Your browser does not support JavaScript! > شارپ MX 2700 | قیمت، مشخصات، سفارش، خرید و ویژگی دستگاه فتوکپی شارپ MX 2700

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

شارپ MX 2700

209 |
بازدید
قیمت: 47,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از47.000.000 ریال تا 60.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 98.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Sharp

تعداد: 

شارپ MX 2700 را از کپی ایران بخواهید. ماشین کپی چند منظوره شارپ MX 2700 می تواند تمام نیاز شما را از یک دستگاه کپی به طور کامل برآورده کند. این دستگاه کپی قابلیت چاپ رنگی و سیاه و سفید را با کیفیتی عالی دارد. شما می توانید با استفاده از MX 2700 از مزیت رنگ های با کیفیت برخوردار شوید. همچنین مدیریت یکپارچه اسناد هم در هارد دیسک این دستگاه و هم در دسکتاپ کامپیوتر شخصی شما وجود دارد. این ماشین چاپ را می توانید به راحتی به شبکه اداری وصل کرده و فایل های لازم را به اشتراک بگذارید. یا اینکه می توانید اسناد را اسکن کرده و به صورت الکترونیکی ارسال کنید.

ابعاد و اندازه

شارپ MX 2700 را می توان در ردیف ماشین های اداری قرار داد. این دستگاه یک فتوکپی، پرینتر، اسکنر و در صورت تمایل یک فکس G3 می باشد. ابعاد و وزن این دستگاه به گونه ای است که برای استفاده در منزل مناسب نیست. هرچند در صورت تمایل می توانید از آن در منزل نیز استفاده کنید. نوع این چاپگر ایستاده است و برای قرار گرفتن بر روی زمین طراحی شده است. طول، عرض و ارتفاع آن به ترتیب 670، 620 و 970 میلی متر است. به علاوه وزن دستگاه نیز معادل 112 کیلوگرم می باشد.

تکنولوژی چاپ، سرعت موتور

در MX 2700 برای چاپ و کپی اسناد از تکنولوژی لیزر استفاده می شود. بنابراین جوهر لازم در این دستگاه از تونر خشک تامین می شود. موتور این دستگاه سرعت قابل قبولی دارد و می تواند روند کاری شما را سرعت قابل توجهی ببخشد. در واقع MX 2700 به انواع ویژگی های قدرتمند مجهز شده است. یکی از این ویژگی ها موتور تک مسیره قدرتمند است که سرعت چاپ یکسانی برای هر دو حالت رنگی و سیاه و سفید دارد.

شارپ MX 2700 در هر دقیقه می تواند 27 برگه A4 را به صورت رنگی یا سیاه و سفید کپی یا پرینت کند. این مقدار برای برگه های A3 به عدد 14 کاهش می یابد. زیرا سطح چاپ در این کاغذ بیشتر بوده و طبیعتا زمان بیشتری نیاز دارد. یکی دیگر از ویژگی های که می تواند به عنوان فاکتور سرعت دستگاه به کار رود مدت زمان گرم شدن آن است. هنگامی این ماشین چاپ را روشن می کنید کافی است تنها 80 ثانیه برای گرم شدن به آن زمان بدهید. بعد از این مدت کوتاه دستگاه آماده فعالیت است.

استفاده از تونر بدون روغن و جدید

یکی از آپشن هایی که برای بیان کیفیت یک چاپگر بیان می شود تونر مصرفی آن است. هر چه تونر به کار رفته در یک دستگاه کپی دانه های ریزتری داشته باشد کیفیت چاپ بالاتری دارد. خوشبختانه در شارپ MX 2700 می توان با خیالی آسوده در مورد تونر صحبت کرد. تونر به کار رفته در این ماشین چاپ از نوعی تونر جدید به نام Microstoner می باشد.

با استفاده از این تونر حتی ریزترین خطوط و کوچکترین جزییات نیز به هنگام چاپ یا کپی به خوبی نمایان می شوند. همچنین این تونر بدون روغن می باشد که این نیز به نوبه خود یک امتیاز ویژه به شمار می رود. با استفاده از این تونر کاربر می تواند حتی عکس های رنگی کمرنگ را نیز با کیفیتی باور نکردنی نسبت به نمونه اصلی چاپ کند. و البته در کنار این کیفیت بی نظیر تونر MX 2700 بسیار کم مصرف نیز می باشد.

اطلاعات مربوط به کاغذ

شارپ MX 2700 یک منبع خوب برای کاغذ می باشد. یعنی تعداد برگه های کاغذ قابل توجهی در خود جای می دهد. از این رو هنگام انجام کارهایی با حجم بالا نگرانی بابت اتمام کاغذ بری کاربر وجود ندارد. ظرفیت استاندارد کاغذ در این دستگاه 1100 برگه می باشد. این تعداد در دو سینی 500 تایی و یک سینی Multi Bypass با ظرفیت 100 برگه قرار می گیرند. اما قضیه به همین جا ختم نمی شود زیرا با استفاده از کشوهایی که در این چاپگر تعبیه شده است می توانید ظرفیت آن را تا 5600 برگه کاغذ افزایش دهید.

یکی از ویژگی های سرعت بخش در شارپ MX 2700 سوییچ خودکار تعویض سینی است. یعنی اگر چنان چه در حین کار یکی از سینی ها برگه تمام کند سوییچ دستگاه وارد عمل شده و سینی ها را تعویض می کند. بنابراین دیگر نیازی به استفاده از دست و اتلاف زمان برای عوض کردن سینی ها نیست.

هنگامی که ویژگی های یک چاپگر بیان می شود باید ماکزیمم و مینیمم سطح کاغذ زیر چاپ نیز عنوان گردد. یعنی باید مشخص شود که این ماشین کپی تا چه برگه هایی را می پذیرد. این امر در مورد شارپ MX 2700 بسیار کاربردی است. زیرا با استفاده از آن می توانید برگه ها را از کوچکترین سایر استاندارد A5 تا ماکزیمم سایز A3 چاپ یا کپی کنید.

آسان برای استفاده

استفاده از شارپ MX 2700 بسیار ساده و آسان می باشد. کار با این دستگاه نیاز به دانش فنی خاصی ندارد و هرکسی از پس آن بر می آید.وجود یک صفحه نمایش LCD لمسی بزرگ با خواندن آسان و کلیدهای قابل تنظیم به کاربران اجازه می دهد تا عملکردهای دستگاه را هر چه سریعتر انجام دهند. به علاوه تکنولوژی شارپ OSA ( معماری سیستم های باز ) به توسعه دهنگان نرم افزار اجازه می دهد تا MX 2700 را برای برنامه های خاص کاربر سفارشی کنند.

توجه به محیط زیست 

شرکت شارپ همواره توجه ویژه ای به حفظ محیط زیست دارد. از این رو در ساخت محصولات خود تمامی استانداردهای مرتبط با محیط زیست را به خوبی رعایت می کند. بنابراین شارپ MX 2700 نیز از این قاعده مستثنی نیست. این دستگاه کپی از استاندارد جهانی ROHS پشتیبانی می کند. یعنی مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن هیچ ترکیبات مضری مانند سرب، کرومیوم، کادمیوم، جیوه و ... را ندارد. همچنین تونر کم مصرف این دستگاه نیز گواه دیگری برای توجه به حفظ محیط زیست می باشد.

همچنین در شارپ MX 2700 به مصرف انرژی نیز اهمیت ویژه ای داده شده است. یک دستگاه بهینه باید سطح مصرف انرژی متعادلی داشته باشد و منابع را هدر ندهد. با توجه به استفاده از تجهیزات به روز و مدرن در ساخت MX 2700 مصرف برق این دستگاه بسیار پایین است. در حالت انجام کار برق مصرف آن 18.4 کیلو وات است و به ولتاژی بین 200 تا 240 ولت با فرکانس 50 تا 60 هرتز نیاز دارد.

کپی سریع با کیفیت بالا

کیفیت کپی بی نظیر شارپ MX 2700 حتی برای اسنادی که مخلوطی از رنگی وسیاه و سفید هستند به خوبی مشهود می باشد. با استفاده از این دستگاه می توانید بهره وری فضای کاری خود را افزایش دهید. همانطور که گفته شد در هر دقیقه می توانید 27 برگه رنگی یا سیاه و سفید را با این دستگاه چاپ کنید.انتخاب برگه ها به صورت اتوماتیک انجام می شود و برای کپی چند برگی تنها یک بار اسکن سند مربوطه کافی است. بعد از آن می توانید سند را از دستگاه خارج کنید و تعداد دلخواه را با کیفیت فوق العاده کپی کنید.

همچنین برای صرفه جویی در مصرف کاغذ از آپشن Print Proof در شارپ MX 2700 استفاده شده است. با استفاده از این ویژگی می توانید پیش از چاپ اسناد را از هر نظر بررسی کرده و تغییرات لازم را اعمال کنید. بعد از آنکه اطمینان حاص کردید که همه چیز برای کپی فراهم است عملیات را شروع کنید. رزولوشن کپی برای حالت سیاه و سفید 600 در 300 دی پی آی و در حالت رنگی 600 در 600 می باشد.

با شارپ MX 2700 می توانید برگه های دورو را به صورت اتوماتیک کپی کنید و نیازی نیست که با دست آنها را برگردانید. این ماشین قابلیت چاپ 999 برگه را به صورت متوالی دارد. مدت زمان لازم برای اولین کپی رنگی توسط این دستگاه 8.9 و برای سیاه و سفید 6.3 می باشد.

از دیگر پارامترهای شارپ MX 2700 به هنگام کپی گرفتن تشخیص خودکار اسناد رنگی یا سیاه و سفید است. یعنی نیازی نیست که رنگ سند را برای دستگاه تعریف کنید. همچنین اگر در اسناد چند برگی که برای کپی در ماشین اسکن می کنید برگه سفیدی وجود داشته باشد دستگاه آن را تشخیص داده و در این حالت میزان استفاده از رنگ را به حداقل می رساند تا مصرف اضافی نداشته باشد. 

پرینت سریع و پردازش داده

همانطور که گفته شارپ MX 2700 مجهز به یک موتور پرینت تک مسیر می باشد که با سرعت قابل توجهی اسناد را پرینت می گیرد. ضمن اینکه کیفیت را فدای سرعت نمی کند. سرعت پرینت این دستگاه قبلا ذکر شده است. درایور آن نصب راحتی دارد و از بسیاری فرمت ها مانند PDF، TIFF و JPEG پشتیبانی می کند. رزولوشن تصویر خروجی چه در حالت رنگی و چه سیاه سفید 600 در 600 دی پی آی می باشد.

هنگام چاپ اسناد چند برگی کافی است به ترتیبی که می خواهید آنها را انتخاب کرده و یک بار برای دستگاه تعریف کنید. پس از آن خود شارپ MX 2700 وارد عمل شده و اسناد یا تصاویر را به ترتیب چاپ می کند. همچنین MX 2700 با سیستم های عامل ویندوز و مک سازگاری دارد. بنابراین کاربر می تواند با خیال آسوده اسناد موجود بر روی کامپیوتر شخصی خود را پرینت بگیرد. 

ویژگی های اسکنر

شارپ MX 2700 برای اسکن از متد PUSh Scan استفاده می کند. از فرمت های PDF، PDF فشرده، TIFF و JPEG ( فقط رنگی ) پشتیبانی می کند. رزولوشن تصاویر اسکن شده بر اساس فرمت آنها بین 100 تا 600 دی پی آی متغیر است.

با استفاده از نرم افزار sharpdesk در دستگاه کپی شارپ MX 2700 می توانید اسناد اسکن شده را مدیریت کنید. می توانید به فایل های اسکن شده اطلاعات دلخواه خود را اضافه کنید و یک فایل ترکیبی درست کنید. یا اینکه آنها را ویزایش کنید. همچنین می توانید فایل های اسکن شده در شبکه به اشتراک بگذارید، ایمیل کنید و یا اینکه برای یک سرور FTP ارسال کنید.

حافظه داخلی و هارد دیسک

در شارپ MX 2700 به لطف حافظه ی داخلی برای کپی و پرینت می توانید با یک بار اسکن اسناد چند برگی را کپی یا پرینت کنید. این اسناد در حافظه ی داخلی مربوط به کپی یا پرینت جای گرفته و به ترتیب چاپ می شوند. برای کپی این دستگاه یک حافظه 768 مگابایتی و برای پرینت یک حافظه موقت 640 مگابایتی در نظر گرفته شده است. نکته مثبت در اینجا پاک شدن اتوماتیک حافظه های موقت پس از اتمام کار است. این ویژگی سبب افزایش امنیت اطلاعات می شود.

به علاوه یک هارد 40 گیگابایتی در شارپ MX 2700 امکان بایگانی اسناد مهم را برای کاربر فراهم می کند. به عنوان مثال در انتشارات دانشگاه برای چاپ یک جزوه نیازی نیست که یک نسخه از آن در انتشارات باقی بماند. کافی است جزوه را در هارد دستگاه ذخیره کرده و سپس در مواقع لازم از آن کپی بگیرید. همچنین وجود این هارد سبب می شود که بتوان دو عملیات را با هم توسط دستگاه انجام داد.

یک درگاه USB 2.0 نیز در این دستگاه در نظر گرفته شده که با استفاده از آن می توانید اسناد موجود در حافظه های جانبی همچون فلش مموری را چاپ یا تکثیر کنید.

کاربری لیزری
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 600*600
تعداد رنگ 4 رنگ
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
تعداد رنگ‌بندی 4 رنگ
سال تولید 2013
کشور سازنده چین, ژاپن
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
اسکن به فایل(Scan To File) دارد
برد اسکنر تخت
ابعاد 670*620 * 970
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 5500برگ در فول آپشن
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 1گیگا بایت
توان کار ماهانه 30هزاربرگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 15هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2, Ethernet
قابلیت چاپ مستقیم دارد
زمان اسکن 27برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو بله
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود نه خیر
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 27 برگ در دقیقه
سرعت کپی رنگی 27 برگ در دقیقه
قیمت تونر اورجینال 52.000.000ریال
قیمت تونر طرح 41.000.000ریال
قیمت تونر شارژی 16.000.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 3500ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ بله
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 15هزاربرگ

دستگاه استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

  1. استوک سرویس شده
  2. استوک بازسازی شده

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما  اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

نظرات

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب