خرید شارپ 564

خرید شارپ 564 به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. از اینرو آشنایی با این فاکتورها و عوامل بهترین روش برای انتخاب صحیح این مدل دستگاه کپی محسوب می شود. شارپ 564 یک دستگاه چند منظوره با سیستم کپی دیجیتال می باشد که کاربران را از دستگاه های کپی دیگر بی نیاز می سازد.

خرید شارپ 564
خرید شارپ 564

ویژگیهای شارپ 564

بهتر است بدانید که آشنایی با نکات مهم جهت خرید دستگاه کپی به کاربران کمک می کند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. از اینرو با برخی نکات جهت خرید شارپ 564 به صورت مختصر آشنا خواهیم شد.

چند منظوره بودن

شارپ 564 یکی از دستگاه کپی های چند کاره در بازار می باشد. این دستگاه می تواند اسناد و متون مختلف را به بهترین شکل به مشتریان تحویل دهد. با خرید این دستگاه کپی می توانید به طور همزمان چندین کار را انجام دهید. با این مدل دستگاه کپی علاوه بر کپی می توانید عمل پرینت و اسکن را هم انجام دهید. با خرید این مدل دستگاه کپی دیگر نیازی به خرید سایر دستگاه ها به صورت جداگانه نخواهید داشت.

همچنین شارپ 564 به دلیل چند کاره بودن فضای کمتری از محیط را به خود اختصاص خواهد داد. با خرید شارپ 564 می توانید نیازهای خود را برطرف کنید. خرید این مدل دستگاه کپی از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است.

خرید شارپ 564
خرید شارپ 564

ظرفیت سینی Bypass

منظور از سینی بای پس ارائه مسیر کوتاه تر و مستقیم تر است. این ویژگی باعث کاهش خطر گیرکردن کاغذ در دستگاه خواهد شد. همچنین با این قابلیت قادر خواهید بود از روی سند اصلی به طور مستقیم کپی بگیرید.

بهتر است بدانید که سینی بای پس قادر به مدیریت 1 الی 100 صفحه می باشد. ظرفیت سینی بای پس در این مدل دستگاه کپی 100 برگه است. به سینی پای پسی که قابلیت مدیریت بیش از یک صفحه را داشته باشد سینی بای پس توده ای گفته می شود.

دوست دار طبیعت

بهتر است بدانید که استفاده از مواد زیست تخریب پذیر و عدم استفاده از مواد شیمیایی خطرناک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. رعایت این اصل در دستور کار ساخت دستگاه های کپی شرکت شارپ قرار دارد. قطعات این مدل دستگاه کپی با محیط زیست بیگانه نیستند و قابل تجزیه می باشند.

چاپ لیزری شارپ

بهتر است بدانید که دستگاه های کپی موجود در بازار در دو نوع جوهر افشان و لیزری می باشند. دستگاه های کپی که از تکنولوژی لیزری بهره می برند نسبت به دستگاه های جوهر افشان از دقت و سرعت مناسب تری برخوردار هستند. تکنولوژی چاپ شارپ 564 لیزری می باشد.

شارپ 564 به دلیل بهره گیری از تکنولوژی لیزری قادر است اسناد را با کیفیت چاپ بالا به مشتریان تحویل دهد. خرید شارپ 564 یک خرید ایده آل محسوب می شود.

کاغذ مورد استفاده

کاربران در هنگام کار با دستگاه های چاپ قطعا سفارشات مختلفی را برای چاپ بر روی کاغذها با اندازه های مختلف خواهند داشت. در صورتی که دستگاه کپی مورد استفاده فاقد قابلیت استفاده از برگه های مختلف باشد از نظر عملکرد بسیار ضعیف عمل می کند.

همچنین برای مواقعی که کاربران بخواهند از دستگاه های چاپ برای مراکز چاپ و نشر استفاده کنند بهتر است دستگاه های کپی را انتخاب نمایید که قادر باشد برگه های با سایزهای متنوع را استفاده نماید. از اینرو شارپ  564  این امکان را به بهترین شکل برای کاربران فراهم نموده است که بتوانند برگه هایی تا سایز حداکثر A3 را در آن قرار دهند. بنابراین کاربران با انتخاب این مدل دستگاه کپی رنگی مشکلی در زمینه انتخاب کاغذ نخواهند داشت.

خرید شارپ 564
خرید شارپ 564

سفارش دستگاه فتوکپی شارپ از کپی ایران

شارپ 564 از دستگاه های کپی با کارایی و کیفیت مناسب می باشد. همچنین به دلیل چند منظوره بودن بسیار مقرون به صرفه است. بهتر است بدانید که فروشگاه کپی ایران بسیار معتبر بوده و از سابقه طولانی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات اداری برخوردار می باشد، از اینرو توصیه می شود در صورتی که قصد خرید شارپ 564 را دارید آن را از این فروشگاه معتبر و با سابقه تهیه و خریداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد خرید دستگاه فتوکپی شارپ 564 کلیک کنید.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید