Your browser does not support JavaScript! > ریسوگراف rz570 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش ریسوگراف rz570 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریسوگراف rz570

18303 |
بازدید
قیمت: 195,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از195.000.000 ریال تا 240.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 270.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 1265000000 ریال . شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Risograph

تعداد: 

ریسوگراف RZ570 یکی دیگر از ریسوگراف های خانواده RZ می باشد. با توجه به سرعت، قدرت و کیفیتی که این دستگاه ارائه می دهد می توان آن را بعنوان ریسوگرافی مناسب برای کلاس کاری با بار کاری زیاد قلمداد کرد.

این ریسوگراف به سبب سرعت بالا، کیفیت کم سابقه و مقرون به صرفه بودن به یکی از ریسوگراف های محبوب در سر تا سر جهان تبدیل شده است. علاوه بر این استفاده آسان و کاربری ارتقا یافته دستگاه که با دانش ارگونومیکس نیز ترکیب شده است، سهولت کاربری هر چه تمامتر برای خریداران این دستگاه به ارمغان آورده شده است.

ریسوگراف RZ570 یک دستگاه دارای سرعت و قدرت و دوام متناسب با حجم کاری بالا است و علاوه بر این ویژگی های متعددی را دارا می باشد که بهره وری هرچه بهینه تر را در عین نهایت سادگی به شما ارائه می دهد. در ادامه این مقاله به بررسی این ریسوگراف پر کاربرد خواهیم پرداخت.

پیکربندی دستگاه ریسوگراف RZ570

در بخش جلویی ریسوگراف صفحه کنترل پنل و فرمان دهی به دستگاه قرار گرفته است. علاوه بر صفحه کنترل و متعلقات کلیدی آن، درب جلویی اصلی نیز قرار گرفته در قسمت جلویی دستگاه می باشد. درون این درب نگهدارنده کارتریج، سیلندر، بخش اسلاید اوت و سایر سیستم های مکانیکی و ماشینیزه دستگاه قابل مشاهده است. دسترسی به همه این بخش ها و اعمال تنظیم روی آنها به سادگی هر چه تمام تر امکان پذیر می باشد.

در بخش های کناری دستگاه نیز سینی ورودی کاغذ در یک طرف و درگاه اتصال به کامپیوتر و محل تغذیه اتوماتیک اسناد نیز در طرف دیگر جای گرفته است. همه این بخش ها در ابعاد 775×645×660 میلی متری و وزن تقریبا 103 کیلوگرمی این ریسوگراف قرار داده شده و پیکر بندی شده اند. طراحی ریسوگراف RZ570 به منظور به حداکثر رساندن سهولت استفاده از دستگاه به این نحو می باشد.

قطعات داخلی دستگاه علاوه بر سهولت استفاده و جداسازی و اینکه صرفا با باز کردن درب جلویی دستگاه قابل دسترسی هستند، مزیت های دیگری نیز دارند. همه قطعات بیشترین حجم های ممکن را در کم ترین وزن جای داده اند. دیگر از جابجایی های سخت و مشقت بار سیلندر های سنگین، آن هم مداوم (به علت حجم کم سیلندرهای معمول)، خداحافظی کنید!

کاربری راحت تر از هر زمان دیگری

کاربری ریسوگراف RZ570 از هر زمان و هر ریسوگراف دیگری ساده تر شده است. صفحه کنترل پنل و فرمان دهی به دستگاه به دو قسمت مجزا تفکیک شده است. یکی قسمتی شامل دکمه های فیزیکی و دیگری بخش صفحه نمایش لمسی دستگاه.

در صورت استفاده از تنظیمات دستگاه به صورت پیش فرض، شما هیچ نیازی به استفاده از صفحه نمایش لمسی نخواهید داشت. همه فرآیند های دستگاه به کمک دکمه هایی که برای این کار ها اختصاص یافته اند، راه اندازی یا متوقف خواهند شد. همچنین فرآیند ها برنامه ریزی شده و مطابق میل شما انجام خواهند شد. استفاده از دکمه های اختصاصی فیزیکی، کار با دستگاه را برای حتی کم تجربه ترین اپراتور ها نیز کاملا ساده می کند.

علاوه بر این شما می توانید پروژه های چاپ، پرینت و کپی خود را شخصی سازی کنید و تنظیمات مورد نیاز خود را اعمال کنید. صفحه نمایش لمسی شما با یک اشاره بسیاری از فرآیند های خاص و مورد نیاز شما را برنامه ریزی کرده و عملی می کند. از بین دنیایی از قابلیت ها متنوع و طبقه بندی شده در بین منوهای مرتب و ساده، یکی را انتخاب کنید و بازدهی پروژه های خود را کاملا شخصی سازی شده بهینه کنید.

همچنین شما می توانید تا 4 عملکردی را که بیشتر از همه استفاده می کنید روی صفحه اصلی صفحه نمایش لمسی ریسوگراف بارگذاری کنید. تعداد این عملکردها و برنامه هایی که مکرر استفاده می کنید می تواند در یک منو جانبی به 9 نیز برسد. مورد استفاده ترین پروژه ها را فقط با یک اشاره از روی صفحه نمایش لمسی دستگاه تکرار کنید.

به کیفیت حرفه ای ها با ریسوگراف RZ570

کیفیت کم نظیر پرینت در ریسوگراف RZ570 را با سایر دستگاه ها مقایسه کنید. در این مدل خط ها ملایم تر، تصاویر واضح تر و گرادیان ها و کنتراست های نور، طبیعی تر چاپ می شوند. همه این ها به یمن سیستم های مختلف پردازش تصویری است که روی این هسته اصلی اسکن و تهیه تصویر این ریسوگراف برنامه نویسی شده اند.

علاوه بر این سنسور اسکن دستگاه از رزولوشن 600 dpi بهره می برد که رزولوشن کاملا راضی کننده ای برای این کلاس کاری می باشد. همچنین بخش پرینتر دستگاه نیز برای پرینت تصاویر و کپی اسناد، درست مثل سنسور اسکن، از رزولوشن 600 dpi استفاده می کند که این مورد نیز در این کلاس پیشگام و رضایت بخش می باشد.

کتاب های خود را به راحتی در دستگاه بگذارید

کتاب، روزنامه، سررسید یا منو برای اسکن و کپی در تعداد بالا دارید و محور شیرازه وسط این اسناد شما را در اسکن گرفتن اذیت می کنند، کار این ریسوگراف برطرف کردن این مشکل است. سیستم تهیه اسکن ریسوگراف RZ570 از نوع تخت و FlatBed می باشد که امکان تهیه اسکن از کتاب ها اسناد مشابهی را که حین اسکن باید از کاملا تخت قرار گرفتن آن ها مطمئن شوید را ایجاد می کند.

همچنین شما می توانید سیستم تغذیه خودکار اسناد را به صورت یک آپشن اختیاری به این دستگاه اضافه کنید. به کمک سیستم تغذیه خودکار اسناد، همه اسناد و اوراق شما بدون دخالت و با یک اشاره برای فرآیند کپی وارد دستگاه می شوند. همه چیز کاملا اتوماتیک و در نهایت سرعت. بدین ترتیب شما می توانید نهایت سرعت و قدرت ریسوگراف RZ570 را شاهد باشید.

سرعت بالا؛ یک گام فراتر

سرعت ریسوگراف RZ570 در نوع خود کم نظیر است. سرعت خروجی پرینت قابل تنظیم در 5 سطح با حداقل مقدار 60 برگ بر هر دقیقه و تا سقف 130 برگ بر هر دقیقه می باشد. ولی نکته قابل توجه که RZ570 را از مدل ها و دستگاه های مشابه متمایز می کند، زمان آماده سازی اولین کپی است. برای تهیه نخستین کپی از سند اصلی، تنها کافیست 16 ثانیه صبر کنید، زمانی که در دیگر مدلها به دو برابر این مقدار نیز می رسد.

از خروجی خود آسوده خاطر باشید

علاوه بر تضمین کمترین مقدار بروز خطا و رخ دادن اتفاق هایی که منجر به دور ریخته شدن و اوت شدن کاغذ می شود، این دستگاه قابلیت دیگری نیز دارد. ریسوگراف RZ570 مجهز به یک سینی با ظرفیت 100 برگ است که در صورت بروز خطاهای این چنینی، کاغذ هایی که باید دورریز و از سیستم بیرون رانده شوند در این سینی ذخیره می شوند.

هیچ چیز مانع کار شما نخواهد شد. پروژه های شما کاملا سر زمان پیش خواهد رفت و درست در موعد معین تحویل داده خواهند شد. اتو پروسس و گواهی Confidential (آسوده خاطری) دستگاه خیال شما را از بروز کمترین مشکلات در فرآیندهای شما راحت خواهند کرد.

تضمین کیفیت با RISO i Quality

این دستگاه نیز مانند سایر ریسوگراف های همه رده اش از فناوری RISO I Quality بهره می برد. این فناوری به نوعی تضمینی برای کیفیت تکثیرات و استفاده هایی است که شما به عنوان یک اپراتور در کار با این دستگاه تجربه می کنید.

از جمله مواردی که دارای نشان i Quality بودن یک دستگاه برای شما ضمانت می کند تضمین بهینه ترین خروجی و کیفیت پرینت است. جلوگیری از بروز پیغام های خطای غیرضروری برای اپراتور دستگاه نیز مورد دیگری است. این مورد نشان از سازگاری دستگاه و امکان استفاده راحت و بدون درد سر حتی برای اپراتور های کم تجربه دارد.

ریسوگراف RZ570 توسط نشان RISO I Quality ضمانت می شود که دورریز کاغذ و خطاهای عملکردی را نیز به حداقل برساند. هشدار کم شدن مواد مصرفی و احتمال نیمه کاره ماندن فرآیند پرینت شما و همچنین جلوگیری از گیر کردن کاغذ یا جابجایی صفحات از اقدامات این دستگاه به منظور کاهش حداکثری مشکلات این چنینی می باشد.

بهینه سازی شده، هزینه نگهداری و ضایعات کمتر در کنار کارایی بیشتر

ریسوگراف RZ570 از جوهرهای گیاهی پایدارشده استفاده میکنند که هیچ نشر شیمیایی خطرناکی از خود ندارند. تمام قسمت های مکانیزه دستگاه قابل بازیافت میباشند و پرینتر ریسو چیزی در حدود یک لامپ حبابی معمولی انرژی مصرف میکند. همه اینها به این معناست که هم از طبیعت دوستانه بودن دستگاه خود و هم از سوی دیگر، از کم هزینه بودن دستگاه خود آسوده خاطر باشید!

هزینه کپی گرفتن با RZ570 به شدت پایین و مقرون به صرفه میباشد. این ریسوگراف برخلاف اغلب دستگاه های کپی معمول، با افزایش تعداد کپی هایی که به عنوان خروجی تحویل میدهد، در مجموع فرآیند مقرون به صرفه تری را رقم میزند. چراکه شما یک بار هزینه صرف کپی کردن اطلاعات سند اولیه میکنید و بعد از آن هزینه صرف شده را بین تعداد کپی های خود تقسیم میکنید.

جمعبندی

دستگاه ریسوگراف RZ570 همه ویژگی هایی را که برای انجام سنگین ترین پروژه ها به آن ها نیاز دارید را داراست. سرعت بالا، کیفیت عالی و دوام صفاتی هستند که در این ریسوگراف به نحو احسن و در بهترین حالت ممکن بیان شده اند.

سرعت این دستگاه اساسا بالا بوده و همچنین قابل تنظیم در سطوح مختلف نیز می باشد. ورودی ها، خروجی ها، اتصالات و مسیر های انتقالی درون دستگاه همگی به بهترین شکل مهندسی و طراحی شده اند. به یمن این طراحی حداکثر بهره وری از دستگاه در قالب یک ارتباط ساده بصری و کاربرپسند شده شکل می گیرد. شاید سادگی کاربری را بتوان مهم ترین ویژگی این ریسوگراف به شمار آورد.

برنامه کاربردی دستگاه به شما اجازه می دهد که سربرگ ها و فرم های پرکاربردی را که هر روز از آن ها استفاده می کنید در دستگاه ذخیره کنید و مجددا بدون نیاز به رایانه مجزا آن ها را چاپ و الحاق به کپی های دیگر کنید. همچنین می توانید عملکرد های اخیر خود را بر روی منو اصلی صفحه نمایش لمسی دستگاه قرار دهید تا زمان را صرف جستجو برای پیدا کردن آن عملکرد نکنید. همه چیز به نحوی برنامه ریزی شده است که شما سریع، ساده و بدون اتلاف وقت کارهای خود را انجام دهید.

کلام آخر

رزولوشن 600 dpi، 16 ثانیه زمان آماده سازی نخستین کپی، صفحه نمایش دو قسمتی ترکیبی لمسی و دکمه های اختصاصی و ... . همه اینها پوئن های مثبت ریسوگراف RZ570 هستند که بسیاری از آن ها مثل و مانندی در بین دستگاه ها و مدل های مشابه ندارند. به لیست ویژگی های اختصاصی و جالب این ریسوگراف مجموعه ای قابلیت های نرم افزاری حذف ساده و تعیین زمان بندی و بسیاری دیگر را نیز اضافه کنید.

شما می توانید ریسوگراف RZ570 را به صورت استوک با کیفیت خریداری کنید و به این نحو همین کارایی کم نظیر را با هزینه ای به مراتب کمتر تهیه کنید. همچنین امکان اضافه کردن بسیاری از آپشن های دستگاه به صورت اختیاری نیز فراهم شده است.

با انتخاب شخصی سازی شده این آپشن ها، هم پیکر بندی دستگاه را آن گونه که مطابق میل شماست تغییر دهید و هم خرید به مراتب مقرون به صرفه تری خواهید داشت. چرا که برخی از این آپشن ها مورد نیاز شما نمی باشند و لزومی نیست برای آن ها هزینه ای پرداخت کنید. سیستم تغذیه خودکار اسناد، سورتر، فینیشر و لارج باکس از این قبیل ویژگی ها هستند.

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

سرعت چاپ 160 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 300dpi
دهنه A3
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2006
کشور سازنده چین, ژاپن, آمریکا
لارج باکس دارد
برد پرینتر دارد
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) ندارد
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
قابلیت چاپ دو رو ندارد
قابلیت کپی دارد
نوع پورت ارتباطی USB 2, Ethernet
اسکن همزمان پشت رو 0
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 160برگ در دقیقه

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات ریسوگراف Rz570 بر اساس کد می باشد ما برای سهولت کار بران تمامی کدهای را در اختیار عزیزان قرار می دهیم:

A01-201    Master-positioning sensor does not go ON even after the write pulse motor is activated during the master-positioning, master-cut, ormaster-loading operationcopyir.com
A01-202    Master-positioning sensor does not go OFF even when the write pulse motor is reversed during the master-positioning or at start ofmaster-making operationcopyir.com
A01-206    Timeout error during master-making operation
A01-211    Master-positioning sensor is ON during standbycopyir.com
A01-214    Master-positioning sensor is ON at the start of master makingcopyir.com
A01-215    Faulty gate-array control for the write pulse motor (motor does not stop within set time)
A02-509    Master-loading sensor was OFF when the master was checked at a specified drum angle during the master-loading oper201ationcopyir.com
A04-303    Master-disposal jam sensor was OFF at both 120 and 180 degrees drum anglecopyir.com
A04-314    Master-disposal error (recovery error)copyir.com
A05-304    Master-disposal jam sensor was ON at the completion of the master-disposal operationcopyir.com
A05-312    The master-disposal jam sensor was ON at the start of master-making operationcopyir.com
A05-315    The master-disposal jam sensor was ON when the master disposal box was set in the machinecopyir.com
A06-403    Paper-feed-tray upper or lower safety switch is OFFcopyir.com
A07-409    Paper-ejection sensor was OFF when the paper should have arrived, and the paper sensor was ON when the machine stopped (Papermisfeed)copyir.com
A07-412    Paper sensor was OFF three times in succession when a paper misfeed was detected (paper misfeed)copyir.com
A07-413    Paper sensor was ON when the paper should have left the paper sensor (long-length paper mode error)copyir.com
A07-418    The paper sensor was ON at the start of machine operation when the START button was pressedcopyir.com
A07-429    Paper feed error (recovery error)copyir.com
A07-432    Paper sensor was ON when the machine went into paper feed retry movement after a paper misfeedcopyir.com
A08-410    Paper-ejection sensor was OFF when paper should have arrived, and the paper sensor was OFF when the machine stopped (paper jamon the print drum)copyir.com
A08-421    Paper sensor was ON when the paper should have left the paper sensor during feeding of long paper in long-length paper mode (paperlonger than 555 mm)copyir.com
A08-430    Paper jam on print drum (recovery error)copyir.com
A09-411    Paper-ejection sensor was ON when the paper should have left the paper-ejection sensorcopyir.com
A09-417    Paper-ejection sensor was ON at the start of machine operation when the START button was pressedcopyir.com
A09-431    Paper-ejection error (recovery error)copyir.com
A10-102    Original-registration-sensor remaining jam
A10-103    Original-IN-sensor remaining jam
A10-105    Original-registration-sensor non-arrival jam
A10-106    Original-IN-sensor non-arrival jam
A10-107    Original-OUT-sensor non-arrival jam
A10-109    An original feed error occurred, due to opening the AFcopyir.com
A10-162    No original in AF during AF master makingcopyir.com
A16-525    Waiting for the master to be removedcopyir.com
A17-209    Cutter home-position switch is OFF at the start of master-making or master-set operationcopyir.com
A34-218    Request to resetting the mastercopyir.com
B01-730    Keycard counter: No card
B22-721    With the “Tape separation” function set ON, no power is supplied to the job separator when start key is pressedcopyir.com
B22-727    After cluster-A signal turned ON, BUSY-signal stayed "L" more than 7 seconds (power to job separator was turned OFF while the tape isbeing ejectedcopyir.com
B23-722    With the “Tape separation” function set ON, no tape detected in the job separator when the start key is pressedcopyir.com
B23-723    No tape remains in job separator upon completion of the tape-ejection operationcopyir.com
B24-724    Tape jam detected when the start key is pressed with the “Tape separation” function set to ONcopyir.com
B24-725    Job separator tape-jam detection signal is “H” within 1,200 milliseconds after the cluster-A signal turns ON (tape misfeed)copyir.com
B24-726    Job separator tape-jam detection signal is “L” when the BUSY signal changes from “L” to “H” (or after 7 seccopyir.com at “L”) after the cluster-Asignal goes ON (tape misfeed)copyir.com
B31-916    Network cable is not connected when the machine is powered ONcopyir.com
B32-917    Communication error on the networkcopyir.com
B32-920    Error detected by Network Interface Card (NIC) - NAK (negative acknowledgement was received)copyir.com
B33-931    DHCP server is not found with DHCP ONcopyir.com
B34-919    Error detected on the locally connected printercopyir.com
C01-512    The ink sensor did not go ON even when inking was performed for the preset periodcopyir.com
C01-563    Ink remaining amount is zerocopyir.com
C01-574    Inkless error was detected 5 times consecutively on one same ink bottlecopyir.com
C02-200    The master end was detected twice in succession at 10-milliseconds intervals during master transportcopyir.com
C02-240    Master remaining amount is zero
C03-308    Compression detection position was reached before the master-compression-motor encoder-sensor count reached the specified level,after the master compression motor turned ON in the compression directioncopyir.com
C03-313    Master removal box full detected by the master removal countcopyir.com
C04-402    Paper detection sensor is OFF (no paper on the feed tray)copyir.com
D01-526    Print drum is not set in the machine (drum connection signal, drum safety switch, and drum-lock sensor is OFFcopyir.com
D01-527    Print drum connection signal is OFF when the print drum was inserted in the machinecopyir.com
D01-528    Print drum safety switch is OFF when the print drum was inserted in the machinecopyir.com
D01-529    Print drum lock sensor is OFF when the print drum was inserted in the machine (time-out: 5 seconds)copyir.com
D01-530    Print drum connection signal does not go OFF within 5 seconds after the print drum safety switch went OFF when the print drum waspulled outcopyir.com
D02-532    Incorrect print drum is usedcopyir.com
D03-533    Ink cartridge set sensor is OFFcopyir.com
D04-534    Incorrect ink cartridge is usedcopyir.com
D04-560    Ink TAG is not detected on ink bottlecopyir.com
D04-561    Ink cartridge communication error (communication with the ink cartridge was interfered by noise)copyir.com
D04-562    Wrong ink cartridge informationcopyir.com
D04-564    Detected a mismatch in ink cartridge information
D05-210    Master detection sensor is OFF (not detecting master)copyir.com
D07-310    Disposal-box safety switch is OFFcopyir.com
D08-224    Master making unit is not set (both the safety switch and lock sensor are OFF)copyir.com
D08-226    Master making unit safety switch is still OFF when the master making unit is set in positioncopyir.com
D08-227    Master making unit lock sensor is still OFF when the master making unit is set in position (timeout: 5 seconds)copyir.com
D08-228    Master making unit lock sensor is still ON even after the master making unit safety switch went OFF, when the master making unit waspulled out of the machinecopyir.com
D09-212    Master-making-unit set sensor is OFF (sensor light path is free)copyir.com
D11-535    Front cover set switch is OFFcopyir.com
D13-9    The rear cover is opened (serviceman safety switch is OFF)copyir.com
D17-236    Incorrect master rollcopyir.com
D17-237    Master roll undetectedcopyir.com
D17-238    Master roll communication errorcopyir.com
D17-239    Wrong master roll detectedcopyir.com
D17-241    Detected a mismatch in master roll informationcopyir.com
D18-522    Print drum ready for release (solenoid is ON)copyir.com
D19-223    Master making unit ready for release (solenoid is ON)copyir.com
D22-540    Error in access to the Drum PCB (unable to read from or write on the Drum PCB)copyir.com
D22-542    Abnormal data on Drum PCBcopyir.com
E01-10    Battery voltage was less than 2copyir.com5 V when the power was switched ON (weak battery: time to replace battery)copyir.com
E02-11    Master counter reached the value set for the maintenance call (value set by test mode)copyir.com [The message appears when either the power isturned ON, the unit is reset, or when the machine operation endedcopyir.com]
E02-12    Copy counter reached the value set for the maintenance call (value by set test mode)copyir.com [The message appears when either the power isturned ON, the unit is reset, or when the machine operation endedcopyir.com]
E02-22    Maintenance counter inside the print drum reached the value set for the maintenance call (value set by test mode)copyir.com [The messageappears when either the power is turned ON, the unit is reset, or when the machine operation endedcopyir.com]
F01-15    There is no master on the print drum at the start of printingcopyir.com
F02-18    Paper size does not match with the image size on the print drum at the start of printingcopyir.com
F03-16    Multi-up was selected using custom size papercopyir.com
F05-19    In master making, the print quantity selected is less than the minimum print quantitycopyir.com
F10-21    Paper size does not match with the size of image on the print drum when test print is selected and activatedcopyir.com
F21-32    Next original is not in placed on AF for multi-up operationcopyir.com
F22-33    Next original is not placed on flatbed for multi-up operationcopyir.com
F37-50    Original was set on the AF with book mode selected, when master making is activatedcopyir.com
F50-910    Auto-printer-selection is disabled due to error on linked printercopyir.com
F54-923    Auto-printer-selection is disabled due to no paper in the linked printercopyir.com
F55-924    Auto-printer-selection is disabled while receiving print data from PCcopyir.com
F58-927    Cannot print from linked printer (Initializing NET-C)copyir.com
H1-566    Requesting ink color information input (Ink-TAG related)copyir.com
H2-567    Requesting print density information input (Ink-TAG related)copyir.com
H3-568    Requesting test printing print density information input (Ink-TAG related)copyir.com
H4-242    Requesting master-making density information input (Master-TAG related)copyir.com
H5-243    Requesting Print density information input (Master-TAG related)copyir.com
H6-244    Requesting test printing print density information input (Master-TAG related)copyir.com
P01-520    Main encoder sensor does not go ON/OFF within 10 milliseconds after the main motor activatescopyir.com
P01-521    B-positioning sensor status does not change even after 3,033 pulses after the main motor activatescopyir.com
P01-524    Clamp unit is not at the home position while the print drum is in operation (except during master disposal)copyir.com
P01-537    Print drum failed to stop at position Bcopyir.com (over-run)
P01-538    Print drum is not locked during operationcopyir.com (Print-drum lock position sensor: OFF)
P02-400    Both the upper and lower limit sensors were ON at the same timecopyir.com
P02-401    Overload current was detected in the elevator motorcopyir.com
P02-404    The lower-limit sensor does not go OFF within 2 seconds after the elevator motor operates in the raising direction from the lower-limitpositioncopyir.com
P02-405    The upper-limit sensor does not go ON within 12 seconds after the elevator motor operates in the raising directioncopyir.com
P02-406    The upper-limit sensor does not go OFF within 2 seconds after the elevator motor operates in the lower direction from the upper-limitpositioncopyir.com
P02-407    The lower-limit sensor does not go ON within 12 seconds after the elevator motor operates in the lowering directioncopyir.com
P02-408    The upper-limit sensor is OFF continuously for over 2 seconds during operation of the elevator servo action to raise the feed traycopyir.com
P03-500    Clamp sensor A is OFF after the completion of the clamp unit initialization or home positioning movementcopyir.com
P03-501    Clamp sensor B does not change within 1 second from the time the clamp motor operates in the correct directioncopyir.com
P03-502    Clamp sensor B does not change within 1 second from the time the clamp motor operates in the reverse directioncopyir.com
P03-503    Clamp sensor A does not go ON within 3 seconds when the clamp unit makes initialization movementcopyir.com
P03-504    At the start of Clamp plate open/close action, the the detection sequence of clamp-sensors A & B is abnormalcopyir.com
P03-505    At the start of print drum Positon-A compensation movement, the detection sequence of clamp-sensors A & B is abnormalcopyir.com
P03-506    At the start of Clamp unit Home-positioning movement, the detection sequence of clamp-sensors A & B is abnormalcopyir.com
P03-507    Clamp sensor A is ON after the clamp release action is completedcopyir.com
P03-508    Clamp sensor A is ON after the A-position compensating movement is completedcopyir.com
P03-545    Clamp unit is not in the home position while the print drum is in movement (cause due to the clamp motor)copyir.com
P04-513    The overflow sensor was ON for a set number of times in succession during the 10-millisecond-interval overflow-sensor checkcopyir.com
P05-603    The vertical-centering sensor does not switch ON even when the vertical-positioning pulse motor activated in the image-down direction for5 seconds during vertical home positioning movementcopyir.com
P05-604    The vertical-centering sensor does not switch OFF even when the vertical-positioning pulse motor activated in the image-up direction for 5seconds during vertical home positioning movementcopyir.com
P05-605    Even though the vertical positioning motor stopped according to the vertical centering sensor detection, the stopping position does notcorrespond with the programmed positioncopyir.com (GA control error)copyir.com
P05-612    The one-step-positioning key was pressed with vertical-print-position information undefinedcopyir.com
P08-951    Print job executed was not in correct RisoRinc formatcopyir.com
P11-600    Print pressure HP sensor does not switch ON within 3copyir.com9 seconds after the print pressure pulse motor activated towards higher pressureduring home positioning operationcopyir.com
P11-601    Print pressure HP sensor does not switch OFF within 4copyir.com6 seconds after the print pressure pulse motor activated towards lower pressureduring home positioning operationcopyir.com
P11-602    Even though the print pressure control pulse motor stopped according to the print pressure HP sensor detection, the stopping positiondoes not correspond with the programmed positioncopyir.com (GA control error)copyir.com
P12-300    Overload current was detected in the master removal motorcopyir.com
P12-301    Master compression motor lock when moving compression plate upcopyir.com
P12-305    Master compression sensor does not go ON within 6copyir.com5 seconds after the master compression motor operates in the return directioncopyir.com
P12-306    Master compression sensor does not go OFF within 2 seconds after the master compression motor operates in the compress directioncopyir.com
P12-307    Master compression plate maximum position is not detected within 6copyir.com5 seconds after the master compression motor operates in thecompress directioncopyir.com
P12-309    Master-compression-motor encoder sensor count did not change as the master compression motor activated in the compress directionand moved out from the home positioncopyir.com
P12-316    Master-compression-motor encoder sensor count did not change within 10 milliseconds after the master compression motor activatedcopyir.com
P13-203    Cutter HP switch does not go OFF within 100 milliseconds after the cutter motor is activatedcopyir.com
P13-204    Cutter HP switch does not go ON within 300 milliseconds after the cutter motor is activatedcopyir.com
P13-205    Master-positioning sensor is ON when the print drum rotates through the preset angle following master cuttingcopyir.com
P13-221    Both the cutter HP switch and cutter stop position switch are ON at the same timecopyir.com
P13-222    Cutter HP switch does not go ON within 450 milliseconds after the cutter home positioning operation startedcopyir.com
P13-231    Cutter HP switch does not go OFF within 500 milliseconds after the cutter moved out from the home positioncopyir.com
P13-232    Cutter stop position switch does not go ON within 2 seconds after the cutting operation startedcopyir.com
P13-233    Cutter stop position switch does not go OFF within 500 milliseconds after the cutter activates to move from the stop position to the homepositioncopyir.com
P13-234    Cutter HP switch does not go ON within 2 seconds after the cutter home positioning operation startedcopyir.com
P14-114    Incorrect main-unit datacopyir.com
P14-115    The scanner operation is not completed within the set timecopyir.com
P14-116    Timeout error for black shading compensationcopyir.com (RZ3 series only)
P14-117    Timeout error for white shading compensationcopyir.com (RZ3 series only)
P14-123    Offset adjustment not completed within set timecopyir.com (RZ3 series only)
P14-124    Gain adjustment not completed within set timecopyir.com (RZ3 series only)
P14-125    Offset adjustment not completedcopyir.com
P14-126    Gain adjustment not completedcopyir.com
P14-135    Malfunction detected during offset adjustmentcopyir.com (RZ3 series only)
P14-136    Malfunction detected during offset adjustmentcopyir.com (RZ3 series only)
P14-137    Malfunction detected during black shading compensationcopyir.com (RZ3 series only)
P14-138    Malfunction detected during white shading compensationcopyir.com (RZ3 series only)
P14-170    Even though the read pulse motor stopped according to the sensor detection, the stopping position does not correspond with theprogrammed positioncopyir.com (GA control error)copyir.com
P15-110    ABC (auto-base-control) timeoutcopyir.com The original does not move from the ABC scanning position on the AF unitcopyir.com
P15-111    Operation command was made to the AF unit without 24 volts supplied to the AF unitcopyir.com
P15-130    Timeout error in receiving reply from the AF unit after command signal was sent from the Riso printer to the AF unitcopyir.com
P15-131    Riso printer received an undefined command from the AF unitcopyir.com
P15-132    Riso printer detected communication sequence error from the AF unitcopyir.com
P15-133    Communication error with AF unit (ACK or NAK error)copyir.com
P15-134    Riso printer could not send command to the AF unit within the set timecopyir.com
P15-160    AF unit detection signal went OFF while the AF unit is in operationcopyir.com
P15-4    Communication error with AF-CPUcopyir.com
P17-20    Solenoid counter is not connectedcopyir.com
P18-531    Print drum lock sensor is still ON even after 100 milliseconds after the print drum lock solenoid is activatedcopyir.com
P19-207    TPH pressure sensor does not go OFF within 2 seconds after the thermal-pressure motor activates in the decompressing direction, orduring home positioning operationcopyir.com
P19-208    TPH pressure sensor does not go ON within 2 seconds after the thermal-pressure motor activates in the decompressing directioncopyir.com
P19-216    TPH pressure sensor does not go OFF within 500 millisecond after the thermal-pressure motor activates in the compressing directioncopyir.com
P19-217    TPH pressure sensor does not go ON within 2 seconds after the thermal-pressure motor activates in the compressing directioncopyir.com
P20-415    Paper-ejection-wing home sensor does not go OFF within 7,000 milliseconds after the paper ejection wing motor activates in thecounterclockwise direction from the home positioncopyir.com
P20-416    Overload current was detected in the paper-ejection motorcopyir.com
P20-437    Paper-ejection encoder sensor status does not change within 10 milliseconds after the paper-ejection motor is activatedcopyir.com
P24-539    Inking-motor encoder sensor status does not change within 20 milliseconds after the inking-motor is activatedcopyir.com
P25-26    Battery voltage was below 2copyir.com3 volts (too low) when the power is turned ONcopyir.com
P92-570    EEPROM on the print drum PCB was being accessed while the print drum was in releasing action from the machinecopyir.com
P93-932    No reply from the NET-C network interface card while accessing to the network interface cardcopyir.com
P93-933    No response from NET-C for 90 seconds during NET-C initializationcopyir.com
P94-225    TPH code does not match with the machine code when the power is turned ON with the master-making unit in operating position or whenthe master-making unit is inserted in operating position while the power is ONcopyir.com
P95-59    Machine serial-number information sent from SH-PCB does not match with the machine serial number information in the MCTL PCBcopyir.com
P96-171    TPH resistance value not inputcopyir.com
P96-172    Scanner adjustment not completedcopyir.com
P96-433    Paper size width potentiometer test-mode setting is not completedcopyir.com
P96-569    Either the print drum color information or ink category information is still not inputcopyir.com
P96-613    Print pressure data missingcopyir.com
P98-119    Image processing PCB troublecopyir.com
P98-120    Scanner communication problemcopyir.com (RZ3 series only)
P98-129    Faulty Scanner GA PCBcopyir.com (RZ3 series only)
P98-2    No reply from Mini-Rosa PCB when the machine power is turned ON even though the Rosa connection signal is ONcopyir.com
P98-245    Master transfer time-out error during master making (Write pulse motor error)copyir.com
P98-246    Master transfer time-out error during master making (Load pulse motor error)copyir.com
P98-38    Machine data on EEPROM does not match with that on the SH-PCB
P98-39    Improper EEPROM on the SH-PCBcopyir.com
P98-46    The DIMM capacity does not matchcopyir.com
P98-5    Hardware errorcopyir.com
P98-51    Touch-panel communication error
P98-53    Failure in calling out the saved Memory settings (program, mode, user paper information)copyir.com
P98-54    Failure in saving the Memory settings (program, mode, user paper information)copyir.com
P98-55    Machine type code from SH-PCB does not match with the machine information on the H8-PCBcopyir.com
P98-6    FRAM checksum errorcopyir.com
P98-614    Vertical print position data missingcopyir.com
P98-63    The test-mode memory data stored was outside the adjustment rangecopyir.com
P98-64    An undefined command was sent in communication between SH-PCB and MCTL PCBcopyir.com
P98-65    Communication error 01 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyir.com
P98-67    Communication error 03 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyir.com
P98-68    Communication error 04 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyir.com
P98-69    Communication error 05 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyir.com
P98-7    Mini Rosa PCB not connectedcopyir.com
P98-70    Communication error 06 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyir.com
P98-71    Communication error 07 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyir.com
P98-72    Communication error 08 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyir.com
P98-73    Communication error 09 between SH-PCB and MCTL PCB (MCTL PCB side)copyir.com
P98-74    Communication error 10 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-75    Communication error 11 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-76    Communication error 12 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-77    Communication error 13 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-78    Communication error 14 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-79    Communication error 15 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-80    Communication error 16 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-81    Communication error 17 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-82    Communication error 18 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-83    Communication error 19 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-84    Communication error 20 between SH-PCB and MCTL PCB (SH-PCB side)
P98-934    Main read/write communication error (detected by read/write side)copyir.com
P98-935    Main read/write communication error (detected by machine side)copyir.com
P98-937    Serial number data missingcopyir.com
P98-938    FRAM version-downcopyir.com
P98-947    24V-A does not go ON (a possible burnt 24-volt group-A fuse)copyir.com
P98-948    24V-B does not go ON (a possible burnt 24-volt group-B fuse)copyir.com
P98-949    24V-A does not go OFFcopyir.com
P98-950    24V-B does not fo OFFcopyir.com
P98-952    Checksum error on the ROSA flash-memorycopyir.com
P98-953    Unsuccessful writing on the ROSA flash-memorycopyir.com
P98-98    Machine serial number information on the SH-PCB EEPROM does not match with that in the FRAMcopyir.com
P99-936    Software error

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب