Your browser does not support JavaScript! > ریکو آفیشیو 6503 | قیمت، مشخصات، سفارش، ویژگیها و خرید دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو 6503

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریکو آفیشیو 6503

1124 |
بازدید
قیمت: 120,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از120.000.000 ریال تا 150.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 220.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . قیمت دستگاه آکبند 1680.000.000 ریال می باشد . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Rioch

تعداد: 

ریکو آفیشیو 6503 یک دستگاه چهار منظوره کپی، پرینت، اسکن و فکس است که برای استفاده در محیط های اداری با حجم کاری متوسط رو به بالا طراحی و ساخته شده است. این دستگاه چاپ به عنوان یک دستگاه چند منظوره اداری سرعت و کیفیت چاپ بالا و قابل قبولی داشته و شما با خرید آن به جای خرید چهار دستگاه جداگانه می توانید هم در هزینه و هم فضای کاری مورد استفاده خود صرفه جویی کنید. در صورتی که قصد خرید دستگاه چاپ دارید، با ما همراه شوید تا شما را به طور کامل با ویژگی های این دستگاه آشنا کنیم.

ویژگی های عمومی دستگاه

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، ریکو آفیشیو 6503 یک دستگاه اداری است و به صورت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه چاپ دارای ابعاد 1.161*803*691 میلی متر بوده و وزن آن حدود 200 کیلوگرم می باشد. بله بدون شک این وزن و حجم ممکن است به نظرتان زیاد بیاید، اما با توجه به نوع کاربری و حجم کاری این میزان کاملا مناسب و استاندارد بوده و تنها جابه جایی اولیه ممکن است کمی برای شما سخت باشد. این دستگاه چاپ قابلیت انجام 4 عمل مهم اداری پرینت، اسکن، کپی و فکس را داشته و شما می توانید از آن برای تمامی کارهای اداری خود آشنا شوید.

ویژگی های اختصاصی دستگاه

در کنار ابعاد، وزن و تعداد قابلیت هاس دستگاه های چاپ، قبل از خرید بهتر است با ویژگی های اختصاصی دستگاه مانند سرعت و کیفیت چاپ، امکانات جانبی، حجم کاری ماهیانه و غیره نیز آشنا شویم. در این بخش شما را به طور جامع و کامل با ویژگی های اختصاصی ریکو آفیشیو 6503 آشنا می کنیم.

حجم کاری ماهیانه بالا

شما در مراکز چاپ و نشر و یا اداره خود، ممکن است چند روز در ماه هیچ نیازی به دستگاه چاپ پیدا نکنید و بر عکس در روزهای به خصوصی حجم کاریتان به شکل چشمگیری چند برابر شود. برای مثال در صورتی که در انتشاراتی دانشگاه کار می کنید، روزهای پایان ترم روزهای بسیار پر کاری خواهد بود که وقت برای خاراندن سر نیز پیدا نمی کنید! برای بررسی توانایی دستگاه چاپ در این موارد از فاکتور حجم کاری و توان کاری ماهیانه استفاده می شود.

حجم کاری ماهیانه به شما می گوید که در حالت میانگین در هر ماه دستگاه قابلیت استفاده برای حدود چند برگه را دارد. حتما قبل از خرید این فاکتور دستگاه چاپ را با حجم کاری مورد نیاز خود مقایسه کنید. ریکو آفیشیو 6503 در این زمینه بدون شک یکی از مناسب ترین دستگاه ها برای مراکز پر کار اداری و دانشگاهی است. این دستگاه در حالت میانگین و معمولی در هر ماه می تواند حدود 25 هزار برگه را چاپ کند. تعداد زیادی است؟! جالب است بدانید در حالت حداکثر ریکو آفیشیو 6503 می تواند این تعداد را تا 150 هزار برگ در هر ماع افزایش دهد. در واقع شما در هر اداره و مرکزی با حجم کاری بسیار بالا که باشید، این دستگاه چاپ می تواند نیازهای کاری شما را برطرف کند.

سرعت چاپ بسیار بالا

سرعت چاپ فاکتور بسیار مهم دیگر در انتخاب دستگاه های چاپ می باشد. سرعت در دستگاه های چاپ را با تعداد برگه هایی که دستگاه در هر دقیقه می تواند چاپ کند، می سنجند. در دستگاه های اداری این میزان سرعت معمولا بین 30 تا 80 برگ در دقیقه است و شما با توجه به نیاز کاری خودتان می توانید بهترین سرعت چاپ را انتخاب کنید. ریکو آفیشیو 6503 در این زمینه نیز در پله های بالایی نسبت به دیگر دستگاه های هم رده خود قرار می گیرد و با سرعت چاپ 65 برگ در دقیقه جز دستگاه هایی با سرعت بالا محسوب می شود. در واقع با خرید این دستگاه چاپ می توانید در هر ساعت بیش از 350 برگه را چپ کنید و در پایان روز کاری خود حتی تا 3 هزار برگه چاپ شده داشته باشید.

کیفیت چاپ

بعد از سرعت فاکتور بسیار مهم دیگر در انتخاب دستگاه های چاپ، کیفیت چاپ آن است. کیفیت فاکتوری است که هر فرد عادی نیز بدون داشتن هیچ اطلاعاتی راجع به دستگاه می تواند متوجه خوب و یا ضعیف بودن آن شود. بنابراین برای آن که بتوانید رضایت تمامی مشتریان خود را به دست آورید، باید قبل از هر چیز کیفیت چاپ دستگاه را دانسته و با نیاز خود مقایسه کنید. کیفیت بر اساس تعداد واحد های تشکیل دهنده تصویر و با استفاده از واحد دی پی آی سنجیده می شود. هر چه تعداد واحدها بیشتر باشد، کیفیت تصویر بالاتر بوده و جزئیات در تصاویر به شکل کامل دیده می شود.

کیفیت دستگاه های اداری مقادیر متفاوتی دارد. این مقادیر می تواند 600، 1200 یا 2400 دی پی آی باشد. انتخاب هر دستگاه و کیفیت آن نیز بستگی به نیاز شما و اولویت شما دارد. ریکو آفیشیو 6503 در این زمینه نیز در رده متوسط رو به بالا قرار دارد و با داشتن رزولوشن 1200 DPI دارای کیفیت مناسب و قابل قبولی است. این کیفیت در کنار تکنولوژی چاپ لیزری می تواند تمامی جزئیات به خصوص در فایل های متنی، کتاب ها و جزوات را به خوبی نمایش داده و رضایت خاطر شما را به دست آورد.

حالت آماده به کار خودکار

یکی از ویژگی های جالب به کار رفته در ریکو آفیشیو 6503 حالت آماده به کار خودکار آن است که تا حد بسیار زیادی در زمان و هزینه های برق مصرفی صرفه جویی می کند. همانطور که می دانیم میزان کارکرد و انرژی مصرفی تمامی دستگاه های برقی در حالت Sleep بسیار کم تر از زمانی است که دستگاه مشغول به کار است. در این دستگاه چاپ همانند بسیاری از دستگاه های چاپ دیگر، زمانی که شما برای مدتی از دستگاه استفاده نمی کنید، دستگاه به حالت اسلیپ رفته تا مصرف انرژی را تا حد ممکن کاهش دهد.

اما نکته جالب و متفاوت در ریکو آفیشیو 6503 خروج آن از حالت اسلیپ و آماده به کار شدن آن است. در دستگاه های دیگر شما برای استفاده مجدد از دستگاه باید با استفاده از دکمه های خاصی دستگاه را مجددا فعال کنید. اما در این دستگاه به محض نزدیک شدن به آن، دستگاه چاپ یه طور خودکار از حالت اسلیپ به حالت آماده به کار می رود. این ویژگی نشان دهنده عملکرد هوشمندانه و سریع دستگاه بوده و به انجام کارها نیز سرعت می بخشد.

حافظه رم

حافظه در دستگاه های چاپ اداری مساله بسیار مهم دیگری است که بر عملکرد دستگاه تاثیر بسیار زیادی می گذارد. در واقع شما گاهی نیاز دارید، اطلاعات و فایل های مورد نیازتان را در دستگاه چاپ ذخیره و پوشه بندی کنید. در این صورت هر زمان که به آن ها نیاز پیدا کردید، به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید. هچنین گاهی برای چاپ فایل های سنگین نیاز دارید آن ها را از حافظه خارجی به دستگاه منتقل کرده و سپس از آن چاپ بگیرید. برای انجام هر کدام از موارد بالا دستگاه چاپ باید حافظه مناسب و قابل قبولی داشته باشد. ریکو آفیشیو 6503 دارای دو گیگ حافظه داخلی بوده و این مقدار به شما کمک می کند تمامی فایل های مورد نظرتان را در دستگاه ذخیره کرده و سپس چاپ کنید.

ظرفیت کاغذ

همانطور که می دانید کاغذ به عنوان یکی از اصلی ترین و مهم ترین ورودی برای دستگاه های چاپ مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع شما در ابتدای روز یا هفته کاری سینی دستگاه را تا تعداد و حجم مشخصی از برگه پر می کنید تا مجبور نشوید هر چند ساعت یک بار یا هر چند روز یک بار مجددا سینی خالی شده را از برگه پر کنید. این مساله به ظرفیت کاغذ دستگاه مربوط می شود. در ریکو آفیشیو 6503 شما می توانید تا 4500 برگه را قرار داده و از آن برای چاپ استفاده کنید. این میزان کاغذ ورودی نسبت به حجم کاری بالای دستگاه بسیار مناسب و قابل قبول می باشد.

در کنار داشتن میزان ظرفیت میانگین ریکو آفیشیو 6503 شما می توانید در روزهای کاری  شلوغ خود این ظرفیت را تا بیش از 8 هزار برگه و حدود 8300 برگ ارتقا دهید. در واقع ظرفیت کاغذ ورودی اسن دستگاه بسیار بالا بوده اما همین مقدار را نیز می توانید در صورت نیاز  تا دو برابر نیز افزایش دهید.

صفحه نمایش لمسی

از دیگر خصوصیات و مزایای ریکو آفیشیو 6503 داشتن یک صفحه نمایش بزرگ و لمسی است که به شما به مدیریت بهتر کارها و استفاده از دستگاه کمک می کند. صفحه نمایش در هر مرحله از کار به شما کمک می کند که میزان حجم کاری و تعداد برگه های باقی مانده را بدانید و استفاده از دستگاه را نیز برای شما بسیار ساده تر می کند. در واقع صفحه نمایش لمسی به کار رفته در ریکو آفیشیو 6503 به شما کمک می کند در هر لحظه بتوانید زمان و حجم کاری باقی مانده را تخمین شده و کارهای خود را برنامه ریزی شده انجام دهید.

دانلود ساده درایورها

از دیگر مزایای خرید ریکو آفیشیو 6503 دانلود و نصب ساده درایورهای آن است. شما به راحتی می توانید در هر زمان با استفاده از تبلت، گوشی یا هر دستگاه دیجیتال دیگر درایورهای ریکو آفیشیو 6503 را از اینترنت دانلود کنید. درایورهای دانلود شده را می توانید به راحتی به دستگاه انتقال داده و آن‌ ها را روی آن نصب کنید.

اسکن و فکس

همانطور که در بالا نیز اشاره شد ، از دیگر قابلیت ها و کاربردهای ریکو آفیشیو 6503 می توان به اسکن مدارک و فکس آن ها اشاره کرد. شما می توانید فایل های مختلف را روی دستگاه قرار داده و از آن ها با کیفیت و سرعت بالا و در فرمت های مختلف مورد نیازتان اسکن بگیرید. فایل اسکن شده را می توانید در صورت نیاز در یک وسیله جانبی حافظه مانند فلش مموری ذخیره کرده و یا آن را مستقیما به شماره مورد نظرتان فکس کنید. شما می توانید این فایل ها را در فرمت های مختلف عکس، PDF و هر فرمت مورد نیاز دیگری ذخیره و ارسال کنید.

امکانات جانبی

در کنار استفاده از 4 قابلیت ریکو آفیشیو 6503 بهتر است بدانید، این دستگاه چه امکانات جانبی دارد که به شما برای استفاده بهتر و ساده تر کمک می کند. قابلیت ذخیره خودکار ADF یکی از امکانات جانبی دستگاه است که به شما کمک می کند بدون نیاز دوباره و چند باره به نسخه اصلی تا چندین برگه را چاپ کنید.

فینشیر به شما این امکان را می دهد که در مراکز انتشاراتی برگه های چاپ را به صورت جزوه، کتاب، بروشور و غیره در آورده و کارایی خود را چندین برابر کنید.

سورتر به کار رفته در این دستگاه باعث می شود که بتوانید فایل های مورد استفاده را به راحتی پوشه بندی و مرتب کرده و به شکل دقیق و با سرعت بیشتری کارهای خود را انجام دهید.

لارج باکس نیز از دیگر قابلیت ها و امکانات جانبی ریکو آفیشیو 6503 است که همانطور که در بالا اشاره شد به شما این امکان را می دهد که ظرفیت کاغذهای مورد استفاده در دستگاه را با توجه به نیازتان افزایش دهید.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 65 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 1200Dpi
دقت اسکن 600*600
دهنه 295
تعداد رنگ 4 رنگ
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
تعداد رنگ‌بندی 4 رنگ
سال تولید 2016
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, آلمان, هلند
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
اسکن به فایل(Scan To File) دارد
برد اسکنر تخت
ابعاد 85*90*125
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ فول آپشن 36000هزاربرگ
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 360گیگ
توان کار ماهانه بدون محدودیت
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 25هزاربرگ
قابلیت چاپ مستقیم دارد
سایر قابلیت‌ها چاپ مسقیم از فلش
زمان اسکن 65برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو بله
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 65برگ
سرعت کپی رنگی 65
قیمت تونر اورجینال 31.000.000ریال
قیمت تونر طرح 22.000.000ریال
قیمت تونر شارژی 12.000.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 3000ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 25هزاربرگ

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب