Your browser does not support JavaScript! > ریکو آفیشیو 4002 | قیمت، مشخصات، ویژگی ها، سفارش و هزینه فتوکپی ریکو آفیشیو 4002

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریکو آفیشیو 4002

1353 |
بازدید
قیمت: 170,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از170.000.000 ریال تا 230.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 290.000.000 ریال قیمت دستگاه آکبند755.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفا گزینه دستگاه استوک چیست را مطالعه کنید. تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Rioch

تعداد: 

ریکو آفیشیو 4002 یکی دیگر از پرینترهای چندکاره ریکو می باشد. کیفیت و کارایی این مدل نیز همچون سایر مدل ها بسیار بالا می باشد. طراحی هنرمندانه و مهندسی ماهرانه ریکو سبب شده که دستگاه های چندکاره این شرکت مطابق بالاترین سطوح استاندارد عملکرد داشته باشند. به کمک 4002 شما می توانید همه امور اداری اسکن، چاپ، کپی و فکس را در بهترین کیفیت انجام دهید.

اهمیت پرینترهای چندکاره

با پیچیده تر شدن سفارشات و گسترش دامنه امور اداری، لزوم بهره بردن از ماشین های اداری با هماهنگی و یکپارچگی بیشتر، بیش از پیش احساس شد. درواقع مفهوم یکپارچگی بین دستگاه های مختلف یک دفتر اداری کلید به حداکثر رساندن توان تولیدی و بالا بردن راندمان می باشد. درنتیجه کسب و کارهایی که با صنعت چاپ و تکثیرات سر و کار دارند علاقمند به استفاده از دستگاه های چندکاره شدند.

ماشین های اداری چندکاره یا پرینترهای چندکاره، همه امور اداری را که چند دستگاه فکس، پرینتر، فتوکپی و اسکنر انجام می دهد را به تنهایی می توانند انجام دهند. البته بدیهی است که کیفیت خروجی فرآیندهای مختلف این دستگاه ها را نمی توان با کیفیت دستگاه های یک کاره و اختصاصی مقایسه نمود. همچنین با افزودن قابلیت ها و امکانات متعدد نرم افزاری و سخت افزاری، تجربه کاری با این دستگاه های چندکاره لذت بخش تر نیز شد.

پرداخت هزینه اولیه کمتر، اشغال فضای کمتر، کارایی بهتر و همچنین مقرون به صرفه تر بودن مهم ترین مزایای خرید یک دستگاه چندکاره می باشد. ریکو آفیشیو نیز به عنوان یکی از مطرح ترین سازندگان ماشین های اداری، همواره دستگاه های تراز اولی را در دسته پرینترهای چندکاره تولید کرده است. ریکو آفیشیو 4001، 5001، 4002 و 5002 از بهترین دستگاه های چندکاره ریکو هستند.

پیکربندی

ابعاد ریکو آفیشیو 4002 در حدود 670*682*895 میلی متر و وزن آن نیز 97 کیلوگرم می باشد. این ابعاد و وزن به طور کلی و نظر به میانگین پرینترهای چندکاره، جمع و جور محسوب می شود. در قسمت جلویی دستگاه چند کشو به منظور قرار دادن اوراق خام دیده می شود.

دو کشو با ظرفیت 550 برگ و فضای کافی به منظور اضافه نمودن اختیاری دو کشوی دیگر. بالاتر از کشو ها و در قسمت فوقانی نیز صفحه کنترل و فرمان دهی به دستگاه دیده می شود. طرفین دستگاه نیز محل هایی برای اتصال آپشن های اختیاری مثل لارج باکس و فینیشر نسبتا بزرگ هزار برگی تعبیه شده است. آپشن اختیاری ADF یا سیستم تغذیه خودکار اسناد نیز در صورت نیاز در بخش فوقانی دستگاه قرار خواهد گرفت.

دسترسی به بخش ها داخلی و قطعات مکانیکی دستگاه نیز بسیار ساده می باشد. شما به راحتی می توانید بسیاری از مواد مصرفی مثل تونر کارتریج یا قطعات دیگر را تعویض کنید. بدون آنکه به تکنسین یا تعمیرکار نیازی داشته باشید.

بهینه سازی گردش کارها

با استفاده از قابلیت های نرم افزاری که روی ریکو آفیشو 4002 در نظر گرفته شده است، شما می توانید گردش کارهای خود را شخصی سازی کنید. فرآیند های چاپ و تکثیر یا فکس و اسکن را آنگونه که مطابق میل خودتان است برنامه ریزی کنید. امکان شخصی سازی کردن گردش کارها و چیدمان و اولویت بندی آزادانه کارها، راندمان کاری شما را بسیار بالاتر خواهد برد.

بیشتر کار کنید، مواد کمتر مصرف کنید، وقت کمتری هدر دهید. این شعار ریکو آفیشیو برای معرفی ریکو آفیشیو 4002 است. ریکو از سیستم مدیریت سرویس های اسناد یا MDS نیز بهره می برد. MDS همچون دستیار شخصی شما، در امر صرفه جویی به شما کمک خواهد کرد. هزینه های اضافی و غیرضروری را کنار بگذارید تا کسب و کار شما مقرون به صرفه تر به کار خود ادامه دهد.

سرعت

سرعت خروجی کلی ریکو آفیشیو 4002 در کپی و چاپ به 40 برگ برهر دقیقه می رسد. این سرعت برای انجام بسیاری از پروژه ها کافی می باشد. همچنین با توجه به چندکاره بودن دستگاه، با سرعت 40 برگ بر هر دقیقه شما می توانید توان تولید خود را بالاتر نیز ببرید.

در مدت زمان کمتر کار بیشتری انجام دهید و درنتیجه سفارشات بیشتری را قبول کنید. همه اینها در حالیکه خروجی کپی و پرینت شما مستقیما و به صورت کاملا خودکار برای ادامه گردش کار آماده می شود. چراکه پرینتر چندکاره شما، طبق برنامه ریزی گردش کار دلخواهتان، همه مراحل را اتوماتیک انجام می دهد.

در کنار سرعت راضی کننده خروجی کلی، ریکو آفیشیو 4002 در موارد دیگر نیز عملکرد سریعی دارد. زمان آماده به کار شدن و آماده سازی اولین کپی در 4002 بسیار کم بوده و از این جهت این دستگاه کاملا سریع می باشد. زمان آماده به کار شدن یا Warm up دستگاه در حدود 19 ثانیه و زمانی که صرف تهیه اولین کپی می کند 4.1 ثانیه می باشد. زمان هایی که روی هم رفته ریکو آفیشیو 4002 را سریع و چابک می سازند.

بسیاری از کسب و کارها مثل کافی نت ها یا دفاتر ارائه دهنده خدمات چاپ و تکثیرات، شرایط متفاوتی را نسبت به چاپخانه ها داند. این کسب و کار ها معمولا با سفارشات کم حجم ولی متعدد سر و کار دارند. کپی از تعداد صفحات کم، پرینت اوراقی انگشت شمار و سفارشاتی این چنینی حواله این کسب و کار ها می شوند. لذا برای انجام به موقع و بدون اتلاف وقت این پروژه ها لازم است پرینتر مورد استفاده سریعا آماده به کار شود.

کیفیت

ریکو آفیشیو 4002 از یک سنسور CCD برای اسکن استفاده می کند. سنسورهای CCD نسبت به سایر سنسور های مثل CIS از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. علاوه بر این حین تهیه اسکن به وسیله سنسورهای CCD مشکل کاملا تخت نبودن اسناد نیز حل شده است. حال دیگر فرقی نمی کند سند اولیه شما یک نسخه خطی تا خورده باشد یا یک سند هوشمند دیجیتالی. همه اسکن ها به یک کیفیت و عالی خواهند بود.

در کنار اسکنر با کیفیت، این دستگاه از رزولوشن 600*600 dpi برای پرینت و کپی خود استفاده می کند. این رزولوشن برای نمایاندن بسیاری از عمیق ترین جزئیات کافی می باشد. گرادیان های رنگی ظریف و کنتراست های رنگی حساس نیز کاملا طبیعی نقش خواهند بست. همچنین ساز و کارهای نرم افزاری مثل Smoother نیز سبب ملایم تر شدن خطوط و آشکار بودن نقاط خواهند شد.

ریکو آفیشیو 4002 یک پرینتر سیاه و سفید می باشد و به منظور سیاه و سفید کردن اسکن های تمام رنگی، از یک فیلتر Grayscale بهره می برد. فیلتر Grayscale دستگاه مثل سایر فیلتر های رایج 256 سطحی بوده و عملکرد پیچیده ای ندارد. میزان شدت هر نور در هر نقطه تحت این فیلتر سنجیده می شود و از دستگاه RGB به شدت نور یا رنگ سیاه انتقال داده می شود.

پرینتر دستگاه نیز برای پرینت بر روی اوراق خام، از سیستم الکتورفوتوگرافیک مبتنی بر تابش لیزری دوپرتویی استفاده می کند. پرینت لیزری نیز به منظور ماده اولیه به تونر کارتریج احتیاج دارد. همانطور که گفته شد تعویض تونر کاتریج های دستگاه نیز به سادگی امکان پذیر می باشد.

توزیع آسان

پس از آماده شدن اوراق چاپ شده یا کپی های تهیه شده، یک موضوع دیگر نیز اهمیت بسیاری دارد. آن موضوع توزیع مناسب این اوراق می باشد. توزیع به معنای ذخیره سازی، اشتراک، صحافی یا به طور کلی خاتمه فرآیندهای اداری می باشد. درواقع یک دستگاه اداری هرچقدر هم برای تولید از کیفیت بالایی برخوردار باشد، اگر از توزیع مناسبی بهره نبرد، یک دستگاه کارآمد محسوب نخواهد شد.

توزیع یا Distribution در ریکو آفیشیو 4002 بسیار ساده و بدون هزینه می باشد. در برخی دستگاه های دیگر شما به منظور ذخیره مستقیم اسکن ها، یا به اشتراک گذاشتن فکس ها از طریق کامپیوتر باید هزینه جداگانه ای بپردازید. هزینه هایی که تحت عناون خرید داکت اتصال به کامپیوتر یا اشتراک اسناد از شما دریافت خواهد شد در این دستگاه کاملا رایگان می باشد.

به کمک پروتکل های اشتراک آسان شما می تونید به راحتی اسکن ها تمام رنگی خود را ذخیره کنید یا به اشتراک بگذارید. حتی امکان Scan-to-URL نیز در ریکو آفیشیو 4002 وجود دارد. این امکان به صورت خودکار پس از ذخیره اسکن بر روی هارد دیسک شما، آن را در سرور و تحت URL دلخواه شما بارگذاری می کند.

نسل جدید فکس

فکس ریکو آفیشیو 4002 به شما امکان توزیع اسناد را از مسیری به صرفه را می دهد. هزینه ها را کمتر کنید، زمان انتقال را به حداقل برسانید تا از یک راه توزیع آسان و مقرون به صرفه بهره مند شوید. مودم Super G3 که بر روی این دستگاه تعبیه شده است، با فراهم آوردن امکان استفاده از سه خط آنالوگ، کیفیت فکس شما را به سطح کاملا جدیدی ارتقا می دهد. سرعت بیشتر و به حداقل رسیدن احتمال بروز لحظات گلوگاهی از مزایای مودم Super G3 می باشد.

لحظات گلوگاهی یا Bottleneck به بروز خطاهایی در حین فرآیند فکس اتلاق می شود. این خطاها ممکن است سبب روی هم افتادن بخش هایی از تصویر یا تخریب بخش هایی از اطلاعات شود. لحظات گلوگاهی معمولا به سبب طول کشیدن زمان فکس و تغییر ناگهانی محیط فکس رخ می دهند. به سبب سرعت بالای مودم ریکو آفیشیو 4002، امکان بروز چنین اتفاق هایی به حداقل میزان خود می رسد.

فضای ذخیره سازی اطلاعات و امنیت

ریکو آفیشیو 4002 از یک هارد 40 گیگابایتی به منظور ذخیره سازی اطلاعات بهره می برد. شما می توانید اسناد یا پرونده های پراستفاده یا اسکن های اخیر خود را روی این هارد دیسک ذخیره کنید. به عنوان مثال سربرگ های پراستفاده را ذخیره کنید تا به راحتی آن را روی همه اوراق بعدی خود ضمیمه کنید.

همچنین بر روی دستگاه یک فضای Ram به حجم یک گیگابایت تعبیه شده است. این فضای Ram برای به حداکثر رساندن سرعت نقل و انتقال اطلاعات کاملا کافی می باشد. دیگر لازم نیست نگران کند شدن پردازش پرونده های ورودی و خروجی پرینتر چندکاره خود باشید.

اما در کنار فراهم بودن فضای کافی برای ذخیره سازی یا انتقال اطلاعات، یک ماشین اداری خوب باید قادر به تامین امنیت این مموری ها نیز باشد. ریکو آفیشیو 4002 از هارد دیسک های بسیار ایمنی بهره می برد. هارد دیسک های دستگاه از نوع رونویسنده یا DOSS می باشند.

فضاهای ذخیره سازی DOSS ساز و کار عملکردی مخصوصی دارند. ساز وکار آن ها به این شکل است که همواره آخرین پرونده اصلاح شده را بر روی پرونده های قبلی رونوشت می کنند. به این ترتیب هیچ اثری از کپی ها و فایل های دوگانه غیر قابل استفاده ولی مناسب برای نفوذ هکر ها باقی نمی ماند. در نهایت نیز آخرین فایل اصلاحی را رمزگذاری می کنند.

همچنین شما می توانید برای این پرینتر چندکاره رمز عبور و پین کد تعریف کنید. به این ترتیب از ورود ناخواسته افرادی که سطح دسترسی محدود تر دارند جلوگیری خواهد شد. امنیت دستگاه نیز به سبب حضور پین کد بالاتر خواهد رفت و دسترسی هکرها به مراتب دشوارتر خواهد بود.

جمعبندی

پرینتر چندکاره سیاه و سفید ریکو آفیشیو 4002 یک ماشین اداری همه چیز تمام است. این پرینتر چندکاره امکانات و قابلیت های متنوع بسیاری دارد که می تواند شما را در بالاتر بردن راندمان کاری یاری کند. قابلیت های متنوعی که روی این دستگاه تعبیه شده اند پاسخگوی نیاز ها و چالش های مختلفی است که هر روزه در کار اداری خود با آنها مواجه خواهید شد.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 40 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 1200Dpi
دقت اسکن 600*600
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2014
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, آلمان, هلند, آمریکا
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
اسکن به فایل(Scan To File) اختیاری
برد اسکنر تخت
ابعاد 670*682*895
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 2000برگ
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 16گیگ بایت
توان کار ماهانه سی هزار برگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی پانزده هزار برگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
سایر قابلیت‌ها چاپ مسقیم از فلش
زمان اسکن 50برگ در دقیقه
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود نه خیر
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 42برگ در دقیقه
قیمت تونر اورجینال 3400.000 ریال
قیمت تونر طرح 1600.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 300ریال
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 21هزاربرگ

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب