فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770
فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770 : بعضی وقتها پانل ریسو گراف mz770 درست کار نمی کند این درست کار نکردن به معنا ی این نیست که پانل خراب می باشد فقط تنظیمات پانل به هم خورده شما می توانید با دیدن این فیلم آموزشی تاج پانل را تنظیم کنید 

 

 

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770
فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

 

{mp4remote}http://dl.copyir.com/videos/2375.mp4{/mp4remote}

ریسوگراف mz770

ریسوگراف mz770 یکی از بهترین دستگاه‌های کپی دو رنگ موجود در بازار به شمار می‌ آید. بهتر است بدانید که امکان استفاده ۴ رنگ در این مدل دستگاه کپی وجود دارد. این مدل دستگاه کپی ریسوگراف از سرعت بالایی برخوردار می‌ باشد. به طوری که دستگاه قادر است در هر دقیقه ۱۵۰ برگ را چاپ کند. بنابراین توصیه می‌ شود افرادی که نیاز به سرعت عملکرد بالای دستگاه دارند این مدل دستگاه کپی ریسوگراف را خریداری کنند.

آشنایی با دستگاه ریسوگراف

در گذشته در مدارس و ادارات دولتی از دستگاهی به نام استنسیل جهت چاپ اوراق و برگه‌های مختلف استفاده شده است. در این دستگاه‌ ها از عملکرد چاپ اسکرین استفاده کرده‌ اند که توسط قطعات داخلی مرکب را بر روی کاغذ چاپ می‌ کردند. به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی این دستگاه‌ ها دچار تغییراتی شدند. از جمله دستگاه ‌های جدید ساخته شده، دستگاه ریسوگراف بود. این دستگاه توسط کشور ژاپن و توسط شرکت ریسو کاگاکو طراحی و ساخته شد.

کیفیت ریسوگراف mz770

در دستگاه ریسوگراف از چندین فناوری منحصر به فرد مختلف استفاده کرده‌ اند. به طوری که برای کار چاپی با کیفیت بالا، سرعت بالا و قیمت ارزان از این دستگاه استفاده می‌ کنند. از مزایای دستگاه ریسوگراف mz770، چاپ با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب می ‌باشد. ضمن کپی گرفتن با دستگاه ریسوگراف فقط هزینه چاپ برگه اول را پرداخت خواهید کرد و هزینه کپی باقی مانده میان برگه‌های دیگر تقسیم خواهد شد.

سرعت

یکی دیگر از مزایای خاص دستگاه ریسوگراف سرعت بالای این دستگاه می ‌باشد. بهتر است بدانید که ریسوگراف mz770 از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. به طوری که قادر است در یک دقیقه ۱۵۰ برگ را چاپ کند. این در حالی است که اکثر دستگاه‌ های فتوکپی تنها قادرند در هر دقیقه ۷۰ تا ۸۰ برگه را کپی بگیرند. لازم به ذکر است که سرعت دستگاه‌های فتوکپی چند منظوره از این مقدار هم بسیار کمتر می‌ باشد.

از طرفی پایین ‌ترین سرعت دستگاه‌های ریسوگراف بیش از ۱۰۰ برگه در دقیقه است. بنابراین برای افرادی که سرعت عملکرد دستگاه برایشان اهمیت فراوانی دارد، دستگاه ریسوگراف انتخابی بسیار مناسب است.

چند منظوره

دستگاه‌ های ریسوگراف چند منظوره‌ هستند؛ بنابراین برای افرادی که از فضای کافی در محیط اداری برخوردار نیستند و همچنین افرادی که توان مالی خرید چند دستگاه را ندارند بسیار مناسب خواهند بود. بنابراین خرید دستگاه ریسوگراف برای کاربر از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می ‌باشد.

مدل

دستگاه ‌های ریسوگراف در دو مدل رومیزی و ایستاده در بازار موجود هستند. مدل‌های ایستاده بزرگتر از مدل‌های رومیزی هستند. بنابراین ظرفیت کاری دستگاه‌های ایستاده ریسوگراف از دستگاه‌های رومیزی بیشتر خواهد بود. کاربر می‌ تواند براساس نیاز خود مدل مورد نظر را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام کند.

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770
فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

فایل آموزشی ریسوگراف mz770

بهتر است بدانید که اغلب دستگاه‌های ریسوگراف دارای فیلم ‌ها و فایل‌ های آموزشی هستند که توسط شرکت سازنده به خریدار داده می ‌شوند. کاربر با استفاده از این فایل‌ ها می‌تواند لیست کاملی از خطاهای ممکن و راه‌های برطرف کردن آن ها را مشاهده نماید.

تکنولوژی

در آخر لازم است بدانید که تعمیر دستگاه ‌های ریسوگراف نیازمند تخصص و مهارت کافی است. بنابراین در صورت هر گونه خرابی، دستگاه باید توسط فرد متخصص و ماهر تعمیر شود. زیرا تکنولوژی و فناوری خاصی در این دستگاه‌ها به کار رفته است. تعمیر دستگاه نیازمند فرد متخصصی می‌ باشد که با ساختار و ویژگی‌ های دستگاه آشنایی کامل داشته باشد.

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770
فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

مشخصات فنی ریسوگراف mz770

بهتر است بدانید که ریسوگراف mz770 در سال ۲۰۱۰ توسط کشورهای چین و مالزی ساخته شده است. سیستم کپی این دستگاه دیجیتال می ‌باشد. این دستگاه از قابلیت سرعت کپی رنگی ۱۵۰ برگ در دقیقه برخوردار است. نوع جوهر استفاده شده در این دستگاه فتوکپی، جوهر مایع با کارتریج پلاستیکی است. دستگاه برای تهیه اولین کپی به ۲۳ ثانیه زمان نیاز دارد.

بهتر است بدانید که وضوح کپی و پرینت این دستگاه ۶۰۰*۶۰۰ dpi است. وضوح اسکن دستگاه نیز ۶۰۰*۶۰۰ dpi است. این دستگاه از قابلیت زوم ۵۰ تا ۲۰۰ درصد برخوردار می باشد. ریسوگراف mz770 قادر است ۹۹۹ برگ کپی مداوم داشته باشد. ظرفیت استاندارد کاغذ در این دستگاه ۱۰۰۰ برگ است.

ریسوگراف mz770 چند منظوره محسوب می‌ شود. این مدل دستگاه ریسوگراف از قابلیت برنامه ریزی برخوردار می‌باشد. همچنین این دستگاه ویرایش اسناد دارد. حداکثر سطح چاپ در این دستگاه A3+ می ‌باشد. همچنین حداقل سایز کاغذ مورد استفاده در این مدل دستگاه ریسوگراف A5 است. از امکانات اختیاری این مدل دستگاه کپی می‌ توان به مواردی از قبیل اتصال به کامپیوتر، ADF و سیلندر اضافه برای چاپ دو رنگ یا بیشتر اشاره داشت.

معایب ریسوگراف mz770

تنها ضعف ریسوگراف mz770 این است که شماره زن ندارد.

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770
فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

ویژگی‌ های‌ ریسوگراف mz770

همان طور که پیش تر ذکر شد، mz770 ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد که آن را به دستگاهی مناسب برای مراکز و ادارات شلوغ و کار ها با حجم بالا تبدیل می کند. در ادامه به مهم ترین این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد:

سرعت عملکرد بسیار بالا

از ویژگی‌ های خاص این مدل دستگاه ریسوگراف سرعت بالای دستگاه می ‌باشد. ریسوگراف mz770 می‌تواند در هر دقیقه ۱۵۰ برگ را چاپ کند که تعداد چشمگیری محسوب می شود. این ویژگی مانع از اتلاف وقت کاربر خواهد شد.

دقت بالای چاپ ریسوگراف mz770

ریسوگراف mz770 با دارا بودن قابلیت کیفیت چاپ ۶۰۰dpi قادر است رزولوشنی قابل قبول را به مصرف کننده ارائه دهد. البته ۶۰۰dpi کیفیت خیلی بالایی محسوب نمی شود؛ اما به خوبی نیاز های کاربران را پاسخگو خواهد بود.

قابلیت اتصال به کامپیوتر

بهتر است بدانید که ریسوگراف mz770 از قابلیت متصل شدن به کامپیوتر برخوردار است. بنابراین با این مدل دستگاه کپی می ‌توانید فایل‌های مورد نظر خود را در داخل سیستم چاپ کنید. این ویژگی برای اکثر کاربران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770
فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

ظرفیت سینی استاندارد

یکی از ویژگی‌ های مهم هر دستگاه کپی ظرفیت سینی آن می ‌باشد. زیرا ظرفیت سینی باید به گونه‌ای باشد که در زمان‌ های کاری با حجم بالا پاسخگو باشد و کاربر را معطل نکند. سینی ریسوگراف mz770 ظرفیت ۱۰۰۰ برگه را دارد. بنابراین با این ظرفیت بالا می تواند با خیال راحت از این دستگاه در مراکز چاپ و انتشارات استفاده کرد.

سیلندر اضافه برای چاپ دو رنگ یا بیشتر

بهتر است بدانید که در اغلب دستگاه ‌های ریسوگراف ورودی‌ های رنگ جدا می‌ باشند. این بدان معنا است که امکان ترکیب کردن رنگ ‌ها در دستگاه ریسوگراف وجود ندارد. در ریسوگراف mz770 یک سیلندر اضافی تعبیه شده است. بنابراین این دستگاه این امکان را برای کاربر فراهم کرده است که در صورت نیاز رنگ‌ های مختلف را ترکیب کند.

قابلیت برنامه ریزی ریسوگراف mz770

از ویژگی ‌های مهم هر دستگاه کپی می ‌توان به قابلیت برنامه ‌ریزی اشاره کرد. این ویژگی باعث می ‌شود کاربر حین انجام عملیات چاپ بتواند به کارهای دیگر خود رسیدگی کند؛ این بدان معنا است که کاربر می ‌تواند دستور چاپ را صادر کند و باقی کار ها را به عهده دستگاه بگذارد.

فعال کردن پانل ریسو گراف mz770
فعال کردن پانل ریسو گراف mz770

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید