Your browser does not support JavaScript! > فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 | خرید دستگاه فتوکپی رومیزی ریکو mp2500 | خرید

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500

3081 |
بازدید
قیمت: 30,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از30.000.000 ریال تا 35.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 42.000.000ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Rioch

تعداد: 

فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 یکی دیگر از دستگاه های کپی چند منظوره  برند ریکو می باشد. این دستگاه کپی را می توانید به صورت های مختلف آکبند، بازسازی شده و استوک خریداری کنید. به دلیل چند منظوره بودن دستگاه کاربر می تواند تمام نیازهای خود را اعم از کپی، پرینت، فکس و اسکن برطرف کند. در اینجا به صورت تخصصی تر به ویژگی های فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 می پردازیم.

مزایای خرید دستگاه های استوک

درصورتیکه قصد خرید این مدل دستگاه کپی را داشته باشید متوجه خواهید شد انواع مختلفی از آن اعم از آکبند، استوک و بازسازی شده در بازار موجود هستند. هر کدام از این انوع مختلف مزایا و معایب خاص خود را دارند.

دستگاه های کپی آکبند در تعداد بسیار کم و قیمت بالا در بازار موجود هستند. قیمت این دستگاه ها بسیار بالا است به طوری که هر کسی توان خرید این دستگاه ها را ندارد. برای مثال فردی که یک کسب و کار جدیدی را تاسیس کرده است و سرمایه آنچنانی ندارد نمی تواند یک دستگاه کپی آکبند را خریداری کند.

دستگاه های کپی بازسازی شده یکی دیگر از دستگاه های کپی موجود در بازار هستند که کاکرده می باشند. همچنین بعضی از قطعات اصلی این دستگاه ها تعویض شده هستند. این مدل دستگاه های کپی نسبت به دستگاه های استوک و آکبند از قیمت پایین تری برخوردار می باشند.

دستگاه های کپی استوک از دیگر دستگاه های کپی موجود در بازار است که قیمت مناسبی دارند. این نوع دستگاه کپی کارکرده هستند اما فقط چند سال از طول عمر و مدت استفاده آنها گذشته است.

در کشورهای اروپایی و آمریکایی نمایندگی تعمیر و تعویض قطعات دستگاه های برقی به عهده برند سازنده آن می باشد. در واقع زمانیکه شرکت اقدام به طراحی و ساخت نمونه های جدید می کند خدمات محصولات قبلی را دچار محدودیت خواهد کرد. این امر باعث می شود صاحبان صنایع و کار به استفاده از دستگاه های جدید تمایل پیدا کنند. به همین دلیل این دستگاه های کار کرده به عنوان دستگاه استوک به کشورهای آسیایی فرستاده می شوند.

از مزیت های خاص دستگاه های استوک کیفیت و قیمت بسیار مناسب آن ها می باشد. برای مثال خریدار می تواند دستگاه استوک مدل فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو   mp2500 را با قیمتی حدود 30 تا 50 درصد ارزان تر از سایر دستگاه ها خریداری کند. خرید دستگاه استوک از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

بنابراین خرید یک دستگاه استوک با کیفیت بهتر از خرید دستگاه های آکبند خواهد بود. از طرفی می توانید با خرید دستگاه استوک از کیفیت بالای برندهای معروف اروپایی و آمریکایی بهره مند شوید.

بهتر است بدانید که دستگاه های استوک درصورتیکه اصل باشند شناسامه دار هستند. همچنین این دستگاه ها از  ضمانت نامه و گارانتی برخوردار هستند. بنابراین با اطمینان از کیفیت و سلامت دستگاه می توانید آن را خریداری کنید. همچنین در صورت بروز مشکل به راحتی می توانید آن را برطرف سازید. توصیه می شود در صورتیکه قصد خرید دستگاه فتوکپی دارید دستگاه استوک می تواند یک انتخاب بسیار مناسب و به صرفه برای شما باشد.

آشنایی با دستگاه فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500

فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو   mp2500یک دستگاه چند منظوره است که ابعاد کوچک تری نسبت به مدل ایستاده دارد. این دستگاه در کلاس کاری متوسط طبقه بندی می شود. اما به دلیل چند کاه بودن از کارایی بالایی برخوردار است.

مشخصات فنی و ظاهری فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500

کیفیت و رزولوشن بالا

یکی از مهم ترین ویژگی های هر دستگاه کپی کیفیت و رزولوشن آن می باشد. بهتر است بدانید که کیفیت چاپ را براساس DPI می سنجند. هر چه میزان DPI بیشتر باشد کیفیت و رزولوشن دستگاه هم بیشتر خواهد بود. فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 قادر است کپی با کیفیت DPI 1200 در اختیار شما قرار دهد. همچنین کیفیت اسکن و پرینت این مدل دستگاه کپی DPI 600 است. بنابراین این دستگاه کپی برند ریکو از لحاظ کیفیت می تواند شما را راضی نگه دارد.

زمان راه اندازی دستگاه

یکی از ویژگی های هر دستگاه کپی که برای کپی در لحظه اهمیت بسیار بالایی دارد زمان آماده سازی آن می باشد. فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 می تواند نخستین کپی را در مدت زمان 9.7 ثانیه ارائه دهد. بنابراین در یک چشم به هم زدن دستگاه شروع به کار می کند. جالب است بدانید که این دستگاه کپی نخستین کپی سیاه و سفید را در مدت زمانی کمتر از کپی رنگی یعنی 6.7 ثانیه برای شما آماده می کند.

سرعت دستگاه

فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 قادر است در هر دقیقه 20 برگ را کپی بگیرد. اگرچه این سرعت معمولی می باشد اما برای انجام کارهای معمولی راضی کننده خواهد بود.

3 کاربرد در قالب یک دستگاه

فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 به دلیل چند منظوره بودن قادر است علاوه بر عملیات کپی نیاز کاربر را در خصوص اسکن و پرینت هم برطرف کند. بنابراین خرید این مدل دستگاه کپی به دلیل چند منظوره بودن برای افرادی که توان مالی خرید چند دستگاه کپی را ندارند بسیار مناسب می باشد. خرید این مدل دستگاه کپی نسبت به سایر دستگاه ها اقتصادی تر است.

از مزایای دیگر این دستگاه کپی این است به دلیل اینکه رومیزی می باشد ابعاد مناسب و جمع و جوری دارد. در واقع فضای کمتری را اشغال می کند. این دستگاه کپی با ابعاد جمع و جور خود کارایی بسیار بالایی دارد. با خرید فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 می توانید در عین ایجاد فضایی شکیل نیازهای خود را رفع و رجوع کنید. 

قابلیت کپی فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500

ویژگی اصلی این دستگاه کپی قابلیت کپی آن است. با این مدل دستگاه کپی می توانید برگه های با سایز و جنس متفاوت کپی بگیرید. بهتر است بدانید که فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو   mp2500در هر دقیقه 20 برگ را کپی می گیرد.

اگرچه سرعت کلی دستگاه برای انجام پروژه‌های کلی و تعداد بالا معمولی می‌باشد اما می‌توان گفت به طور همه جانبه سرعت دستگاه خوب و راضی کننده است. با این سرعت کاربر می‌تواند نیازهای کاری متوسط خود را رفع و رجوع کند. همچنین این دستگاه قابلیت بزرگنمایی و کوچک نمایی هم دارد. بنابراین شما می توانید در صورت لزوم بخشی از تصاویر را به اندازه دلخواه بزرگ یا کوچک کنید.

قابلیت پرینت فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500

با این دستگاه کپی علاوه بر کپی گرفتن می توانید پرینت هم بگیرید. این مدل دستگاه کپی در کلاس کاری متوسط قرار دارد بنابراین کیفیت خروجی آن 600dpi می باشد. این کیفیت با استانداردهای این کلاس کاری مطابقت دارد.

رزولوشن  فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 با بسیاری از تکنیک‌های مهندسی شده پردازش تصویر آمیخته شده است. بنابراین از کیفیت بالای خروجی برخوردار می باشد. همچنین با این دستگاه کپی تفکیک، تمایز و کنتراسنت مطلوب‌تری در تصویر خروجی مشاهده خواهید کرد.

تکنولوژی پرینت به صورت لیزری از روش های چاپ با کیفیت و دقت بالا است. با این مدل دستگاه کپی می توانید از یک چاپ زنده و عمیق بهره مند شوید.

قابلیت اسکن فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500

از دیگر ویژگی های این دستگاه کپی قابلیت اسکن آن می باشد. این قابلیت باعث افزایش کارایی دستگاه شده است. انجام اسکن پشت و رو توسط فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو   mp2500سرعت عملکرد دستگاه را افزایش می دهد.

نکات مهم تشخیص دستگاه های استوک

بهتر است بدانید که دستگاه های استوک به دلیل اینکه کارکرده هستند بعد از مدتی احتیاج به تعویض دارند. برای مثال تراسفر دستگاه استوک را بعد از کارکرد 400 هزار برگه تعویض می کنند. بنابراین دستگاه های برقی از جمله مدل های مختلف دستگاه های کپی مانند فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو   mp2500 بعد از مدتی استفاده احتیاج به تعمیر یا تعویض پیدا خواهند کرد.

در صورت لزوم شرکت سازنده این دستگاه ها قطعات از کار افتاده را با قطعات نو تعویض می کند. اگر دستگاه کپی سرویس نشده باشد پیچ های یکسان و مشابه ای بر روی دستگاه مشاهده خواهید کرد. بنابراین موقع خرید فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 پشت دستگاه و قطعات داخلی آن را بررسی کنید. اگر پیچ ها یکسان و قطعات دستگاه قدیمی بود یعنی دستگاه سرویس و تعمیر نشده است.

دستگاه استوک کارکرده می باشد به همین دلیل حتی الامکان سعی کنید از فروشگاه های معتبر آن را خریداری کنید. زیرا افراد سودجو ممکن است دستگاه های خراب و فرسوده را به جای دستگاه استوک جا بزنند. همچنین فروشگاهی مناسب خرید کردن است که چند مدل از دستگاه مورد نظر شما را داشته باشد. به عبارتی بهتر است فروشگاه خود  وارد کننده این دستگاه ها باشد.

زیرا اگر یک یا دو مدل از دستگاه کپی مورد نظر را داشته باشد امکان خراب بودن دستگاه زیاد است. با خرید از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه کپی ایران می توانید دستگاه استوک را همراه با ضمانت نامه خریداری کنید. در اینصورت از ضمانت و سلامت کالا اطمینان خواهید داشت و در صورت بروز مشکل می توانید به راحتی آن را برطرف کنید.

یکی دیگر از نکات مهم خرید فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 این است که کنتور مکانیکی و دیجیتالی دستگاه باید یکسان باشد. همچنین ایمیجینگ و کارتریج دستگاه مدل و کشور سازنده مشابه باید داشته باشند.

از قطعاتی که موقع خرید دستگاه کپی باید به آن توجه داشته باشید هیتر آن می باشد. اگر هیتر سالم و تمیز باشد یعنی کارکرد پایینی دارد. اما اگر روکش هیتر کثیف و لکه دار باشد به معنای کار کرد بالای آن است. بنابراین به نو و بدون لکه بودن هیتر دستگاه توجه کنید.

قبل از خرید فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 به طور کامل دستگاه و قطعات داخلی آن را بررسی کنید. زیرا دستگاه استوکی مناسب می باشد که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت لازم را هم داشته باشد.

جمع بندی و کلام آخر

فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 از دستگاه های کپی با ابعاد مناسب و کارایی بالا است. این دستگاه کپی چند منظوره می باشد. بنابراین با خرید یک دستگاه جمع و جور قادر خواهید بود تمام نیازهای خود را برطرف کنید.

هزینه مواد مصرفی و نگه داری این مدل دستگاه کپی نسبت به سایر دستگاه های کپی ارزان تر است. بنابراین خرید این دستگاه کپی از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. از ویژگی های مهم هر دستگاه کپی کیفیت آن است. می توان گفت کیفیت این مدل دستگاه کپی در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

این دستگاه به دلیل کیفیت بالا می تواند تمام جزییات و موارد ریز را در مورد چاپ شده نمایش دهد. یکی از ویژگی های خاص این دستگاه کپی ابعاد بسیار مناسب آن است. فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو mp2500 دستگاهی جمع و جور و شکیل می باشد که از کارایی بسیار بالایی برخوردار است.

بهتر است بدانید که فروشگاه کپی ایران سابقه طولانی در زمینه فروش لوازم تجهیزات اداری دارد. به همین دلیل از اعتبار بالایی برخوردار می باشد. توصیه می شود در صورتیکه قصد خرید دستگاه استوک را دارید از این فروشگاه معتبر خریداری کنید.

فروشگاه کپی ایران دستگاه های استوک را به همراه گارانتی و ضمانت نامه در اختیار مشتریان قرار می دهد. خریداران با اطمینان کافی می توانند دستگاه کپی مورد نظر را همراه با ضمانت سلامت کالا خریداری کنند. با مراجعه به سایت فروشگاه کپی ایران و مشاهده خصوصیات و ویژگی های فتوکپی رومیزی ریکو آفیشیو   mp2500 می توانید نسبت به خرید دستگاه اقدام کنید.

فتوکپی ریکو آفیشیو mp2500 دستگاهی بادقت بسیار بالا و برگرفته از آخرین تکنولوژی روز دنیا که با صراحت می توان گفت که شرکت ریکو با بلند نظری اقدام به تولید این دستگاه نمود است و بازار کپی را تحت تاثیر این تولید نموده. از نکات بارز این دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو mp2500 قیمت مواد مصرفی ارزان آن می باشد کسانی که اقدام به خرید این دستگاه نموده اند بصورت 100درصد از خرید خود را ضی می باشند و صد البته برای کارهای دفتری بهترین انتخاب می باشد .

شرکت کپی ایران با ارائه ضمانت نامه مکتوب که تا 90روز در صورت عدم رضایت خریدار بدونه هیچ پرسشی دستگاه مورد نظر را مرجوع و پول شمار استرداد نماید به شرط اینکه در زمان خرید دستگاه استوک باز سازی شده  خریداری نمایید  دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو mp2500 داری آپشنهای متفاوتی می باشد که در فیلدهای اختیاری لحاظ کرده است و قیمت نسبت به کار کرد و یا آپشنها تغیر خواهد کرد. درمدت زمان گارانتی به صورت پشتیبانی آنلاین در خدمت دوستان خواهیم بود در صورت حل نشدن مشکل از نمایندگان استانی که در تمامی استانها می باشند ودارای نمایندگی رسمی از این شرکت را دارند کمک خواهیم گرفت اگر خریدار داخل استان باشد تا 48 ساعت و اگر در خارج استان تا 72 ساعت اکیپ سیار نیز به صورت دوره ای سرویس دهی خواهند کرد. به نظر این شرکت  اگر قصد خرید این دستگاه را دارید می توان جزو بهترین خرید شما محسوب کرد زیرا کیفت بالای آن و مواد مصرفی ارزان قیمت ازنکات بارز این دستگاه می باشد . با واریز بیانه حدود 10% وبا سفارش این دستگاه  جلوی درب دفتر خود تحویل بگیرید. 

تلفن واحد فروش: 04137252392

توضیح مختری در موردفتوکپی رمیزی ریکو آفیشیوmp2500

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید 

کاربری لیزری
سرعت چاپ 25 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 1200Dpi
دهنه A3
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2014
کشور سازنده چین, ژاپن, آمریکا
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
فکس دارد
اسکن به فایل(Scan To File) اختیاری
برد اسکنر تخت
ابعاد 55*60
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 120گیگ
توان کار ماهانه 30000
قابلیت چاپ دو رو اختیاری
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کارتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 15000
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2
قابلیت چاپ مستقیم دارد
زمان اسکن 25برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو 0
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 25

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

01    Transfer roller leak error 1
A current leak signal for the transfer roller is detected   copyir.com A current feedback signal for the transfer roller is not detected   copyir.com    • High voltage supply board defective • Poor connection of the PCU • Transfer/separation unit set incorrectly • Transfer roller damaged
101    Exposure Lamp Error
The peak white level is 64/255 digit or less (8 bit) when scanning the white plate   copyir.com    • Exposure lamp defective • Exposure lamp stabilizer defective • Exposure lamp connector defective • Dirty scanner mirror or scanner mirror out of position • SBU board defective • SBU connector defective • Lens block out of position • Incorrect position or width of white plate scanning (SP4015)
120    Scanner home position error 1
The scanner home position sensor does not detect the off condition during initialization or copying   copyir.com    • Scanner home position sensor defective • Scanner drive motor defective • Scanner home position sensor connector defective • Scanner drive motor connector defective • BICU board defective
121    Scanner home position error 2
The scanner home position sensor does not detect the on condition during initialization or copying   copyir.com    • Scanner home position sensor defective • Scanner drive motor defective • Scanner home position sensor connector defective • Scanner drive motor connector defective • BICU board defective
141    Black offset level correction error
The black level cannot be adjusted within the target value during the automatic SBU adjustment   copyir.com    • SBU board defective
143    SBU white/black level correction error
The automatic SBU adjustment has • Exposure lamp defective failed to correct the black level   copyir.com The automatic SBU adjustment has failed to correct the white level twenty times consecutively   copyir.com    • Exposure lamp defective • Dirty white plate • Incorrect position or width of white plate scanning (SP4015) • BICU board defective • SBU board defective
144    Communication Error between BICU and SBU
The BICU board cannot detect the SBU connect signal   copyir.com    • The flat cable between the BICU board and the SBU has a poor connection • The flat cable between the BICU board and the SBU is damaged • BICU board defective • SBU defective
145    Automatic SBU adjustment error
During the automatic SBU adjustment, the machine detects that the white level read from the white plate or paper is out of range   copyir.com(SP4015)    
193    Image transfer error
Scanned images are not transferred to the controller memory within 1 minute   copyir.com    • BICU board defective • Controller board defective
198    Memory address error
The BICU board does not receive memory addresses from the controller board   copyir.com    • The firmware programs of the engine and the controller do not match   copyir.com • BICU board defective • Controller board defective
202    Polygon Motor Error 1: ON Timeout
The machine does not detect the polygon motor lock signal for 10 seconds after the polygon motor has turned on   copyir.com    • Polygon motor defective • SCRATCH error • I/F harness disconnected or loose
203    Polygon Motor Error 2: OFF Timeout
The machine does not detect the polygon motor unlock signal for 3 seconds after the polygon motor has turned off   copyir.com    • Polygon motor defective • SCRATCH error • I/F harness disconnected or loose
204    Polygon Motor Error 3: XSCRDY Signal Error
The machine does detect the polygon motor unlock signal for 0   copyir.com2 seconds after the polygon motor has turned on   copyir.com    • Polygon motor defective • SCRATCH error • I/F harness disconnected or loose
220    Laser synchronization error
The main scan synchronization detector board cannot detect the laser synchronization signal for more than 5 consecutive 100 ms intervals   copyir.com    • Poor connection between the LD unit and the BICU board • Damaged cable between BICU and LD unit • LD unit out of position • LD unit defective • BICU board defective
230    No laser writing signal (F-GATE) error
The laser-writing signal (F-GATE) fails to turn Low after the laser crosses 5 mm on the drum surface from the laser writing start position   copyir.com    • BICU board defective • The fax controller or printer controller has a poor connection • Fax controller or printer controller defective
302    Charge roller current leak
A current leak signal for the charge roller is detected   copyir.com    • Charge roller damaged • High voltage supply board defective • Poor connection of the PCU
390    TD sensor error
The TD sensor outputs less than 0   copyir.com2 V or more than 4   copyir.com0 V 10 times consecutively during copying   copyir.com    • TD sensor abnormal • Poor connection of the PCU
391    Development bias leak
A development bias leak signal is detected   copyir.com    • Poor connection of the PCU • High voltage supply board defective
392    TD sensor initial setting error
TD sensor initial setting is not performed correctly   copyir.com    • ID sensor defective • No developer • Drum does not turn • Development roller does not turn • Poor connection of the PCU • The voltage is not applied to charge roller
402    Transfer roller leak error 2
A current leak signal for the transfer roller is detected   copyir.com A current feedback signal for the transfer roller is not detected   copyir.com    • High voltage supply board defective • Poor connection of the PCU • Transfer/separation unit set incorrectly • Transfer roller damaged
411    Discharge leak error
High-voltage power supply board detects the 50% or more of PWM duty for 0   copyir.com2 seconds   copyir.com    • Discharge plate defective • High-voltage power supply board defective
490    Toner supply motor: Excess current error
The machine detects the current of 1A or more supplied to the toner supply motor for 0   copyir.com2 seconds   copyir.com    • Toner supply motor short circuit
500    Main motor lock
A main motor lock signal is not detected for more than 7 consecutive checks (700 ms) after the main motor starts to rotate, or the lock signal is not detected for more than 7 consecutive checks during rotation after the last signal   copyir.com    • Too much load on the drive mechanism • Main motor defective
501    Tray 1 lift motor malfunction
The paper lift sensor fails to activate twice continuously after the tray lift motor has been on for 18 seconds   copyir.com    • Paper lift sensor defective • Tray lift motor defective • Too much load on the drive mechanism • Poor tray lift motor connection
502    Tray 2 lift motor malfunction
The paper lift sensor fails to activate twice continuously after the tray lift motor has been on for 18 seconds   copyir.com    • Paper lift sensor defective • Tray lift motor defective • Too much load on the drive mechanism • Poor tray lift motor connection
503    Tray 3 lift motor malfunction (optional paper tray units)
The paper lift sensor fails to activate twice continuously after the tray lift motor has been on for 18 seconds   copyir.com    • Paper lift sensor defective • Tray lift motor defective • Too much load on the drive mechanism • Poor tray lift motor connection
504    Tray 4 lift motor malfunction (optional two-tray paper tray unit)
The paper lift sensor fails to activate twice continuously after the tray lift motor has been on for 18 seconds   copyir.com    • Paper lift sensor defective • Tray lift motor defective • Too much load on the drive mechanism • Poor tray lift motor connection
506    Paper feed motor lock (optional paper tray unit)
A motor lock signal is not detected for more than 1   copyir.com5 s or the lock signal is not detected for more than 1   copyir.com0 s during rotation   copyir.com    • Paper feed motor defective • Too much load on the drive mechanism
541    Fusing thermistor open (center)
The fusing temperature detected by the thermistor is below 71°C and is not corrected after the main power switch is turned on   copyir.com    • Fusing thermistor defective or out of position • Power supply board defective • Loose connectors
542    Fusing temperature warm-up error (center)
The fusing temperature rises less than 7 degrees in 2 seconds, and this continues 5 times consecutively   copyir.com The fusing temperature is not detected in 25 or 35 seconds   copyir.com    • Fusing thermistor defective or out of position • Fusing lamp open • Power supply board defective
543    Fusing overheat error (center)
The fusing temperature is over 230°C for 1 second (detected by the thermistor)   copyir.com    • Fusing thermistor defective • Power supply board defective
544    Fusing overheat error (center) 2
The fusing temperature is over 250°C for 1 second (detected by the fusing temperature monitor circuit)   copyir.com    • Fusing thermistor defective • Power supply board defective
545    Fusing lamp overheat error (center)
After the fusing temperature reaches the target temperature, the fusing lamp does not turn off for 12 consecutive seconds   copyir.com    • Fusing thermistor defective or out of position • Power supply board defective
546    Unstable fusing temperature (center)
The fusing temperature varies 50° C or more within 1 second, and this occurs 2 consecutive times   copyir.com    • Thermistor defective or out of position • Power supply unit defective
547    Zero cross signal malfunction
The relay terminal of the fusing unit is melted, zero cross signals are not detected within 3 seconds after the main power switch is turned on, or detected zero cross signals are 44 times or less   copyir.com    • Discharge plate defective • High-voltage supply board defective • BICU defective
551    Fusing thermistor open (rear)
The fusing temperature detected by the thermistor is below 71°C and is not corrected after the main power switch is turned on   copyir.com    • Fusing thermistor defective or out of position • Power supply board defective • Loose connectors
552    Fusing temperature warm-up error (rear)
The fusing temperature rises less than 7 degrees in 2 seconds, and this continues 5 times consecutively   copyir.com The fusing temperature is not detected in 25 or 35 seconds   copyir.com    • Fusing thermistor defective or out of position • Fusing lamp open • Power supply board defective
553    Fusing overheat error (rear)
The fusing temperature is over 230°C for 1 second (detected by the thermistor)   copyir.com    • Fusing thermistor defective • Power supply board defective
555    Fusing lamp overheat error (rear)
After the fusing temperature reaches the target temperature, the fusing lamp does not turn off for 20 consecutive seconds   copyir.com    • Fusing thermistor defective or out of position • Power supply board defective
556    Unstable fusing temperature (rear)
The fusing temperature varies 50° C or more within 1 second, and this occurs 2 consecutive times   copyir.com    • Thermistor defective or out of position • Power supply unit defective
557    Zero cross frequency error
When the zero cross signal is 66 or more and it is detected 10 times or more in 11 detections, the machine determines that input 60 Hz and SC557 occurs   copyir.com    • Noise (High frequency)
559    Jam error detected 3 times in succession
• The exit sensor and the duplex sensor detect a paper jam 3 times in succession • This condition can occur when SP 1159 1 is set to ‘on’   copyir.com The default is ‘off’   copyir.com    Paper jams can occur for the following reasons   copyir.com • Dampness • Paper curl • Incorrect paper setting in the paper tray • Stripper pawls coming apart
590    Left exhaust fan motor error
The CPU detects an exhaust fan lock signal for more than 5 seconds   copyir.com    • Loose connection of the exhaust fan motor • Too much load on the motor drive
591    Rear exhaust fan motor error
The CPU detects an exhaust fan lock signal for more than 5 seconds   copyir.com    • Loose connection of the exhaust fan motor • Too much load on the motor drive
620    Communication error between BICU and ARDF
The BICU does not receive a response from the ARDF main board for 4 seconds or more   copyir.com The BICU receives a break signal from the ARDF main board   copyir.com    • Poor connection between the BICU and ARDF main board (DF connector) • ARDF main board defective • BICU defective
621    ARDF connection error
An incorrect ARDF (an ARDF for some other copier) is detected   copyir.com (for Basic and GDI machines) An ARDF (including the correct ARDF) is installed while the copier is in the energy saver mode   copyir.com (for GDI machine only)    • ARDF incorrect (The other ARDF is installed on the D010   copyir.com) • The connector of the ARDF is removed while the machine is in the energy saver mode   copyir.com
632    Accounting error
An error is detected during the communication with the MF accounting device   copyir.com    • Accounting device defective • Loose connection
634    Accounting RAM error
An error is detected in the RAM that saves the information on the MF accounting   copyir.com    • Accounting device defective
635    Accounting battery error
An error is detected in the battery that is in the MF accounting device   copyir.com    • Accounting device defective
692    Controller board communication abnormal
Communication error between the printer part of the controller board and BICU   copyir.com    • The connector is abnormal between the controller board and the BICU board   copyir.com
694    Controller board communication abnormal
Communication error between the scanner part of the controller board and BICU   copyir.com    • The connector is abnormal between the controller board and the BICU board   copyir.com
740    Finisher corner stapler motor error
The stapler HP sensor does not detect "ON"/"OFF" signal even the stapler motor rotates from the "OFF"/"ON" position for 0   copyir.com6 seconds   copyir.com The stapler HP sensor does not detect "ON" when a stapling job is commanded or the stapler unit moves   copyir.com    • Staple jam • Motor overload • Defective stapler motor
742    Finisher stapler movement motor error
The stapler unit HP sensor does not detect "OFF" signal even the stapler moves from the "ON" position for 0   copyir.com35 seconds   copyir.com The stapler HP sensor does not detect "ON" signal even the stapler moves from the "OFF" position for 5   copyir.com5 seconds   copyir.com    • Motor overload • Loose connection of the stapler unit home position sensor • Loose connection of the stapler movement motor • Defective stapler unit home position sensor • Defective stapler movement motor
750    Output tray motor error
The 1st detection failure issues a jam error, and the 2nd failure issues this SC code   copyir.com • The machine does not detect correctly the position of the output tray when the output tray motor starts to rotate   copyir.com    • Output tray motor defective • Loose connection • Motor overload • Upper limit sensor and/ or stack near limit sensor defective
760    ARDF gate abnormal 1
The ARDF Gate signal line between the ARDF main board and the BICU is disconnected   copyir.com    • ARDF main board defective • Input/output board defective • Poor connection (ARDF Gate line) between the ARDF main board and the BICU   copyir.com
761    ARDF gate abnormal 2
The FGATE signal is not issued from the ARDF within 30 seconds after the ARDF starts feeding   copyir.com    • ARDF connector defective • SBU board defective
762    ARDF gate abnormal 3
The FGATE signal is not terminated by the ARDF within 60 seconds after the ARDF starts feeding   copyir.com    • ARDF connector defective • SBU board defective
792    Finisher error
The machine does not recognize the finisher, but recognizes the bridge unit   copyir.com    • Defective connector • Defective harness • Incorrect installation
793    Front jogger motor error
• The machine does not detect that the front jogger HP sensor is OFF for 40 ms after the front jogger fence moved   copyir.com • The machine does not detect that the front jogger fence HP sensor is ON for 830 ms after the front jogger fence returned to its home position   copyir.com    • Defective front jogger motor • Disconnected connector • Overload to front jogger motor • Defective front jogger fence HP sensor
794    Rear jogger motor error
• The machine does not detect that the rear jogger HP sensor is OFF for 40 ms after the rear jogger fence moved   copyir.com • The machine does not detect that the rear jogger fence HP sensor is ON for 830 ms after the rear jogger fence returned to its home position   copyir.com    • Defective rear jogger motor • Disconnected connector • Overload to rear jogger motor • Defective rear jogger fence HP sensor
795    Pick-up roller HP sensor error
• The pick-up roller HP sensor does not turn off for 650 msec after the pick-up roller has lifted down   copyir.com • The pick-up roller HP sensor does not turn on for 650 msec after the pick-up roller has lifted up   copyir.com    • Disconnected harness • Defective pick-up roller contact motor • Defective pick-up roller HP sensor
796    Transport belt solenoid error
The 1st detection failure issues a jam error, and the 2nd failure issues this SC code   copyir.com • The machine does not detect that the belt lift sensor is ON at initializing after the paper transport motor has rotated   copyir.com    • Disconnected harness • Defective paper transport motor • Belt lift sensor defective
797    EEPROM data error
The job data is not transferred to the EEPROM   copyir.com    • Defective EEPROM on the control board
901    Mechanical total counter
The mechanical total counter does not work properly   copyir.com    • Mechanical total counter defective • BICU defective • Disconnected mechanical total counter
903    Engine total counter error
The checksum of the total counter is not correct   copyir.com    • NVRAM on the BICU defective
928    Memory error
The machine detects a discrepancy in the write/read data during its write/read test (done at power off/on and at recovery from low power or night/off mode)   copyir.com    • Memory defective • BICU defective • Poor connection between BICU and memory
929    IMAC hardware error
IMAC error is registered when the GDI controller starts IMAC   copyir.com

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب