خرید شارپ MX-C311
خرید شارپ MX-C311

خرید شارپ MX-C311

خرید شارپ MX-C311 را می توانید. به صورت استوک، آکبند و یا بازسازی شده انجام دهید. خرید هر کدام از دستگاه های فوق مزایای خاص خود را داشته و دارای ویژگی های مخصوص به خود است. برای مثال دستگاه آکبند دستگاهی کاملا نو و کار نکرده است. که شما تا مدت ها می توانید. از تونر کارتریج اورجینال آن برای چاپ استفاده کنید. مزیت دستگاه های استوک و بازسازی شده نیز قیمت نهایی بسیار کم تر نسبت به مدل آکبند است. که باعث صرفه جویی بسیار در هزینه های شما خواهد شد.

ویژگی های شارپ MX-C311

شارپ MX-C311 دارای ویژگی های یک دستگاه متوسط چند منظوره است. که به شما کمک می کند بتوانید کارهای چاپ و نشر خود را با کیفیت و سرعت بالا انجام دهید. این دستگاه دارای ابعاد ۷۱۴*۵۶۰*۴۳۸ میلی متر بوده و وزن حدود ۴۶ کیلوگرم دارد. این ابعاد و .وزن برای دستگاه های کپی بسیار مناسب و استاندارد است. در ادامه با ویژگی های این دستگاه کپی بیشتر آشنا می شویم.

مشخصات پرینتر دستگاه

پرینت یکی از اصلی ترین و مهم ترین کارهایی است که در ادارات و مراکز چاپ ونشر انجام می شود. پرینتر این دستگاه کپی دارای سایز پرینت A4 بوده و دارای دقت پرینت ۶۰۰ DPI می باشد. این میزان دقت برای پرینت برگه های مختلف به خصوص فایل های متنی بسیار مناسب بوده و می تواند. تمامی جزئیات را در تصویر به نمایش بگذارد. این دستگاه می تواند با سرعت ۳۱ برگ در دقیقه برگه های شما را چاپ کرده و نیاز شما را در روزهای کاری بسیار بالا نیز برظرف کند. در واقع شما می توانید. در هر ساعت بیش از ۱۸۰ برگه را پرینت بگیرید. و در طول روز حجم کاری خود را انجام دهید.

مشخصات سیستم کپی دستگاه  شارپ MX-C311

کپی از دیگر ویژگی های دستگاه شارپ MX-C311 است که در سایز های A4 تا A5 انجام می شود. سرعت کپی در بخش کپی دستگاه نیز بسیار قابل قبول و استاندارد بوده و می توانید. در هر دقیقه ۳۱ برگه را کپی بگیرید. سیستم کپی دستگاه می تواند. تا ۹۹۹ برگ را به صورت متوالی کپی بگیرد. در واقع می توانید. تا این تعداد کپی برگه را به دستگاه سپرده و خودتان به انجام کارهای دیگر بپردازید.

مشخصات اسکنر دستگاه

اسکن از دیگر کاربردهای شارپ MX-C311 است که دارای رزولوشن ۶۰۰ DPI است. این رزولوشن برای دستگاه های اسکن مقدار بسیار عالی و بالا است. اسکنر دستگاه دارای قابلیت سازگاری با سیستم های عامل مختلفی مانند انواع ویندوز، مک، ویستا است. شما می توانید تمامی فایل های مختلف را از طریق وای فای و یا USB به آن وصل کرده و از آن ها اسکن بگیرید.

دیگر ویژگی های شارپ MX-C311

در کنار مشخصات پرینت، اسکن و کپی دستگاه در این بخش شما را با دیگر ویژگی های شارپ MX-C311 آشنا می کنیم. مشخصاتی مانند نوع و سایز برگه، بزرگ نمایی و کوچک نمایی، حافظه و غیره روی عملکرد دستگاه تاثیر بسیار زیادی می گذارد که حتما قبل از خرید باید به آن ها توجه کنید.

حافظه

حافظه یکی از مهم ترین فاکتورها در عملکرد دستگاه های کپی، پرینت و اسکن است. شما در زمان های بسیاری نیاز دارید یک فایل را حتما داخل دستگاه کپی ذخیره کرده و به طور مکرر از آن پرینت گرفته یا اسکن کنید. این دستگاه کپی دارای ۸۰ گیگا بایت حافظه بوده و شما می توانید. تا حد بسیار زیادی اطلاعات مورد نیازتان را در دستگاه ذخیره کنید. همچنین گاهی شما باید حتما فایلی را که قصد پرینت یا اسکن دارید. روی دستگاه ریخته و سپس آن را پرینت بگیرید. در صورتی که حجم داخلی دستگاه کپی کافی نباشد، عملکرد دستگاه بسیار کاهش پیدا می کند.

ظرفیت کاغذ

هر دستگاه کپی دارای یک سینی ورودی برای قرار دادن برگه ها است. ظرفیت سینی ورودی باید با ظرفیت کاری دستگاه همخوانی و تناسب داشته باشد. این دستگاه همانطور که در رده دستگاه های متوسط قرار گرفته است. و ظرفیت کاغذ ورودی آن نیز باید متناسب با حجم کاری آن باشد. در هر کاست شارپ MX-C311 می توانید ۵۰۰ برگه را قرار دهید. این حجم کاغذ برای حجم کاری دستگاه بسیار استاندارد و مناسب بوده و شما می توانید در روزهای کاری شلوغ نیز بدون نیاز به پر کردن مداوم دیسک و سینی از برگه ها برای چاپ استفاده کنید.

وزن کاغذ مورد استفاده

وزن و تعداد کاغذهایی که در دستگاه می توانید قرار دهید. باید با یکدیگر تناسب داشته باشد. برای مثال در صورتی تعداد برگه هایی که می توانید. در دستگاه قرار دهید زیاد باشد. اما با قرار دادن تمامی آن ها در دستگاه، وزن برگه ها از وزن استاندارد دستگاه بیشتر باشد. عملکرد با مشکل مواجه خواهد شد. دستگاه کپی باید بتواند وزن مورد نیاز کاغذهای قرار داده شده در دستگاه را تامین کند. در این دستگاه کپی می توانید. برگه هایی با وزن ۶۰ الی ۱۰۵ برگه را در کاست و ۵۵ الی ۲۰۹ گرم را در سینی قرار دهید.

زمان گرم شدن دستگاه شارپ MX-C311

در صورتی که دستگاه های کپی را به برق وصل می کنید. هر کدام از آن ها برای چند ثانیه تا چند دقیقه زمان نیاز دارند که گرم شوند. در واقع دستگاه گرم شده و آماده کار شود. این میزان در دستگاه های مختلف متفاوت است. در دستگاه های اداری این میزان با توجه به حجم کاری دستگاه بیش از یک دقیقه است. شارپ MX-C311 بعد از روشن شدن ۹۰ ثانیه زمان نیاز دارد. تا اصطلاحا گرم شده و آماده به کار شود. این زمان برای دستگاه های اداری و متوسط بسیار مناسب بوده و سرعت کار شما را تا حد زیادی افزایش می دهد.

بزرگ نمایی و کوچک نمایی

در هنگام کپی و پرینت و یا اسکن ممکن است شما نیاز پیدا کنید که روی بخش خاصی از فایل زوم کرده و آن را بزرگ نمایی کنید. همچنین گاهی حجم فایل زیاد است. و شما برای آن که آن را روی یک برگه A4 چاپ کنید، فایل را کوچک نمایی کنید. در صورتی که دستگاه چاپ قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی نداشته باشد. شما توانایی چاپ بسیاری از فایل ها را نخواهید داشت. در شارپ MX-C311 می توانید در مقیاس های ۲۵ تا ۴۰۰ درصد و با اسکیل ۱ درصد فایل های مختلف را بزرگ نمایی و کوچک نمایی کنید.

استفاده برای چاپ گسترده

در صورتی که شما در مراکز چاپ و نشر کار می کنید. و دستگاه مورد نیاز شما برای چاپ در تیراژهای بالا می باشد. شارپ MX-C311 می تواند یک انتخاب بسیار مناسب و ایده آل برای شما باشد. با استفاده از این دستگاه علاوه بر چاپ های روزانه کاری می توانید. از چاپ در تیراژ بالا نیز استفاده کنید.

ذخیره اطلاعات و ایجاد سند دیجیتال

همانطور که در می دانید در کارهای اداری بارها نیاز پیدا می کنید. که فایل های مختلف را دسته بندی و ذخیره کنید. دسته بندی اطلاعات باعث می شود. به انجام کارهای خود نظم داده و سرعت کار خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید. در مواقعی که دستگاه کپی شما قابلیت ایجاد سند دیجیتال نداشته باشد، شما مجبور می شوید. همیشه از یک دستگاه دیگر مانند کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید. اما قابلیت ذخیره اطلاعات و ایجاد سند دیجیتال در شارپ MX-C311 به شما این امکان را می دهد. که تمامی فایل های مورد نظرتان با حجم های مختلف را روی خود پرینتر ذخیره کرده و سپس در صورت لزوم از آن ها چاپ بگیرید.

خرید شارپ MX-C311
خرید شارپ MX-C311

صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی

شما در حین کار ممکن است بارها مجبور شوید. زمان باقی مانده از کار یا تعداد برگه های چاپ شده را ببینید. و با توجه به آن ها برنامه ریزی کنید. کار یا تعداد برگه های چاپ شده را ببینید. و با توجه به آن ها برنامه ریزی کنید. صفحه نمایش لمسی همچنین استفاده از دستگاه و دستورهای آن را ساده کرده و شما تنها با فشار انگشت روی صفحه نمایش می توانید. کار مورد نظرتان را انجام دهید. در شارپ MX-C311 یک صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی استفاده شده است. که هم کاربری دستگاه را تا حد زیادی ساده تر کرده است. و هم اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهد.

راه های ارتباطی متنوع شارپ MX-C311

شما می توانید به راحتی و به صورت غیر مستقیم WIFI دستگاه را روشن کرده و به دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ حتی تلفن همراه به صورت غیر مستقیم متصل شوید. شما می توانید با استفاده از پورت LAN به شبکه داخلی اداره وصل شده و به این ترتیب به تمامی کامپیوترهای شبکه دسترسی داشته باشید. در این صورت برای کپی از فایل های مورد نیاز همکارتان نیازی به انتقال مستقیم ندارید. اتصال یا استفاده از پورت نیز راه ارتباطی بسیار مرسوم  در این دستگاه است. که می توانید فلش مموری، هارد و دیگر دستگاه های حافظه جانبی را به آن وصل کرده و فایل مورد نظرتان را چاپ کنید.

چاپ دو رو و مستقیم

از دیگر قابلیت های دستگاه چاپ شارپ MX-C311 می توان به امکان چاپ دو رو و چاپ مستقیم از روی فلش اشاره کرد. در حالت چاپ دو رو شما می توانید از جزوه های دو طرفه خود بدون جابجا کردن برگه ها به راحتی کپی بگیرید. چاپ مستقیم از روی فلش نیز به این معنا است. که شما نیازی به انتقال اطلاعات از روی فلش به دستگاه چاپ ندارید. بلکه شارپ MX-C311 به طور مستقیم اطلاعات روی فلش را خوانده و آن ها را چاپ می کند.

ظرفیت کارتریج بالا

کارتریج در دستگاه های کپی بعد از تعداد مشخصی چاپ برگه نیاز به شارژ پیدا می کنند. هر چه تعداد این برگه ها بیشتر باشد. شما بعد از حجم کاری بیشتری نیاز به شارژ مجدد پیدا می کنید. کارتریج شارپ MX-C311 به شما این امکان را می دهد. که تا ۱۰ هزار برگه را با کیفیت بالا چاپ کرده و سپس آن را شارژ کنید. کیفیت و رزولوشن چاپ در تمامی این ۱۰ هزار برگ بسیار عالی و استاندارد بوده و می تواند. رضایت خاطر شما را ایجاد کند.

 فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد

شما برای خرید شارپ MX C311 یا خرید هر دستگاه چاپ دیگر می توانید. به دو صورت اینترنتی و حضوری اقدام کنید.

خرید حضوری

در خرید حضوری شما هیج محدودیت زمانی و مکانی نداشته و می توانید. در هر زمان و در هر شهری اقدام به سفارش و خرید دستگاه مورد نظرتان کنید. همچنین گستره انتخاب برای شما وسیع تر بوده و می توانید. در یک زمان کوتاه فروشگاه های مختلفی همراه با دستگاه های مختلف را مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید.

دارای گارانتی و ضمانتنامه خرید شارپ MX C311

از آن جا که برای خرید دستگاه های چاپ شما هزینه نسبتا زیادی پرداخت می کنید. باید حتما فروشگاهی را انتخاب کنید که از سلامت و کیفیت دستگاه های آن اطمینان دارید. در گام نخست حتما فروشگاهی را انتخاب کنید. که دستگاه های کپی خود را همراه با شناسنامه، گارانتی و ضمانت نامه به شما تحویل می دهد. این قضیه باعث اطمینان خاطر زیادی در خرید خواهد شد.

دارای دستگاههای متنوع

در گام دوم برای خرید شارپ MX C311 یا هر دستگاه چاپ دیگر به صورت آنلاین حتما فروشگاهی را انتخاب کنید. که دارای دستگاه های چاپ متنوع در تعداد قابل قبول باشد. این مساله نشان می دهد. که فروشگاه واقعا وارد کننده دستگاه های چاپ به صورت های مختلف آکبند، استوک و یا بازسازی شده است. زیرا افراد سودجو زیادی ممکن است. به عنوان دستگاه استوک اقدام به فروش دستگاه های خراب و بی کیفیت کنند.

می توانید قبل از خرید راجع به سابقه فعالیت و مشتریان فروشگاه پرس و جو کرده و میزان رضایت مشتریان قبلی را از خرید متوجه شوید.

خرید شارپ MX-C311
خرید شارپ MX-C311

خرید شارپ MX C311 از کپی ایران

برای خرید شارپ MX C311 فروشگاه آنلاین کپی ایران می تواند یک انتخاب اصولی و مناسب برای شما باشد. کپی ایران یک فروشگاه بزرگ اینترنتی است که تمامی ویژگی های فروشگاه های آنلاین معتبر را دارد. دستگاه های چاپ این فروشگاه در برندهای متنوع و در تعداد بالا بوده و شما می توانید به راحتی مدل مورد نظر خود را پیدا کنید. تمامی دستگاه های چاپ این فروشگاه اصل بوده و با کیفیت بالا به فروش می رسند. در صورتی که قصد خرید دستگاه های چاپ به هر سه صورت استوک، بازسازی شده و یا آکبند را دارید، کپی ایران با قیمت مناسب مدل مورد نظرتان را به شما پیشنهاد خواهد داد.

با مراجعه به سایت این فروشگاه می توانید مدل ها و برندهای مختلف دستگاه های چاپ را دیده و با یکدیگر مقایسه کنید. بعد از انتخاب سفارش و خرید دستگاه بسیار ساده بوده و شما می توانید به راحتی دستگاه مورد نظرتان را تهیه کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد خرید دستگاه فتوکپی رنگی شارپ MX C311 کلیک کنید.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید