خرید ریکو آفیشیو 7502

خرید ریکو آفیشیو 7502 به عنوان یک دستگاه چند منظوره چاپ می تواند. یک انتخاب مناسب برای دفاتر فنی و مهندسی، مدارس و دانشگاه ها، ادارات مختلف و مراکز چاپ باشد. این دستگاه چهار منظوره بوده و شما می توانید از آن برای فکس، پرینت، اسکن و کپی استفاده کنید.

خرید ریکو آفیشیو 7502
خرید ریکو آفیشیو 7502

 ریکو آفیشیو 7502

ریکو آفیشیو 7502 یک دستگاه چاپ چند منظوره و اداری است که می تواند تمام نیازهای کاری شما را به طور کامل برطرف کند. این دستگاه چاپ قابلیت پرینت، اسکن و کپی و فکس را داشته و دارای کیفیت و سرعت چاپ بالا و استانداردی است. ریکو آفیشیو در این مدل سرعت بسیار بالایی در خواندن اطلاعات حجیم و سنگین را داشته و می تواند با سرعت بالا به انتقال داده پرداخته و آن ها را چاپ کند.

ویژگی های دستگاه ریکو آفیشیو 7502

همانطور که در بالا نیز اشاره شد. این دستگاه چاپ، یک دستگاه چند منظوره و اداری بوده که می تواند تقریبا تمامی نیازهای کاری شما را برطرف کند.

نوع چاپ و سرعت

نوع چاپ در این دستگاه سیاه و سفید بوده و کیفیت آن 1200 dpi است. سرعت کپی و پرینت در این دستگاه چاپ بسیار بالا بوده و می تواند. در هر دقیقه 75 برگه را چاپ کند. به این صورت شما به راحتی در هر دقیقه می توانید. بیش از 400 برگه را چاپ کنید.

سرعت اسکنر

سرعت اسکنر این دستگاه در مقایسه با دستگاه های چاپ مشابه نیز بسیار بالا بوده و دستگاه می تواند در دقیقه تا 130 برگ را اسکن کند. فایل اسکن شده را می توانید با فرمت های مختلف به صورت عکس، پی دی اف و یا افیس ذخیره و به صورت مستقیم آن را به مقصد مورد نظرتان فکس کنید. فکس این دستگاه دارای استاندارد 14400 bps بوده و می تواند با سرعت بالا فایل های مختلف را فکس کنید.

خرید ریکو آفیشیو 7502
خرید ریکو آفیشیو 7502

سایز کاغذ

سایز کاغذهای قرار داده شده در دستگاه نیز متنوع بوده و شما می توانید. کاغذهای مختلف تا سایز حداکثر A3+ قرار داده و فایل مورد نظرتان را کپی کرده یا پرینت بگیرید. قابلیت زوم و کوچک نمایی به شما این امکان را می دهد می توانید فایل های مختلف را تغییر سایز داده و سپس چاپ کنید.

قابلیت کپی دو طرفه

کپی دو طرفه ویژگی دیگر این دستگاه چاپ است که به شما این امکان را می دهد که بدون جابجا کردن دستی برگه به طور همزمان هر دو سمت آن را چاپ کنید. با توجه به قابلیت ها و ویژگی های ذکر شده خرید ریکو آفیشیو MP 7502 می تواند یک انتخاب مناسب و ایده آل برای شما باشد.

خرید ریکو آفیشیو 7502

در صورتی که قصد خرید ریکو آفیشیو 7502 می توانید. آن را همراه با امکانات جانبی مانند فینیشر، سورتر و ذخیره خودکار ADF و یا بدون آن ها تهیه کنید. خرید این دستگاه چاپ و دیگر دستگاه های چاپ را می توانید. به صورت استوک، آکبند و یا بازسازی شده انجام دهید.

خرید ریکو آفیشیو 7502
خرید ریکو آفیشیو 7502

خرید ریکو آفیشیو 7502 ازکپی ایران

هنگام خرید ریکو آفیشیو 7502 یا هر دستگاه چاپ دیگر بهتر است. فروشگاهی را انتخاب کنید. که دارای تنوع قابل قبولی در تعداد و برندهای مختلف دستگاه های چاپ داشته باشد. فروشگاه های رسمی وارد کننده دستگاه های چاپ تنها به تعداد کمی از دستگاه ها محدود نشده و تعداد بالایی دستگاه چاپ را وارد می کنند.

از طرف دیگر حتما فروشگاهی را انتخاب کنید که دستگاه چاپ را به همراه با شناسنامه و گارانتی به شما تحویل می دهد. این مساله به شما این اطمینان را می دهد. که دستگاه خریداری شده اصل و اورجینال است.

کپی ایران یکی از بزرگ ترین فروشگاه های آنلاین لوازم اداری است که می توانید. دستگاه چاپ مورد نظرتان را در آن انتخاب و همراه با گارانتی خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد خرید دستگاه فتوکپی ریکو آفیشیو 7502 کلیک کنید.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید