Your browser does not support JavaScript! > شارپ MX-M464N | قیمت، مشخصات، سفارش، ویژگیها و خرید دستگاه فتوکپی شارپ MX-M464N

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

شارپ MX-M464N

1076 |
بازدید
قیمت: 160,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از160.000.000 ریال تا 180.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 230.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت دستگاه آکبند 875.000.000 ریال بدون آپشنال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Sharp

تعداد: 

شارپ MX-M464N یکی دیگر از دستگاه های چاپ برند شارپ است که قابلیت کپی، پرینت و اسکن را به صورت سیاه و سفید دارا می باشد. از این دستگاه کپی در مراکز مختلف اداری بزرگ وکوچک استفاده می شود. این دستگاه علاوه بر سه آپشن بالا قابلیت اتصال فکس را نیز دارد. شارپ MX-M464N دارای توان و حجم کاری بالایی بوده و اجزای داخلی و عملکرد آن تا حد بسیار زیادی با محیط زیست سازگار است. لازم به ذکر است قبل از خرید دستگاه کپی باید با ویژگی های آن آشنا شوید. در اینجا به صورت تخصصی تر به ویژگی های دستگاه اشاره خواهیم کرد.

اهمیت دستگاه کپی چندکاره

با توجه به اینکه امروزه شرکت ها، دفاتر اداری و مراکز ارائه دهنده خدمات چاپ و تکثیر کاربرد تک بعدی ندارند. از طرفی بیشتر پروژه ها ترکیبی از فرآیندهای مختلف اداری هستند. بنابراین وجود دستگاه کپی چندکاره اهمیت بالایی دارد. خرید دستگاه کپی چند کاره از مزیت های خاصی برخوردار است. انتخاب دستگاه کپی چند منظوره برای افرادی که توان مالی خرید چند دستگاه را ندارند یک انتخاب مناسب و ایده آل به شمار می آید.

از دیگر مزایای دستگاه کپی چند کاره اشغال فضای کمی در محیط است. بنابراین توصیه می شود افرادی که فضای کافی ندارند دستگاه کپی چند منظوره را خریداری کنند. بنابراین با خرید دستگاه کپی چند منظوره می توانید تمامی خدماتی که چندین دستگاه اختصاصی انجام می دهند را به صورت یکجا انجام دهید. برای مثال دستگاه کپی شارپ MX-M464N یک دستگاه کپی چند کاره می باشد که با آن می توانید تمام کارهای خود از قبیل فکس، کپی، پرینت و اسکن را انجام دهید.

ویژگی های شارپ MX-M464N

همانطور که در بالا اشاره کردیم قبل از خرید دستگاه کپی باید با ویژگی های دستگاه آشنایی کامل داشته باشید. در اینجا قصد داریم به صورت تخصصی تر به ویژگی های شارپ MX-M464N بپردازیم.

تونر بسیار با کیفیت و سازگار با محیط زیست

بهتر است بدانید که تونر یکی از اجزای اصلی مورد استفاده در دستگاه های چاپ می باشد. کیفیت و عملکرد تونر بر کیفیت چاپ و همچنین عملکرد دستگاه بسیار تاثیر گذار است. بهتر است بدانید که تونر یک ماده خشک پودری می باشد که هیچگونه لکه ای از خود به جا نمی گذارد.

مدل کارتریج این مدل دستگاه کپی MX45NT می باشد. این نوع کارتریج در مدل طرح و فابریک در بازار موجود است. بهتر است بدانید که تونر تا حد زیادی قابلیت بازیافت داشته و سازگار با محیط زیست است. در واقع با خرید این دستگاه در کنار استفاده از ویژگی ها و امکانات فوق العاده آن در حفظ محیط زیست نیز سهمی ایفا می کنید.

دقت دستگاه کپی شارپ MX-M464N

دستگاه های چند منظوره در بخش های مختلف پرینت، اسکن و کپی ممکن است دارای دقت چاپ یکسان بوده یا با یکدیگر تفاوت داشته باشند. در صورتی که کیفیت چاپ در بخش های مختلف متفاوت باشد، بهتر است در نظر بگیرید که کیفیت در کدام بخش برای شما مهم تر و کاربردی تر است و با توجه به آن دستگاه چاپ چند منظوره خود را انتخاب کنید.

حداکثر رزولوشن در دستگاه کپی شارپ MX-M464N در بخش های مختلف یکسان است و به صورت 600*600 DPI می باشد. بنابراین با این مدل دستگاه کپی می توانید جزئیات مورد نظر را به صورت کامل در نسخه چاپ یا اسکن شده مشاهده بفرمایید. این رزولوشن برای هر سه بخش پرینت، اسکن و کپی ایده آل و استاندارد می باشد. این مدل دستگاه کپی می تواند رضایت خاطر شما را جلب کند.

سایز کاغذهای مورد استفاده

قبل از خرید و انتخاب دستگاه چاپ مورد نظرتان برای شرکت و اداره بهتر است حتما به ویژگی سایز کاغذهایی که می توانید در دستگاه قرار دهید توجه کنید. در صورتی که دستگاه کپی از کاغذهای با سایز مختلف استفاده کند کارایی دستگاه بیشتر خواهد شد.

زیرا حین کار با دستگاه به چاپ فایل های مختلف در سایزهای مختلف نیاز پیدا خواهید کرد. دستگاه کپی مناسب است که بتواند نیازهای شما را برطرف کند. حداکثر سایز کاغذ مورد استفاده در دستگاه شارپ MX-M464N، A3 می باشد.

زمان گرم شدن شارپ MX-M464N

زمانی که شما دستگاه چاپ را به برق می زنید، دستگاه زمانی را برای گرم شدن و آماده به کار شدن نیاز دارد. بنابراین هر چه این زمان کوتاه تر باشد سرعت و عملکرد دستگاه بیشتر خواهد شد. زمان گرم شدن دستگاه شارپ MX-M464N بسیار کم است. مدت زمان گرم شدن این مدل دستگاه کپی 12 ثانیه می باشد. بنابراین این دستگاه در یک چشم بر هم زدن شروع به کار خواهد کرد.

سرعت چاپ

بعد از کیفیت چاپ، سرعت چاپ یکی از فاکتور های مهم و تعیین کننده  دستگاه چاپ می باشد. سرعت چاپ دستگاه باید با نیاز و حجم کاری شما تناسب داشته باشد تا در روزهای کاری شلوغ و پرکار نگرانی بابت تمام نشدن کارهایتان نداشته باشید.

بهتر است بدانید سرعت چاپ در دستگاه های اداری گاهی تا 80 برگ در دقیقه نیز می رسد. شارپ MX-M464N به دلیل چند منظوره بودن از سرعت های مختلفی برخوردار است. سرعت کپی این مدل دستگاه کپی 46 صفحه در هر دقیقه برای A4 و 24 صفحه در هر دقیقه برای A3 می باشد.

همچنین سرعت پرینت در شارپ MX-M464N، 46 صفحه در دقیقه برای A4 و 24 صفحه در دقیقه برای A3 است. سرعت این دستگاه کپی در رده متوسط قرار دارد. اما این میزان نیز سرعت قابل قبولی بوده و شما می توانید در هر روز کاری بیش از هزار برگه را چاپ کنید.

کپی متوالی تا 999 برگ

یکی از ویژگی های مورد استفاده در تمامی دستگاه های چاپ اداری کپی متوالی است. از آن جا که حجم کار در شرکت ها و ادارات بالا است و شما روزانه نیاز پیدا می کنید که از یک فایل مشخص در تیراژ بالا کپی بگیرید، دستگاه های چاپ باید قابلیت چاپ متوالی داشته باشند. این مقدار در دستگاه های اداری معمولا 999 برگ یا 9999 می باشد. در شارپ MX-M464N شما می توانید تا تعداد 999 برگ را به صورت متوالی کپی گرفته و سرعت کار خود را افزایش دهید.

قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی

قابلیت زوم و کوچک نمایی از دیگر ویژگی های دستگاه های چاپ است که کاربری دستگاه را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. با این قابلیت می توانید در فایل های کوچک که جزئیات آن ها چندان مشخص نیست روی بخش خاصی زوم کرده و آن را در ابعاد بزرگتری چاپ کنید.

همچنین می توانید هر فایلی که از سایز بزرگ برخوردار است  به اندازه دلخواه کوچک نمایی کنید. سپس فایل مورد نظر را بر روی برگه ای با سایز کوچک تر چاپ کنید. در شارپ MX-M464N این قابلیت به کار رفته کارایی و عملکرد دستگاه را تا حد زیادی بالا برده است. این مدل دستگاه کپی از قابلیت زوم 25 تا 400 درصد برخوردار می باشد.

ظرفیت سینی بالا

فاکتور مهم دیگر در انتخاب دستگاه های چاپ می توان به ظرفیت سینی اشاره کرد. ظرفیت سینی تعیین می کند که زمانی که شما در ابتدای روز سینی دستگاه را پر می کنید، تا چه مدت بدون پر کردن مجدد می توانید از برگه های داخل آن برای چاپ استفاده کنید. ظرفیت در دستگاه های اداری با توجه به ظرفیت و توان کاری بالا معمولا باید بیش از 1000 برگه باشد. ظرفیت سینی کاغذ دستگاه چاپ شارپ MX-M464N به میزان 3500 برگ است. بنابراین شما می توانید حجم بالا و قابل قبولی برگه را روی دستگاه قرار داده و تا مدت زمان زیادی احتیاجی به پر کردن دستگاه نخواهید داشت.

ذخیره خودکار ADF

در صورتی که دستگاه چاپ فاقد ذخیره خودکار ADF باشد شما برای کپی های متوالی مجبور هستید که مدام نسخه اصلی را در دستگاه قرار داده تا چاپ شود. اما قابلیت ذخیره خودکار ADF باعث می شود که دستگاه اطلاعات نسخه اصلی را در حافظه خود نگه داشته و از آن برای چاپ به تعداد مشخصی برگه استفاده کند.

قابلیت ذخیره خودکار ADF باعث افزایش چند برابری دستگاه خواهد شد. دستگاه شارپ MX-M464N از این قابلیت برخوردار است و شما می توانید از آن برای انجام کارهای خود استفاده کنید.

تکنولوژی چاپ لیزری

در دستگاه های چاپ از روش های مختلفی مانند لیزری و جوهر افشان برای چاپ استفاده می شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. تکنولوژی چاپ در شارپ MX-M464N از نوع لیزری است. این تکنولوژی سرعت چاپ بالاتری داشته و کیفیت و وضوح آن به خصوص در فایل های متنی بیشتر است.

زمان تهیه اولین کپی دستگاه شارپ MX-M464N

زمان تهیه اولین کپی از دیگر فاکتورهای نشان دهنده سرعت عملکرد دستگاه می باشد. زمان تهیه اولین کپی در دستگاه های اداری معمولا کمتر از 10 ثانیه است. مدت زمان تهیه اولین کپی در دستگاه شارپ MX-M464N بسیار کم و 3.9 ثانیه می باشد. بنابراین با این مدل دستگاه کپی می توانید با سرعت بسیار بالایی کار خود را در ابتدای روز آغاز کنید.

راه های ارتباطی

باید قبل از خرید دستگاه کپی به ورودی های دستگاه چاپ دقت کنید. اگر بخواهید از اسناد مختلف کپی بگیرید، کافی است تنها برگه های اصلی را در دستگاه قرار داده و دکمه کپی را فشار دهید. اما برای چاپ فایل خاصی که داخل گوشی، لپ تاپ، فلش مموری یا سیستم همکارتان باشد به یک راه ارتباطی نیاز دارید.

بنابراین راه های ارتباطی تعیین می کنند که شما از چند دستگاه و به چه طریق می توانید اطلاعات دریافت کنید.

در شارپ MX-M464N راه های ارتباطی به دو روش پورت USB 2.0 و Ethernet طراحی شده است. بنابراین از طریق این راه های ارتباطی می توانید تمامی فایل های ذخیره شده در دستگاه های جانبی مانند هاردهای اکسترنال و فلش مموری ها را با سرعت بالا دریافت کنید. از طرف دیگر این راه های ارتباطی به شما این امکان را می دهند که به صورت غیر مستقیم به سیستم های متصل به شبکه وصل شده و به فایل های قرار داده شده برای چاپ دسترسی پیدا کنید.

جمع بندی و کلام آخر

دستگاه کپی شارپ MX-M464N یک دستگاه کپی 4 کاره برند شارپ است. با خرید این مدل دستگاه کپی می توانید تمام نیازهای خود را برطرف کنید. بهتر است بدانید که هزینه نگهداری و چاپ در این مدل دستگاه کپی بسیار مقرون به صرفه می باشد. همچنین به دلیل چند کاره بودن فضای کمی از محیط را به خود اختصاص می دهد. بنابراین با خرید یک دستگاه به جای چند دستگاه اختصاصی می توانید تمام کارهای خود را انجام دهید.

دستگاه های کپی در دو نوع استوک و آکبند در بازار موجود هستند. اگر قصد خرید دستگاه کپی استوک را داشته باشید بهتر است آن را از فروشگاه معتبر خریداری کنید. زیرا دستگاه های استوک دست دوم و کارکرده هستند و قیمت پایین تری نسبت به نوع آکبند دارند. دستگاه استوکی مناسب خرید است که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت لازم هم داشته باشد.

فروشگاه کپی ایران از سابقه طولانی در زمینه فروش لوازم تجهیزات اداری برخوردار است. توصیه می کنیم اگر قصد خرید دستگاه استوک را دارید بهتر است از فروشگاه کپی ایران آن را خریداری کنید. بنابراین با مراجعه به سایت فروشگاه و مشاهده مشخصات دستگاه شارپ MX-M464N می توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 45 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 600*600
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2017
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
فکس دارد
برد اسکنر تخت
ابعاد 645*695*953 میلیمتر
ظرفیت سینی کاغذ 4هزاربرگ فول آپشن
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 1گیگا بایت
توان کار ماهانه 30هزاربرگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 24هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
بلوتوث دارد
شبکه بی سیم wifi دارد
سایر قابلیت‌ها ورودی مسقیم فلش
زمان اسکن زمان تهیه اولین کپی : 4.6 ثانیه
اسکن همزمان پشت رو دارد
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود نه خیر
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 46برگ
قیمت تونر اورجینال 4600.000ریال
قیمت تونر طرح 2600.000ریال
قیمت تونر شارژی 1800.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 400ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 19هزاربرگ با تراکم 50درصد

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب