Your browser does not support JavaScript! > شارپ MX 4501 | قیمت، مشخصات، سفارش و خرید دستگاه فتوکپی شارپ MX 4501

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

شارپ MX 4501

1112 |
بازدید
قیمت: 50,000,000 ریال
موجودی انبار: 0

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از50.000.000 ریال تا 60.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 90.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید . . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Sharp

موجود نیست
تعداد: 

شارپ MX 4501 یک دستگاه کپی بسیار کارآمد و کاربردی از برند شارپ می باشد. این دستگاه می تواند برای ادارات، دانشگاه ها، مراکز چاپ و نشر، مدارس و سایر مراکزی که به یک دستگاه کپی نیاز دارند مفید باشد. این دستگاه عملیات های کپی، پرینت و اسکن را هم می تواند انجام دهد. بنابراین شارپ MX 4501 یک دستگاه سه کاره با قابلیت های بالاست که قطعا می تواند نیاز کاربران را به خوبی برطرف کند.

معرفی برند شارپ

بی شک نام و برند نام آشنا برای هر کالایی اعتبار و اطمینان به ارمغان می آورد. شارپ MX 4501 هم از این قاعده مثتثنی نیست. به عبارتی اولین ویژگی مثبت این دستگاه شرکت سازنده آن می باشد. بهتر است بدانید که شرکت ژاپنی شارپ با بیش از صد سال سابقه در زمینه ی تولید تجهیزات الکترونیک دارای محصولات با کیفیتی می باشد. تولیدات شرکت شارپ در سطح جهان مطرح هستند و متقاضیان زیادی را در سطح دنیا دارد.

بررسی و شناخت نکات مهم خرید شارپ MX 4501

قبل از خرید هر دستگاه کپی بهتر است با یکسری نکات آشنایی داشته باشید. در صورت آگاهی از نکات مهم خواهید توانست دستگاهی مناسب و ایده آل را برای محیط کاری خود انتخاب کنید. توصیه می شود دستگاه کپی را خریداری کنید که با نیازهای شما تناسب داشته باشد. دستگاه کپی مناسب خرید است که بتواند نیازهای شما را برطرف کند.

یکی از نکات مهم خرید هر دستگاه کپی تکنولوژی چاپ آن است. بهتر است بدانید که در دستگاه های کپی از دو تکنولوژی لیزری و جوهرافشان استفاده می شود. هر کدام از این روش ها معایب و مزایای خاص خود را دارند.

بهتر است بدانید که دستگاه کپی لیزری مانند شارپ MX 4501 کیفیت و دقت بالاتری نسبت به دستگاه های جوهرافشان دارند. بنابراین اگر کیفیت و دقت چاپ برای شما اهمیت دارد دستگاه های لیزری یک انتخاب مناسب و ایده آل می باشد.

از دیگر نکات مهم قابل توجه حافظه دستگاه کپی است. هر چقدر حافظه دستگاه کپی بیشتر باشد عملکرد و کارایی دستگاه بیشتر خواهد بود. زیرا قابلیت حافظه این امکان را برای کاربران فراهم می کند که اطلاعات و فرامین بیشتری را ذخیره و در مواقع نیاز از آن ها استفاده کنند.

علاوه بر این کاربران قادر خواهند بود اطلاعاتی که نیاز دارند را در حافظه دستگاه ذخیره کنند. بنابراین دستور چاپ اطلاعات ذخیره شده در دستگاه را می توان در زمان مناسب ارسال کرد. از دیگر مزایای قابلیت حافظه می توان به استفاده از فایل های سنگین با حجم بالا اشاره کرد. زیرا دستگاه جهت استفاده از فایل های سنگین باید از ظرفیت بالایی برخوردار باشد.

ابعاد و وزن دستگاه کپی از دیگر مولفه های مهم خرید دستگاه کپی است. حتی الامکان سعی کنید دستگاهی را انتخاب کنید که با فضای کاری شما تناسب داشته باشد. تناسب دستگاه با سایر وسایل موجود در محیط کاری باعث ایجاد فضایی زیبا خواهد شد.

از دیگر نکات مهم موقع خرید دستگاه کپی کیفیت و رزولوشن آن است. کیفیت براساس واحد DPI سنجید می شود و هر چقدر این مقدار بیشتر باشد کیفیت و عملکرد دستگاه بیشتر خواهد بود. دقت کپی در شارپ MX 4501 به میزان 600 DPI می باشد.

یکی از مولفه های مهم هر دستگاه کپی که از اهمیت بالایی برخوردار است سرعت دستگاه می باشد. منظور از سرعت دستگاه کپی تعداد برگه های چاپ شده در هر دقیقه است. بنابراین هر چه سرعت دستگاه بیشتر باشد عملکرد و کارایی دستگاه هم  بیشتر می شود. دستگاه کپی شارپ MX 4501  قادر است در هر دقیقه 35 برگ را چاپ کند. با اینکه سرعت دستگاه بالا نیست اما این سرعت جهت انجام کارهای روزانه راضی و قانع کننده است.

از دیگر ویژگی های مهم هر دستگاه کپی ظرفیت سینی آن می باشد. منظور از ظرفیت سینی تعداد برگه هایی است که داخل دستگاه کپی قرار می گیرد. هر چه ظرفیت سینی بیشتر باشد عملکرد و سرعت دستگاه هم بیشتر خواهد بود. در صورتی که ظرفیت سینی دستگاه بالا باشد برای مدت زمان طولانی احتیاجی به پر کردن دستگاه نخواهید داشت.

یکی از نکات مهم موقع خرید هر دستگاه کپی چند منظوره یا تک کاره بودن آن می باشد. اگر توان مالی خرید چند دستگاه را ندارید توصیه می کنیم دستگاه کپی چند منظوره مانند شارپ MX 4501 را انتخاب کنید. همچنین خرید دستگاه کپی چند منظوره برای افرادی که از فضای کافی در محیط کاری خود برخوردار نیستند یک انتخاب ایده آل به شمار می رود. بنابراین خرید دستگاه کپی چند منظوره از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد. 

ویژگی های شارپ MX 4501

در اینجا قصد داریم به صورت تخصصی تر ویژگی های شارپ MX 4501 را برای شما توضیح دهیم.

زمان گرم شدن اولیه و اولین کپی

زمان گرم شدن اولیه در دستگاه های چاپ از جمله ویژگی های دستگاه کپی است که نشان دهنده سرعت عملکرد دستگاه می باشد. این بدان معنا است که هر چه دستگاه بعد از روشن شدن و اتصال به برق زودتر گرم شود سرعت عملکرد دستگاه بیشتر خواهد بود. زمان گرم شدن اولیه در این مدل دستگاه کپی 240 ثانیه است.

از دیگر ویژگی های مهم دستگاه کپی که نشان دهنده سرعت عملکرد دستگاه می باشد زمان اولین کپی است. بعد از اینکه دستگاه گرم شد به زمانی جهت کپی از فایل قرار داده شده در دستگاه نیاز دارد. بهتر است بدانید که زمان اولین کپی در دستگاه های اداری معمولا چیزی کم تر از 10 ثانیه است. این زمان در شارپ MX 4501 کم تر از 4.1 ثانیه می باشد. بنابراین شما با سرعت بسیار بالایی می توانید کار خود را در ابتدای روز آغاز کنید.

گارانتی و ضمانت نامه

دستگاه های برقی براساس فاکتور مشخصی دارای ضمانت نامه و گارانتی هستند. برای مثال بعضی از دستگاه های برقی براساس تعداد سال های مورد استفاده توسط شرکت سازنده تا چند سال بعد از خرید گارانتی می شوند. در مورد دستگاه های چاپ این مقدار معمولا بر اساس تعداد برگه های چاپ شده به وسیله دستگاه است. در واقع شرکت سازنده، دستگاه کپی را تا تعداد مشخصی برگه چاپ شده ضمانت می کند.

بزرگ نمایی و کوچک نمایی

یکی از مهم ترین قابلیت در دستگاه های چاپ، توانایی بزرگ نمایی و کوچک نمایی اسناد و فایل های مختلف است. با استفاده از این ویژگی می توانید تنها روی یک بخش خاصی از فایل زوم کنید و آن را چاپ کنید. همچنین می توانید فایل های بزرگ و حجیم را کوچک کرده و روی برگه چاپ کنید. بهتر است بدانید که دستگاه شارپ MX 4501 از قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی 25 تا 400 درصد برخوردار است.

سرعت چاپ

سرعت در دستگاه های چاپ بر اساس تعداد برگه های چاپ شده در دقیقه سنجیده می شود. هرچه این تعداد بیشتر باشد عملکرد و کارایی دستگاه بیشتر خواهد بود. سرعت چاپ در دستگاه های اداری معمولا بین 30 تا 80 برگه است. شارپ MX 4501 از نظر سرعت در رده متوسط قرار دارد. این مدل دستگاه کپی قادر است در هر دقیقه 35 برگ را کپی کند. این مقدار نیز سرعت قابل قبول و استانداردی است و شما می توانید در هر یک ساعت بیش از 180 برگه را توسط این دستگاه چاپ کنید.

کیفیت چاپ

فاکتور بسیار مهم دیگر در دستگاه های چاپ، کیفیت چاپ دستگاه است. همانند رزولوشن در صفحه نمایش ها کیفیت در دستگاه های چاپ نیز بر اساس تعداد واحد سازنده در هر اینچ سنجیده می شود. این مقدار در دستگاه های چاپ بر اساس DPI سنجیده می شود. هر چه مقدار DPI یک دستگاه بالاتر باشد یعنی کیفیت چاپ آن نیز بالاتر است.

کیفیت چاپ شارپ MX 4501 در رده متوسط قرار دارد. این مدل دستگاه کپی قادر است فایل ها و اسناد مختلف را با دقت 600 DPI چاپ کند. بنابراین تا حد زیادی می توانید جزئیات و وضوح مورد نیاز در نسخه چاپ شده را مشاهده بفرمایید.

کپی متوالی 999 برگ

کپی متوالی تا تعداد 999 برگ یکی دیگر از ویژگی های دستگاه های اداری است که فاکتور سرعت بخش دیگر در دستگاه است. شما می توانید تعداد هزار برگه را در دستگاه قرار داده و چاپ 999 برگ را به صورت خودکار به دستگاه چاپ بسپارید. دستگاه کپی شارپ MX 4501 از قابلیت کپی 999 برگ پشت سر هم برخوردار می باشد.

سایز کاغذهای مورد استفاده

در هر دستگاه چاپ تنها می توانید کاغذهایی با سایزهای مشخص در دستگاه قرار دهید. در واقع شما نمی توانید کاغذهایی با سایز بزرگتر از حداکثر سایز مورد استفاده و کاغذی کوچکتر از حداقل سایز قرار دهید. بنابراین اگر محدوده کاغذهایی که در دستگاه قابل استفاده است کم باشد عملکرد دستگاه ضعیف خواهد بود.

حداقل سایز کاغذ مورد استفاده در دستگاه شارپ MX 4501، A5 است. همچنین حداکثر سایز کاغذ مورد استفاده در این مدل دستگاه کپی +A3 می باشد.

تکنولوژی چاپ لیزری

در دستگاه های چاپ از روش های مختلفی مانند لیزری و جوهر افشان برای چاپ استفاده می شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. تکنولوژی چاپ در شارپ MX 4501 از نوع لیزری است. تکنولوژی چاپ لیزری از سرعت، کیفیت و وضوح بالاتری نسبت به جوهر افشان برخوردار می باشد.

وضوح تصویر

با استفاده از شارپ MX 4501 می توانید بدون هیچ نگرانی اسناد مهم را کپی یا اسکن کنید. شفافیت و وضوح بالا از ویژگی های عمده ی این دستگاه چاپ می باشد. خروجی حاصل از این دستگاه کپی ریزترین جزییات را پنهان نمی کند بنابراین دستگاهی قابل اعتماد است. وضوح تصویر در حالت کپی، اسکنر و پرینت 600 در 600 دی پی آی می باشد.

جمع بندی و کلام آخر

شارپ MX 4501 یکی دیگر از دستگاه های کپی برند شارپ می باشد. این دستگاه با ارائه بهترین قابلیت ها یک انتخاب مناسب به شمار می آید. این مدل دستگاه کپی با سرعت مناسب از کاربردهای زیادی برخوردار است.

این مدل دستگاه کپی در دفاتر فنی، مدارس، دانشگاه ها، سازمان ها، ارگان های دولتی و مراکز چاپ و نشر استفاده می شود. کیفیت این دستگاه کپی در رده متوسط قرار دارد. بنابراین با خرید این دستگاه کپی می توانید از چاپ با کیفیت بهره مند شوید.

از آنجاییکه دستگاه های کپی در دو نوع استوک و آکبند در بازار موجود هستند. بهتر است بدانید که دستگاه های استوک دست دوم و کارکرده هستند که از کشورهای اروپایی وارد ایران شده اند. با اینکه دستگاه های استوک کارکرده هستند اما از کیفیت لازم برخوردار هستند. بنابراین از لحاظ کیفیت دستگاه هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

از طرفی دستگاه های استوک از لحاظ قیمت نسبت به دستگاه های استوک ارزان تر هستند. در مواردی ممکن است دستگاه استوک 50 درصد ارزان تر از دستگاه های آکبند باشد. اگر قصد خرید دستگاه استوک را دارید بهتر است آن را از فروشگاه معتبر خریداری کنید.

فروشگاهی معتبر است که از سابقه طولانی برخوردار باشد. همچنین فروشگاهی معتبر است که خود وارد کننده دستگاه های استوک باشد. فروشگاه کپی ایران با سابقه طولانی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات اداری از اعتبار بالایی برخوردار است. بنابراین با مراجعه به سایت فروشگاه می توانید مشخصات شارپ MX 4501 را مشاهده و نسبت به خرید دستگاه اقدام کنید.

کاربری لیزری
سرعت چاپ 45 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 600*6020
تعداد رنگ 4 رنگ
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2011
کشور سازنده چین, ژاپن, فرانسه
سورتر اختیاری
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
فکس دارد
اسکن به فایل(Scan To File) دارد
برد اسکنر تخت
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 2500برگ
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) دارد
حافظه 1گیگ
توان کار ماهانه 20هزاربرگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 10هزاربرگ
نوع پورت ارتباطی USB 3, USB 2
قابلیت چاپ مستقیم دارد
زمان اسکن 45برگ در دقیقه
اسکن همزمان پشت رو 45برگ دردقیقه
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود نه خیر
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی تک رنگ 45برگ
سرعت کپی رنگی 45برگ
قیمت تونر اورجینال 47.000.000ریال
قیمت تونر طرح 38.000.000ریال
قیمت تونر شارژی 12.000.000ریال
با احتساب تمامی مواد مصرفی هزینه یک برگ چاپA4 4000ریال
این دستگاه نسبت قیمت مواد صرفی ارزش خرید دارد؟ اگر فدیمی بودن مدل را درنظر نگیریم بله ارزش خرید دارد
یک ست تونراورجینال چندبرگ چاپ می کند 10هزاربرگ

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب