دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452

 

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452 یک دستگاه چند منظوره و بسیار پرکابرد است. که می تواند با کیفیت بسیار عالی، از اسناد مختلف پرینت، کپی و یا اسکن بگیرد. این دستگاه می تواند. اسناد شما را به دلخواه به صورت رنگی و یا سیاه و سفید با توجه به نیاز شما پرینت بگیرد.

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452
دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452

ویژگی های دستگاه رنگی کونیکا

بهتر است در اینجا شما را با برخی از ویژگیهای این نوع دستگاه فتوکپی رنگی آشنا کنیم:

سرعت عملکرد بالا

یکی از ویژگی های بارز در دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452 داشتن سرعت بالا در هر سه عملکرد آن است. این دستگاه می تواند در هر دقیقه 45 برگ کپی یا پرینت رنگی، 45 برگ پرینت یا کپی سیاه و سفید انجام داده و یا 50 برگه و سند را اسکن کند. این مقادیر به شما کمک می کند که در هر ساعت بتوانید بیش از چند هزار برگه را کپی یا پرینت گرفته و سرعت عمل بالایی داشته باشید.

سرعت انتقال بالا هنگام لود اطلاعات از کامپیوتر به دستگاه

کامپیوتر یکی از اصلی ترین مواردی است که سیستم های کپی و پرینت با آن سروکار دارند. شما برای اسکن و یا پرینت باید اطلاعات موجود در سیستم های حافظه مختلف را از طریق کامپیوتر به دستگاه کپی انتقال دهید. این مساله در صورتی که حجم فایل ها زیاد باشد. در بسیاری از دستگاه های فتوکپی زمان بر است. اما دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا 452 می تواند حتی سنگین ترین و حجیم ترین فایل ها را با سرعت بسیار عالی از کامپیوتر به سیستم منتقل کند.

قابلیت استفاده از فلش بدون نیاز به کامپیوتر

از دیگر وِیژگی های پر کاربرد در دستگاه استوک فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا 452 آن است. که شما برای انتقال اطلاعات به دستگاه کپی حتما لازم نیست. از دستگاه سومی مانند کامپیوتر استفاده کنید. شما به راحتی می توانید. اطلاعات مورد نظرتان را روی فلش مموری ریخته و به دستگاه فتوکپی وصل کنید. دستگاه می تواند اطلاعات مورد نیازتان را خوانده و آن ها را کپی و یا پرینت بگیرد.

قابلیت کپی دو طرفه

در بسیاری از دستگاه های فتوکپی شما برای کپی گرفتن از برگه های دو رو نیاز دارید. که عملکرد دستگاه را متوقف کرده، برگه را به وسیله دست پشت و رو کنید. و بعد از آن از کاغذ کپی بگیرید. اما قابلیت کپی پشت و رو همزمان در این دستگاه به شما این امکان را می دهد بدون نیاز به جابجایی برگه و به طور همزمان از هر دو سمت برگه کپی بگیرید. این ویژگی سرعت عمل شما را تا دو برابر افزایش می دهد.

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452
دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452

حافظه 2 گیگا بایتی

یکی دیگر از ویژگی های عالی دستگاه استوک فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452 حافظه بالای 2 گیگا بایتی آن است. که می تواند اطلاعات زیادی را در خود ذخیره کرده و هر زمان که نیاز داشتید. آن ها را کپی یا پرینت بگیرد.

زمان گرم شدن اولیه بسیار کوتاه

زمانی که قصد دارید برای اولین بار از دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا استفاده کنید تنها 25 ثانیه زمان لازم است. تا دستگاه گرم شود. این زمان یکی از کم ترین زمان ها برای گرم شدن دستگاه های فتوکپی استوک می باشد.

با توجه به نکات ذکر شده, این دستگاه برای مصارف اداری و مشاغل مربوطه وسیله ای کاملا مناسب به شما می رود. شما می توانید این دستگاه را با قیمتی کاملا مقرون به صرفه از فروشگاه کپی ایران خریداری نمایید.

اطلاعات مختصری در مورد خرید دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452

 

اگر قصد خرید دستگاه رنگی کونیکا 452 را دارید با ید با به مسایلی که اشاره می شود دقت کنید چون اگر شما آگاهی از خرید دستگاه رنگی کونیکا نداشته باشید  احتمال ضرر و زیان شما در این خرید هست ما قصد داریم به صورت مختصری به مسائل باید توجه کنید اشاره کنیم.

کنتور

 

در ابتدا کنتور دستگاه هست (همان کار کرد دستگاه ) دقت کنید کنتور دستگاه پایین باشد.

دیجتال و آنالوگ

 

باید کنتور دیجتال و آنالوگ را باهم مطاقبت دهید.

خطای لیسانس

 

دستگاه خطای لیسانس نداشته باشت که اغلب این خطا از مطابقت ندادن دستگاه با کار کرد و مچ نکردن کنتور  آنالوگ با دیجیتال با سریال دستگاه می باشد. (خطای لیسانس یعنی کنتور دستگاه دستکاری شده و بعد از مدت کمی دستگاه خواهد خوابید که شما در این صورت حتمآ مجبور به عوض کردن برد فرمتر و تمامی امیجها به صورت یکجا و NVRAM خواهید بود که هزینه سنگینی خواهد داشت. )

تونر دستگاه

 

تونر دستگاه را کنترول کنید که پر باشد البته با ید دقت کنید که فروشنده تونر ها را شار ژ نکرده باشد و این امر میسر نیست مگر با باز کردن تونر اگر در داخل  تونر  پلمپ تونر باز شده یعنی اینکه تونر شارژ شده و بعد از مدتی به دستگاه آسیب خواهد زد.

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452
دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C452 کلیک کنید.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید