (solenoid is ON)copyircopyir.comcom
D19-223    Master making unit ready for release (solenoid is ON)copyircopyir.comcom
D22-540    Error in access to the Drum PCB (unable to read from or write on the Drum PCB)copyircopyir.comcom
D22-542    Abnormal data on Drum PCBcopyircopyir.comcom
E01-10    Battery voltage was less than 2copyircopyir.comcom5 V when the power was switched ON (weak battery: time to replace battery)copyircopyir.comcom
E02-11    Master counter reached the value set for the maintenance call (value set by test mode)copyircopyir.comcom [The message appears when either the power isturned ON, the unit is reset, or when the machine operation endedcopyircopyir.comcom]
E02-12    Copy counter reached the value set for the maintenance call (value by set test mode)copyircopyir.comcom [The message appears when either the power isturned ON, the unit is reset, or when the machine operation endedcopyircopyir.comcom]
E02-22    Maintenance counter inside the print drum reached the value set for the maintenance call (value set by test mode)copyircopyir.comcom [The messageappears when either the power is turned ON, the unit is reset, or when the machine operation endedcopyircopyir.comcom]
F01-15    There is no master on the print drum at the start of printingcopyircopyir.comcom
F02-18    Paper size does not match with the image size on the print drum at the start of printingcopyircopyir.comcom
F03-16    Multi-up was selected using custom size papercopyircopyir.comcom
F05-19    In master making, the print quantity selected is less than the minimum print quantitycopyircopyir.comcom
F10-21    Paper size does not match with the size of image on the print drum when test print is selected and activatedcopyircopyir.comcom
F21-32    Next original is not in placed on AF for multi-up operationcopyircopyir.comcom
F22-33    Next original is not placed on flatbed for multi-up operationcopyircopyir.comcom
F37-50    Original was set on the AF with book mode selected, when master making is activatedcopyircopyir.comcom
F50-910    Auto-printer-selection is disabled due to error on linked printercopyircopyir.comcom
F54-923    Auto-printer-selection is disabled due to no paper in the linked printercopyircopyir.comcom
F55-924    Auto-printer-selection is disabled while receiving print data from PCcopyircopyir.comcom
F58-927    Cannot print from linked printer (Initializing NET-C)copyircopyir.comcom
H1-566    Requesting ink color information input (Ink-TAG related)copyircopyir.comcom
H2-567    Requesting print density information input (Ink-TAG related)copyircopyir.comcom
H3-568    Requesting test printing print density information input (Ink-TAG related)copyircopyir.comcom
H4-242    Requesting master-making density information input (Master-TAG related)copyircopyir.comcom
H5-243    Requesting Print density information input (Master-TAG related)copyircopyir.comcom
H6-244    Requesting test printing print density information input (Master-TAG related)copyircopyir.comcom
P01-520    Main encoder sensor does not go ON/OFF within 10 milliseconds after the main motor activatescopyircopyir.comcom
P01-521    B-positioning sensor status does not change even after 3,033 pulses after the main motor activatescopyircopyir.comcom
P01-524    Clamp unit is not at the home position while the print drum is in operation (except during master disposal)copyircopyir.comcom
P01-537    Print drum failed to stop at position Bcopyircopyir.comcom (over-run)
P01-538    Print drum is not locked during operationcopyircopyir.comcom (Print-drum lock position sensor: OFF)
P02-400    Both the upper and lower limit sensors were ON at the same timecopyircopyir.comcom
P02-401    Overload current was detected in the elevator motorcopyircopyir.comcom
P02-404    The lower-limit sensor does not go OFF within 2 seconds after the elevator motor operates in the raising direction from the lower-limitpositioncopyircopyir.comcom
P02-405    The upper-limit sensor does not go ON within 12 seconds after the elevator motor operates in the raising directioncopyircopyir.comcom
P02-406    The upper-limit sensor does not go OFF within 2 seconds after the elevator motor operates in the lower direction from the upper-limitpositioncopyircopyir.comcom
P02-407    The lower-limit sensor does not go ON within 12 seconds after the elevator motor operates in the lowering directioncopyircopyir.comcom
P02-408    The upper-limit sensor is OFF continuously for over 2 seconds during operation of the elevator servo action to raise the feed traycopyircopyir.comcom
P03-500    Clamp sensor A is OFF after the completion of the clamp unit initialization or home positioning movementcopyircopyir.comcom
P03-501    Clamp sensor B does not change within 1 second from the time the clamp motor operates in the correct directioncopyircopyir.comcom
P03-502    Clamp sensor B does not change within 1 second from the time the clamp motor operates in the reverse directioncopyircopyir.comcom
P03-503    Clamp sensor A does not go ON within 3 seconds when the clamp unit makes initialization movementcopyircopyir.comcom
P03-504    At the start of Clamp plate open/close action, the the detection sequence of clamp-sensors A & B is abnormalcopyircopyir.comcom
P03-505    At the start of print drum Positon-A compensation movement, the detection sequence of clamp-sensors A & B is abnormalcopyircopyir.comcom
P03-506    At the start of Clamp unit Home-positioning movement, the detection sequence of clamp-sensors A & B is abnormalcopyircopyir.comcom
P03-507    Clamp sensor A is ON after the clamp release action is completedcopyircopyir.comcom
P03-508    Clamp sensor A is ON after the A-position compensating movement is completedcopyircopyir.comcom
P03-545    Clamp unit is not in the home position while the print drum is in movement (cause due to the clamp motor)copyircopyir.comcom
P04-513    The overflow sensor was ON for a set number of times in succession during the 10-millisecond-interval overflow-sensor checkcopyircopyir.comcom
P05-603    The vertical-centering sensor does not switch ON even when the vertical-positioning pulse motor activated in the image-down direction for5 seconds during vertical home positioning movementcopyircopyir.comcom
P05-604    The vertical-centering sensor does not switch OFF even when the vertical-positioning pulse motor activated in the image-up direction for 5seconds during vertical home positioning movementcopyircopyir.comcom
P05-605    Even though the vertical positioning motor stopped according to the vertical centering sensor detection, the stopping position does notcorrespond with the programmed positioncopyircopyir.comcom (GA control error)copyircopyir.comcom
P05-612    The one-step-positioning key was pressed with vertical-print-position information undefinedcopyircopyir.comcom
P08-951    Print job executed was not in correct RisoRinc formatcopyircopyir.comcom
P11-600    Print pressure HP sensor does not switch ON within 3copyircopyir.comcom9 seconds after the print pressure pulse motor activated towards higher pressureduring home positioning operationcopyircopyir.comcom
P11-601    Print pressure HP sensor does not switch OFF within 4copyircopyir.comcom6 seconds after the print pressure pulse motor activated towards lower pressureduring home positioning operationcopyircopyir.comcom
P11-602    Even though the print pressure control pulse motor stopped according to the print pressure HP sensor detection, the stopping positiondoes not correspond with the programmed positioncopyircopyir.comcom (GA control error)copyircopyir.comcom
P12-300    Overload current was detected in the master removal motorcopyircopyir.comcom
P12-301    Master compression motor lock when moving compression plate upcopyircopyir.comcom
P12-305    Master compression sensor does not go ON within 6copyircopyir.comcom5 seconds after the master compression motor operates in the return directioncopyircopyir.comcom
P12-306    Master compression sensor does not go OFF within 2 seconds after the master compression motor operates in the compress directioncopyircopyir.comcom
P12-307    Master compression plate maximum position is not detected within 6copyircopyir.comcom5 seconds after the master compression motor operates in thecompress directioncopyircopyir.comcom
P12-309    Master-compression-motor encoder sensor count did not change as the master compression motor activated in the compress directionand moved out from the home positioncopyircopyir.comcom
P12-316    Master-compression-motor encoder sensor count did not change within 10 milliseconds after the master compression motor activatedcopyircopyir.comcom
P13-203    Cutter HP switch does not go OFF within 100 milliseconds after the cutter motor is activatedcopyircopyir.comcom
P13-204    Cutter HP switch does not go ON within 300 milliseconds after the cutter motor is activatedcopyircopyir.comcom
P13-205    Master-positioning sensor is ON when the print drum rotates through the preset angle following master cuttingcopyircopyir.comcom
P13-221    Both the cutter HP switch and cutter stop position switch are ON at the same timecopyircopyir.comcom
P13-222    Cutter HP switch does not go ON within 450 milliseconds after the cutter home positioning operation startedcopyircopyir.comcom
P13-231    Cutter HP switch does not go OFF within 500 milliseconds after the cutter moved out from the home positioncopyircopyir.comcom
P13-232    Cutter stop position switch does not go ON within 2 seconds after the cutting operation startedcopyircopyir.comcom
P13-233    Cutter stop position switch does not go OFF within 500 milliseconds after the cutter activates to move from the stop position to the homepositioncopyircopyir.comcom
P13-234    Cutter HP switch does not go ON within 2 seconds after the cutter home positioning operation startedcopyircopyir.comcom
P14-114    Incorrect main-unit datacopyircopyir.comcom
P14-115    The scanner operation is not completed within the set timecopyircopyir.comcom
P14-116    Timeout error for black shading compensationcopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P14-117    Timeout error for white shading compensationcopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P14-123    Offset adjustment not completed within set timecopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P14-124    Gain adjustment not completed within set timecopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P14-125    Offset adjustment not completedcopyircopyir.comcom
P14-126    Gain adjustment not completedcopyircopyir.comcom
P14-135    Malfunction detected during offset adjustmentcopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P14-136    Malfunction detected during offset adjustmentcopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P14-137    Malfunction detected during black shading compensationcopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P14-138    Malfunction detected during white shading compensationcopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P14-170    Even though the read pulse motor stopped according to the sensor detection, the stopping position does not correspond with theprogrammed positioncopyircopyir.comcom (GA control error)copyircopyir.comcom
P15-110    ABC (auto-base-control) timeoutcopyircopyir.comcom The original does not move from the ABC scanning position on the AF unitcopyircopyir.comcom
P15-111    Operation command was made to the AF unit without 24 volts supplied to the AF unitcopyircopyir.comcom
P15-130    Timeout error in receiving reply from the AF unit after command signal was sent from the Riso printer to the AF unitcopyircopyir.comcom
P15-131    Riso printer received an undefined command from the AF unitcopyircopyir.comcom
P15-132    Riso printer detected communication sequence error from the AF unitcopyircopyir.comcom
P15-133    Communication error with AF unit (ACK or NAK error)copyircopyir.comcom
P15-134    Riso printer could not send command to the AF unit within the set timecopyircopyir.comcom
P15-160    AF unit detection signal went OFF while the AF unit is in operationcopyircopyir.comcom
P15-4    Communication error with AF-CPUcopyircopyir.comcom
P17-20    Solenoid counter is not connectedcopyircopyir.comcom
P18-531    Print drum lock sensor is still ON even after 100 milliseconds after the print drum lock solenoid is activatedcopyircopyir.comcom
P19-207    TPH pressure sensor does not go OFF within 2 seconds after the thermal-pressure motor activates in the decompressing direction, orduring home positioning operation
P19-208    TPH pressure sensor does not go ON within 2 seconds after the thermal-pressure motor activates in the decompressing directioncopyircopyir.comcom
P19-216    TPH pressure sensor does not go OFF within 500 millisecond after the thermal-pressure motor activates in the compressing directioncopyircopyir.comcom
P19-217    TPH pressure sensor does not go ON within 2 seconds after the thermal-pressure motor activates in the compressing directioncopyircopyir.comcom
P20-415    Paper-ejection-wing home sensor does not go OFF within 7,000 milliseconds after the paper ejection wing motor activates in thecounterclockwise direction from the home positioncopyircopyir.comcom
P20-416    Overload current was detected in the paper-ejection motorcopyircopyir.comcom
P20-437    Paper-ejection encoder sensor status does not change within 10 milliseconds after the paper-ejection motor is activatedcopyircopyir.comcom
P24-539    Inking-motor encoder sensor status does not change within 20 milliseconds after the inking-motor is activatedcopyircopyir.comcom
P25-26    Battery voltage was below 2copyircopyir.comcom3 volts (too low) when the power is turned ONcopyircopyir.comcom
P92-570    EEPROM on the print drum PCB was being accessed while the print drum was in releasing action from the machinecopyircopyir.comcom
P93-932    No reply from the NET-C network interface card while accessing to the network interface cardcopyircopyir.comcom
P93-933    No response from NET-C for 90 seconds during NET-C initializationcopyircopyir.comcom
P94-225    TPH code does not match with the machine code when the power is turned ON with the master-making unit in operating position or whenthe master-making unit is inserted in operating position while the power is ONcopyircopyir.comcom
P95-59    Machine serial-number information sent from SH-PCB does not match with the machine serial number information in the MCTL PCBcopyircopyir.comcom
P96-171    TPH resistance value not inputcopyircopyir.comcom
P96-172    Scanner adjustment not completedcopyircopyir.comcom
P96-433    Paper size width potentiometer test-mode setting is not completedcopyircopyir.comcom
P96-569    Either the print drum color information or ink category information is still not inputcopyircopyir.comcom
P96-613    Print pressure data missingcopyircopyir.comcom
P98-119    Image processing PCB troublecopyircopyir.comcom
P98-120    Scanner communication problemcopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P98-129    Faulty Scanner GA PCBcopyircopyir.comcom (RZ3 series only)
P98-2    No reply from Mini-Rosa PCB when the machine power is turned ON even though the Rosa connection signal is ONcopyircopyir.comcom
P98-245    Master transfer time-out error during master making (Write pulse motor error)copyircopyir.comcom
P98-246    Master transfer time-out error during master making (Load pulse motor error)copyircopyir.comcom
P98-38    Machine data on EEPROM does not match with that on the SH-PCB
P98-39    Improper EEPROM on the SH-PCBcopyircopyir.comcom
P98-46    The DIMM capacity does not matchcopyircopyir.comcom
P98-5    Hardware errorcopyircopyir.comcom
P98-51    Touch-panel communication error
P98-53    Failure in calling out the saved Memory settings (program, mode, user paper information)copyircopyir.comcom
P98-54    Failure in saving the Memory settings (program, mode, user paper information)copyircopyir.comcom
P98-55    Machine type code from SH-PCB does not match with the machine information on the H8-PCBcopyircopyir.comcom
P98-6    FRAM checksum errorcopyircopyir.comcom
P98-614    Vertical print position data missingcopyircopyir.comcom
P98-63    The test-mode memory data stored was outside the adjustment rangecopyircopyir.comcom
P98-64    An undefined command was sent in communication between SH-PCB and MCTL PCBcopyircopyir.comcom
P98-65    Communication error 01 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyircopyir.comcom
P98-67    Communication error 03 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyircopyir.comcom
P98-68    Communication error 04 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyircopyir.comcom
P98-69    Communication error 05 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyircopyir.comcom
P98-7    Mini Rosa PCB not connectedcopyircopyir.comcom
P98-70    Communication error 06 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyircopyir.comcom
P98-71    Communication error 07 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyircopyir.comcom
P98-72    Communication error 08 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyircopyir.comcom
P98-73    Communication error 09 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyircopyir.comcom
P98-74    Communication error 10 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-75    Communication error 11 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-76    Communication error 12 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-77    Communication error 13 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-78    Communication error 14 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-79    Communication error 15 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-80    Communication error 16 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-81    Communication error 17 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-82    Communication error 18 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-83    Communication error 19 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-84    Communication error 20 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-934    Main read/write communication error (detected by read/write side)copyircopyir.comcom
P98-935    Main read/write communication error (detected by machine side)copyircopyir.comcom
P98-937    Serial number data missingcopyircopyir.comcom
P98-938    FRAM version-downcopyircopyir.comcom
P98-947    24V-A does not go ON (a possible burnt 24-volt group-A fuse)copyircopyir.comcom
P98-948    24V-B does not go ON (a possible burnt 24-volt group-B fuse)copyircopyir.comcom
P98-949    24V-A does not go OFFcopyircopyir.comcom
P98-950    24V-B does not fo OFFcopyircopyir.comcom
P98-952    Checksum error on the ROSA flash-memorycopyircopyir.comcom
P98-953    Unsuccessful writing on the ROSA flash-memorycopyircopyir.comcom
P98-98    Machine serial number information on the SH-PCB EEPROM does not match with that in the FRAMcopyircopyir.comcom
P99-936    Software error

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب