Your browser does not support JavaScript! > ریکو آفیشیو 9002 | قیمت، مشخصات، سفارش، ویژگی و خرید دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو 9002

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریکو آفیشیو 9002

1637 |
بازدید
قیمت: 890,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از890.000.000 ریال تا 1100.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 1300.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآ مطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت آکبند 4220.000.000ریال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Rioch

تعداد: 

ریکو آفیشیو 9002 یکی دیگر از دستگاه های کپی چند کاره سیاه و سفید می باشد. تکنولوژی به کار رفته در این مدل دستگاه کپی از نوع لیزری است. بنابراین این مدل دستگاه کپی سرعت و دقت مناسبی دارد. این دستگاه جهت انجام کارهای با حجم بالا ساخته شده است. با این دستگاه کپی می توانید عمل اسکن رنگی هم انجام دهید. همچنین این دستگاه به دلیل دارا بودن قابلیت های فراوان در دفاتر فنی و مراکز آموزشی کاربرد دارد.

این دستگاه کپی از سرعت مناسبی برخوردار است. این دستگاه کپی می تواند در هر دقیقه 90 برگ را کپی بگیرد. بنابراین این مدل دستگاه کپی می تواند کارهای روزانه شما را انجام دهد. همچنین این مدل دستگاه کپی چندکاره می باشد. این مدل دستگاه کپی به دلیل چندکاره بودن فضای کمتری را اشغال می کند. بنابراین با خرید این مدل دستگاه کپی احتیاجی به سایر دستگاه ها نخواهید داشت.

مشخصات دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002

امروزه اهمیت دستگاه های کپی در دفاتر اداری و کسب و کارهای چاپ و تکثیرات بیش از پیش شده است. از طرفی دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002 یک دستگاه چند کاره می باشد. با خرید این مدل دستگاه کپی می توانید عمل کپی، پرینت و اسکن را هم انجام دهید. از طرفی سرعت این مدل دستگاه کپی جهت انجام کارهای روزانه بسیار مناسب می باشد. میانگین سرعت این مدل دستگاه کپی 90 برگه در هر دقیقه است. این مدل دستگاه کپی ساخت کشور چین و مالزی می باشد. توصیه می کنیم قبل از خرید هر نوع دستگاه کپی با ویژگی ها و قابلیت های آن آشنایی لازم را پیدا کنید. در اینجا قصد داریم مشخصات و ویژگی های دستگاه را به صورت تخصصی تر برای شما بیان کنیم.

ذخیره خودکار ADF ریکو آفیشیو 9002

یکی از ویژگی های مهم هر دستگاه کپی دارا بودن ذخیره خودکار ADF می باشد. ریکو آفیشیو 9002 هم این ویژگی مهم را دارد. ذخیره خودکار ADF باعث می شود برای چاپ مکرر نیازی به نسخه اصلی نداشته باشید. زیرا دستگاه به طور خودکار نسخه اصلی را در حافظه خود ذخیره می کند و برای چاپ مکرر برگه ها از آن استفاده می کند.

 این قابلیت به گونه ای باعث افزایش سرعت و عملکرد دستگاه خواهد شد. زیرا در غیر اینصورت شما مجبور هستید اسناد اصلی را به صورت یک به یک و دستی در دستگاه قرار دهید. این کار علاوه بر زمان بر بودن موجب خستگی کاربر خواهد شد. قابلیت ADF به دو صورت تک رو و دو رو وجود دارد. قطعا قابلیت ADF خودکار به صورت دو رو سرعت و عملکرد دستگاه را افزایش خواهد داد. زیرا دستگاه به صورت خودکار برگه را زیرو رو خواهد کرد.

فینیشر قدرتمند

ریکو آفیشیو 9002 یک انتخاب حرفه ای جهت آماده سازی و تهیه کتب و جزوات و کتابچه هایی است که احتیاج به صحافی دارند. آپشن فینیشر از قابلیت هایی به شمار می آید که شما می توانید به دستگاه اضافه کنید.  آپشن فینیشر این امکان را برای شما فراهم می کند تا خروجی های کپی یا پرینت خود را در 4 حالت مختلف اعم از کتاب، منو، کتابچه یا جزوه درآورید.

با این قابلیت می توانید در اندازه های مختلف همچنین تعدادهای مختلف بین 1000 الی 3000 برگ استفاده کنید. با این قابلیت می توانید تعداد عظیمی از سفارشاتی که پس از چاپ به مجلد کردن نیاز دارند به راحتی پوشش دهید.

چاپ لیزری ریکو آفیشیو 9002

دستگاه های کپی که از تکنولوژی لیزری بهره می برند نسبت به دستگاه های جوهر افشان از دقت و سرعت مناسب تری برخوردار هستند. همانطور که در بالا اشاره کردیم تکنولوژی چاپ دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002 لیزری می باشد.

همچنین دستگاه های جوهرافشان اگر در مدت زمان خاصی استفاده نشوند باید جوهر آن ها را تعویض کرد. اما این مشکل در دستگاه های لیزری وجود ندارد. این بدان معنا است اگر برای مدت زمان طولانی از دستگاه کپی لیزری استفاده نکنید نیازی به تعویض تونر آن نخواهید داشت. دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002 به دلیل بهره گیری از تکنولوژی لیزری قادر است اسناد را با کیفیت بالا چاپ کند.

دوست دار طبیعت

استفاده از مواد زیست تخریب پذیر و عدم استفاده از مواد شیمیایی خطرناک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. رعایت این اصل در دستور کار ساخت دستگاه های کپی شرکت ریکو قرار دارد.  علاوه بر این موادی که با محیط زیست سازگاری بالایی دارند از طول عمر و کارایی بالایی برخوردار می باشند.

ریکو آفیشیو 9002 از لحاظ مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه است. به طوری که این دستگاه انرژی حدود دو لامپ حبابی ساده را مصرف می کند. از طرفی قطعات دستگاه با محیط زیست بیگانه نیستند و قابل تجزیه می باشند. هیچگونه نشر شیمیایی خطرناک یا گاز سمی یا اشعه مضری از ریکو آفیشیو 9002 منتشر نمی شود.

قابلیت اسکن ریکو آفیشیو 9002

از دیگر ویژگی های مهم هر دستگاه کپی قابلیت اسکن آن می باشد. قابلیت اسکن سبب افزایش کارایی و عملکرد دستگاه خواهد شد. زیرا امروزه عمل اسکن در تمام ادارات و دفاتر فنی مهندسی بسیار اهمیت دارد. ریکو آفیشیو 9002 می تواند فایل مورد نظر شما را اسکن کند. لازم به ذکر است اسکن انجام شده توسط این مدل دستگاه کپی رنگی می باشد.

از طرفی تکنولوژی چاپ این دستگاه کپی لیزری است. بنابراین این مدل دستگاه کپی می تواند عمل اسکن را با نمایش کامل جزئیات ارائه دهد. لازم به ذکر است با خرید دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002 نیازی به خرید دستگاه اسکن به صورت جداگانه نخواهید داشت.

کیفیت و رزولشن چاپ ریکو آفیشیو 9002

از دیگر ویژگی های مهم هر دستگاه کپی که برای اکثر کاربران اهمیت دارد کیفیت و دقت آن است، به طوری که می توان گفت مهم ترین پارامتر دستگاه موقع خرید آن به شمار می رود. بهتر است بدانید که کیفیت دستگاه چاپ براساس dpi سنجیده می شود. هر چه مقدار dpi بیشتر باشد وضوح و کیفیت چاپ بیشتر خواهد شد.

بنابراین با خرید دستگاه کپی با کیفیت بالای چاپ می توانید از یک چاپ عمیق و زنده بهره مند شوید. دقت کپی در این دستگاه کپی 1200 DPI می باشد. بنابراین دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002 می تواند تصاویر را با جزئیات و موارد ریز برای شما نمایش دهد. دستگاه کپی با کیفیت بالا چاپ فوق العاده ای را به شما تحویل خواهد داد.

سرعت چاپ دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002

سرعت چاپ دستگاه کپی از دیگر ویژگی های مهم هر دستگاه محسوب می شود. همانطور که می دانید سرعت چاپ دستگاه های کپی براساس تعداد برگه های چاپ شده در دقیقه محاسبه می شود. ریکو آفیشیو 9002 قادر است در هر دقیقه 90 برگ را کپی کند.

سرعت دستگاه جهت انجام کارهای روزانه بسیار مناسب می باشد. سرعت بالای دستگاه کپی مانع از اتلاف وقت کاربر خواهد شد. بنابراین با خرید این دستگاه کپی می توانید نیاز های خود را در زمان مناسب انجام دهید. لازم به ذکر است هر چه سرعت دستگاه کپی بیشتر باشد دستگاه کارایی بالاتری خواهد داشت. خرید این دستگاه کپی یک انتخاب ایده آل می باشد.

ویژگی دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002

ویژگی مهم دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002 داشتن قابلیت اتصال به کامپیوتر است. با این ویژگی شما می توانید دستگاه را به رایانه متصل کنید و از فایل مورد نظر خود کپی بگیرید. یک ویژگی مهم دیگر این مدل دستگاه کپی قابلیت پرینت مستقیم از فلش می باشد. این ویژگی سبب افزایش سرعت و کارایی این مدل دستگاه کپی شده است.

یک ویژگی مهم دیگر این مدل دستگاه کپی قابلیت سورتر در آن می باشد. ویژگی سورتر باعث می شود دستگاه پس از اتمام هر نسخه، نسخه بعدی را با فاصله زمانی کوتاه از ورژن قبلی کپی بگیرد. بنابراین سورتر می تواند ورژن های زیاد کپی یا پرینت شده را جدا کند.

مزایا و معایب دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002

یکی از مزایای ریکو آفیشیو 9002 چند کاره بودن آن است. از طرفی تکنولوژی لیزری دستگاه سبب افزایش دقت و سرعت آن شده است. با این دستگاه کپی می توانید اسکن رنگی با کیفیت بالا را انجام دهید. همچنین با این دستگاه می توانید 999 برگ را به صورت متوالی کپی بگیرید. قابلیت چاپ دورو در این دستگاه باعث افزایش سرعت آن شده است. سرعت این دستگاه کپی بسیار مناسب می باشد و مانع از اتلاف وقت کاربر می شود.

 این مدل دستگاه کپی جهت انجام کارهای با حجم بالا ساخته شده است. با این دستگاه قادر خواهید بود به طور مستقیم از فلش پرینت بگیرید. اما در مقابل یکی از معایب این دستگاه کپی کاربری سیاه و سفید آن است. زیرا کاربر ممکن است علاوه بر سیاه و سفید به کپی رنگی هم احتیاج داشته باشد. بنابراین انجام یک کاربری باعث ایجاد محدودیت در کار خواهد شد.

خرید دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002

خرید دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002 به فاکتورها و عواملی که در بالا ذکر شد بستگی دارد. از طرفی این مدل دستگاه کپی در سه نوع استوک، بازسازی شده و آکبند در بازار موجود می باشد. بنابراین براساس نیاز و سرمایه ای که دارید می توانید نسبت به خرید هر کدام از انواع آن اقدام کنید.  

از طرفی خرید دستگاه کپی استوک و بازسازی شده با کیفیت مناسب از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. این دستگاه کپی به دلیل قابلیت هایی از جمله چند منظوره بودن، قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی، قابلیت اسکنر رنگی، چاپ دورو، سرعت مناسب و کیفیت چاپ خوب یک انتخاب ایده آل محسوب می شود. این مدل دستگاه کپی به دلیل چند کاره بودن بسیار صرفه اقتصادی دارد.

قیمت دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002

قیمت دستگاه کپی ریکو آفیشیو 9002 با توجه به انواع مدل های ارائه شده و کارایی آن متفاوت می باشد. همچنین این مدل دستگاه کپی در سه نوع استوک، بازسازی شده و آکبند موجود است. بنابراین به راحتی می توانید با اضافه نمودن برخی از آپشن های مورد نیاز خود به دستگاه کپی و حذف آپشن های غیر ضروری دستگاه کپی را به دستگاهی ایده آل و متناسب با نیازهای خود تبدیل کنید.

از جمله آپشن های اختیاری این مدل دستگاه کپی می توان به قابلیت اتصال سورتر و فینیشر، اتصال به کامپیوتر و تغذیه اتوماتیک اسناد اشاره کرد. خرید این مدل دستگاه کپی براساس ویژگی ها و قابلیت هایی که دارد بسیار مناسب است. بنابراین براساس نیاز کاری خود می توانید دستگاه کپی را انتخاب کنید.

جمع بندی و سفارش ریکو آفیشیو 9002

ریکو آفیشیو 9002 یک دستگاه کپی با کاربری سیاه و سفید می باشد. این دستگاه کپی طوری ساخته شده است که می تواند کارهای با حجم بالا را انجام دهد. از طرفی کیفیت چاپ این مدل دستگاه کپی بسیار مناسب است. بنابراین با خرید این دستگاه می توانید از چاپی عمیق و زنده بهره مند شوید.

بهتر است بدانید که دستگاه های استوک و بازسازی شده دست دوم هستند. توصیه می شود در صورت خرید دستگاه استوک و یا بازسازی شده آن را از فروشگاه معتبر خریداری کنید. زیرا دستگاهی مناسب است که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت لازم را هم داشته باشد. فروشگاه کپی ایران به دلیل سابقه طولانی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات اداری اعتبار بالایی دارد. با مراجعه به سایت فروشگاه می توانید مشخصات دستگاه  کپی ریکو آفیشیو 9002 را مشاهده کنید.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 90 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 600*600
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2014
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, آلمان, هلند
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
اسکن به فایل(Scan To File) دارد
برد اسکنر تخت
ابعاد 690x799x1171
کاربری تک کاره
ظرفیت سینی کاغذ 6500
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 20گیگ
توان کار ماهانه بدون محدودیت
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 80هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
بلوتوث دارد
شبکه بی سیم wifi دارد
سایر قابلیت‌ها بلوتوث
زمان اسکن 90برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو بله
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود به خاطر ابعاد بزرگ دستگاه اگر مشکل مکان نداشته باشد
سرعت کپی رنگی 90برگ در دقیقه
قیمت تونر اورجینال 4.900.000ریال
قیمت تونر طرح 3.200.000ریال
قیمت تونر شارژی 1.800.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 700ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 80هزاربرگ

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب