Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف rp3100 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش ریسو گراف rp3100 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف rp3100

4512 |
بازدید
قیمت: 100,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از100.000.000 ریال تا 130.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 160.000.000ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متنوعی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف rp3100 یکی دیگر از دستگاه های چاپ است که می توانید آپشن های مختلف را به آن وصل کرده و یا از آن جدا کنید. این دستگاه به صورت آکبند و استوک در بازار موجو بوده و می توانید آن را برای مراکز چاپ و نشر تهیه کنید. در ابتدا با ریسوگراف، ویژگی های چاپ و نحوه عملکرد آن آشنا شده و سپس به معرفی ریسوگراف rp3100 می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

هر آنچه باید از ریسوگراف بدانید

ریسوگراف یک دستگاه چاپ است که برای کپی در تیراژهای بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در ابتدا در کشور ژاپن طراحی و ساخته شده و به تدریج نمونه های مختلف آن در برندهای مختلف به بازارهای جهانی وارد شد. ریسوگراف در واقع نام اولین برند تولید کننده این دستگاه چاپ است و نه خود دستگاه! اما بنا به تکرار و عادت به تمامی مدل ها و برندهای مختلف آن ریسوگراف گفته می شود. بهتر است بدانید نام اصلی این دستگاه چاچ دابلیکیشن است که البته در میان عموم چندان مورد استفاده قرار نمی گیرد.

نحوه چاپ در این دستگاه برخلاف دستگاه های فتوکپی مکانیکی بوده و تصویر و یا متن روی مستر یا استنسیل ایجاد می شود. در واقع به کمک مستر نمونه ای دقیق از از نسخه اولیه روی استنسیل ایجاد می  شود. سپس استنسیل به منظور چاپ روی درام دستگاه قرار گرفته و اقدام به کپی در تیراژهای بالا و مورد نظر شما می کند. عملکرد چاپ در ریسوگراف rp3100 و دیگر دستگاه های ریسوگراف به این شکل است که مرکبی خمیری شکل به درون درام استوانه ای شکل ریخته شده و کل سطح استوانه را آغشته می کند. یک پوشش خاص و بسیار نازک به نام مستر برای جلوگیری از ریختن درام روی آن کشیده می شود. در جاهایی که قرار است چاپ روی کاغذ انجام شود، روی سطح درام منافذ بسیار ریزی ایجاد می کنند تا مرکب بتواند از آن ها خارج شود. بعد از بیرون ریختن مرکب هنگامی که کاغذ در مجاورت مستر قرار گیرد، چاپ انجام خواهد شد.

کیفیت تصاویر چاپ شده به وسیله مدل های مختلف ریسوگراف به فاکتورهای مختلفی مانند کیفیت مواد مصرفی و نوع دستگاه بستگی دارد. برای مثال در صورتی که از مرکب و مستر غیر فابریک استفاده کنید، کیفیت چاپ تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

سایز کاغذهای چاپی نیز در دستگاه های مختلف ریسو متفاوت است. بیشتر این دستگاه ها توانایی چاپ حداکثر برگه های A4 را داشته و برخی از مدل های پیشرفته تر می توانند کاغذ هایی در سایز A3 و B4 نیز چاپ کنند. از دیگر ویژگی های ریسوگراف rp3100 و دیگر مدل های موجود می توان به توانایی چاپ عکس و تراکت نیز اشاره شد. در حالت کلی می توان گفت این دستگاه های چاپ میان دستگاه های آفست و فتوکپی قرار داشته و زمانی که تعداد برگه های مورد نیاز برای دستگاه فتوکپی زیاد بوده و برای دستگاه های آف ست کم باشد، می توان از این دستگاه استفاده کرد. سرعت چاپ ریسو بسیار بالا بوده و قیمت چاپ با آن نیز از دیگر دستگاه ها کم تر خواهد بود. رنگ های مورد استفاده در این دستگاه سه رنگ سورمه ای، مشکی و قرمز بوده که امکان ترکیب رنگ ها در چاپ وجود ندارد. از ریسو می توان برای چاپ فاکتور، تراکت، سربرگ، بروشور و غیره نیز اشاره کرد.

مشخصات فنی ریسوگراف rp3100

ریسوگراف rp3100 یک دستگاه چاپ تک کاربرده است که می تواند با سرعت بالا و دقت مناسب انواع کاغذها را برای سربرگ، کارت ویزیت، تراکت و غیره چاپ کند. ساخت این دستگاه از سال 2003 آغاز شده و تولید آن در کشورهای چین و ژاپن انجام می شود. ابعاد این دستگاه نسبتا بزرگ بوده و به صورت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه چاپ حدود 100 کیلوگرم نیز وزن دارد.

کیفیت چاپ 600DPI

همانطور که در بالا نیز اشاره شد کیفیت چاپ در دستگاه های ریسو از جمله ریسوگراف rp3100 به فاکتورهای مختلفی از جمله جنس مواد مصرفی بستگی دارد. اما در حالت کلی کیفیت چاپ این دستگاه 600 DPI بوده و می تواند نیاز و خواسته شما از یک چاپ مناسب روی برگه های کاغذ، تراکت و یا سربرگ ها را فراهم کند. از آنجا که در مدل های مختلف ریسو از مرکب برای چاپ استفاده می شود، چاپ روی یک سطح کاغذ ممکن است باعث ایجاد سایه روی پشت صفحه شود. بنابراین در صورتی که کاغذ مورد استفاده برای چاپ چندان ضخیم نیست بهتر است از چاپ دو طرفه روی آن به وسیله ریسو خودداری کنید زیرا کیفیت چاپ را تا حد زیادی پایین می آورد.

امکان چاپ با دو رنگ و بیشتر

همانطور که در بالا نیز اشاره شد در دستگاه های ریسو از جمله ریسوگراف rp3100 تصاویر با استفاده از سه رنگ سورمه ای، قرمز و مشکی چاپ شده و امکان ترکیب این رنگ ها با یکدیگر در چاپ موجود نمی باشد. بسیاری از دستگاه های ریسوگراف تنها می توانند از یکی از این رنگ ها برای چاپ استفاده کرده و مدل های پیشرفته تر مانند این دستگاه چاپ با استفاده از سیلندرهای اضافه امکان چاپ به وسیله دو و یا سه رنگ را به شما می دهند. همانطور که گفتیم این رنگ ها قابلیت ترکیب با یکدیگر را ندارند، پس چطور می توان از آن ها برای چاپ استفاده کرد. در این حالت می توان هر سیلندر را به صورت جداگانه در دستگاه قرار داده تا مسترگیری و چاپ به وسیله آن انجام شود. سپس می توان سیلندر را تعویض کرده و روی همان کاغذ با رنگ دیگری تصاویر را به چاپ رساند. به این شیوه رنگ ها با یکدیگر ترکیب نشده اما در چاپ می توان از هر سه رنگ استفاده کرد.

اتصال به وسیله پورت USB.2

علاوه بر کپی برگه های مختلف ریسوگراف rp3100 می تواند از فایل های مختلفی که روی فلش مموری، تبلت و یا سیستم های کامپیوتری است نیز پرینت گرفته و سپس از برگه پرینت شده در تعداد بالا کپی بگیرد. قابلیت اتصال به کامپیوتر و دیگر دستگاه های دیجیتال جانبی کاربری دستگاه را بسیار بالا برده و به شما به انجام سریع تر کارها کمک می کند.

قابلیت چاپ مستقیم

از دیگر ویژگی های ریسوگراف rp3100 داشتن قابلیت چاپ مستقیم از دستگاه های حافظه جانبی است. شاید در نگاه اول این نکته چندان به نظرتان مهم و اساسی نباشد. اما تصور کنید که در یک زمان کم قصد دارید از یک فایل با حجم بالا کپی بگیرید. اگر کپی از محتوا یک ساعت طول بکشد، شما باید یک ساعت دیگر و یا حتی بیشتر منتظر بمانید تا فایل از فلش مموری به ریسو منتقل شود! اما در صورت برخورداری از قابلیت چاپ مستقیم می توانید این زمان اضافی را ذخیره کرده و سرعت کار خود را افزایش دهید.

مرکب و مستر بدون چیست

از دیگر ویژگی های ریسوگراف rp3100 داشتن مستر و مرکب بدون چیپست است. اما این مساله چه تاثیری بر کار دستگاه می گذارد؟ این ویژگی باعث می شود که شما بتوانید برای چاپ از مرکب های ایرانی و غیر فابریک نیز استفاده کنید. همانطور که در بالا نیز اشاره شد، چاپ به وسیله مرکب های غیر فابریک می توان تا حدی کیفیت چاپ را از میزان واقعی آن کاهش دهد، اما هزینه های تمام شده چاپ را تا حد زیادی کاهش می دهد. در واقع انتخاب مرکب بسته به نیاز شما به میزان کیفیت و البته مقدار هزینه ای است که می توانید پرداخت کنید.

حذف یا خرید آپشن های اضافی

دستگاه های ریسوگراف دارای امکانات و آپشن های متفاوتی هستند که ممکن است خیلی از آن ها در حوزه کاری شما مورد نیازتان نباشد. در این صورت پرداخت هزینه کامل دستگاه با تمامی آپشن ها کاری اشتباه و غیر اقتصادی است. یکی دیگر از ویژگی های ریسوگراف rp3100 امکان حذف و یا خرید آپشن های اضافی دستگاه است. شما می توانید با توجه به نیاز خود این آپشن ها را انتخاب کرده و یا حذف کنید.

سرعت چاپ از 30 تا 130 برگ در دقیقه

حجم کاری شما یک روز زیاد و روز دیگری کم است؟ شما ممکن است در روزهای کاری خاصی نیازی نداشته باشید که از حداکثر سرعت دستگاه استفاده کرده و حجم کاری شما کم باشد. با استفاده از ریسوگراف rp3100 می توانید از سرعت های کاری مختلف 30 برگ تا 130 برگ در دقیقه استفاده کنید. این دستگاه می تواند در حداکثر سرعت خود در هر دقیقه 130 برگه را با کیفیت بالا کپی کند. همچنین در صورتی که حجم کاری شما کم باشد نیازی ندارید از حالت حداکثری سرعت استفاده کرده تا میزان مصرف برق نیز بالا رود.

استفاده از کاغذهای مختلف

تراکت ها، برگه های کاغذ، سربرگ ها و غیره همگی در سایزهای مختلف طراحی و ساخته می شوند، بنابراین دستگاه های چاپ باید بتوانند از تمامی این برگه ها پشتیبانی کرده و تصاویر مورد نیاز را روی آن ها چاپ کنند. دهنه ریسوگراف rp3100 به اندازه برگه A3 است اما به جز آن می توانید برگه های مختلف در سایزهای A4، B4 و A5 نیز برای چاپ استفاده کنید. علاوه بر تنوع در سایزهای کاغذ می توانید کاغذ با جنس های مختلف را نیز در دستگاه قرار دهید و تصاویر مختلف روی انواع کاغذ یا مقوا چاپ کنید.

ظرفیت بالای دستگاه

از دیگر ویژگی های ریسوگراف rp3100 داشتن ظرفیت بالا در بخش های مختلف است. برای مثال سینی این دستگاه چاپ می تواند تا هزار برگه را در خود جای داده و از آن برای چاپ استفاده کند. این ظرفیت باعث می شود که بتوانید تا مدت ها از آن استفاده کنید. ظرفیت کارتریج این دستگاه نیز بسیار بالا است. کارتریج ریسو از نوع تیوبی بوده و تا 25 هزار برگه را می تواند بدون نیاز به تعویض کپی بگیرد. ظرفیت بالای کارتریج هزینه های جانبی ناشی از تعویض مداوم کارتریج و شارژ آن را کاهش می دهد.

ذخیره خودکار ADF

ذخیره خودکار ADF در ریسوگراف rp3100 مانند دیگر دستگاه های چاپ باعث افزایش سرعت و کاربری دستگاه می شود. این ویژگی باعث می شود که برای چاپ روی هر برگه نیازی به بازگشت به نسخه اصلی نبوده و تصویر در حافظه دستگاه برای تعداد مشخصی برگه ذخیره شود. ذخیره خودکار از جمله آپشن های اختیاری در دستگاه است که می توانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

خرید از ایران کپی

در صورتی که بخواهید یکی از دستگاه های چاپ مانند ریسوگراف rp3100 را خریداری کنید دو گزینه خرید استوک و یا آکبند پیس روی شما خواهد بود. دستگاه های استوک دستگاه های کارکرده و دست دومی هستند که به دلایل ورود مدل های جدیدتر در کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار نگرفته و برای فروش به کشورهای دیگر فرستاده می شوند. دستگاه های استوک با وجود دست دوم بودن کیفیت بسیار بالایی داشته و می توانند تا سال ها برای شما کار کنند. بنابراین مهم است از فروشگاهی مطمئن خریداری کنید که از کیفیت و سلامت کالاهای آن اطمینان خاطر دارید. کپی ایران یکی از فروشگاه های اینترنتی فروش کالاهای اداری است که می توانید با مراجعه به آن مدل های مختلف دستگاه های کپی از جمله ریسوگراف rp3100 را دیده و با قیمت مناسب و کیفیت بالا اقدام به خرید کنید.

کاربری تک رنگ A3 زن

سرعت 40 تا 120 برگ در دقیقه

دقت 400*400 dpi

امکانات اختیاری اتصال به کامپیوتر -ADF-سیلندر اضافه برای چاپ دورنگ و بیشتر

سال تولید 2004

کشور سازنده چین - مالزی

دستگاه چاپ ريسو يا ريسو گراف 

آرشیو فیلمهای آموزشی 

تشریح  مختصری در مورد ریسو گراف RP3100 

نحوه چاپ با ریسو گراف rp 3100 

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه, 35 برگ در دقیقه, 40 برگ در دقیقه, 45 برگ در دقیقه, 50 برگ در دقیقه, 55 برگ در دقیقه, 60 برگ در دقیقه, 65 برگ در دقیقه, 70 برگ در دقیقه, 72 برگ در دقیقه, 75 برگ در دقیقه, 80 برگ در دقیقه, 82 برگ در دقیقه, 85 برگ در دقیقه, 90 برگ در دقیقه, 95 برگ در دقیقه, 100 برگ در دقیقه, 105 برگ در دقیقه, 110 برگ در دقیقه, 115 برگ در دقیقه, 120 برگ در دقیقه, 125 برگ در دقیقه, 130 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دهنه a3
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2003
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر ندارد
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
قابلیت چاپ دو رو ندارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج تیوب
کارکرد کارتریج مشکی 25000
نوع پورت ارتباطی Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0
سرعت کپی تک رنگ 120

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات ریسوگراف Rp3105 بر اساس کد می باشد ما برای سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

A    Jam error
A01    Master feed error
A02    Master loading error
A03    Cutting error
A04    Master-disposal error
A05    Master present in the master-disposal section
A06    Check paper-feed tray
A07    Paper-feed error
A08    Paper jam on print drum
A09    Paper-ejection error
A10    ADF original feed error
A16    Awaiting master removal
A17    Cutter error
A18    Print-drum unlocked
B    Option error
B01    Keycard counter: No card
B02    Sorter: Error command 1
B03    Sorter: Error command 2
B04    Sorter: Error command 3
B05    Sorter: Error command 4
B06    Multi-tray: Main-unit error
B07    Multi-tray: Main-unit error
B08    Multi-tray: Main-unit error
B09    Multi-tray: Main-unit error
B10    Multi-tray: Tray-1 error
B11    Multi-tray: Tray-1 error
B12    Multi-tray: Tray-1 error
B13    Multi-tray: Tray-1 error
B14    Multi-tray: Tray-1 error
B16    Multi-tray: Tray-2 error
B17    Multi-tray: Tray-2 error
B18    Multi-tray: Tray-2 error
B19    Multi-tray: Tray-2 error
B20    Multi-tray: Tray-2 error
B21    Data storage: Read  ( copyir.com )  write error
B22    Job separator: Power off
B23    Job separator: No tape
B24    Job separator: Tape jam
B25    Sorter: Error command 5
B26    Sorter: Error command 6
B27    Sorter: Error command 7
B28    Sorter: Error command 8
C    Consumable error
C01    Replace ink cartridge
C02    Replace master roll
C03    Master-disposal box full
D    Set check error
D01    Print drum not set
D02    Incorrect print drum
D03    Ink cartridge not set
D04    Incorrect ink cartridge
D05    Master not set
D07    Master-disposal box not set
D08    Master-disposal unit not set
D09    Master making unit not set
D10    Scanner table not set
D11    Front cover not set
D12    Feed-joint passcopyir.com Cover not setcopyir.com
E    Warning (Serviceman call)
E01    Replace battery
E02    Maintenance call
F    Warning (Other)
F01    No master on drum
F02    Master image larger than paper size
F04    Original not set
F05    Print quantity under “minimum print quantity”
F07    Drum position error
F08    Paper size   ( copyir.com )   Original size: Mismatch
F10    Master image larger than paper size: 2
F11    Master image larger than paper size: 3
F12    Original size irregular: Triple-Tray Source
F14    No paper
F16    ADF cannot be used for QT-4
F17    Change in drum size
F18    Incorrect zoom rate
F19    Master image larger than paper size: 4
F20    Master image larger than paper size: 5
F21    ADF multi-up: Original not set
F22    FB multi-up: Original not set
F23    Communication error: D to P
F24    Auto-reproduction size selection: Unable
F25    Incorrect image resolution
F26    Incorrect paper size: Long-paper mode
F30    Multiple paper feed
F31    Auto-stack tray error
F32    Data storage area full
F33    Master image size   ( copyir.com )   Drum size: Mismatch
F37    ADF cannot be used in book mode
F40    No paper in paper-feed tray: Triple-Tray Source
F41    No paper in tray 1: Triple-Tray Source
F42    No paper in tray 2: Triple-Tray Source
G    Paper-jam error
T    Serviceman-call error
T01    Main motor lock
T02    Elevator motor lock
T03    Clamp motor lock
T04    Overflow
T05    Print-positioning pulse-motor lock
T06    Horizontal pulse-motor lock
T07    Digitizer error
T08    Computer interface error
T09    Option error (paper eject)
T10    Option error (paper feed)
T11    Pressure-control motor
T12    Master-disposal-section motor lock
T13    Cutter motor lock
T14    Flatbed error
T15    ADF error
T17    Solenoid counter not connected
T19    Thermal-pressure motor lock
T20    Paper-ejection-section motor lock
T21    Drum-lock error
T22    Scanner lock not released
T23    Inking motor lock
T24    No battery
T25    MCTL PCB backup error
T96    Drum H  ( copyir.com )  W error
T98    Hardware error

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب