Your browser does not support JavaScript! > ریکو آفیشیو 4001 | قیمت، مشخصات، ویژگی ها، سفارش و هزینه فتوکپی ریکو آفیشیو 4001

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریکو آفیشیو 4001

2698 |
بازدید
قیمت: 140,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از14.000.000 ریال تا 180.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 240.000.000 ریال قیمت دستگاه آکبند610.000.000 ریال بدون آپشن برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفا گزینه دستگاه استوک چیست را مطالعه کنید. تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Rioch

تعداد: 

ریکو آفیشیو 4001 یک ماشین اداری چندکاره می باشد که توانایی های شما را به سطح کاملا جدیدی می برد. قابلیت هایی که بر روی این دستگاه تعبیه شده اند کاملا منحصر بفرد می باشند. این قابلیت ها نه تنها در افزایش راندمان کاری شما تاثیر بسیاری دارند، بلکه تجربه لذت بخشی از کار با یک ماشین اداری چندکاره را نیز در اختیار شما می گذارند.

برای برپا ماندن کسب و کارتان بین فضای رقابتی این روزه کسب و کارها لازم است کار بیشتری را با اتلاف کمتر انجام دهید. اتلاف وقت کمتر، اتلاف مواد مصرفی کمتر و اتلاف انرژی کمتر. با بیشتر شدن دامنه کاری و متنوع شدن سفارشات، شرکت های اداری نیاز بیشتری به استفاده از یک دستگاه چندکاره به جای چند دستگاه اختصاصی پیدا کرده اند.

اما یک پرینتر چندکاره خوب، علاوه بر ارائه خدماتی مثل چاپ، فکس، اسکن و کپی باید راندمان کاری بالایی نیز داشته باشد. پرینترهای چندکاره ای که در سطوح بالای استاندارد ارزیابی می شوند در کنار بالا نگه داشتن توان تولیدی شما، از امنیت و انعطاف ویژه ای نیز برخوردارند. پرینترهای چندکاره سری ریکو آفیشیو 4001 یکی از گزینه هایی می باشد که کاملا با این استراتژی ها می خواند.

پیکربندی

ریکو آفیشیو 4001 جمع و جور است و فضای زیادی از شما اشغال نمی کند. اندازه این دستگاه 670*900*670 میلی متر و وزن آن نزدیک به 100 کیلوگرم می باشد. در قسمت جلوی دستگاه کشو هایی برای قرار دادن اوراق خام قرار دارد. دو کشو با ظرفیت 550 برگ و امکان افزودن دو کشوی دیگر به صورت اختیاری، همه فضای در دسترس شماست. کمی بالاتر از کشوها نیز صفحه کنترل و فرمان دهی به دستگاه به چشم می خورد.

در طرفین دستگاه محل هایی برای اتصال بخش های اختیاری مثل فینیشر و لارج باکس 1200 برگه ای قرار داده شده است. همچنین در قسمت فوقانی نیز می توانید به صورت اختیاری آپشن دیگری اضافه کنید. آپشن سیستم تغذیه خودکار معکوس اسناد یا به اختصار ARDF، آپشنی است که در قسمت بالای دستگاه ستاپ خواهد شد.

سرعت

سرعت خروجی پرینت و کپی دستگاه در ریکو آفیشیو 4001 به 40 برگ بر هر دقیقه نیز می رسد. این سرعت برای انجام بسیاری از پروژه ها و اتمام به موقع بسیاری از سفارشات کافی می باشد. همچنین با توجه به چندکاره بودن دستگاه، بهره بردن از چنین سرعتی می توان توان تولیدی شما را نیز بالاتر از حد معمول ببرد. چرا که می توانید در مدت زمان کواه تر حجم بیشتری از سفارشات را به پایان برسانید.

اما باید نکته دیگری را نیز در نظر داشت. سرعت خروجی کلی دستگاه تنها سرعت مهم نمی باشد. در واقع برای تعیین سریع بودن یک پرینتر یا فتوکپی، کمیت های دیگری نیز موثر هستند. زمان آماده به کار شدن و زمانی که یک فتوکپی صرف تهیه اولین کپی می کند، دو زمان مهم و تاثیرگذار در سریع بودن یک دستگاه تلقی می شوند.

کسب و کارها یا دفاتر اداری که با سفارشات کم حجم و متعدد سر و کار دارند، به دستگاهی احتیاج دارند که همواره سریع آماده به کار شود و زمان زیادی را صرف پردازش اولین کپی نکند. زمان آماده به کار شدن در ریکو آفیشیو 4001 برابر 22 ثانیه است. همچنین این دستگاه برای آماده سازی اولین کپی چیزی درحدود 4.1 ثانیه زمان لازم دارد. روی هم رفته این دستگاه یکی از سریعترین های بازار دستگاه صنعت چاپ و تکثیرات محسوب می شود.

کاربری ریکو آفیشیو 4001

کاربری ریکو آفیشیو 4001 یقینا یکی از محبوب ترین و هوشمندترین کاربری ها در بین ماشین های اداری می باشد. ارتباط برقرار کردن ساده از طریق یک صفحه نمایش لمسی بزرگ و رنگی کمترین سطح کاربری این دستتگاه محسوب می شود. بسیاری از از فعالیت ها و فرآیندهای دستگاه، در تیپ های اجرایی مختلف در صفحه نمایش دستگاه جای داده شده است.

همچنین شما می توانید هر فرآیند را مطابق میل و نیز کاری خود شخصی سازی کنید. سرعت ها را تغییر دهید، برنامه زمانبندی را جابجا کنید، به فینیشر دستورکار بدهد و... . علاوه بر این شما می توانید به منظور آسانتر کردن امر نوشتن و تایپ مرتبط با کنترل پنل دستگاه، یک صفحه کلید نیز اضافه کنید. به کمک این صفحه کلید، نامگذاری پرونده ها، نوشتار آدرس ایمیل ها و بسیاری امور دیگر چندین برابر ساده تر خواهند شد.

همچنین در اطراف صفحه نمایش دکمه های فیزیکی تعبیه شده اند. این دکمه های فیزیکی عملکرد روشنی دارند. به کمک این دکمه ها شما می توانید بسیاری از اقدامات پایه ای را انجام دهید. فرآیند های کپی، چاپ، فکس و اسکن را بدون نگرانی از پیچیدگی و تنوع صفحه نمایش لمسی، تنها با فشردن چند دکمه، به سادگی انجام دهید. سازگاری با هر کاربر و اپراتوری در عین امکانات بسیار، از مزایای اصلی ریکو آفیشیو 4001 می باشد.

کیفیت ریکو آفیشیو 4001

ریکو آفیشیو 4001 از سنسورهای بسیار با کیفیتی بهره می برد. رزولوشن خروجی دستگاه 600*600 dpi می اشد. این رزولوشن بسیار راضی کننده بوده و در نمایاندن دقیق ترین جزئیات و حساس ترین و ظریف ترین کنتراست ها نیز به خوبی عمل می کند. همچنین ساز و کارهای نرم افزاری مختلفی مثل Smoother نیز به منظور هرچه بیشتر کردن کیفیت در نظر گرفته شده است.

ریکو آفیشیو 4001 از یک سنسور CCD به همراه تابش دو پرتویی برای اسکن استفاده می کند. سنسور های CCD نسبت به CIS، اسکن هایی با کیفیت چندین برابر بیشتر تهیه می کنند. همچنین مشکل کاملا تخت نبودن یا چین و چروک داشتن اسناد نیز در سنسور های CCD حل شده است. فرقی نمی کند سند اولیه شما به چه شکل باشد. یک کارت دیجیتالی هوشمند باشد یا یک سند قدیمی چین خورده، اسکن ها همگی از نهایت کیفیت برخوردار خواهند بود.

پرینت دستگاه نیز سیاه و سفید بوده و اساس کار آن الکتروفوتوگرافیک یا پرینت لیزری می باشد. برای سیاه و سفید کردن تصاویر رنگی، پرینتر دستگاه از یک فیلتر Grayscale 256 سطحی استفاده می کند. فیلترهای 256 سطحی فیلترهای معمول و متداولی در دستگاه های چندکاره هستند. این فیلتر ها طیف های رنگی و خطوط دارای انحنای رنگی را بسیار طبیعی تر نمایان می کنند.

گردش کار، همیشه در جریان

سامانه شخصی پیپرلس مدیریت اسناد یا به اختصار PPDM یکی از ویژگی های منحصر بفرد ریکو آفیشیو 4001 است. در این سامانه، که یک برنامه نرم افزاری مثل کارتابل های اداری محسوب می شود، شما امکانات متعددی را برای شخصی سازی و اعمال تغییرات بر روی گردش کار ها و اسناد خود دارید.

شما در PPDM می توانید اسناد مختلف خلق کنید، چند فایل و نوشته را با یکدیگر ادغام کنید یا به یکدیگر تبدیل کنید. همچنین می توانید به آسانی سه فرمت پرطرفدار از پرونده های الکترونیکی و واقعی یعنی PDF، کاغذ نوشتاری و فایل های تهیه شده با نرم افزار های Microsoft Office را به اشتراک بگذارید.

به این ترتیب شما می توانید گردش کارهای مختلفی را در PPDM طراحی کنید و به کار بیاندازید. اهداف مختلفی را در مرحله تعیین کنید. ایمیل، سایت های تحت پروتکل انتقال پرونده یا FTP و یا ارسال به کارتابل های شخصی دیگر همکاران. همگی تحت پوشش سازگاری با ریکو آفیشیو 4001 هستند. همه چیز مطابق سلیقه و نیاز اداری شما.

هزینه های توزیع را رایگان کنید

در تقریبا همه فرآیندهای اداری و گردش کارهایی که نیاز به دستگاه های صنایع چاپ و تکثیرات دارند دو بخش تولید و توزیع مشاهده می شود. تولید به معنای تهیه کپی ها، آماده سازی اوراق چاپی، اسکن گرفتن از اسناد و از این دست فعالیت ها می باشد. ولی توزیع معمولا کارهایی چون به اشتراک گذاشتن نامه های فکس شده، ارسال کپی ها از طریق ایمیل و یا ذخیره تصاویر اسکن شده در رایانه شما را شامل می شود.

بسیاری از دستگاه های اداری یا پرینتر های چندکاره هزینه هایی را بابت توزیع و فعالیت های توزیعی شما دریافت می کنند. مثلا لازم است برای اتصال برخی دستگاه ها به کامپیوتر یک داکت جدا را خریداری کنید. یا به عوان مثالی دیگر، در برخی اسکنرها به منظور ذخیره یا اشتراک تصاویر اسکن شده، باید هزینه جدایی را تحت عنوان هزینه اشتراک اسکن بپردازید.

ولی ریکو آفیشیو 4001 دستگاهی با توزیع کاملا رایگان می باشد. به آسانی می توانید همه تصاویر اسکن شده خود را در هرجایی ذخیره کرده یا از هر طریقی به اشتراک بگذارید. اماکن تغییر حجم اسکن های تمام رنگی نیز در این دستگاه وجود دارد. شما می توانید اسکن های گرفته شده را در ابعاد و کیفیت و حجم دلخواه ذخیره کنید. حتی دستگاه خدمات Scan-to-URL را نیز برای شما انجام می دهد. بدون آنکه لازم باشد هیچ هزینه ای بپردازید.

فضای ذخیره سازی و امنیت ریکو آفیشیو 4001

ریکو آفیشیو 4001 از 40 گیگابایت هارد به منظور ذخیره سازی اطلاعات و 768 مگابایت فضای RAM به منظور انتقال اطلاعات بهره می برد. چنین فضایی از فضای ذخیره سازی الکترونیک کاملا کافی می باشد تا بسیاری از اطلاعات خود را روی دستگاه ذخیره کنید. اما ریکو در کنار فراهم آوردن این فضا برای ذخیره سازی اطلاعات، اقدامات امنیتی اساسی و اصولی را نیز در نظر گرفته است.

آخرین اسنادی که از آنها به منظور کپی، اسکن یا پرینت استفاده کردید کاملا امحا می شوند. همچنین پرونده هایی که قصد ذخیره سازی آنان را دارید نیز رمزگذاری می شوند. از این گذشته درکنترل پنل دستگاه هنگام ورود از شما یک رمز پین کد خواسته می شود. به این ترتیب ما می توانید از ورود ناخواسته افرادی که سطح دسترسی پایینتری دارند جلوگیری کنید.

اما بهترین قسمت امنیت ریکو آفیشیو 4001 سیستم رونویسی امنیتی اطلاعات یا به اختصار DOSS می باشد. این سطح امنیت به معنای همواره آسوده خاطر بودن اپراتور یا دارنده دستگاه می باشد. اساس عملکرد DOSS به این نحو است که از اسناد تغییر یافته شده یا ادغام شه هیچ اثری بر جای نمیگذارد و همیشه آخرین حالت یک سند را روی حالات قبلی رونوشت یا overwrite می کند. به این ترتیب اسناد قبلی حفاظت نشده و غیرقابل استفاده مجدد از بین خواهند رفت.

کاربری کاربرپسند شده

یک دستگاه خوب در کنار ارائه امکانات متعدد و دارا بودن دامنه قابلیت های گسترده، باید قابل استفاده باشد. قابل استفاده بودن به معنای سهولت درک نحوه راه اندازی فؤایند ها، آگاهی آسان از وضعیت مواد مصرفی و جوهر و کارتریج ها و سازگاری با همه کاربران می باشد. یک ماشین اداری ایده آل باید قابلیت این را داشته باشد که هر اپراتوری، حتی کم تجربه ترین اپراتورها به راحتی با آن کنار بیایند.

وضعیت مواد مصرفی، جوهر ها و کارتریج دستگاه به صورت کاملا خودکار همواره تحت کنترل شما خواهد بود. حتی  این امکان نیز وجود دارد که در صورت بروز خطا هایی که ناشی از کمبود جوهر یا مواد مصرفی هستند، این هشدارها به وسیله یک ایمیل به اطلاع شما برسند. بعلاوه سیستم remote نیز به شما آموزش کاملا بهره وری از ریکو آفیشیو 4001 را می دهد. آموزشی مطابق همه سطوح دانایی.

جمعبندی

ریکو آفیشیو 4001 یک پرینتر و ماشین ادرای چندکاره می باشد که در یکی از برترین سطوح کاربری ارزیابی می شود. قابلیت های متعددی که بر روی دستگاه در نظر گرفته شده اند به شما تجربه یک کار اداری لذت بخش را می دهند. همچنین ویژگی های دستگاه برای نیازهای کلاس کاری سنگین نیز به خوبی پاسخگو می باشد.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 40 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 600*600
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2011
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, مالزی
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
اسکن به فایل(Scan To File) اختیاری
برد اسکنر تخت
ابعاد 670*900*670
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 5550برگ فول آپشن
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 1گیگا بایت
توان کار ماهانه 30هزاربرگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج نونر
کارکرد کارتریج مشکی 19هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
زمان اسکن 41برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو 20برگ در دقیقه
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود نه خیر
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 40برگ در دقیقه
قیمت تونر اورجینال 3400.000ریال
قیمت تونر طرح 2600.000ریال
قیمت تونر شارژی 1600.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 300ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 21هزاربرگ

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب