Your browser does not support JavaScript! > ریکو5503 | قیمت، مشخصات، سفارش، ویژگی و خرید دستگاه فتوکپی ریکو 5503 | کپی ایران

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

ریکوآفیشیو 5503mp

1047 |
بازدید
قیمت: 80,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از80.000.000 ریال تا 10.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 140.000.000ریال .قیمت دستگاه آکبند680.000.000 ریال . برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .. تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Rioch

تعداد: 

ریکو 5503 از سری دستگاه‌ های با کیفیت محصول برند ریکو می باشد. ریکو یک شرکت ژاپنی است که یکی از قدرتمندترین و با سابقه ترین شرکت ‌ها در زمینه تجهیزات الکترونیکی به شمار می‌آید. همچنین این مدل دستگاه فتوکپی یک وسیله مناسب و پرکاربرد برای استفاده در ادارات و شرکت ‌ها محسوب می‌شود. این دستگاه فتوکپی از نظر کارایی و امکانات بسیار پیشرفته است،  تا آنجا که دارای کاربرد های  بسیار زیادی در امور دفتری می‌باشد.

این مدل دستگاه کپی یک دستگاه چند منظوره موجود در بازار است که می توانید آن را به صورت های مختلف آکبند، استوک و بازسازی شده خریداری نمایید. به دلیل چند منظوره بودن این دستگاه کپی به راحتی می توانید تمام نیازهای خود را اعم از پرینت، اسکن و کپی به بهترین شکل برطرف نمایید. با استفاده از این دستگاه کپی قادر خواهید بود کارهای خود را با سرعت مناسب انجام دهید.

مشخصات دستگاه فتوکپی ریکو 5503

دستگاه کپی شارپ 564 دارای قابلیت‌ های بسیار زیادی می باشد، به همین دلیل به طور چشمگیری مورد استفاده کاربران قرار گرفته است. در واقع امروزه دستگاه های کپی یکی از پرکاربردترین تجهیزات اداری به شمار می آیند. تقریبا از این دستگاه ها در تمامی مراکز عمومی جهت چاپ اسناد و متون مختلف استفاده می شود.

شارپ 564 یک دستگاه کپی اداری و چند منظوره است. این مدل دستگاه کپی به دلیل چند منظوره بودن قادر است علاوه بر عملیات کپی نیاز کاربر را در خصوص اسکن و پرینت به بهترین شکل برطرف کند. در ادامه به طور تخصصی با برخی ویژگی های این مدل دستگاه کپی به صورت مختصر آشنا خواهیم شد.

عملکرد چند منظوره ریکو 5503

یکی از بهترین و مهم ترین خصوصیات این مدل دستگاه کپی عملکرد چند منظوره آن می باشد. ریکو ۵۵۰۳  قادر است اسناد مختلف را با بهترین کیفیت پرینت، کپی و اسکن کند. انتخاب این مدل دستگاه کپی از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. در واقع کاربران با خرید این مدل دستگاه کپی از هر دستگاه دیگری بی نیاز خواهند شد.

 این مدل دستگاه بهترین گزینه پیشنهادی برای افرادی است که قدرت خرید چند دستگاه کپی را ندارند. بنابراین کاربران با خیالی آسوده و با اطمینان خاطر به راحتی می توانند از این دستگاه کپی در محیط مورد نظر خود استفاده کنند. همچنین این مدل دستگاه فضای زیادی از محیط کاری را اشغال نخواهد کرد.

سرعت عملکرد بالای دستگاه فتوکپی ریکو 5503

سرعت چاپ یکی از ویژگی های مهم  دستگاه های کپی به شمار می آید.  بنابراین یکی از نکاتی که در انتخاب و خرید دستگاه کپی باید مورد توجه کاربران قرار گیرد میزان سرعت چاپ آن می باشد. در واقع تعداد برگ های چاپ شده در هر دقیقه  بهترین معیار جهت سنجش سرعت دستگاه کپی می باشد. بنابراین  به هر اندازه این تعداد برگ های چاپ شده  بیشتر باشند به همان اندازه  سرعت  عملکرد دستگاه کپی نیز بالاتر خواهد بود.

کاربران در انتخاب و خرید دستگاه کپی باید سعی کنید دستگاهی را متناسب با محیط کاری و نیاز خود خریداری نمایید. ریکو 5503 از سرعت بالایی جهت چاپ اسناد و متون مختلف برخوردار می باشد. زیرا این مدل دستگاه کپی در هر دقیقه می تواند ۵۵ صفحه را با کیفیت مناسبی چاپ می کند.

کپی متوالی دستگاه ریکو 5503

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه و بارز این مدل دستگاه کپی برخورداری از قابلیت کپی متوالی می باشد. از اینرو بهتر است بدانید که منظور از کپی متوالی تعداد برگه هایی است که دستگاه کپی بدون دخالت  کاربران و  به صورت  برنامه ریزی شده چاپ می کند.  در واقع کپی متوالی در هر دستگاه کپی با توجه به حجم کاری  و ظرفیت  آن متفاوت است. از اینرو ریکو5503  به راحتی می تواند تا 999 عدد کپی را به صورت همزمان و متوالی کپی بگیرد. این قابلیت دستگاه به طور قابل توجهی باعث افزایش سرعت کاری دستگاه خواهد شد. همچنین مانع از اتلاف وقت کاربران نیز خواهد شد.

قابلیت پرینت دستگاه فتوکپی ریکو 5503

یکی از قابلیت ها و ویژگی های دستگاه های کپی که به طور قابل توجهی  بر روی کارایی آن ها تاثیر گذار می باشد،  قابلیت پرینت دستگاه های کپی  است. از اینرو با استفاده از دستگاه  کپی ریکو   5503کاربران علاوه بر کپی می توانند از اسناد و مدارک خود با یک کیفیت بالایی پرینت بگیرند.

لازم به ذکر است که این دستگاه کپی اسناد  و متون  مختلف را با کیفیت و وضوح ۱۲۰۰ دی پی آی  به بهترین شکل پرینت می گیرد. در حالت کلی این نوع دستگاه کپی از کیفیت استاندارد و ایده آلی جهت چاپ و پرینت اسناد برخوردار است. بنابراین برای دفاتر فنی و مراکز آموزشی  مناسب و پرکاربرد می باشد.

راه های ارتباطی دستگاه فتوکپی ریکو 5503

یکی از ویژگی ها و قابلیت های مهم  و قابل توجه دستگاه های فتوکپی که بر کارایی آن ها تاثیر مستقیمی دارد، تعداد و تنوع راه های ارتباطی می باشد که برای دستگاه کپی در نظر گرفته شده است. در ریکو 5503 مانند بسیاری از دستگاه های فتوکپی دیگر درگاه های Usb وکابل شبکه  برای انتقال اطلاعات وجود دارند.

از اینرو کاربران به راحتی می توانند به دستگاه های جانبی دیجیتال وصل شده و به تبادل اطلاعات و داده بپردازید. همچنین سرعت انتقال در این  مدل دستگاه  کپی به اندازه ای می باشد که کاربران با خیالی آسوده و بدون  هیچ گونه تاخیر و معطلی می توانند به کار خوذ بپردازند.

کاغذ مورد استفاده ریکو 5503

همانطور که می دانید در زمان کار با دستگاه های کپی سفارشات مختلفی را برای چاپ بر روی کاغذها با اندازه های مختلف خواهید داشت. اگر دستگاه کپی مورد نظر از این  قابلیت برخوردار نباشد  بدون شک از نظر عملکرد بسیار ضعیف عمل می کند.

 همچنین در صورتی که بخواهید از دستگاه های کپی جهت مراکز چاپ و نشر استفاده کنید، بهتر است دستگاه کپی را انتخاب و خریداری نمایید که قادر باشد برگه های با اندازه های متنوع  و مختلف را استفاده نماید. از اینرو ریکو 5503  این امکان را به بهترین شکل برای شما فراهم نموده است که بتوانید برگه هایی تا اندازه حداکثر A3 را در آن قرار دهید. بنابراین کاربران با انتخاب این مدل دستگاه کپی چند منظوره و پرکاربرد مشکلی در زمینه انتخاب کاغذ نخواهید داشت.

سیستم اسکن دستگاه کپی ریکو 5503

بهتر است بدانید که از دیگر خصوصیات و ویژگی های  مهم  این مدل دستگاه کپی قابلیت اسکن آن است. این قابلیت و ویژگی به طور چشمگیری باعث افزایش کارایی دستگاه کپی می شود. در واقع دستگاه کپی ریکو ۵۵۰۳ می تواند  فایل ها و اسناد مختلف  را با کیفیت  ۱۲۰۰ دی پی آی و به بهترین شکل اسکن نماید.

 لازم به ذکر است که این کیفیت برای اسکن  اسناد و متون مختلف  بسیار مناسب و استاندارد می باشد. بنابراین این مدل دستگاه کپی با داشتن این قابلیت و ویژگی  قادر است همه جزئیات اسناد و متون مختلف را به بهترین شکل  و با  یک کیفیت مناسب به صفحه نمایش انتقال دهد.

ویژگی دستگاه فتوکپی ریکو 5503

ویژگی مهم دستگاه کپی ریکو ۵۵۰۳  مصرف انرژی پایین آن می باشد. در واقع با انتخاب این مدل دستگاه کپی به دلیل اینکه از استاندارد ها پیروی کرده و دارای عملکرد اثر بخشی است به طور قابل توجهی می توانید در مصرف برق صرفه جویی کنید. همچنین با استفاده از این مدل دستگاه کپی به راحتی می توانید شاهد صرفه جویی در قبض برق  خود نیز باشید.

حفظ محیط زیست ویژگی دیگر این  مدل دستگاه کپی است که استفاده از آن را در بین کاربران رایج کرده است. در واقع قطعات مختلف این دستگاه به گونه ایی ساخته شده اند که به راحتی قابل بازیافت می باشند و هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند.

مزایا و معایب دستگاه فتوکپی ریکو 5503

ریکو 5503 مانند همه دستگاه های کپی و تجهیزات اداری از معایب و مزایای خاصی برخوردار می باشد. اما لازم به ذکر است که مزایای استفاده از آن در برابر معایب آن بسیار زیاد است. از اینرو مزایای این مدل دستگاه کپی عبارتند از: چند منظوره بودن دستگاه، مصرف انرژی پایین، حفظ محیط زیست، کیفیت بالای پرینت، کپی و اسکن، کپی متوالی، راه های ارتباطی متنوع.

در حالت کلی نمی توان معایب زیادی را برای این مدل دستگاه کپی برشمرد. زیرا تقریبا از تمامی ویژگی ها و قابلیت های یک دستگاه کپی ایده آل برخوردار می باشد. تنها ایراد وارد بر آن را می توان در انجام کارهای اداری به صورت تخصصی معرفی نمود. زیرا دستگاه های چند کاره در مقابل داشتن بسیاری از قابلیت ها و عملکردها به صورت همزمان، کارایی اختصاصی متوسط دارند.

خرید دستگاه فتوکپی ریکو 5503

فروشگاه کپی ایران  یکی از بهترین مراکز جهت خرید این مدل دستگاه کپی محسوب می شود. زیرا این فروشگاه انواع دستگاه های کپی و تجهیزات اداری اورجینال و اصل را به بازار عرضه می کند. همچنین به دلیل سابقه و اعتباری که این مرکز فروش دارد مشتریان با خیالی آسوده و اطمینان خاطر می توانند از آن خرید کنند.

قیمت دستگاه کپی ریکو 5503 با توجه به انواع مدل ارائه شده و همچنین میزان کارایی آن متفاوت می باشد. از اینرو برای خرید هر یک از مدل های این نوع دستگاه کپی ( استوک، بازسازی شده، آکبند) باید از طریق این  فروشگاه معتبر اقدام به خرید نمایید. زیرا این فروشگاه با سابقه انواع دستگاه های کپی را با یک کیفیت بالا به مشتریان خود تحویل می دهد.

قیمت دستگاه فتوکپی ریکو 5503

بهتر است بدانید که قیمت دستگاه ریکو 5503 براساس نوع و مدل آن متفاوت است. امروزه دستگاه های کپی به صورت آکبند، استوک و بازسازی شده در بازار موجود می باشند. در واقع  شما  با خرید این مدل دستگاه کپی به صورت بازسازی  شده و یا استوک  به طور قابل توجهی قادر خواهید بود در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی کنید.

دستگاه های کپی ممکن است دارای آپشن های اضافی و یا کم باشند، برای رفع این مشکل به راحتی می توان برخی از آپشن های مورد نیاز  را اضافه و یا حذف نمود. بنابراین با استفاده از این قابلیت قادر خواهید دستگاه کپی خود را به دستگاهی ایده آل و متناسب با نیازهای خود تبدیل نمایید. از جمله آپشن های اختیاری این مدل دستگاه کپی می توان به قابلیت اتصال به کامپیوتر، اتصال سورت الکترونیکی، تکنولوژی های مختلف جهت کاهش توان مصرفی اشاره نمود.

جمع بندی و سفارش ریکو 5503

ریکو 5503  یکی از دستگاه های با کیفیت برند معتبر و با سابقه ریکو می باشد. این مدل دستگاه کپی در سه مدل آکبند، نو و استوک در بازار موجود و قابل عرضه می باشد. از اینرو برای خرید این مدل دستگاه های کپی نباید از هر مرکزی اقدام به خرید نمایید. زیرا امروزه دستگاه های کپی آکبند و استوک فراوانی در کیفیت های متنوع در بازار موجود می باشند.

بهتر است برای خرید این دستگاه کپی از طریق فروشگاه های معتبر اقدام به خرید نمود. فروشگاه کپی ایران یکی از بهترین مراکز برای خرید دستگاه های کپی به شمار می آید. این مرکز تمامی مشخصات دستگاه های کپی و تجهیزات اداری را به طور کامل بر روی سایت کپی ایران قرار داده است. بنابراین کاربران با مطالعه این مشخصات بعد از به دست آوردن شناخت دستگاه مورد نظر را با یک قیمت مناسب و ضمانت سالم کالا خریداری کنند.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 1200*1200
تعداد رنگ 4 رنگ
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
تعداد رنگ‌بندی 4 رنگ
سال تولید 2015
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, آمریکا, مالزی
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
فکس دارد
اسکن به فایل(Scan To File) دارد
برد اسکنر تخت
ابعاد 80*80*112
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 2000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 2گیگ
توان کار ماهانه 30هزاربرگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 12هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
بلوتوث دارد
شبکه بی سیم wifi دارد
سایر قابلیت‌ها چاپ مسقیم از فلش مموری
زمان اسکن 55برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو دارد
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 55برگ در دقیقه
سرعت کپی رنگی 30برگ در دقیقه
قیمت تونر اورجینال 49.000.000ریال
قیمت تونر طرح 40.000.000ریال
قیمت تونر شارژی 16.000.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 4000ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 12هزاربرگ

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب