Your browser does not support JavaScript! > ریکو آفشیو 8001 | قیمت، خرید، مشخصات و سفارش دستگاه ریکو آفشیو 8001 | کپی ایران
(0) محصول

ریکو آفشیو 8001

4010 |
بازدید
قیمت: 190,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از190.000.000 ریال تا 220.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 320.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 1970.000.000 ریال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Rioch

تعداد: 

ریکو آفیشیو 8001 یکی از دستگاه های چند منظوره از خانواده ریکو است که می توانید برای استفاده های چند مظنوره خود آن را تهیه کنید. این دستگاه به صورت استوک و آکبند در بازار موجود بوده و شما می توانید آن را همراه با ضمانت نامه و گارانتی خریداری کنید. در صورتی که قصد خرید این دستگاه چاپ را دارید با ما همراه شوید تا شما را با ویژگی های فنی آن آشنا کنیم.

ویژگی های فنی ریکو آفیشیو 8001

ریکو آفیشیو 8001 یکی از بهترین و پر سرعت ترین دستگاه های چاپ اداری است که در ادارات مختلف، مراکز چاپ و نشر، مدارس و دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه چاپ به صورت ایستاده مورد استفاده قرار گرفته و شما می توایند علاوه بر فتوکپی کارهای دیگری نیز با آن انجام دهید.

کارکرد بدون نیاز به تعویض تا یک میلیون برگ

شاید کمی برایتان این رقم عجیب به نظر برسد اما مطمئن باشید می توانید تا حدود یک میلیون برگه را با ریکو آفیشیو 8001 چاپ کرده و نیازی به تعویض و یا شارژ وسایلی مانند دولوپر، درام، بلید ترانسفر، بلید درام، پرس و غیره نداشته باشید. همانطور که می دانید لوازم داخلی دستگاه های چاپ بعد از تعداد مشخصی کارکرد باید تعویض شده و یا مجددا شارژ شوند. تعداد برگه های مورد استفاده در دستگاه های مختلف متفاوت است اما این تعداد به شکل حیرت آوری در این دستگاه کپی زیاد است. شما می توانید تا حدود یک میلیون برگه را با آن چاپ کرده و تا مدت ها نیازی به تعمیرات پیدا نکنید.

کارکرد کارتریج مشکی تا 4500 برگ

کارتریج یکی از مهم ترین قطعات داخلی دستگاه های چاپ است که برای چاپ تصاویر روی کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد. کارتریج ها در دستگاه های چاپ جوهرافشان در صورتی که مدتی مورد استفاده قرار نگیرند، خشک می شوند و شما مجبور به تعویض آن ها خواهید شد. اما در دستگاه های لیزری اجزا داخلی حتی بعد از چند ماه عدم استفاده نیز کیفیت اولیه خود را حفظ می کنند. اما هر کارتریج در دستگاه های چاپ توانایی چاپ تعداد مشخصی برگه دارد و در صورتی که تعداد برگه ها تمام شود نیاز به شارژ مجدد پیدا می کند. کارتریج ریکو آفیشیو 8001 می تواند تا 4500 برگه را کپی گرفته و تا مدت ها شما را دچار هزینه اضافی برای شارژ مجدد نکند.

حالت ذخیره انرژی

دستگاه های چاپ مانند تمامی دستگاه های دیجیتال و برقی دیگر در حالت مشغول به کار انرژی و توان بیشتری نسبت به حالت های Sleep و Standby مصرف می کنند. در این دستگاه چاپ مانند دستگاه های جدید دیگر هنگامی که چند دقیقه دستگاه بدون استفاده می ماند، به طور اتوماتیک از حالت مشغول به کار به حالت sleep می رود. این مساله تا حد بسیار زیادی باعث کاهش مصرف انرژی در دستگاه های چاپ خواهد شد.

کیفیت و سرعت چاپ بسیار بالا

یکی از ویژگی های بارز و بسیار مهم در این دستگاه چاپ، داشتن سرعت و کیفیت چاپ ایده آل و بسیار مناسب آن است. ریکو آفیشیو 8001 می تواند در هر دقیقه 80 برگه را با کیفیت 1200 DPI کپی کرده و یا پرینت بگیرد. این میزان سرعت و کیفیت چاپ برای دستگاه های اداری بسیار مناسب بوده و می تواند نیاز های کاری مراکز بسیار شلوغ را نیز برطرف کند.

توان کار ماهانه فوق العاده

در کنار سرعت بسیار بالای دستگاه های چاپ شما به طور میانگین باید بدانید هر دستگاه در هر ماه می تواند حداکثر چند برگه را چاپ کند. زیرا ممکن است سرعت چاپ برگه ها بالا باشد اما به طور میانگین دستگاه توانایی انجام کارهای زیاد در طول ماه را نداشته باشد. انتخاب میزان کارکرد ماهیانه به نیازها و حجم کاری شما بستگی دارد. در صورتی که حجم کاری شما ممکن است در ماه های خاصی از سال زیاد شود بهتر است علاوه بر سرعت به عملکرد ماهیانه دستگاه نیز توجه کنید. ریکو آفیشیو 8001 می تواند در هر ماه تا 100 هزار برگه را برای شما چاپ کند! این تعداد به اندازه ای است که حتی می تواند در یک مرکز چاپ و نشر بسیار شلوغ نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

سطوح چاپ مختلف

مساله بسیار مهم دیگر در دستگاه های چاپ سطح برگه هایی است که می توانید در دستگاه قرار داده و روی آن ها چاپ کنید. شما ممکن است نیاز پیدا کنید که از نقشه های مهندسی بر  روی برگه های بزرگ پرینت بگیرید تا جزئیات مورد نظرتان به شکل کامل و وضوح بالا در نسخه های چاپی دیده شود. شما در این دستگاه چاپ محدودیتی برای انتخاب برگه های قرار داده شده در دستگاه و سطح چاپ ندارید. می توانید برگه هایی با سایز های مختلف A3 تا A5 و B4 را در دستگاه قرار داده و فایل های مورد نظرتان را در ابعاد مناسب چاپ کنید.

راه های ارتباطی متنوع

شما برای پرینت گرفتن از اسناد و فایل های مختلف نیاز دارید که دیتا و اسنادتان را به وسیله یک راه ارتباطی به دستگاه چاپ منتقل کنید. در صورتی که راه های ارتباطی در دستگاه های چاپ محدود باشد شما نمی توانید هر فایلی را برای چاپ انتخاب کنید. اما در ریکو آفیشیو 8001 شما می توانید به وسیله پورت USB.2 و پورت شبکه به راحتی به دستگاه های دیجیتال دیگر به صورت مستقیم و غیر مستقیم وصل شده و به تبادل اطلاعات بپردازید. همانطور که می دانید در صورت اتصال به شبکه دستگاه چاپ می تواند به فایل های به اشتراک گذاشته کامپیوتر های شبکه که در اتاق های دیگر نیز قرار دارند وصل شده و از فایل های مورد نظرتان به صورت غیر مستقیم پرینت یا کپی بگیرد.

سرعت اسکن 80 برگ در دقیقه

یکی دیگر از قابلیت های ریکو آفیشیو 8001 در کنار پرینت و فتوکپی اسکن اسناد و مدارک مختلف است. شما می توانید کاغذهای مختلف را به راحتی روی صفحه شیشه ای قرار داده و با سرعت 80 برگ در دقیقه از آن ها اسکن بگیرید. این سرعت اسکن در میان دستگاه های چاپ اداری و چند مظنوره بسیار مناسب و قابل قبول بوده و سرعت کار شما را بسیار بالا می برد.

قابلیت چاپ مستقیم

در دستگاه های چاپ دو روش برای پرینت گرفتن از اسناد مختلف وجود دارد. در روش اول دستگاه در ابتدا اطلاعات موجود در دستگاه جانبی مانند فلش مموری را در حاظفه خود ریخته و سپس اقدام به چاپ می کند. اما دستگاه های چاپ پیشرفته تر نیازی به انتقال اطلاعات به حافظه خود نداشته و می توانند به طور مستقیم اطلاعات را از مموری پرینت بگیرند. در صورتی که سرعت کار برایتان بسیار مهم است قبل از خرید حتما این ویژگی دستگاه را از فروشنده بپرسید. این ویژگی بسیار پر کاربرد در ریکو آفیشیو 8001 نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

320 گیگ حافظه

شما می توانید فایل های مورد نیاز خود را مانند سیستم های کامپیوتری در دستگاه های چاپ خود دسته بندی، پوشه بندی و ذخیره کنید. در واقع در صورتی که حافظه دستگاه های چاپ شما بالا باشد شما نیازی به استفاده از دستگاه های جانبی پیدا نخواهید کرد. همچنین در صورتی که قصد انتقال و چاپ فایل های سنگین را داشته باشید، دستگاه چاپ باید حافظه کافی برای دریافت اطلاعات را داشته باشد. ریکو آفیشیو 8001 دارای 320 گیگ حافظه است و می تواند حجم قابل قبولی از اطلاعات مورد نیاز شما را در خود ذخیره کند.

اسکن با فایل های مختلف و با کیفیت مناسب

اسکنر دستگاه های چاپ باید بتواند فایل های مختلف را خوانده و آن ها را به فرمت های مختلف ذخیره کند. در واقع نیازهای کاری و مشتریان شما آن قدر گسترده خواهند بود که استفاده از یک فرمت نمی تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. ریکو آفیشیو 8001 می تواند فایل های مختلف را در فرمت های مورد نیاز JPEG، PDF، TIFF اسکن کرده و به شما تحویل دهد. کیفیت و رزولوشن اسکنر دستگاه چند منظوره نیز بسیار بالا است. این دستگاه چاپ می تواند اسناد مختلف را با کیفیت 600 DPI اسکن بگیرد. این کیفیت برای اسکنر بسیار مناسب و ایده آل است.

قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی

در ادامه معرفی دیگر ویژگی های دستگاه ریکو آفیشیو 8001 به ویژگی و قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی در چاپ می رسیم. این قابلیت در اکثر دستگاه های چاپ حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته و شما می توانید اسناد مختلف را از 25 تا 400 درصد با گام های یک درصد بزرگ نمایی یا کوچک نمایی کنید. استفاده از این قابلیت در چاپ فایل های کوچک و یا بسیار بزرگ می تواند مفید باشد.

زمان آغاز به کار بسیار کوتاه

ویژگی دیگر در دستگاه های چاپ که بر سرعت دستگاه بسیار تاثیر می گذارد، زمانی است که دستگاه برای گرم شدن نیاز دارد. می دانید دستگاه های برقی بعد از روشن شدن چند ثانیه ای برای گرم شدن زمان نیاز دارند. این زمان برای ریکو آفیشیو 8001 کم تر از 48 ثانیه است. یعنی شما بعد از روشن کردن دستگاه کم تر از یک دقیقه لازم است برای کار با دستگاه منتظر بمانید.

زمان مورد نیاز برای اولین کپی

بعد از آنکه زمان مورد نیاز برای گرم شدن دستگاه سپری شد، دستگاه زمانی را لازم دارد تا اولین کپی خود را انجام دهد. اولین زمان کپی بیشتر از کپی های دیگر بوده و بعد از آن دستگاه نسخه های بعدی را با سرعت بیشتری چاپ می کند. زمان اولین کپی در ریکو آفیشیو 8001 کم تر از 3.5 ثانیه است و شما می توانید با سرعت بالا انجام کارهای خود را آغاز کنید.

قابلیت ذخیره خودکار ADF

یکی از امکانات جانبی در دستگاه های چاپ قابلیت ذخیره خودکار است. این ویژگی باعث می شود شما برای بتوانید تعداد کپی های متوالی را بدون نیاز به مراجعه به نسخه اصلی انجام دهید. در واقع نسخه اصلی در حافظه دستگاه ذخیره شده و برای کپی های متوالی از آن استفاده کند. در ریکو آفیشیو 8001 می توانید با استفاده از این قابلیت سرعت کار خود را چند برابر کنید.

قابلیت استفاده از سورتر

با استفاده از قابلیت اختیاری نصب سورتر شما می توانید از اسناد مختلف به صورت دسته بندی شده و مرتب کپی بگیرید. سوتر یک قابلیت اختیاری در ریکو آفیشیو 8001 بوده و دقت و سرعت کار را تا حد زیادی افزایش می دهد.

چاپ و اسکن دو طرفه

یکی دیگر از ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه توانایی اسکن و چاپ همزمان دو طرفه از اسناد مختلف است. شما با استفاده از این دستگاه چاپ می توانید با قرار دادن برگه اصلی در دستگاه بدون نیاز به جابجایی برگه از هر دو طرف آن اسکن گرفته و یا آن را چاپ کنید.

استفاده از کاغذ با وزن مختلف

برگه هایی که در دستگاه های چاپ قرار می دهید از جنس های مختلف بوده و وزن های مختلفی دارند. شما می توانید در ریکو آفیشیو 8001 برگه هایی با وزن بین 60 تا 250 گرم قرار داده و از آن ها برای چاپ اسناد مختلف استفاده کنید.

سینی های مختلف

در این دستگاه چاپ دو کاست 500 برگی و یک کاست لارج 3 هزار برگی قرار دارد که شما می توانید برگه های مورد نیازتان را داخل آن ها قرار دهید.

بعد از تحقیقات کافی تصمیم گرفتید که دستگاه کپی ریکو آفیشیو ام پی 8001(ricoh oficio mp 8001) را خریداری نمائید حال می خواهید از مشخصات دقیق فنی این دستگاه کپی مطلع شوید،

دستگاه کپی ریکو آفیشیو ام پی 8001(ricoh oficio mp 8001) جزو سری جدید دستگاههای استوک شده می باشد که برای دفاتر فنی و مراکز آموزشی مناسب می باشد.قابلیت پرینت مستقیم از فلش به این دستگاهها اضافه شده است.

سرعت دستگاه کپی ریکو آفیشیو ام پی 8001(ricoh oficio mp 8001) 80برگ در دقیقه ودقت آن 1200dpiمی باشد.قابلیت اتصال به کامپیوتر سورتر و فینیشر و ADF را دارد.محصول چین _ مالزی سال 2007 می باشد.بسته به وضعیت و امکانات قیمت دستگاه متغیر می باشد بنابراین در هنگام خرید به اپشن هایی که انتخاب می کنید دقت نمائید.

افرادی که با دستگاه کپی ریکو آفیشیو ام پی 8001(ricoh oficio mp 8001) کار می کنند حتما با اسم کارتریج آشنا هستند،می خواهیم در مورد کارتیج توضیحات کامل ارائه دهیم.

کارتریج در واقع منبع تأمین رنگ می باشد که تونر هم نامیده می شود. چاپگرهای جوهر افشان به وسیله پاشیدن قطرات ریز جوهر روی یک صفحه کاغذ از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد،باعث به وجود آوردن تصاویر سیاه و سفید و رنگی در حد کیفیت مناسب می شود. در چاپگرهای جوهر افشان رنگ ها به سه رنگ اصلی تقسیم می شوند،زرد،آبی،قرمز که به همراه آنها یک رنگ سیاه نیز وجود دارد.برای چاپ حرفه ای عکس،چاپگر به شش رنگ مجزا نیاز دارد. وقتی جوهر کارتریج تمام می شود و یا در حال اتمام است باید در نگهداری آن دقت لازم را به عمل اورد زیرا در غیر اینصورت سریعاً خشک می شود و دیگر نمی توان آن را پر کرد.لذا هنگام یکه جوهر کارتریج تمام می شود سریع ان را از دستگاه خارج نمائید اگر خود قادر به پر کردن کارتیج هستید این کار را انجام دهید در غیر اینصورت کارتیج را داخل پلاستیک زیپ دار قرار دهید و ان را به دست کسی برسانید که بتواند انرا برایتان شارژ کند.

در هنگام خرید پرینتر قبل از ه رکاری باید به جوهر مصرفی ان توجه کرد در واقع انتخاب جوهر مناسب مهمتر از انتخاب دستگاه پرینتر می باشد.جوهر سیاه رنگ کارتریج به صرفه تر از تشابه رنگی ان است بنابراین هنگام خرید به جوهر مصرفی پرینتر دقت کنید. برای اینکه از محیط زیست نیز حمایت کرده باشید بنابراین جوهرهای قابل بازیافت را تهیه نمائید.وقتی جوهری را خریداری می نمائید از سازگاری ان با پرینتر اطمینان حاصل کنید بنابریان هنگام خرید مدل و کارخانه سازنده پرینتر را با مشخصات درج شده روی جلو کارتریج مطابقت دهید.بعضی جوهر ها گران بوده و با بررسی به این نتیجه می رسید که پرینتر را تعویض کنید با صرفه تر است.

بنابراین نکات ذکر شده در مورد کارتریج را به خاطر بسپارید و هنگام خرید دستگاه فتوکپی دقت لازم را به عمل بیاورید.

دستگاه کپی ریکو آفیشیو ام پی 8001(ricoh oficio mp 8001) بهترین دستگاههای شرکت ریکو می باشد.

با تحقیق و اگاهی از بازار دستگاههای کپی م یتوانید یک دستگاه کپی ریکو آفیشیو ام پی 8001(ricoh oficio mp 8001) با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تهیه نمائید.

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

کاربری لیزری
سرعت چاپ 80 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 1200Dpi
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2013
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس ندارد
اسکن به فایل(Scan To File) اختیاری
برد اسکنر تخت
کاربری تک کاره
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 320 گیگ
توان کار ماهانه 100000
قابلیت چاپ دو رو دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 45000
نوع پورت ارتباطی USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
زمان اسکن 80 برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو 0

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب