Your browser does not support JavaScript! > شارپ 201 | خرید دستگاه فتوکپی شارپ 201 | قیمت، سفارش و مشخصات دستگاه کپی شارپ

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

شارپ 201

2715 |
بازدید
قیمت: 56,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از56.000.000 ریال تا 79.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 99.000.000ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Sharp

تعداد: 

شارپ 201 یکی دیگر از دستگاه های کپی چند منظوره می باشد که در دفاتر، واحدهای اداری و مراکز آموزشی کاربرد دارد. این مدل دستگاه کپی با دارا بودن صفحه کلید و نمایشگر کوچک این امکان را برای کاربر فراهم  می کند که به راحتی بتواند عملکرد دستگاه را مدیریت کند. بهتر است بدانید که طرز استفاده از این صفحه کلید بسیار راحت و آسان می باشد. به طوری که کاربر در اولین نگاه متوجه چگونگی عملکرد آن خواهد شد.

دستگاه کپی چگونه دستگاهی است؟

دستگاه کپی یا فتوکپی دستگاهی می باشد که قادر است از محتویات نوشتاری یا تصویری یک کاغذ یا مدرک تکثیر کند. هر چه این عملیات با سرعت بیشتری انجام شود و از لحاظ قیمت مقرون به صرفه باشد محبوب تر خواهد بود. بهتر است بدانید که پرینتر یا چاپگر هم می تواند عمل تکثیر را انجام دهد اما به دلیل سرعت پایین و هزینه هنگفت شارژ آن کاربران بیشتر تمایل به استفاده از دستگاه کپی را دارند.

امروزه در دستگاه های کپی از روش الکتروفتوگرافی استفاده می شود. به این صورت است که سنسورهای حساس به نور محتویات مدرک اصلی را مشاهده می کنند سپس بر اساس آن پودر مخصوص یا تونر را بر روی کاغذ قرار می دهند. در نهایت با اعمال حرارت و فشار عملیات چاپ انجام می شود.

دستگاه های فتوکپی از تکنولوژی دیگری به نام جوهر افشان هم استفاده می کنند. لازم به ذکر است که این نوع تکنولوژی مناسب محیط های اداری نمی باشد. از آنجاییکه از فتوکپی به صورت گسترده در آموزش، تجارت و ارگان های دولتی استفاده می شود از اینرو آن را به عنوان یک شغل می شناسند.

آشنایی با شارپ

شرکت چند ملیتی شارپ برای اولین بار در سال 1912 در توکیو تاسیس شد. این شرکت از 50000 کارمند استفاده می کند. همچنین با بهره گیری از این کارمندان مجرب توانسته است در سراسر دنیا در زمینه الکترونیک نامی پر آوازه را کسب کند. این شرکت در سال 2016 در زمینه مادربرد با شرکت بزرگی به نام Foxconn همکاری کرد.

بهتر است بدانید که مرکز اصلی این شرکت در شهر ساکایی کشور ژاپن قرار دارد. یکی از فعالیت های شرکت شارپ تولید ماشین های اداری است. علاوه بر این در زمینه های طراحی و تولید LCD، موبایل، اجاق ماکروویو، دستگاه تهویه مطبوع، صندوق فروشگاهی، پنل های خورشیدی، صندوق فروشگاهی، فلش مموری و حسگر CCD هم فعالیت دارد.

نکات فنی مهم موقع خرید دستگاه های فتوکپی استوک

از آنجاییکه دستگاه های استوک کارکرده و دست دوم می باشند بهتر است از مراکز معتبر خریداری شوند. زیرا تنها در اینصورت از سلامت و کیفیت دستگاه اطمینان پیدا خواهید کرد. بنابراین درصورتیکه قصد خرید شارپ 201 یا هر دستگاه کپی دیگری را داشتید بهتر است به این نکات توجه کافی داشته باشید.

یکی از نکات موقع خرید دستگاه کپی این است که سورتر و منگنه زن نداشته باشد. زیرا این بخش های دستگاه باعث می شوند کاغذ در آن گیر کند و کارایی دستگاه کاهش پیدا کند. اگر امکان برداشتن درب اسکنر را داشتید آن را بردارید و یک برگ سیاه را چاپ کنید. اگر دستگاه عملکرد مناسبی داشته باشد کاغذ کاملا سیاه و بدون خط و خش خواهد بود.

همچنین اگر توانستید قبل از خرید دستگاه شارپ 201 یا هر دستگاه استوک دیگر با آن 50 تا 100 برگ را کپی بگیرید. اگر دستگاه کپی سالم باشد کیفیت چاپ برگه اول با برگه آخر یکسان خواهد بود. در غیر اینصورت دستگاه از سلامت کافی برخوردار نیست و خرید آن مناسب نخواهد بود.

برای اطمینان بیشتر چند برگه را هم به صورت سفید کپی بگیرید اگر برگه چاپ شده بدون خط و خش بود دستگاه از کیفیت مناسبی برخوردار است. در غیر اینصورت کیفیت چاپ مطلوبی را به شما ارائه نخواهد کرد.

اسکنر دستگاه شارپ 201 یا هر دستگاه کپی استوک دیگری که قصد خرید آن را دارید مورد بررسی قرار دهید که خط و خش نداشته باشد. لازم به ذکر است در صورت ایجاد خش نه سایه بر روی برگه درام دستگاه مشکل دارد. در اینصورت با قیمت بسیار مناسبی می توانید درام دستگاه را تعویض کنید.

قبل از خرید دستگاه کپی بهتر است چرخ دنده های آن را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشند. همچنین دستگاهی مناسب است که هنگام کار کردن پودر ریزی نداشته باشد. برای اطمینان از سیستم برقی دستگاه کلید روشن خاموش دستگاه را چک کنید. یکی دیگر از نکات مهم موقع خرید دستگاه کپی استوک این است که کاغذ کش های آن سالم و بدون ترک باشند.

همچنین از زمان گرم شدن دستگاه مطلع شوید. زمان گرم شدن دستگاه که در کاتالوگ آن ذکر شده است را با حالت واقعی مقایسه کنید. در صورتیکه اختلاف زمانی زیاد داشته باشند خرید دستگاه کپی شارپ 201 یا هر دستگاه استوک دیگری منطقی نخواهد بود. از آنجاییکه اکثر دستگاه های استوک ضمانت نامه و گارانتی دارند بهتر است دستگاه را به همراه ضمانت نامه خریداری کنید.

مشخصات فنی شارپ 201

شارپ 201 یکی دیگر از دستگاه های کپی سیاه و سفید می باشد که از کیفیت و سرعت مناسبی برخوردار است. در اینجا به صورت تخصصی به ویژگی های فنی دستگاه می پردازیم.

زمان گرم شدن دستگاه

زمانیکه دستگاه را به برق متصل می کنید برای گرم شدن و شروع به کار به مدت زمان مشخصی نیاز دارد. هر چه این مدت زمان کوتاه تر باشد عملکرد دستگاه بالاتر خواهد بود. شارپ 201 برای گرم شدن و شروع به کار تنها به 25 ثانیه زمان احتیاج دارد. بنابراین دستگاه در یک چشم به هم زدن می تواند برای کار آماده شود.

زمان تهیه اولین کپی

این مدل دستگاه کپی می تواند اولین کپی را در مدت زمان 6.4 ثانیه به شما تحویل دهد.

قابلیت بزرگنمایی دستگاه

با این مدل دستگاه کپی می توانید بر روی بخش خاصی از نسخه اصلی زوم کنید. بدین صورت است که با این قابلیت کل فایل را می توانید بزرگ یا کوچک کنید. بهتر است بدانید که شارپ 201 از قابلیت بزرگنمایی 25 تا 400 درصد برخوردار می باشد.

کاغذ مورد استفاده

شما در حین کار با دستگاه های چاپ سفارشات مختلفی برای چاپ بر روی کاغذهای مختلف با سایزهای مختلف خواهید داشت. اگر دستگاه قابلیت استفاده از برگه های مختلف را نداشته باشد از نظر عملکرد ضعیف خواهد بود. شارپ 201 این امکان را برای کاربر فراهم کره است که موقع کار با دستگاه بتواند از کاغذهای با سایز A4, A3, A5, A6 استفاده کند. بنابراین در این مدل دستگاه کپی جهت استفاده از کاغذ با سایزهای مختلف مشکلی نخواهید داشت.

سرعت کپی دستگاه

یکی از مهم ترین فاکتورهای موقع خرید دستگاه کپی سرعت آن می باشد. هر چه سرعت دستگاه بالاتر باشد سرعت عملکرد آن بیشتر خواهد بود. دستگاه کپی شارپ 201 به عنوان یک دستگاه کپی چند منظوره قادر است در هر دقیقه 20 برگ را کپی کند. اگرچه این سرعت بالا نیست اما راضی کننده است و می تواند نیازهای کاربر را رفع و رجوع کند.

کیفیت چاپ

یکی از ویژگی های خاص هر دستگاه کپی که برای اکثر کاربران اهمیت دارد کیفیت چاپ آن می باشد.کیفیت چاپ شارپ 201 بسیار مناسب است. به طوری که رزولوشن کپی این دستگاه 600*600 DPI می باشد. بهتر است بدانید که وضوح چاپ پرینتر این مدل دستگاه کپی هم 600*600 DPI است.

ظرفیت سینی کاغذ

ظرفیت سینی کاغذ از دیگر ویژگی های بسیار مثبت در مورد دستگاه های چاپ است که شاید در نگاه اول چندان مهم به نظر نیاید. بهتر است بدانید در صورت کافی نبودن  ظرفیت سینی کاغذ و عدم تناسب آن با حجم کاری به مشکل بر خواهید خورد.

ظرفیت سینی کاغذ شارپ 201 بسیار مناسب می باشد به طوری که قادر است 350 برگه را در خود نگه دارد. در صورت نیاز می توانید ظرفیت سینی کاغذ را تا 1850 برگ هم افزایش دهید. بهتر است بدانید که در صورتیکه ظرفیت سینی کاغذ بالا باشد برای مدت زمان طولانی احتیاجی به پر کردن دستگاه نخواهید داشت.

راه های ارتباطی

یکی دیگر از ویژگی های مهم در انتخاب دستگاه کپی راه های ارتباطی آن با دستگاه های دیگر می باشد. به طوری که هر چه این راه های ارتباطی متنوع تر باشد کارایی دستگاه چاپ هم افزایش پیدا خواهد کرد. در شارپ 201 امکان وصل شدن به دستگاه های جانبی و تبادل اطلاعات آن به وسیله پورت USB.2 برای کاربر فراهم شده است.

ظرفیت حافظه

دستگاه های چاپ برای ذخیره فایل های مختلف و چاپ آن ها بهتر است از قابلیت حافظه داخلی مناسب و بالا برخوردار باشند. حافظه پرینتر این مدل دستگاه کپی 64 مگابایت می باشد. لازم به ذکر است در صورت نیاز می توانید ظرفیت حافظه را تا 192 مگابایت افزایش دهید. بنابراین این حافظه شارپ 201 جهت ظرفیت کاری دستگاه بسیار مناسب است.

نوع کارتریج دستگاه

کارتریج مورد استفاده این مدل دستگاه کپی MX-238XT  و MX-237XTمی باشد. این کارتریج ها از انواع لیزری بادوام محسوب می شوند. همچنین از کارکرد چاپ 10000 برگ برخوردار هستند.

ابعاد دستگاه

از ویژگی های ظاهری دستگاه های کپی و البته تمامی وسایل دیگر در منزل یا محیط کار ابعاد و تناسب آن ها با یکدیگر می باشد. برای مثال دستگاه های چاپ رومیزی به دلیل اینکه روی میز قرار می گیرند باید از وزن و ابعاد متناسبی برخوردار باشند. در اینصورت دستگاه به راحتی بر روی میز قرار گرفته و مزاحم انجام کارهای دیگر نخواهد شد.

در مقابل دستگا های ایستاده دستگاه های بزرگی هستند که در ادارات و مراکز مختلف کاربرد دارند. این مدل دستگاه های کپی نسبت به دستگاه های رومیزی بزرگتر و سنگین تر هستند. بنابراین باید فضای مشخصی از محیط کار یا اداره را برای آن در نظر گرفت. بنابراین موقع خرید دستگاه کپی باید به ابعاد آن توجه ویژه داشته باشید. بهتر است بدانید که ابعاد دستگاه شارپ 201 599 × 612 × 511 cm می باشد.

کپی متوالی

کپی متوالی تعداد برگه هایی است که دستگاه می تواند به شکل برنامه ریزی شده و بدون نیاز به دخالت شما چاپ کند. این میزان در دستگاه های کپی ایستاده و اداری  999 یا 9999 عدد می باشد. شارپ 201 قادر است 999 برگ را به صورت متوالی برای شما کپی بگیرد.

قابلیت اسکن

با خرید دستگاه این مدل دستگاه کپی شارپ می توانید اسکن رنگی تصاویر را با کیفیت 600 DPI و دقت بالا در حداکثر سایز A3 تهیه کنید. فرمت اسکن در این مدل دستگاه کپی عبارتند از: TIFF, PDF, JPEG و .BMP

معایب شارپ 201

یکی از معایب این مدل دستگاه کپی این است که از قابلیت چاپ دو رو برخوردار نیست. بنابراین ممکن است موجب اتلاف وقت کاربر شود. از دیگر معایب این دستگاه کپی می توان گفت قابلیت فکس ندارد.

جمع بندی و کلام آخر

شارپ 201 یک دیگر از دستگاه های کپی برند شارپ می باشد که از کیفیت و سرعت مناسبی برخوردار است. این مدل دستگاه کپی مناسب دفاتر کوچک می باشد. همچنین این دستگاه با سیستم های عامل مختلفی سازگاری دارد. بنابراین با استفاده از کابل USB.2 می توانید به سیستم های مجاور متصل شوید و فایل مورد نظر خود را چاپ کنید.

از آنجاییکه فروشگاه کپی ایران سابقه طولانی مدتی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات اداری دارد توصیه می کنیم دستگاه کپی مورد نظر خود را از این فروشگاه خریداری کنید.

انواع دستگاه های فتوکپی لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای فتوکپی رومیزی  لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاه های فتوکپی ایستاده لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای فتوکپی تکثیر انبوه لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوکراف RZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسوگراف MZ لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف RP لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای ریسوگراف EZ لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای ریسو گرافهای رنگی لطفا کلیک کنید 

انواع دستگاهای پلاتر های رنگی  لطفا کلیک کنید

انواع دستگاهای لمینت لطفا کلیک کنید 

انواع کاترهای دستی و برقی لطف کلیک کنید

انواع دستگاهی صحافی لطفا کلیک کنید 

انواع دوخت لطفا کلیک کنید 

انواع تونر و مواد مصرفی لطفا کلیک کنید

کاربری لیزری
سرعت چاپ 20 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دهنه A3
سطح چاپ A4, A3, A5
سال تولید 2015
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه, آلمان, آمریکا
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر اختیاری
اسکن به فایل(Scan To File) اختیاری
برد اسکنر تخت
کاربری سه کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1000
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 20گیگ
توان کار ماهانه 15000
قابلیت چاپ دو رو اختیاری
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 20هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2
قابلیت چاپ مستقیم دارد
زمان اسکن 20برگ در قیقه
اسکن همزمان پشت رو 0
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود خیر
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی رنگی 20برگ در دقیقه

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

ایرادات دستگاهای شارپ براساس کد می باشد شرکت کپی ایران در نظر داردتمامی سرویس منالها و رفع ایرادادت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد

CE-00    General network errors
Other network errors    Turn OFF and ON the power  copyir.com Consult the network administrator to check the network server status  copyir.com If the error still remains, turn OFF the power of the machine, and immediately contact the sales agent  copyir.com
CE-01    NIC error
An error occurs in the network protocol stack level  copyir.com    Turn OFF and ON the power  copyir.com Consult the network administrator to check the network server status  copyir.com If the error still remains, turn OFF the power of the machine, and immediately contact the sales agent  copyir.com
CE-02    Server not found
The specified sever is not found  copyir.com    Since connection to the server is not established, the scan data cannot be sent  copyir.com Check to confirm that the SMTP server setting and the destination registration of file server send scan are properly made  copyir.com For the setting procedure of the SMTP server, refer to "Various servers setting  copyir.com" For the changing procedure of the destination of file server send scan, refer to "How to change or delete the registered destinations  copyir.com" For the input items of each setting, refer to the help menu of the Web screen  copyir.com
CE-04    FTP account error
An account error occurs when logging in the FTP server  copyir.com    Since connection to the server is not established, the scan data cannot be sent  copyir.com Check to confirm that the destination registration of file server send scan is properly made  copyir.com For the changing procedure of the destination of file server send scan, refer to "How to change or delete the registered destinations  copyir.com" For the input items of each setting, refer to the help menu of the Web screen  copyir.com
CE-05    FTP directory error
The designation of the directory in the FTP server is improper  copyir.com    Since the directory of the FTP server registered as the destination of file server send scan is improper, the scan data cannot be sent  copyir.com Check to confirm that the registration of the destination is correct  copyir.com
CE-06    Email address error
Improper email address    Since the email address registered as the destination of the email send scan is improper, scan data cannot be sent  copyir.com Check to confirm that the registered destination information is correct  copyir.com
CE-09    Email over size limit
The size of an email to be sent exceeds the limit  copyir.com    The size of the scan data exceeds the upper limit of the file size set on the Web screen  copyir.com Reduce the number of sheets of documents or change the upper limit value in "Send data upper limit" of the Web screen  copyir.com
CE-11    Scanner memory shortageM
emory shortage in scanner process of MX NB12  copyir.com    The memory becomes full during scanning documents Reduce the number of sheets of documents, or change the resolution and the color mode in order to reduce the file size of the scan data, then retry sending again  copyir.com
CE-12    LDAP number over
The number of LDAP exceeds the specification  copyir.com    The number of destinations which are the targets of the global address search exceeds the max  copyir.com number  copyir.com Use a longer set of characters for search to narrow the area of search  copyir.com
CE-18    RTC battery error
The battery for RTC is low  copyir.com    Replace the battery for RTC  copyir.com
CH-Blink    Developing cartridge not installed
The developing cartridge is not installed  copyir.com Communication with the CRUM cannot be made in initial check of the CRUM  copyir.com    Developing unit disconnection
MCU PWB abnormality
CRUM chip abnormality
CH-ON    Side door open
The side door is open  copyir.com    Side door sensor abnormality
MCU PWB abnormality
E7-01    Duplex model memory error/ Image data error
1  copyir.com The memory capacity for the duplex model machine is wrong  copyir.com Insufficient memory capacity  copyir.com
2  copyir.com Duplex setting is set for a single surface model  copyir.com    1  copyir.com The memory capacity on the MCU PWB is wrong  copyir.com
2  copyir.com Setting for a single surface model is wrong  copyir.com
E7-02    LSU trouble
The BD signal from the LSU cannot be detected in a certain cycle  copyir.com (Always OFF or always ON)    LSU connector or LSU harness defect or disconnection
Polygon motor rotation abnormality
Laser beams are not generated  copyir.com MCU PWB abnormality
E7-06    Image data decode error
Image expansion error    MCU PWB abnormality USB cable trouble
E7-10    Shading trouble (Black correction)
The CCD black scan level is abnormal when the shading  copyir.com    Improper connection of the CCD unit flat cable
CCD unit abnormality
MCU PWB abnormality  copyir.com
E7-11    Shading trouble (White correction)
The CCD white scan level is abnormal when the shading  copyir.com    Improper connection of the CCD unit flat cable
Dirt on the mirror, the lens, and the reference white plate
Copy lamp lighting abnormality CCD unit abnormality MCU PWB abnormality (When occurred in the SPF scan position  copyir.com) Improper installation of the mirror unit
E7-16    Abnormal laser output
When the laser output is stopped, HSYNC is detected  copyir.com    Laser abnormality MCU
PWB abnormality  copyir.com
E7-91    Decode error (FAX print)
When image data sent from the FAX board to the machine are judged as decode error:    Connector connection trouble MCU
PWB abnormality
E7-93    Data communication error (FAX scan)
When data transmission from the machine to the FAX board fails 5 times:    Connector connection trouble FAX PWB abnormality
F2-40    ATC sensor abnormality
ATC sensor value abnormality    Connector connection trouble Toner cartridge installation trouble Sensor breakdown
F2-64    Toner supply abnormality
When toner near end is detected with the toner supply time of 50% or less  copyir.com When the toner supply time exceeds 300%  copyir.com    ATC sensor abnormality Toner supply abnormality
F2-70    •Improper cartridge (Destination error, life cycle error)
•Identific t ion error
•Model error
•Type error
•Destination error
•Data abnormality
•Misc error
•The destination of the machine differs from that of the CRUM  copyir.com
•The trade mark code of the CRUM differs  copyir.com
•The company code of the CRUM differs  copyir.com
•The boot program model code does not coincide with the CRUM model code  copyir.com
•When the CRUM type is other than genuine/ conversion/production rotation  copyir.com •The machine destination differs from the CRUM destination  copyir.com    CRUM chip defect Improper toner cartridge  copyir.com
F2-74    CRUM chip communication error
An error occurs during communication between the MCU and the CRUM chip  copyir.com The CRUM identification error occurs  copyir.com    CRUM chip abnormality Developing unit disconnection MCU PWB abnormality
F5-02    Copy lamp lighting abnormality
The copy lamp does not turn on  copyir.com    Copy lamp abnormality
Copy lamp harness abnormality
CCD PWB harness abnormality  copyir.com
F6-00    FAX board communication trouble  copyir.com
FAX board communication error  copyir.com    No command can be sent from the MCU to the FAX  copyir.com
F6-10    FAX board trouble  copyir.com
FAX board abnormality detection  copyir.com    FAX controller and FAX board memory abnormality  copyir.com
F6-80    FAX board communication trouble (Protocol)  copyir.com
A break error occurs in communication between the MCU and the FAX board  copyir.com    MCU PWB connector connection failure/ Garbled data  copyir.com
F6-81    FAX board communication trouble (Parity)  copyir.com
A parity error occurs in communication  copyir.com between the MCU and the FAX board  copyir.com    MCU PWB connector connection failure/ Garbled data  copyir.com
F6-82    FAX board communication trouble (Overrun)  copyir.com
An overrun error occurs in communication between the MCU and the FAX board  copyir.com    MCU PWB connector connection failure/ Garbled data
F6-84    FAX board communication trouble (Framing)  copyir.com
A framing error occurs in communication between the MCU and the FAX board  copyir.com    MCU PWB connector connection failure/ Garbled data  copyir.com
F6-88    FAX board communication trouble (Time out)  copyir.com
FAX board communication error  copyir.com    There is no respond command from the FAX for 30sec or more  copyir.com
F6-99    Machine - FAX language error  copyir.com
Discrepancy of the destination of the machine and the FAX board  copyir.com    The destination of the machine differs from that of the FAX board  copyir.com
When installing to the machine that can install only MX-FX13  copyir.com
F9-00    MX-NB12 board communication trouble  copyir.com
MX-NB12 print data reception error  copyir.com    Print data cannot be received from the MXNB12 for 3 min or more  copyir.com
H2-00    Thermistor open (MAIN)
The thermistor is open  copyir.com
The fusing unit is not installed  copyir.com    Thermistor abnormality
Control PWB abnormality
Fusing section connector disconnection
The fusing unit is not installed  copyir.com
H2-01    Thermistor open (SUB)
The sub thermistor is open  copyir.com
The fusing unit is not installed  copyir.com    Sub thermistor abnormality
Heater lamp abnormality
Thermostat abnormality
Main PWB abnormality
H3-00    Heat roller high temperature detection (MAIN)
The fusing temperature exceeds 245C°  copyir.com    Thermistor abnormality
Control PWB abnormality
Fusing section connector disconnection  copyir.com
H3-01    Heat roller high temperature detection (SUB)
The fusing temperature exceeds 245°C  copyir.com    Sub thermistor abnormality
Heater lamp abnormality
Thermostat abnormality
Main PWB abnormality
H4-00    Heat roller low temperature detection
When the fusing temperature is 150C° or less in 55 sec from starting warming-up  copyir.com
When the warm-up complete temperature is not reached in 30 sec from reaching 150C°  copyir.com
When the fusing temperature is less than 100C° in 20 sec from the ready state  copyir.com When the fusing temperature is less than 80C° for more than 300ms in the ready state or in printing  copyir.com
When the fusing temperature is less than 80C° for more than 300ms in the standby mode at a low temperature  copyir.com    Thermistor abnormality
Heater lamp abnormality
Thermostat abnormality
Control PWB abnormality
H5-01    5 continuous POUT not-reached error
When 5 continuous not-reached jams to the paper exit sensor (POUT) occur  copyir.com The jam counter is backed up and it is used in a job after turning on the power  copyir.com    Jam paper is not removed from the fusing unit  copyir.com (Jam paper remains  copyir.com)
Paper exit sensor breakdown or harness connection trouble
Fusing unit installation trouble
L1-00    Scanner feed trouble
Though the specified steps of motor pulses are outputted, the mirror home position sensor remains ON  copyir.com    Mirror unit abnormality
The scanner wire is disconnected  copyir.com
The origin detection sensor abnormality
Mirror motor harness abnormality
L3-00    Scanner return trouble
Though the specified steps of motor pulses are outputted, the mirror home position sensor does not turn ON  copyir.com    Mirror unit abnormality
Scanner wire disconnection
Origin detection sensor abnormality
Mirror motor harness abnormality
L4-01    Main motor lock detection
The main motor does not rotate  copyir.com After rotation of the main motor, the motor lock signal is detected for 1 sec or more  copyir.com During rotation of the main motor, the motor lock signal is detected for 1 sec  copyir.com When the main motor is stopped, the motor lock signal is not detected for 5sec or more  copyir.com (Though the motor is stationary, it is judged as stable rotation  copyir.com)    Main motor unit abnormality
Improper connection or disconnection the main motor and thae harness  copyir.com
MCU PWB abnormality
L4-11    Shifter motor trouble  copyir.com
The shifter home position detection signal is not detected when initializing the shifter  copyir.com    Shifter motor abnormality, improper connection or disconnection of the harness, shifter home position sensor abnormality  copyir.com
L4-32    PSFAN lock detection
The PSFAN does not rotate  copyir.com Sampling is performed in 50msec interval, and the normal signal cannot be detected 5 times continuously in 1 sec  copyir.com    Fan trouble or harness contact trouble and disconnection
L6-10    Polygon motor lock detection
The polygon motor does not rotate After beginning to rotate the polygon motor, the motor lock signal is detected for 20sec or more  copyir.com During rotation of the polygon motor, the motor lock signal is detected for 1sec  copyir.com    Polygon motor unit abnormality Improper connection or disconnection of the polygon motor and the harness  copyir.com
MCU PWB abnormality
L8-01    No full wave signal  copyir.com
The zero cross signal is not detected  copyir.com    Power unit abnormality  copyir.com
MCU PWB abnormality  copyir.com
U1-03    FAX board battery error  copyir.com
FAX board backup battery error  copyir.com    The voltage of the backup battery of SRAM which is installed to the FAX board falls below a certain level  copyir.com
U2-04    EEPROM read/write error (Serial communication error)
EEPROM access process error    EEPROM abnormality
U2-11    Counter check sum error (EEPROM)
Check sum error of the counter area in the EEPROM    EEPROM abnormality
U9-00    Panel board communication trouble  copyir.com
Communication trouble with the panel board  copyir.com    No command can be sent from the MCU to the panel  copyir.com
U9-80    Panel board communication trouble (Protocol)  copyir.com
An error occurs in communication between MCU -Panel PWB  copyir.com    MCU PWB - Panel PWB harness trouble/ Garbled data  copyir.com
U9-81    Panel board communication trouble (Parity)  copyir.com
A parity error occurs in communication between the MCU and the Panel PWB  copyir.com    MCU PWB - Panel PWB harness trouble/ Garbled data  copyir.com
U9-82    Panel board communication trouble (Overrun)  copyir.com
An overrun error occurs in communication between the MCU and the panel board  copyir.com    MCU PWB - Panel PWB harness trouble/ Garbled data  copyir.com
U9-84    Panel board communication trouble (Framing)  copyir.com
A framing error occurs in communication between the MCU and the Panel PWB  copyir.com    MCU PWB - Panel PWB harness trouble/ Garbled data  copyir.com
U9-88    Panel board communication trouble (Time out)  copyir.com
A time-out error occurs in communication between the MCU and the Panel PWB  copyir.com    A command is completely sent from the MCU to the panel  copyir.com
U9-99    Panel language error  copyir.com
Language discrepancy error  copyir.com    Discrepancy between the machine language and the panel language  copyir.co

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب