Your browser does not support JavaScript! > شارپ mx364 | قیمت، مشخصات، سفارش، خرید و ویژگی های دستگاه فتوکپی شارپ mx364

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

شارپ mx364

138 |
بازدید
قیمت: 80,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از80.000.000 ریال تا 120.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 170.000.000ریال قیمت دستگاه آکبند440.000.000ریال بدون آپشن برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفا گزینه دستگاه استوک چیست را مطالعه کنید. تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Sharp

تعداد: 

شارپ mx364 یکی از مناسب ترین دستگاه های چند منظوره چاپ برای ادارات، مراکز آموزشی، دانشگاه‌ ها، مراکز چاپ و نشر و مکان های مشابه دیگر است که می تواند بسیاری از نیازهای کاری شما را برطرف کند. شما با استفاده از این دستگاه چاپ می توانید از اسناد و فایل های مختلف به صورت سیاه و سفید با سرعت و کیفیت مناسب چاپ گرفته و رونق بالایی به کسب و کار خود بدهید.

سرعت چاپ در دستگاه اداری مختلف بین 20 تا 70 برگ در دقیقه متفاوت است. این شما هستید که سرعت چاپ را با نیاز ها و حجم کاری روزانه کاری سنجیده و سپس بهترین و مناسب ترین دستگاه را برای خود انتخاب می کنید. سرعت چاپ این دستگاه 36 برگ در هر دقیقه است. این سرعت در رده دستگاه‌ های متوسط قرار می گیرد، بنابراین برای ادارات مختلف با توان کاری متوسط مناسب می باشد.

مشخصات دستگاه شارپ mx364

در این بخش شما را با مشخصات فنی این دستگاه چاپ آشنا می کنیم تا بتوانید برای خرید خود انتخاب مناسبی داشته باشید.

چند منظوره بودن دستگاه

با وجود کارایی متوسط شارپ mx364 از لحاظ سرعت، این دستگاه دارای 4 قابلیت کاربردی پرینت، اسکن، فکس و فتوکپی است که کارایی آن را در مقابل دستگاه های اداری دیگر با دو یا سه قابلیت بسیار افزایش داده است. در واقع این دستگاه چاپ می تواند تمامی نیاز های شما در محیط کار را برطرف کند.

 می توانید با استفاده از آن فایل ها و اسناد مختلف را با سرعت 36 برگ در دقیقه و کیفیت 600 دی پی آی چاپ کنید. می توانید فایل های مختلف را با فرمت هایی مانند تصاویر، پی دی اف، آفیس و غیره اسکن کرده و آن را مستقیماً به ایمیل های مختلف و دفاتر اداری و فنی مورد نظرتان ارسال کنید. شاید کیفیت و سرعت در این دستگاه چاپ آن را دستگاهی میان رده و مناسب برای حجم کاری متوسط قرار دهد اما چهار منظور بودن آن می تواند یک مزیت بسیار بالا برای آن به شمار رود.

ویژگی های سیستم کپی

یکی از مهمترین کاربرد ها در دستگاه های چاپ چند منظوره، بخش کپی دستگاه می باشد. در کنار توانایی چاپ به صورت رنگی یا سیاه و سفید، سرعت و کیفیت چاپ شما در سیستم های کپی باید به دنبال قابلیت های کاربردی دیگر که دقت و سرعت کار شما را افزایش  می دهد نیز باشید. یکی از مهم‌ ترین این فاکتورها قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی می باشد. در شارپ mx364 مانند دیگر دستگاه‌ های اداری شما می توانید بین 25 تا 400 درصد فایل های مختلف را بزرگ نمایی و کوچک نمایی کرده و از آنها در ابعاد مورد نظر خود چاپ بگیرید.

 قابلیت دیگر در این دستگاه چاپ مشابه دستگاه های اداری پیشرفته دیگر، قابلیت چاپ متوالی و پشت سر هم است. شما در این دستگاه چاپ می توانید تا 999 برگ را به صورت متوالی و بدون نیاز به دخالت خودتان کپی و یا پرینت بگیرید. این مسئله سرعت کار و شما را تا حد قابل توجهی افزایش می دهد

سازگاری و امنیت

فاکتور مهم دیگر در دستگاه چاپ شارپ mx364 سازگاری آن با دستگاه دیجیتال مختلف مانند لپ تاپ کامپیوتر تبلت و غیره است. سیستم عامل دستگاه دیجیتال جانبی  شما هر چه باشد مانند ویندوز، ویستا، مک و غیره این دستگاه چاپ توانایی خواندن آنها را داشته و با همه آنها سازگار است.  بنابراین شما مشکلی از نظر برقراری ارتباط با دستگاه های دیجیتال جانبی ندارید. از آن جا که برای پرینت و فکس شما باید اطلاعات خود را به صورت دیجیتال از دستگاه های جانبی دریافت کنید، این ویژگی بر کاربری دستگاه تاثیر بسیار بالایی می گذارد.

امنیت فایل های چاپ شده در این دستگاه نیز بسیار بالا است.  شما می توانید برای بخش های مختلف دستگاه رمز گذاشته و رمز را فقط در اختیار افراد مطمئن خود قرار دهید. به این شیوه امنیت اطلاعات تا حد زیادی حفظ خواهد شد. این ویژگی باعث می شود که دسترسی به بخش های مختلف دستگاه محدود شده و تنها کسانی که همکار شما هستند بتوانند از دستگاه استفاده کنند.

حافظه، توان مصرفی و مشخصات الکتریکی

 سه فاکتور عنوان شده در بالا ویژگی های مهم تمامی دستگاه های چاپ و دستگاه های دیجیتال هستند که هنگام خرید باید به آنها توجه ویژه نشان دهید. مشخصات الکتریکی مانند ولتاژ،  فرکانس و آمپر مصرفی دستگاه باید با سیستم برق داخلی ایران هماهنگی داشته باشد. در غیر این صورت دستگاه به مرور دچار خرابی شده و یا شما مجبور به پرداخت هزینه بسیار بالایی برای برق مصرفی خود خواهید بود.

این دستگاه دارای مشخصات الکتریکی ولتاژ 220/240 ولت،  فرکانس کاری 50/60 هرتز و آمپر مصرفی 4.5 می باشد. پارامترهای بالا با شبکه برق داخلی کاملا سازگار می باشد.

 توان مصرفی در شارپ mx364 نیز در مقایسه با حجم کاری دستگاه بسیار مناسب است. دستگاه در حجم کاری بالای ماهیانه نیز تنهام 1.84 کیلو وات توان مصرف خواهد کرد. در نتیجه با خرید این دستگاه هم شما در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی کرده و هم به حفظ محیط زیست کمک خواهید کرد.

حافظه و زمان آغاز به کار

دو فاکتور مهم دیگر در تعیین میزان عملکرد دستگاه های چاپ، حافظه و زمان گرم شدن اولیه است. شما در دستگاه های چاپ اداری بارها مجبور خواهید شد فایل های مشخصی را در دستگاه ذخیره کرده و یا ابتدا آنها را در دستگاه ریخته و سپس آن ها را چاپ کنید. در هر دو حالت،  دستگاه مورد نظر باید حافظه لازم را داشته باشد. شارپ mx364 با داشتن دو گیگ حافظه داخلی می تواند حجم بسیار بالایی از اطلاعات را در خود نگه داشته و سپس اقدام به چاپ کند.

 زمان گرم شدن اولیه در دستگاه چاپ تا حد زیادی نشان دهنده سرعت کاری دستگاه است.  بسیاری از دستگاه اداری تا بیش از یک دقیقه برای گرم شدن اولیه نیاز داشته و شما زمانی که برای انجام کار عجله دارید، تا حد زیادی معطل می کنند. اما این دستگاه تنها 12 ثانیه بعد از اتصال به برق آماده کار خواهد بود و سرعت آغاز کار بسیار بالایی دارد.

مشخصات کاغذ های مورد استفاده

کاغذ در دستگاه چاپ مهم ترین ورودی اولیه محسوب می شود. اینکه شما چه برگه هایی با چه وزن و سایزی می ‌توانید در دستگاه قرار دهید،  تا حد زیادی بر کاربری دستگاه تاثیر می گذارد. شارپ mx364  توانایی استفاده از کاغذ ها با سایز های مختلف A3 تا A5 را داشته و می‌تواند تا 6600 برگه را به طور همزمان در خود نگه دارد. بنابراین در روزهای پرکار خود می توانید تنها یک بار سینی های دستگاه را پر کرده و از برگه های آن برای چاپ هزاران نسخه در سایزهای مختلف استفاده کنید.

وزن برگه های قرار داده شده در دستگاه چاپ فاکتور مهم دیگر است که قبل از خرید بهتر است به آن توجه کنید. این دستگاه چاپ می تواند برگه هایی با وزن 60 تا  220 gsmرا در خود نگه دارد.

ویژگی دستگاه شارپ mx364

در بخش های بالا به طور تخصصی با مشخصات فنی شارپ mx364  آشنا شدید. علاوه بر مشخصات فنی،  بهتر است ویژگی ‌های دیگر دستگاه مانند اتصالات و نحوه برقراری ارتباط با دستگاه های جانبی را نیز بدانید.  در این دستگاه چاپ شما می توانید با استفاده از پورت USB  به دستگاه های جانبی دیگر وصل شده و با سرعت بالا به تبادل اطلاعات بپردازید.  قابلیت اتصال به شبکه نیز به شما کمک می کند تا بتوانید فایل های مورد نظر را به صورت غیرمستقیم و از راه دور دریافت کرده و آنرا به مقاصد موردنظر خود بفرستید.

از آن جا که شما در دستگاه های چاپ بارها مجبور به اتصال به دستگاه های دیجیتال و دریافت اطلاعات دارید، محدود بودن راه های ارتباطی برای شما بسیار دردسر ساز خواهد بود. اما شما در این دستگاه با محدودیتی بابت این قضیه نخواهید داشت.

مزایا و معایب شارپ mx364

در این بخش قصد داریم به طور ویژه شما را با مزایا و معایب شارپ mx364 آشنا کنیم تا بتوانید به طور دقیق تر این دستگاه چاپ را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید کنید.  بدون شک مزیت اصلی این دستگاه چاپ 4 منظوره بودن آن است.  شما می توانید این دستگاه را برای بسیاری از نیازهای اداری خود تهیه کرده و اقدام به خرید 4 دستگاه جداگانه با هزینه بالا نکنید.

 نکته منفی درباره این دستگاه سرعت و کیفیت متوسط آن محسوب می شود. در صورتی که شما حجم کاری بسیار بالایی دارید یا کیفیت چاپ مورد نیاز شما بسیار بالا است، بهتر است دنبال دستگاه های چاپ با سرعت و کیفیت بالاتر و دستگاه هایی با رده بالا باشید. البته در صورتی که حجم کاری شما نیز متوسط باشد، این سرعت و کیفیت پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

خرید دستگاه شارپ mx364

برای خرید دستگاه شارپ mx364 می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام کنید. به این نکته توجه داشته باشید که این دستگاه چاپ مانند دستگاه های چاپ دیگر به سه صورت استوک آکبند و بازسازی شده در بازار موجود می باشد. این شما هستید که با توجه به نیاز کاری و بودجه مورد نظرتان دستگاه چاپ مناسب خود را انتخاب خواهید کرد.

شارپ mx365 دارای ابعاد 837*690*608 میلی متر بوده و ۶۵ کیلوگرم وزن دارد. این ابعاد و وزن در مقایسه با دستگاه های چاپ غول پیکری که تا ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارند بسیار مناسب می باشد. بنابراین جابجایی و حمل دستگاه و قرار دادن آن در گوشه ای از اتاق کار کوچک شما کار ساده خواهد بود. بنابراین خرید این دستگاه می تواند انتخابی مناسب برای محل کار شما باشد.

قیمت دستگاه شارپ mx364

ممکن است شما نیز با خواندن ویژگی ‌های بالا به خرید شارپ mx364 راغب شده‌  باشید. قیمت این دستگاه چاپ مانند دستگاه های چاپ دیگر با توجه به نوع آن از نظر میزان کارکرد متفاوت است. برای مثال همانطور که می‌دانیم قیمت دستگاه آکبند از بازسازی شده و بازسازی شده از استوک بیشتر است.

شما می توانید این دستگاه چاپ را همراه با امکانات جانبی مانند فینیشر، سورتر  وذخیره خودکار ADF خریداری کرده و البته قیمت بیشتری بابت خرید آن پرداخت کنید. هنگام خرید حتما فروشگاهی را انتخاب کنید که دستگاه چاپ را همراه با گارانتی و ضمانت نامه به شما تحویل می دهد تا از اصل بودن دستگاه خیالتان آسوده شود. زیرا در صورت خرید دستگاه غیر اصل، دستگاه بعد از مدت کوتاهی دچار خرابی شده و از کار می افتد.

جمع بندی و سفارش شارپ mx364

شارپ mx364 دارای 4 قابلیت پرینت، اسکن،کپی و فکس بوده و با داشتن ویژگی هایی مانند سرعت و کیفیت مناسب، کپی متوالی، امکانات جانبی، حافظه مناسب، مصرف انرژی پایین و غیره می تواند یک انتخاب مناسب برای محل کار شما باشد.

کپی ایران یک فروشگاه آنلاین  فروش لوازم اداری است که دستگاه های چاپ مختلفی در برندهای گوناگون به خریدار ارائه می کند. دستگاه های چاپ در این فروشگاه کاملا اصل و اورجینال بوده و همراه با گارانتی و ضمانت نامه به شما تحویل داده می شود. شما در این فروشگاه می توانید دستگاه چاپ خود را به صورت استوک، آکبند و یا بازسازی شده انتخاب کرده و خریداری کنید. شارپ 364 یکی از دستگاه ‌های چاپ این فروشگاه است که قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارد.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 35 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 1200Dpi
دقت اسکن 1200 در 600 dpi
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2015
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
فکس دارد
اسکن به فایل(Scan To File) دارد
برد اسکنر تخت
ابعاد 645*695*953 میلیمتر
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 4هزاربرگ فول آپشن
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 1گیگا بایت
توان کار ماهانه 30هزاربرگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 24هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
سایر قابلیت‌ها ورودی مسقیم فلش
زمان اسکن زمان تهیه اولین کپی : 4.6 ثانیه
اسکن همزمان پشت رو بله
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود بله
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 36برگ در دقیقه
قیمت تونر اورجینال 4600.000ریال
قیمت تونر طرح 2600.000ریال
قیمت تونر شارژی 1800.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 450ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 18هزاربرگ با تراکم 50درصد

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب