خرید ریکو آفیشیو mp4500

خرید ریکو آفیشیو mp4500 همچون دستگاه های هم خانواده مثل ریکو آفیشیو 4000 ، ریکو آفیشیو 4001 و ریکو آفیشیو 4002 یکی از انتخاب های محتمل دارندگان کسب و کارهای متوسط و دفاتر انتشارات با بار کاری معمولی می باشد. ریکو با تلفیق مهندسی درجه یک و طراحی هنرمندانه اقدام به تولید چند سری پرینتر چندکاره مطابق با برترین استاندارد ها کرده است. ریکو آفیشیو 4500 نیز یکی از این دستگاه ها می باشد.

اما پیش از خریداری این محصول، توجه شما را به چند نکته جلب می کنیم. رعایت و در نظر داشتن این نکات می تواند در خرید ریکو آفیشیو 4500 به شما کمک شایانی بکند.

خرید ریکو آفیشیو mp4500
خرید ریکو آفیشیو mp4500

مدل های ساخت

ریکو آفیشیو mp4500 از سری فتوکپی های چندکاره بسیار پرطرفدار در سرتاسر جهان و در هر طیف کاری می باشد. از این رو ریکو این مدل را تحت ساخت ریجن ها و مناطق مختلف، و همچنین در پیکربندی های مختلفی به فروش می رساند. در نتیجه از متفاوت بودن چند دستگاه ریکو 4500 با یکدیگر تعجب نکنید. انتخاب مدل و پیکربندی متناسب با کاربری شما نیز می تواند به شما نهایت راندمان کاری را هدیه دهد.

به عنوان مثال، ریجن ساخت چند دستگاه ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشد. این تفاوت هم در بحت کاربری و راندمان کاری دستگاه موثر است و هم در قیمت آن. خرید ریکو آفیشیو 4500 باید متناسب با منطقه جغرافیایی صورت بگیرد. مثلا دستگاه های ساخت آمریکا ممکن است. به خوبی در کشورهای اروپایی کار نکنند، چرا که منابع تغذیه الکتریکی متفاوتی دارند. و درنتیجه استفاده از یک مبدل جریان و ولتاژ ممکن است. افت کارایی از خود نشان دهند.

خرید ریکو آفیشیو mp4500
خرید ریکو آفیشیو mp4500

نحوه خرید ریکو آفیشیو mp4500

شما می توانید خرید ریکو آفیشیو mp4500 را به سادگی چند کلیک یا یک تماس تلفنی، از فروشگاه معتبر کپی ایران انجام دهید. پس از انتخاب مدل مطلوب خود نیز کافیست سفارش خود را ثبت و پس از پرداخت هزینه، نهایی کنید. اما پیش از نهایی کردن سفارش، شما می توانید آپشن های اختیاری را به دستگاه خود اضافه کنید.

هنگام خرید ریکو آفیشیو mp4500 شما امکان انتخاب ترکیب ایده آل خود را از بین انواع آپشن های اختیاری دارید. آپشن های این دستگاه عبارتند از سورتر و فینیشر، لارج باکس و سیستم تغذیه خودکار اسناد یا ADF.

خرید ریکو آفیشیو mp4500
خرید ریکو آفیشیو mp4500

امکان استوک خریدن دستگاه و صرفه جویی چندبرابر بیشتر

علت ماجرا، سودجویی سازمان های تولیدکننده است. این سازمان ها با پایین آوردن زمان خدمات و عدم ارائه سرویس بعد از مدت معین کوتاهی ، مشتریان را وادار به خرید مدل های جدید می کنند. لذا بسیاری از دستگاه های بازگردانده شده، براساس میزان سلامت دستگاه درجه بندی A،B،C،D دریافت کرده و با نام استوک مجددا به فروش می رسند.

قیمت ریکو آفیشیو mp4500، به عنوان مثال، با توجه به میزان سلامت دستگاه میتواند چندین برابر از قیمت دستگاه نو ارزان تر باشد. علت این تفاوت قیمت نیز در بسیاری از موارد فقط و فقط این است. که شما خدمات پس از فروشی را مستقیما از تولیدکننده دریافت نخواهید کرد.

خرید ریکو آفیشیو mp4500
خرید ریکو آفیشیو mp4500

آپشن های اختیاری

هر یک از این آپشن ها، کارایی و توان تولیدی شما را در زمینه ای افزایش می دهند. سورتر و فینیشر، یک قسمت صحافی کننده کامل به دستگاه شما اضافه می کنند. لارج باکس ظرفیت سینی های ورودی دستگاه را بیشتر می کنند. سیستم تغذیه خودکار اسناد نیز فرآیند ورودی را تمام اتوماتیک انجام می دهد. و به این ترتیب در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند.

اما از سوی دیگر باید توجه داشت که آپشن های اختیاری هزینه های جدایی دارند. به این ترتیب می توان با برآورد کردن نیاز اداری و کاربری کسب و کار خود، یک ترکیب معقول از این آپشن ها را به دستگاه خود اضافه کنید. به این ترتیب که هم قیمت دستگاه بهینه باقی بماند. و هم توان تولیدی شما در زمینه های موردنیاز افزایش پیدا کند.

فروشگاه کپی ایران عرضه کننده دستگاه های اداری مختلفی می باشد. و برای خرید ریکو آفیشیو mp4500 طیف گسترده ای از انتخاب ها را در اختیار شما قرار می دهد.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید