Your browser does not support JavaScript! > شارپ MX-C311 | قیمت، مشخصات، ویژگی ها، خرید و سفارش فتوکپی شارپ MX-C311

   کانال تلگرام کپی ایران

(0) محصول

شارپ MX-C311

1417 |
بازدید
قیمت: 90,000,000 ریال
موجودی انبار: نا محدود

توضیحات مختصر

لازم به توضیح است شروع قیمت دستگاه از90.000.000 ریال تا 130.000.000 ریال این اختلاف قیمت نسبت به کیفیت وضعیت دستگاه می باشد . قیمت دستگاه باسازی شده 170.000.000 ریال برای آشنایی دستگاه باسازی شده لطفآمطالب زیر را مطالعه فرمایید .قیمت دستگاه آکبند 845.000.000 ریال بدون آپشنال . تصویری را که برای محصول ملاحظه می کنید به صورت آپشن کامل می باشد شما می توانید با انتخاب فیلدهای اختیاری دستگاه مورد نظر را با آپشنهای متفاوتی تهیه نمایید . شماره تماس مشاوران خرید . 04137222043-04137252392-04137254200-04137253033-04136586892-04137253034-09120370093-09148659399
سازنده: Sharp

تعداد: 

شارپ MX-C311 یک دستگاه چهار منظوره پرینت، کپی، اسکن و فکس است که می توانید از آن برای کارهای اداری در رده متوسط استفاده کنید. این دستگاه کپی دارای 4 رنگ اصلی مشکی، قرمز، آبی و زرد است و می تواند با کیفیت بسیار بالا به صورت رنگی از فایل ها و اطلاعات مختلف شما کپی یا پرینت بگیرد. این دستگاه به صورت استوک و یا آکبند موجود بوده و می توانید آن را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

ویژگی های شارپ MX-C311

شارپ MX-C311 دارای ویژگی های یک دستگاه متوسط چند منظوره است که به شما کمک می کند بتوانید کارهای چاپ و نشر خود را با کیفیت و سرعت بالا انجام دهید. این دستگاه دارای ابعاد 714*560*438 میلی متر بوده و وزن حدود 46 کیلوگرم دارد. این ابعاد و .وزن برای دستگاه های کپی بسیار مناسب و استاندارد است. در ادامه با ویژگی های این دستگاه کپی بیشتر آشنا می شویم.

مشخصات پرینتر دستگاه

پرینت یکی از اصلی ترین و مهم ترین کارهایی است که در ادارات و مراکز چاپ ونشر انجام می شود. پرینتر این دستگاه کپی دارای سایز پرینت A4 بوده و دارای دقت پرینت 600 DPI می باشد. این میزان دقت برای پرینت برگه های مختلف به خصوص فایل های متنی بسیار مناسب بوده و می تواند تمامی جزئیات را در تصویر به نمایش بگذارد. این دستگاه می تواند با سرعت 31 برگ در دقیقه برگه های شما را چاپ کرده و نیاز شما را در روزهای کاری بسیار بالا نیز برظرف کند. در واقع شما می توانید در هر ساعت بیش از 180 برگه را پرینت بگیرید و در طول روز حجم کاری خود را انجام دهید.

مشخصات سیستم کپی دستگاه

کپی از دیگر ویژگی های دستگاه شارپ MX-C311 است که در سایز های A4 تا A5 انجام می شود. سرعت کپی در بخش کپی دستگاه نیز بسیار قابل قبول و استاندارد بوده و می توانید در هر دقیقه 31 برگه را کپی بگیرید. سیستم کپی دستگاه می تواند تا 999 برگ را به صورت متوالی کپی بگیرد. در واقع می توانید تا این تعداد کپی برگه را به دستگاه سپرده و خودتان به انجام کارهای دیگر بپردازید.

مشخصات اسکنر دستگاه

اسکن از دیگر کاربردهای شارپ MX-C311 است که دارای رزولوشن 600 DPI است. این رزولوشن برای دستگاه های اسکن مقدار بسیار عالی و بالا است. اسکنر دستگاه دارای قابلیت سازگاری با سیستم های عامل مختلفی مانند انواع ویندوز، مک، ویستا است. شما می توانید تمامی فایل های مختلف را از طریق وای فای و یا USB به آن وصل کرده و از آن ها اسکن بگیرید.

دیگر ویژگی های شارپ MX-C311

در کنار مشخصات پرینت، اسکن و کپی دستگاه در این بخش شما را با دیگر ویژگی های شارپ MX-C311 آشنا می کنیم. مشخصاتی مانند نوع و سایز برگه، بزرگ نمایی و کوچک نمایی، حافظه و غیره روی عملکرد دستگاه تاثیر بسیار زیادی می گذارد که حتما قبل از خرید باید به آن ها توجه کنید.

حافظه

حافظه یکی از مهم ترین فاکتورها در عملکرد دستگاه های کپی، پرینت و اسکن است. شما در زمان های بسیاری نیاز دارید یک فایل را حتما داخل دستگاه کپی ذخیره کرده و به طور مکرر از آن پرینت گرفته یا اسکن کنید. این دستگاه کپی دارای 80 گیگا بایت حافظه بوده و شما می توانید تا حد بسیار زیادی اطلاعات مورد نیازتان را در دستگاه ذخیره کنید. همچنین گاهی شما باید حتما فایلی را که قصد پرینت یا اسکن دارید روی دستگاه ریخته و سپس آن را پرینت بگیرید. در صورتی که حجم داخلی دستگاه کپی کافی نباشد، عملکرد دستگاه بسیار کاهش پیدا می کند.

ظرفیت کاغذ

هر دستگاه کپی دارای یک سینی ورودی برای قرار دادن برگه ها است. ظرفیت سینی ورودی باید با ظرفیت کاری دستگاه همخوانی و تناسب داشته باشد. این دستگاه همانطور که در رده دستگاه های متوسط قرار گرفته است و ظرفیت کاغذ ورودی آن نیز باید متناسب با حجم کاری آن باشد. در هر کاست شارپ MX-C311 می توانید 500 برگه را قرار دهید. این حجم کاغذ برای حجم کاری دستگاه بسیار استاندارد و مناسب بوده و شما می توانید در روزهای کاری شلوغ نیز بدون نیاز به پر کردن مداوم دیسک و سینی از برگه ها برای چاپ استفاده کنید.

وزن کاغذ مورد استفاده

بعد از ظرفیت و تعداد کاغذهای مورد استفاده در دستگاه های کپی، وزن کاغذهایی را که می توانید در دستگاه قرار دهید، فاکتوری بسیار مهم و تاثیر گذار در عملکرد دستگاه است. وزن و تعداد کاغذهایی که در دستگاه می توانید قرار دهید باید با یکدیگر تناسب داشته باشد. برای مثال در صورتی تعداد برگه هایی که می توانید در دستگاه قرار دهید زیاد باشد اما با قرار دادن تمامی آن ها در دستگاه، وزن برگه ها از وزن استاندارد دستگاه بیشتر باشد، عملکرد با مشکل مواجه خواهد شد. دستگاه کپی باید بتواند وزن مورد نیاز کاغذهای قرار داده شده در دستگاه را تامین کند. در این دستگاه کپی می توانید برگه هایی با وزن 60 الی 105 برگه را در کاست و 55 الی 209 گرم را در سینی قرار دهید.

زمان گرم شدن دستگاه

در صورتی که دستگاه های کپی را به برق وصل می کنید، هر کدام از آن ها برای چند ثانیه تا چند دقیقه زمان نیاز دارند که گرم شوند. در واقع دستگاه گرم شده و آماده کار شود. این میزان در دستگاه های مختلف متفاوت است. در دستگاه های اداری این میزان با توجه به حجم کاری دستگاه بیش از یک دقیقه است. شارپ MX-C311 بعد از روشن شدن 90 ثانیه زمان نیاز دارد تا اصطلاحا گرم شده و آماده به کار شود. این زمان برای دستگاه های اداری و متوسط بسیار مناسب بوده و سرعت کار شما را تا حد زیادی افزایش می دهد.

بزرگ نمایی و کوچک نمایی

در هنگام کپی و پرینت و یا اسکن ممکن است شما نیاز پیدا کنید که روی بخش خاصی از فایل زوم کرده و آن را بزرگ نمایی کنید. همچنین گاهی حجم فایل زیاد است و شما برای آن که آن را روی یک برگه A4 چاپ کنید، فایل را کوچک نمایی کنید. در صورتی که دستگاه چاپ قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی نداشته باشد، شما توانایی چاپ بسیاری از فایل ها را نخواهید داشت. در شارپ MX-C311 می توانید در مقیاس های 25 تا 400 درصد و با اسکیل 1 درصد فایل های مختلف را بزرگ نمایی و کوچک نمایی کنید. در این صورت قابلیت های کاری شما تا حد زیادی افزایش پیدا کرده و می توانید پروژه های کاری بیشتری را انجام دهید.

استفاده برای چاپ گسترده

در صورتی که شما در مراکز چاپ و نشر کار می کنید و دستگاه مورد نیاز شما برای چاپ در تیراژهای بالا می باشد، شارپ MX-C311 می تواند یک انتخاب بسیار مناسب و ایده آل برای شما باشد. با استفاده از این دستگاه علاوه بر چاپ های روزانه کاری می توانید از چاپ در تیراژ بالا نیز استفاده کنید.

ذخیره اطلاعات و ایجاد سند دیجیتال

همانطور که در می دانید در کارهای اداری بارها نیاز پیدا می کنید که فایل های مختلف را دسته بندی و ذخیره کنید. دسته بندی اطلاعات باعث می شود به انجام کارهای خود نظم داده و سرعت کار خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید. در مواقعی که دستگاه کپی شما قابلیت ایجاد سند دیجیتال نداشته باشد، شما مجبور می شوید همیشه از یک دستگاه دیگر مانند کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید. اما قابلیت ذخیره اطلاعات و ایجاد سند دیجیتال در شارپ MX-C311 به شما این امکان را می دهد که تمامی فایل های مورد نظرتان با حجم های مختلف را روی خود پرینتر ذخیره کرده و سپس در صورت لزوم از آن ها چاپ بگیرید.

صفحه نمایش لمسی 7 اینچی

داشتن صفحه نمایش در دستگاه های کپی یک مزیت بسیار اساسی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به وسیله آن تمامی اطلاعات مورد نیاز کاری خود را روی آن ببینید. شما در حین کار ممکن است بارها مجبور شوید زمان باقی مانده از کار یا تعداد برگه های چاپ شده را ببینید و با توجه به آن ها برنامه ریزی کنید. کار یا تعداد برگه های چاپ شده را ببینید و با توجه به آن ها برنامه ریزی کنید. صفحه نمایش لمسی همچنین استفاده از دستگاه و دستورهای آن را ساده کرده و شما تنها با فشار انگشت روی صفحه نمایش می توانید کار مورد نظرتان را انجام دهید. در شارپ MX-C311 یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی استفاده شده است که هم کاربری دستگاه را تا حد زیادی ساده تر کرده است و هم اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد.

راه های ارتباطی متنوع

یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید دستگاه های کپی توجه به راه های ارتباطی است که در اختیار کاربر قرار می دهند. در صورتی که راه های ارتباطی شما محدود باشد شما در روزهای کاری شلوغ بدون شک با مشکل و محدودیت روبه رو خواهید شد. در شارپ MX-C311 شما به سه طریق مختلف می توانید به دستگاه های دیگر متصل شده و به تبادل داده بپردازید. یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین راه ارتباطی در این دستگاه اتصال بی سیم و یا wifi است. شما می توانید به راحتی و به صورت غیر مستقیم WIFI دستگاه را روشن کرده و به دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ حتی تلفن همراه به صورت غیر مستقیم متصل شوید.

راه ارتباطی دیگر در این دستگاه که باز هم به صورت غیر مستقیم است ارتباط شبکه می باشد. شما می توانید با استفاده از پورت LAN به شبکه داخلی اداره وصل شده و به این ترتیب به تمامی کامپیوترهای شبکه دسترسی داشته باشید. در این صورت برای کپی از فایل های مورد نیاز همکارتان نیازی به انتقال مستقیم ندارید. اتصال یا استفاده از پورت نیز راه ارتباطی بسیار مرسوم و سوم در این دستگاه است که می توانید فلش مموری، هارد و دیگر دستگاه های حافظه جانبی را به آن وصل کرده و فایل مورد نظرتان را چاپ کنید.

چاپ دو رو و مستقیم

از دیگر قابلیت های دستگاه چاپ شارپ MX-C311 می توان به امکان چاپ دو رو و چاپ مستقیم از روی فلش اشاره کرد. در حالت چاپ دو رو شما می توانید از جزوه های دو طرفه خود بدون جابجا کردن برگه ها به راحتی کپی بگیرید. چاپ مستقیم از روی فلش نیز به این معنا است که شما نیازی به انتقال اطلاعات از روی فلش به دستگاه چاپ ندارید. بلکه شارپ MX-C311 به طور مستقیم اطلاعات روی فلش را خوانده و آن ها را چاپ می کند.

ظرفیت کارتریج بالا

کارتریج در دستگاه های کپی بعد از تعداد مشخصی چاپ برگه نیاز به شارژ پیدا می کنند. هر چه تعداد این برگه ها بیشتر باشد، شما بعد از حجم کاری بیشتری نیاز به شارژ مجدد پیدا می کنید. کارتریج شارپ MX-C311 به شما این امکان را می دهد که تا 10 هزار برگه را با کیفیت بالا چاپ کرده و سپس آن را شارژ کنید. کیفیت و رزولوشن چاپ در تمامی این 10 هزار برگ بسیار عالی و استاندارد بوده و می تواند رضایت خاطر شما را ایجاد کند.

کاربری حرارتی
سرعت چاپ 30 برگ در دقیقه
دقت پیرنت 600Dpi
دقت اسکن 600*600
تعداد رنگ 4 رنگ
سطح چاپ A4, A3, A5, B4
سال تولید 2017
کشور سازنده چین, ژاپن
لارج باکس اختیاری
برد پرینتر دارد
اسکن به فایل(Scan To File) دارد
برد اسکنر تخت
ابعاد 714*560*438 میلی متر
کاربری چهار کاره
ظرفیت سینی کاغذ 1180برگ
قابلیت تغذیه خودکار(ADF) اختیاری
حافظه 1گیگ
توان کار ماهانه 13500برگ
قابلیت چاپ دو رو دارد
قابلیت کپی دارد
نوع کارتریج کاتریج تونر
کارکرد کارتریج مشکی 8هزار برگ
سایر قابلیت‌ها دارای WIFI
زمان اسکن 2ثانیه برای هربگ
این دستگاه برای تکثیر انبوه پیشنهاد می شود نه خیر
دستگاه برای دفاتر فنی پیشنهاد می شود بله
سرعت کپی رنگی 31برگ

 استوک، بازسازی شده و آکبند

دستگاه استوک، بازسازی شده و آکبند انواع دستگاه فتوکپی از نظر وضعیت می باشند. استوک به محصولاتی گفته میشود که دوره ۳ الی ۵ ساله استفاده از آنها در کشور های اروپایی و آمریکایی گذشته است. البته مدت زمان استفاده در هرکشورنسبت به قوانین موجود در آن کشور فرق می کند. بر اساس قوانین کشورهای اروپا و آمریکایی دستگاه های استوک باید از رده خارج شوند. سپس دستگاه هایی که کار کرد آنها کم باشد و قابل بازسازی باشند به کشورهای آسیایی و جهان سوم واگذار می شوند. این دستگاه ها پس از جنرال سرویس کاملا قابل استفاده می باشد. به این دستگاه ها، اصطلاحا استوک گفته می شود.

دستگاه استوک بر دو نوع می باشد

دستگاه استوک سرویس شده

دستگاه های که برروی لیست استوک قرار می گیرند. کنترول و رفع ایراد می شوند و سپس برای خریداران ارائه می گردند.

دستگاه استوک باسازی شده

دستگاه های که بر روی لیست استوک قرار می گیرند بعد از سرویس و کنترل نهایی تمامی مواد مصرفی دستگاه با مواد مصرفی آکبند جایگزین می شوند. این مواد در دستگاهای فتوکپی شامل تونر، هیتر کامل، ترانسفر و ایمیجها که همان یونیت دارم می باشد و در دستگاهای ریسو گراف شامل سیلندر و در دستگاهای پلاتر شامل هد، نوار اینکودر و اینک ساکریشین و کارتریج مرکب می باشد. دستگاه های استوک باسازی شده کیفیت بسیار بالایی از نظر کیفیت کار و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به استوک های معمولی دارند و همسان دستگاه آکبند می باشند.

منظور از دستگاه استوک بازسازی شده چیست؟

یک دستگاه استوک معمولی ممکن است دارای ایراداتی باشد. در این شرایط قطعات دستگاه تعویض می شوندو دستگاه کیفیتی به مانند آکبند را خواهد داشت. دستگاه استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند هزینه ای بسیار پایین تری خواهد داشت و مقرون به صرفه تر است. در زمان خرید دستگاه استوک چندین مورد دارای اهمیت هستند: ۱- پایین بودن کنتور دستگاه (همان کارکرد) ۲- مواد مصرفی دستگاه. ۳-تاریخ تولید دستگاه (از تاریخ تولید دستگاه بیش از سه سال نگذرد.) ۵- ضمانت نامه خرید 6- نصب وراه اندازی دستگاه توسط متخصصین شرکت خریداری شده.

قیمت دستگاه استوک

قیمت گذاری دستگاه استوک با توجه به کیفیت و شرایط دستگاه تعیین میشود. هر چه دستگاه کارکرد کمتری داشته باشد و شرایط آن بهتر باشد، طبیعتا قیمت بالاتری خواهد داشت. بنابراین دستگاه استوک با مدل و مارک مشخص با توجه به وضعیت دستگاه دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود. در زمان خرید دستگاه های استوک توجه داشته باشید هرچه قطعات اصلی در حالت بهتری قرار داشته باشند کیفیت بالاتری را شاهد خواهید بود.

دستگاه آکبند چیست؟

دستگاه آکبند به محصولاتی گفته می شود که تا کنون مورد استفاده قرار نگرفته باشند و اصطلاحا نو باشند. این دستگاه ها به نسبت دستگاه استوک از قیمت بالاتری برخوردار هستند و زمان زیادی از تولید آنها نگذشته است.اگر مشکل نقدینگی نداشته باشیدحتما اولویت خرید دستگاه آکبند می باشد .

دستگاه استوک بخریم و یا آکبند بخریم ؟

دستگاه های استوک بازسازی شده نسبت به دستگاه های آکبند از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار هستند و در زمان بازسازی کیفیت آنها به مانند دستگاه آکبند می باشد، لذا بسیار مقرون به صرفه تر هستند. می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر این محصولات را خریداری کرده و با همان کیفیت آکبند استفاده کنید. دستگاه استوک باسازی شده را تنها ازشرکتهای معتبر تهیه فرمایید.

از آنجایی که کیفیت و شرایط محصول در زمان خرید یک دستگاه استوک بسیار مهم است، باید آنرا از فروشنده معتبر تهیه کنید. کپی ایران با سابقه ای طولانی در فروش و ارائه خدمات، ضمانت کیفیت برای کلیه محصولات فروخته شده ارائه می کند. لذا می توانید از تناسب کیفیت و قیمت محصول اطمینان کامل را داشته باشید. ما پس از بررسی و تست کامل بر روی دستگاه، آن را به مشتریان محترم ارائه می کنیم. این تست و بررسی با رعایت بالاترین استاندارد ها صورت می گیرد، لذا می توانید یک خرید مطمئن و با هزینه مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاههای فتوکپی و چاپ کلیک کنید.

نظرات
برای این محصول یک نظر بدهید!
نام
پست الکترونیک
لطفا نظر خود را بنویسید
رتبه بندی محصول

تضمین بهترین قیمت
 
تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کپی ایران با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کپی ایران، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.
چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

    مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کپی ایران اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

    لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کپی ایران همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

    فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کپی ایران در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای کپی ایران، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کپی ایران، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

10.درمورددستگاهای استوک ملاک شرایط مذبور می باشد .

1.مدل دستگاه

2.آپشن های مورد نظر

3.کارکرد دستگاه یعنی دارای شناسنامه باشد که دستگاه مذبور در کجا کار کرده وچه قطعاتی در چه کارکردی تعویض شده است

4.زمان فروش مواد مصرفی آکبند برای شما تحویل داده شده است یا خیر

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه فاکتور خود، به آدرس ایمیل www.copyir@yahoo.comارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

- صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن 04137253034 – داخلی 8 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.
 
قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کپی ایران محفوظ است.

کپی ایران می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده و یا ارائه آن را متوقف کند

 

;
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

نماد اعتماد

اطلاعات تماس

 آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیایان امام، روبروی داروخانه جاوید، ساختمان کپی ایران
شماره تماس: 04137252392   |    04137254200
شماره تماس: 04137253033   |   04137253034
شماره همراه: 09148659399
شماره فکس: 04136586892
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید.این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدساعات کاری: از 8 الی 22 شب