Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف rp3105 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش ریسو گراف rp3105 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف rp3105

4304 |
بازدید
قیمت: 115,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از115.000.000 ریال تا 145.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 175.000.000ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متنوعی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف rp3105 یکی دیگر از دستگاه های چاپ موجود در بازار است که توانایی چاپ تراکت های مختلف، انواع سربرگ، فاکتور، انواع سر نسخه، کتاب های تک رنگ مختلف دارد. این دستگاه از سرعت قابل قبولی برخوردار بوده و می تواند در چاپخانه های بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد. شاید شما نیز این باور اشتباه را داشته باشید که ریسوگراف همان دستگاه های فتوکپی است، یا در صورت دانستن تمایز، اختلاف های آن ها را نمی دانید. در این بخش در ابتدا شما را با تفاوت های دستگاه های ریسوگراف با دستگاه های فتوکپی آشنا کرده و سپس به صورت اختصاصی ریسوگراف rp3105 را به شما معرفی خواهیم کرد.

دستگاه ریسوگراف و فتوکپی چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟

1) در گام اول بهتر است بدانید که تکنولوژی مورد استفاده در دستگاه های ریسوگراف مکانیکی است در حالی که دستگاه های فتوکپی از روش مغناطیسی برای چاپ استفاده می کنند. هزینه تمام شده برای چاپ نیز متفاوت است. در دستگاه های فتوکپی هزینه چاپ با تعداد برگه ها رابطه مستقیم دارد و هرچه تعداد برگه ها بیشتر باشد، هزینه کپی بالاتر می رود. اما در چاپ به وسیله ریسوگراف rp3105 یا دیگر دستگاه های موجود هزینه در تیراژهای بالا بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. در واقع هرچه تعداد کپی های نسخه اصلی بیشتر باشد شما هزینه کمتر بابت چاپ هر برگه پرداخت خواهید کرد.

2) کیفیت چاپ نیز در هر دو دستگاه متفاوت است، اما درحالت کلی دستگاه های فتوکپی مختلفی وجود دارند که کیفیت بسیار بالایی داشته و کیفیت دستگاه های ریسوگراف در یک حد معمول و متوسط است.

3) در دستگاه های فتوکپی می توان برگه های مختلف در سایزهای گوناگون قرار داد در حالیکه در ریسوگراف علاوه بر سایزهای کاغذ می توان مقوا نیز در دستگاه قرار داد.

4) نکته مهم دیگر در مورد هزینه های بعد از خرید دستگاه های فتوکپی و ریسوگراف است. هزینه برق مصرفی در دستگاه های ریسو بسیار کم تر از دستگاه های فتوکپی بوده و هزینه های ماهیانه شما را تا حد زیادی کاهش می دهد. از طرف دیگر هزینه های تعمیر، سرویس و نگه داری دستگاه های ریسو نیز بسیار کم تر از مدل های مختلف دستگاه های فتوکپی است. بنابراین در صورتی که استفاده اقتصادی بعد از خرید دستگاه چاپ برایتان مهم است خرید دستگاه های ریسوگراف انتخابی منطقی تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

5) نکته بسیار کاربردی دیگر آنکه در چاپ ریسوگراف می توان یک سری تغییرات و اصلاحات در نمونه اصلی ایجاد کرده و یا حتی بخش هایی از آن را حذف کرد. درحالی که در دستگاه های فتوکپی این امکان وجود ندارد و نمونه اصلی بدون هیچ تغییری کپی خواهد شد.

6) تفاوت دیگر دستگاه ریسوگراف rp3105 یا دیگر مدل های این دستگاه با مدل های مختلف دستگاه های فتوکپی آن است، که ریسوها سیستم حرارتی ندارند. همانطور که می دانید سیستم های حرارتی در اثر کار بیش از حد داغ شده و کاربری دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهند. از طرفی این گرم شدن بیش از حد می تواند از اجزای درونی دستگاه نیز آسیب برساند. بنابراین شما هنگام کار با دستگاه های فتوکپی مجبور خواهید شد بعد از هر چند ساعت کار به دستگاه کمی استراحت دهید تا از گرمای ایجاد شده کم شود. اما در دستگاه های ریسو این المان حرارتی وجود نداشته و شما می توانید ساعت ها بدون توقف از آن ها برای چاپ استفاده کنید.

با دستگاه ریسوگراف rp3105 بیشتر آشنا شویم

ریسوگراف rp3105 یک دستگاه چاپ با سرعت  و کیفیت چاپ استاندارد و قابل قبول است که به صورت ایستاده مورد استفاد قرار می گیرد. بنابراین در صورتی که قصد خرید این دستگاه را دارید، بهتر است از قبل به فکر مکان مناسب و کافی برای قرار دادن آن باشید. در ادامه به شکل تخصصی با ویژگی های این دستگاه چاپ آشنا می کنیم.

مرکب و مسنر بدون چیپست

یکی از مهم ترین ویژگی های ریسوگراف rp3105 آن است که مرکب و مسنر مورد استفاده در آن بدون چیپست است. این ویژگی به شما کمک می کند که برخلاف دیگر دستگاه های ریسو و چاپ موجود بتوانید از مرکب های ایرانی نیز برای چاپ استفاده کنید. استفاده از مرکب ایرانی هم تا حد زیادی می توان باعث حمایت از کالای ایرانی شده و به رونق چرخ تولید کمک کند و هم باعث می شود هزینه تمام شده برای چاپ هر برگه بسیار کاهش پیدا کند. از آنجا که کار اصلی دستگاه های ریسوگراف چاپ روی برگه است هزینه تمام شده برای هر برگه بسیار مهم بوده و میزان سودآوری کار را بیشتر می کند.

سرعت چاپ بی نظیر

اگر حجم کاری شما بسیار زیاد است و دنبال دستگاهی با سرعت چاپ بسیار بالا هستید، ریسوگراف rp3105 می تواند یک انتخاب ایده آل و مناسب برای شما باشد. این دستگاه می تواند سرعت را به طور دلخواه شما تغییر داده و در هر دقیقه از 40 تا 120 برگه را چاپ کند! تصور کنید در حالت حداکثر سرعت شما می توانید تنها در یک ساعت 7200 برگه را کپی بگیرید! این سرعت بی نظیر ریسوگر باعث می شود بتوانید تراکت هایی با تیراژ بالا و یا برگه های کتاب های قطور را در زمان بسیار کوتاهی چاپ کنید.

سیلندر اضافه برای چاپ دو رنگ و بیشتر

یکی از ویژگی های دستگاه های ریسوگراف چاپ فایل های مختلف در تعداد رنگ های محدود و نهایتا سه رنگ است. البته این تعداد رنگ  برای نوع کاغذهای چاپ دستگاه مناسب بوده و کافی است. اما در ریسوگراف rp3105 علاوه بر استفاده از یک رنگ در چاپ، می توانید از سیلندرهای اضافه برای چاپ دو رنگ و بیشتر نیز استفاده کنید. برای مثال اگر شما سفارش چاپ کارت های ویزیت و تراکت های تبلیغاتی را گرفته اید که در آن تنوع رنگ وجود دارد، می توانید به راحتی از این دستگاه برای چاپ آن ها استفاده کنید.

اتصال به اینترنت و پرینت فایل ها

بسیاری از دستگاه های ریسوگراف تنها تک کاربرده بوده و برای کپی گرفتن از کاغذهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اما در موارد بسیار زیادی شما طرح مورد نظرتان برای تراکت یا کارت ویزیت یا جلد یک کتاب هنوز روی یک فایل در کامپیوترتان است و آن را کپی نگرفته اید. دستگاه های ریسو بدون قابلیت اتصال به اینترنت این قابلیت چاپ را نداشته و نیازهای شما را به طور کامل تامین نخواهند کرد. اما ریسوگراف rp3105 با قابلیت اتصال به کامپیوتر باعث می شود بتوانید علاوه بر کپی از فایل های موجود در سیستم نیز پرینت گرفته و سپس از برگه اصلی در تعداد مورد نظرتان کپی بگیرید.

دقت چاپ مناسب

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، کیفیت چاپ در دستگاه های ریسو به نسبت دستگاه های فتوکپی پایین تر بوده اما می تواند به طور کامل نیازهای چاپ را برطرف نماید. برای مثال چاپ برگه های کاغذی تراکت نیازی به کیفیت بسیار بالایی در چاپ ندارد. کیفیت چاپ در ریسوگراف rp3105، 600 DPI بوده و می تواند به شکل بسیار مناسب جزئیات مورد نیاز شما را چاپ کند. بهتر است بدانید کیفیت 600 دی پی آی برای دستگاه های ریسو یکی از مناسب ترین و بهترین کیفیت های موجود است.

استفاده از برگه در سایزها و جنس های مختلف

بدون شک شما هنگام چاپ تراکت های مختلف، صفحات یک کتاب، کارت های ویزیت و غیره نیاز به برگه ها در جنس و سایزهای مختلف دارید. در صورتی که دستگاه چاپ تنها قابلیت استفاده از یک برگه را داشته باشد، کاربری آن تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. دهنه ورودی ریسوگراف rp3105 به اندازه برگه A3 است اما علاوه بر این کاغذ می توانید A4، A5 و B4 را نیز در دستگاه قرار داده و روی آن ها چاپ کنید. علاوه بر سایز کاغذ هنگام استفاده از کاغذهای مختلف با جنس های مختلف نیز دست شما باز است. می توانید کاغذهای مختلف و یا مقواهای گوناگون را نیز در دستگاه مورد استفاده قرار دهید.

ظرفیت سینی بالا

ظرفیت سینی در تمامی دستگاه های چاپ مانند ریسو و دستگاه های فتوکپی عاملی بسیار مهم بوده که همه افراد هنگام خرید به آن توجه می کنند. ظرفیت سینی ریسوگراف rp3105 هزار برگه بوده و قابلیت ارتقا نیز دارد. در واقع شما می توانید هنگام راه اندازی دستگاه و شروع به کار هزار برگه را در سینی ان قرار داده و تا مدت ها بدون نیاز به شارژ مجدد کاغذ از دستگاه استفاده کنید.

چاپ مستقیم از طریق پورت USB.2

دستگاه های چاپ باید از روش های مختلفی به ورودی اطلاعات خود وصل شده تا بتوانند فایل های مورد نیاز را چاپ کنند. در ریسوگراف rp3105 راه ارتباطی پورت USB.2 است که می تواند با سرعت بالا اطلاعات مختلف را از ریسو به فلش مموری و یا برعکس انتقال دهد. در صورتی که نیاز داشته باشید فایل ها را برای چاپ در ابتدا به ریسو انتقال دهید سرعت کار شما بسیار پایین می آید. اما در ریسوگراف rp3105 قابلیت چاپ مستقیم وجود دارد. در واقع شما نیازی به انتقال داده ها از حاظفه بیرونی به ریسو نداشته و می توانید مستقیما اطلاعات را از آن کپی بگیرید. این مساله سرعت کار شما را تا حد دو برابر افزایش می دهد.

کارتریج تیوبی با ظرفیت بالا

کارتریج این دستگاه چاپ از نوع تیوبی بوده و دارای کارکرد تا 25 هزار برگه می باشد. یعنی تا زمانی که شما 25 هزار برگه را با ریسوگراف rp3105 کپی نگیرید، کارتریج آن نیازی به تعویض و شارژ پیدا نخواهد کرد. این ظرفیت بالا هم هزینه های جانبی دستگاه را کاهش داده و هم استهلاک آن را کم می کند.

قابلیت ذخیره خودکار ADF

از دیگر ویژگی های ریسوگراف rp3105 که آن را بسیار پر طرفدار کرده است، قابلیت ذخیره خودکار ADF است. این ویژگی باعث می شود دستگاه برای پرینت گرفتن از فایل های مختلف تنها یک بار فایل اصلی را بررسی کرده و سپس با سرعت اقدام به کپی در تعداد مورد نظر کند. قابلیت ذخیره خودکار نیز سرعت عملکرد دستگاه را بسیار بالا خواهد برد.

قابلیت حذف و یا اضافه کردن آپشن های اختیاری

علاوه بر تمامی ویژگی های بالا شما می توانید آپشن های مورد نیازتان مانند برد پرینتر، لارج باکسر و دیگر آپشن ها را به دستگاه اضافه و یا از آن کم کنید. در واقع در صورتی که آپشنی مورد نیازتان نباشد می توانید هنگام خرید آن را حذف کرده و دستگاه را با هزینه کم تری خریداری کنید.

خرید از کپی ایران

برای خرید دستگاه های چاپ استوک گزینه های مختلفی برای شما وجود دارند؛ اما همه آن ها نمی توانند خریدی رضایت مندانه برای شما به ارمغان بیاورند. حتما سعی کنید از فروشگاه هایی خرید کنید که تنوع و تعداد بالایی از دستگاه های چاپ را داشته و کیفیت و سلامت دستگاه های خود را ضمانت می کنند. فروشگاه اینترنتی ایران کپی یکی از فروشگاه های لوازم اداری است که تنوع بی نظیری در برندها و تعداد دستگاه های چاپ دارد. می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت مدل های مختلف دستگاه های چاپ را ببینید. ویژگی و مشخصات فنی دستگاه به همراه کاتالوگ به طور کامل در سایت موجود است، بنابراین می توانید با هر دستگاه به طور کامل آشنا شده و با قیمت بسیار مناسب و کیفیت قابل قبول دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنید.

 
کاربری تک رنگ A3 زن

سرعت 40 تا 120 برگ در دقیقه

دقت 400*600 dpi

امکانات اختیاری اتصال به کامپیوتر -ADF-سیلندر اضافه برای چاپ دورنگ و بیشتر

سال تولید 2007

کشور سازنده چین - مالزی

توضیحات دستگاه ریسوگراف rp3105

با سطح چاپ A3 و اندازه کاغذ خور1.5بیشتراز A3 یکی از مدلهای مناسب برای دفاتر فنی - مدارس و... مواد مصرفی آن تامین و در بازار فراوان است مرکب و مستر این سری بدون چیپست هستند.

ريسو گراف (Risograph) در حقيقت نام نوعي از چاپ نيست بلكه نامي تجاري است كه يك شركت ژاپني بر روي محصول جديد خود كه نوعي چاپ تلفيقي را ارائه مي كرد گذاشت. اما اين نام تجاري مانند بسياري از نام هاي تجاري در ايران كه به صورت اسم عام به كار برده مي شوند ،  براي اين نوع چاپ استفاده مي شود ( مثلاً مانند واژه ي ريكا كه هنوز هم بسياري آن را بجاي كلمه ي مايع ظرف شويي استفاده ميكنند ). نام اصلي اين نوع چاپ داپليكيشن مي باشد كه اصلاً متداول نميباشد. هنوز هم بيش از 90 درصد دستگاه هايي كه با اين سيستم چاپ مي كنند توسط شركت ريسو گراف ساخته مي شوند. سيستم اصلي چاپ ريسو مانند دستگاه هاي استنسيل قديمي است كه با امكانات جديد تري به بازار عرضه ميشود. عملكرد كلي اين نوع چاپ به اين ترتيب است كه نوعي مركب خميري شكل درون استوانه اي به نام درام (Drum) قرار ميگيرد و كل سطح اين استوانه را آغشته مي كند . پوششي نازك با جنسي خاص روي اين درام كشيده ميشود كه مركب از آن عبور نميكند. اين پوشش مستر (Master) نام دارد . در جاهايي كه قرار است روي كاغذ چاپ شود بر روي سطح مستر منافذ بسيار ريزي ايجاد مي شود كه از آنجا مركب به بيرون تراوش ميكند و وقتي كه كاغذ در تماس با مستر قرار ميگيرد طرح مورد نظر روي كاغذ چاپ مي شود.

دستگاه چاپ ريسو يا ريسو گراف   

آرشیو فیلمهای آموزشی  

تشریح  مختصری در مورد ریسو گراف RP3105 

نحوه چاپ با ریسو گراف rp 3105 

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه, 35 برگ در دقیقه, 40 برگ در دقیقه, 45 برگ در دقیقه, 50 برگ در دقیقه, 55 برگ در دقیقه, 60 برگ در دقیقه, 65 برگ در دقیقه, 70 برگ در دقیقه, 72 برگ در دقیقه, 75 برگ در دقیقه, 80 برگ در دقیقه, 82 برگ در دقیقه, 85 برگ در دقیقه, 90 برگ در دقیقه, 95 برگ در دقیقه, 100 برگ در دقیقه, 105 برگ در دقیقه, 110 برگ در دقیقه, 115 برگ در دقیقه, 120 برگ در دقیقه, 125 برگ در دقیقه, 130 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دهنه a3
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2005
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر ندارد
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
قابلیت چاپ دو رو ندارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج INK
کارکرد کارتریج مشکی 15هزار برگ
نوع پورت ارتباطی Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات ریسوگراف Rp3105 بر اساس کد می باشد ما برای سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم:

A    Jam error
A01    Master feed error
A02    Master loading error
A03    Cutting error
A04    Master-disposal error
A05    Master present in the master-disposal section
A06    Check paper-feed tray
A07    Paper-feed error
A08    Paper jam on print drum
A09    Paper-ejection error
A10    ADF original feed error
A16    Awaiting master removal
A17    Cutter error
A18    Print-drum unlocked
B    Option error
B01    Keycard counter: No card
B02    Sorter: Error command 1
B03    Sorter: Error command 2
B04    Sorter: Error command 3
B05    Sorter: Error command 4
B06    Multi-tray: Main-unit error
B07    Multi-tray: Main-unit error
B08    Multi-tray: Main-unit error
B09    Multi-tray: Main-unit error
B10    Multi-tray: Tray-1 error
B11    Multi-tray: Tray-1 error
B12    Multi-tray: Tray-1 error
B13    Multi-tray: Tray-1 error
B14    Multi-tray: Tray-1 error
B16    Multi-tray: Tray-2 error
B17    Multi-tray: Tray-2 error
B18    Multi-tray: Tray-2 error
B19    Multi-tray: Tray-2 error
B20    Multi-tray: Tray-2 error
B21    Data storage: Read  ( copyir.com )  write error
B22    Job separator: Power off
B23    Job separator: No tape
B24    Job separator: Tape jam
B25    Sorter: Error command 5
B26    Sorter: Error command 6
B27    Sorter: Error command 7
B28    Sorter: Error command 8
C    Consumable error
C01    Replace ink cartridge
C02    Replace master roll
C03    Master-disposal box full
D    Set check error
D01    Print drum not set
D02    Incorrect print drum
D03    Ink cartridge not set
D04    Incorrect ink cartridge
D05    Master not set
D07    Master-disposal box not set
D08    Master-disposal unit not set
D09    Master making unit not set
D10    Scanner table not set
D11    Front cover not set
D12    Feed-joint passcopyir.com Cover not setcopyir.com
E    Warning (Serviceman call)
E01    Replace battery
E02    Maintenance call
F    Warning (Other)
F01    No master on drum
F02    Master image larger than paper size
F04    Original not set
F05    Print quantity under “minimum print quantity”
F07    Drum position error
F08    Paper size   ( copyir.com )   Original size: Mismatch
F10    Master image larger than paper size: 2
F11    Master image larger than paper size: 3
F12    Original size irregular: Triple-Tray Source
F14    No paper
F16    ADF cannot be used for QT-4
F17    Change in drum size
F18    Incorrect zoom rate
F19    Master image larger than paper size: 4
F20    Master image larger than paper size: 5
F21    ADF multi-up: Original not set
F22    FB multi-up: Original not set
F23    Communication error: D to P
F24    Auto-reproduction size selection: Unable
F25    Incorrect image resolution
F26    Incorrect paper size: Long-paper mode
F30    Multiple paper feed
F31    Auto-stack tray error
F32    Data storage area full
F33    Master image size   ( copyir.com )   Drum size: Mismatch
F37    ADF cannot be used in book mode
F40    No paper in paper-feed tray: Triple-Tray Source
F41    No paper in tray 1: Triple-Tray Source
F42    No paper in tray 2: Triple-Tray Source
G    Paper-jam error
T    Serviceman-call error
T01    Main motor lock
T02    Elevator motor lock
T03    Clamp motor lock
T04    Overflow
T05    Print-positioning pulse-motor lock
T06    Horizontal pulse-motor lock
T07    Digitizer error
T08    Computer interface error
T09    Option error (paper eject)
T10    Option error (paper feed)
T11    Pressure-control motor
T12    Master-disposal-section motor lock
T13    Cutter motor lock
T14    Flatbed error
T15    ADF error
T17    Solenoid counter not connected
T19    Thermal-pressure motor lock
T20    Paper-ejection-section motor lock
T21    Drum-lock error
T22    Scanner lock not released
T23    Inking motor lock
T24    No battery
T25    MCTL PCB backup error
T96    Drum H  ( copyir.com )  W error
T98    Hardware error

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب