Your browser does not support JavaScript! > ریسو گراف rp 3790 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش ریسو گراف rp 3790 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسو گراف rp 3790

5423 |
بازدید
قیمت: 155,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از120.000.000 ریال تا 150.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 180.000.000ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متنوعی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف rp3790 یکی دیگر از دستگاه های چاپ موجود در بازار است که سرعت چاپ بسیار بالایی نسبت به دیگر دستگاه های موجود دارد. این دستگاه با داشتن کیفیت چاپ بالا می تواند انتخاب مناسبی برای دفاتر فنی، مدارس، مراکز چاپ و نشر و غیره باشد. این دستگاه چاپ را مانند دیگر دستگاه های چاپ می توانید به صورت استوک و یا آکبند خریداری کنید. در این بخش در ابتدا ویژگی های دستگاه های استوک را به شما معرفی کرده و سپس مشخصات فنی ریسوگراف rp3790 را در اختیار شما قرار می دهیم.

خرید دستگاه های چاپ استوک یا آکبند؟

همه شما کلمه استوک را راجع به وسایل مختلف مانند دستگاه های برقی مختلف و یا لباس های مارک اروپایی شنیده اید، اما استوک به چه معنا است و خرید آن چه مزیت هایی دارد؟ دستگاه های چاپ موجود در بازار مانند ریسوگراف ها و دستگاه های فتوکپی به صورت آکبند و استوک در بازار موجود هستند. تکلیف آکبند که مشخص بوده و دستگاه های نو در برندهای مختلف است که قیمت های بسیار بالایی نیز دارند.

دستگاه های استوک دستگاه هایی دست دوم و کار کرده ای هستند که در کشورهای اروپایی و آمریکایی چند سالی کار کرده و با آمدن مدل های جدید مدل های قدیمی به کشورهای دیگر ارسال می شود. در واقع علت استوک بودن دستگاه ها کاهش کیفیت و یا خرابی آن ها نیست، بلکه شرکت ها و ادارات مختلف با ارائه مدل های جدید دستگاه های چاپ اقدام به فروش مدل های قدیمی کرده تا بتوانند آن ها را با مدل های جدید جایگزین کنند. بنابراین تا اینجا متوجه شدیم که دستگاه های استوک دستگاه های کار کرده اما سالمی هستند که از کشورهای اروپایی و یا آمریکایی به کشورهای دیگر وارد می شوند.

اکنون که متوجه شدید دستگاه های استوک چه دستگاه هایی هستند، بهتر است با مزایای خرید آن ها نیز آشنا شوید. دستگاه های استوک اروپایی و آمریکایی معمولا از برندهای اصل و معتبر بوده و دارای کیفیتی استاندارد و جهانی هستند. بنابراین یکی از مزیت های خرید دستگاه های استوک بهره مندی از کیفیت بالای دستگاه ها می باشد.

مزیت دوم و شاید مهم ترین ویژگی مثبت خرید ریسوگراف rp3790 یا دیگر دستگاه های چاپ به صورت استوک، کاهش هزینه های خرید است. همان طور که در بالا نیز اشاره شد، دستگاه های چاپ در مدل های ریسوگراف و یا دستگاه های فتوکپی یکی از گران قیمت ترین دستگاه های اداری بوده و برای خرید آن ها باید تا بیش از چند صد میلیون نیز هزینه کنید. اما قیمت دستگاه های استوک تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. این دستگاه ها معمولا با 40 درصد و گاهی 50 درصد کاهش قیمت به صورت استوک به فروش می رسند. بنابراین شما می توانید هنگام خرید تا حد بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

ضمانت نامه و گارانتی از دیگر مزیت های خرید دستگاه های چاپ به صورت استوک است. بسیاری از این دستگاه ها دارای شناسنامه بوده و همراه با گارانتی و ضمانت نامه به خریدار تحویل داده می شود. با خرید دستگاه استوک همراه با گارانتی هم خیالتان راحت است که دستگاه اصل و با کیفیت خریداری می کنید، و هم می دانید در صورت بروز مشکل در نصب یا کارکرد دستگاه می توانید از متخصصان کمک بگیرید.

بررسی فنی دستگاه ریسوگراف rp3790

ریسوگراف rp3790 یکی دیگر از خانواده ریسوگراف مدل rp است که توانسته است با داشتن ویژگی های کاربردی بسیار از فروش بسیار مناسبی در بازار بهره مند شود. این دستگاه چاپ ساخت کشورهای چین و مالزی بوده و ساخت آن از سال 2007 آغاز شده است. این دستگاه چاپ نیز مانند دیگر ریسوگراف های موجود در بازار ابعادی نسبتا بزرگ داشته و به صورت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد. در این بخش به شکل تخصصی تر با ویژگی های این دستگاه چاپ آشنا می شویم.

موارد استفاده متنوع

یکی از ویژگی های مثبت ریسوگراف rp3790 مانند تمامی ریسوهای دیگر قابلیت استفاده از دستگاه برای چاپ موارد مختلف مانند تراکت ها، کارت های ویزیت، سربرگ ها، برگه های کاغذ و غیره می باشد. این دستگاه بر خلاف دستگاه های فتوکپی کاربردهای گسترده ای داشته و می تواند در دفاتر فنی و یا مراکز چاپ و نشر برای کپی گرفتن از مدارک مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

قابلیت ذخیره خودکار ADF

تصور کنید می خواهید از یک فایل مشخص روی سیستم تان 1000 برگه را کپی بگیرید. در  صورتی که دستگاه چاپ قابلیت ذخیره خودکار نداشته باشد، شما مجبور هستید برای تمام هزار برگه کپی از فایل و یا نسخه اصلی استفاده کنید. این مساله سرعت کار را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. اما قابلیت ذخیره خودکار ADF در ریسوگراف rp3790 و دیگر دستگاه های چاپ باعث می شود نسخه اصلی در دستکاه ذخیره شده و چاپ و کپی به صورت خودکار انجام شود. این قابلیت در دستگاه های مختلف برای تعداد برگه های مختلفی انجام می شود. برای مثال یک دستگاه می تواند نسخه اصلی را برای کپی گرفتن تا 60 برگه ذخیره کرده و دستگاه دیگر این قابلیت را تا 40 برگه دارد.

کاهش هزینه های چاپ در تیراژهای بالا

همانطور که می دانید در دستگاه های فتوکپی هزینه چاپ با تعداد برگه ها ارتباط مستقیم دارد. یعنی هرچه تعداد برگه های کپی شده بیشتر باشد، هزینه کپی نیز بیشتر می شود. اما در مدل های مختلف دستگاه های ریسو از جمله ریسوگراف rp3790 این قضیه متفاوت است. با توجه به مکانیسم چاپ مکانیکی و متفاوت ریسو هزینه کپی به خصوص در تیراژ های بالا نسبت به دستگاه های فتوکپی بسیار کاهش پیدا می کند.

قابلیت استفاده از چند رنگ با استفاده از سیلندر اضافی

برخلاف دستگاه های فتوکپی ریسوگراف ها تنها از سه رنگ مشکی، سورمه ای و قرمز برای چاپ تصاویر و اسناد مختلف استفاده می کنند. دستگاه های ریسو گراف قدیمی تنها قابلیت استفاده از یکی از این رنگ ها را دارند، در حالیکه مدل های پیشرفته تر از جمله ریسوگراف rp3790 می توانند با استفاده از سیلندرهای اضافه از هر سه رنگ به صورت مجزا و جداگانه استفاده کنند. چاپ با هر رنگ در یک مرحله انجام شده و در مرحله بعدی چاپ با رنگ دیگر روی همان برگه انجام می شود. بنابراین اگر کارت ویزیت و یا تراکت های شما دارای طراحی رنگی و زیبا است می توانید چاپ آن را به این دستگاه بسپارید.

قابلیت استفاده از مرکب ایرانی

یکی از محدودیت های بسیاری از دستگاه های چاپ آن است که شما برای استفاده تنها می توانید از مرکب اورجینال و فابریک دستگاه استفاده کنید. این مساله هزینه های موجود را افزایش داده و ممکن است با عدم دسترسی مواجه شود. اما مرکب و مستر این دستگاه های چاپ به صورت چیپست طراحی شده اند. این طراحی باعث می شود بتوانید بعد از اتمام مرکب فابریک دستگاه چاپ از مرکب های ایرانی در دستگاه استفاده کنید. مرکب ایرانی هزینه های چاپ را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

کیفیت و سرعت چاپ بالا

کیفیت و سرعت چاپ دو فاکتور بسیار مهم و تعیین کننده برای دستگاه های چاپ از جمله ریسوگراف ها می باشند. سرعت دستگاه های چاپ با معیار تعداد برگه های کپی گرفته شده در دقیقه سنجیده شده و کیفیت نیز با واحد DPI سنجیده می شود. هرچه این دو فاکتور در دستگاه های چاپ بالاتر باشد، کاربری دستگاه نیز بالاتر خواهد رفت. ریسوگراف rp3790 می تواند در هر دقیقه تا 130 برگه را با کیفیت 600 DPI کپی بگیرد.

قابلیت اتصال به کامپیوتر

از دیگر ویژگی های مثبت ریسوگراف rp3790 داشتن یک پورت ارتباطی با کامپیوتر و دیگر سیستم های دیجیتال مانند تبلت می باشد. با استفاده از این قابلیت شما می توانید علاوه بر کپی از نسخه های کاغذی، از فایل های مختلف نیز پرینت گرفته و سپس از آن کپی بگیرید. در واقع این قابلیت کاربری دستگاه را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد و علاوه بر کپی توانایی پرینت را نیز به آن داده است.

استفاده از کاغذهای مختلف

از دیگر ویژگی های مهم دستگاه های چاپ توانایی استفاده از کاغذهای مختلف در سایزهای مختلف و با جنس های گوناگون است. ورودی دهانه ریسوگراف rp3790 به اندازه کاغذ A3 است اما علاوه بر این کاغذ می توانید از کاغذهای A4 و B4 نیز استفاده کنید. علاوه بر تنوع در سایز کاغذها شما در انتخاب جنس کاغذهای مورد استفاده نیز دستتان باز است و می توانید کاغذهای مقوایی، کاهی و جنس های دیگر را در دستگاه قرار دهید.

کارتریج با ظرفیت بالا

کارتریج یکی از اصلی ترین تجهیزات در دستگاه های کپی است که کیفیت چاپ تا حد زیادی به ان وابسته است. هر کارتریج می تواند تا تعداد مشخصی برگه را چاپ کرده و نیاز به شارژ و یا تعویض پیدا می کند. کارتریج ریسوگراف rp3790 از نوع تیوبی بوده و شما می توانید تا 25 هزار برگه را به وسیله آن چاپ کنید.

پورت ارتباطی پر سرعت USB.2

پورت ارتباطی به کار رفته در ریسوگراف rp3790 از نوع USB.2 است. همانطور که می دانید این پورت سرعت بالایی داشته و می تواند به انتقال داده های مختلف می پردازد. علاوه بر سرعت انتقال بالا این دستگاه کپی می تواند به صورت مستقیم از فلش مموری فایل را چاپ کرده و نیازی به انتقال آن به دستگاه ندارد.

مصرف انرژی بسیار پایین

از دیگر ویژگی های مثبت دستگاه های ریسوگراف از جمبه ریسوگراف rp3790 مصرف انرژی بسیار پایین آن ها است. بنابراین در صورتی شما هر روزه ساعات زیادی را برای چاپ از دستگاه ریسو خود کار می کشید هم آخر ماه هزینه برق مصرفی شما چندان بالا نخواهد بود.

ظرفیت سینی بالا

ظرفیت سینی تا حد زیادی در دستگاه های چاپ نشان دهنده میزان ظرفیت کاری دستگاه است. هرچه این مقدار بیشتر باشد ظرفیت کاری دستگاه نیز بیشتر خواهد بود. سینی ریسوگراف rp3790 می تواند تا 1000 برگه را در خود جای داده و تا مدت ها نیازی به پر کردن مجدد پیدا نکند.

خرید از کپی ایران

کپی ایران یکی از بزرگ ترین فروشگاه های دستگاه های اداری است که ریسوگراف ها و دستگاه های فتوکپی استوک بسیاری دارد. می توانید با مراجعه به بخش فروش سایت مدل های مختلف دستگاه های چاپ را دیده و با ویژگی های آن ها به طور کامل آشنا شوید. تمامی دستگاه های موجود این فروشگاه سالم و اصل بوده و کپی ایران آن را برای خریدار ضمانت می کند.

جمع بندی و کلام آخر

ریسوگراف rp3790 یکی از دستگاه های چاپ موجود در بازار است که سرعت چاپ 130 برگ در دقیقه با کیفیت 600 DPI دارد. میزان مصرف انرژی و هزینه های چاپ و کپی در این دستگاه نیز بسیار کم بوده و استفاده از آن مقرون به صرفه خواهد بود. می توانید با استفاه از سیلندرهای اضافی از چند رنگ برای چاپ استفاده کرده و از قابلیت چاپ مستقیم، ذخیره خودکار ADF و اتصال به کامپیوتر نیز بهره مند شوید. در صورتی که با توجه به نکات ذکر شده، این دستگاه را مناسب برای کاربری و نیاز خود می بینید، می توانید این دستگاه را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه از فروشگاه کپی ایران خریداری نمایید.

کاربری تک رنگ A3 زن

سرعت 40 تا 120 برگ در دقیقه

دقت 600*600 dpi

امکانات اختیاری اتصال به کامپیوتر -ADF-سیلندر اضافه برای چاپ دورنگ و بیشتر

سال تولید 2007

کشور سازنده چین - مالزی

آرشیو فیلمهای آموزشی

تشریح  مختصری در مورد ریسو گراف RP3790

نحوه چاپ با ریسو گراف rp 3790

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید  

سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه, 35 برگ در دقیقه, 40 برگ در دقیقه, 45 برگ در دقیقه, 50 برگ در دقیقه, 55 برگ در دقیقه, 60 برگ در دقیقه, 65 برگ در دقیقه, 70 برگ در دقیقه, 72 برگ در دقیقه, 75 برگ در دقیقه, 80 برگ در دقیقه, 82 برگ در دقیقه, 85 برگ در دقیقه, 90 برگ در دقیقه, 95 برگ در دقیقه, 100 برگ در دقیقه, 105 برگ در دقیقه, 110 برگ در دقیقه, 115 برگ در دقیقه, 120 برگ در دقیقه, 125 برگ در دقیقه, 130 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
سطح چاپ A4, A3, B4
سال تولید 2005
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
نوع کارتریج مرکب تیوبی می باشد
کارکرد کارتریج مشکی 25000
نوع پورت ارتباطی USB 2
قابلیت چاپ مستقیم دارد
اسکن همزمان پشت رو 0

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات ریسوگراف Rp3790 بر اساس کد می باشد ما برای سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم

A    Jam error
A01    Master feed error
A02    Master loading error
A03    Cutting error
A04    Master-disposal error
A05    Master present in the master-disposal section
A06    Check paper-feed tray
A07    Paper-feed error
A08    Paper jam on print drum
A09    Paper-ejection error
A10    ADF original feed error
A16    Awaiting master removal
A17    Cutter error
A18    Print-drum unlocked
B    Option error
B01    Keycard counter: No card
B02    Sorter: Error command 1
B03    Sorter: Error command 2
B04    Sorter: Error command 3
B05    Sorter: Error command 4
B06    Multi-tray: Main-unit error
B07    Multi-tray: Main-unit error
B08    Multi-tray: Main-unit error
B09    Multi-tray: Main-unit error
B10    Multi-tray: Tray-1 error
B11    Multi-tray: Tray-1 error
B12    Multi-tray: Tray-1 error
B13    Multi-tray: Tray-1 error
B14    Multi-tray: Tray-1 error
B16    Multi-tray: Tray-2 error
B17    Multi-tray: Tray-2 error
B18    Multi-tray: Tray-2 error
B19    Multi-tray: Tray-2 error
B20    Multi-tray: Tray-2 error
B21    Data storage: Read/write error
B22    Job separator: Power off
B23    Job separator: No tape
B24    Job separator: Tape jam
B25    Sorter: Error command 5
B26    Sorter: Error command 6
B27    Sorter: Error command 7
B28    Sorter: Error command 8
C    Consumable error
C01    Replace ink cartridge
C02    Replace master roll
C03    Master-disposal box full
D    Set check error
D01    Print drum not set
D02    Incorrect print drum
D03    Ink cartridge not set
D04    Incorrect ink cartridge
D05    Master not set
D07    Master-disposal box not set
D08    Master-disposal unit not set
D09    Master making unit not set
D10    Scanner table not set
D11    Front cover not set
D12    Feed-joint passcopyir.com Cover not setcopyir.com
E    Warning (Serviceman call)
E01    Replace battery
E02    Maintenance call
F    Warning (Other)
F01    No master on drum
F02    Master image larger than paper size
F04    Original not set
F05    Print quantity under “minimum print quantity”
F07    Drum position error
F08    Paper size / Original size: Mismatch
F10    Master image larger than paper size: 2
F11    Master image larger than paper size: 3
F12    Original size irregular: Triple-Tray Source
F14    No paper
F16    ADF cannot be used for QT-4
F17    Change in drum size
F18    Incorrect zoom rate
F19    Master image larger than paper size: 4
F20    Master image larger than paper size: 5
F21    ADF multi-up: Original not set
F22    FB multi-up: Original not set
F23    Communication error: D to P
F24    Auto-reproduction size selection: Unable
F25    Incorrect image resolution
F26    Incorrect paper size: Long-paper mode
F30    Multiple paper feed
F31    Auto-stack tray error
F32    Data storage area full
F33    Master image size / Drum size: Mismatch
F37    ADF cannot be used in book mode
F40    No paper in paper-feed tray: Triple-Tray Source
F41    No paper in tray 1: Triple-Tray Source
F42    No paper in tray 2: Triple-Tray Source
G    Paper-jam error
T    Serviceman-call error
T01    Main motor lock
T02    Elevator motor lock
T03    Clamp motor lock
T04    Overflow
T05    Print-positioning pulse-motor lock
T06    Horizontal pulse-motor lock
T07    Digitizer error
T08    Computer interface error
T09    Option error (paper eject)
T10    Option error (paper feed)
T11    Pressure-control motor
T12    Master-disposal-section motor lock
T13    Cutter motor lock
T14    Flatbed error
T15    ADF error
T17    Solenoid counter not connected
T19    Thermal-pressure motor lock
T20    Paper-ejection-section motor lock
T21    Drum-lock error
T22    Scanner lock not released
T23    Inking motor lock
T24    No battery
T25    MCTL PCB backup error
T96    Drum H/W error
T98    Hardware error

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب