دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552

 

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552 یک دستگاه کپی چند منظوره و بسیار پر کاربرد است. که توانسته است در بازار از میزان فروش قابل توجه برخوردار شود. این دستگاه کپی نیز از تکنولوژی لیزری برای کپی و پرینت استفاده کرده، لذا کیفیت، دقت و سرعت عملکرد بالایی دارد.

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552
دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552

ویژگی های دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552

در اینجا به بررسی ویژگیهای فتوکپی رنگی  کونیکا مینولتا 552 می پردازیم:

سرعت بالا

یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های دستگاه های چاپ، داشتن سرعت بالا یعنی تعداد برگه هایی که در هر دقیقه چاپ یا پرینت می کنند، است. دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552 می تواند در هر دقیقه 55 برگه را برای شما کپی کرده و یا پرینت بگیرد. این سرعت بالا باعث می شود. که شما در طول روز بتوانید. تعداد برگه های زیادی را کپی و پرینت بگیرید.

کیفیت خوب

یکی دیگر از ویژگی های مهم دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552 داشتن کیفیت چاپ در پرینت، اسکن و کپی است که باعث می شود تصاویر و اسناد با دقت و کیفیت مناسب روی برگه ها چاپ شوند. این دستگاه چاپ دارای کیفیت 600 DPI در پرینت و کپی و 300 DPI در اسکن است. این مقادیر می تواند تا حد زیادی کیفیت چاپ را بالا ببرد.

کپی دو رو

با استفاده از دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552 می توانید به طور همزمان از هر دو سمت برگه کپی بگیرید. و نیازی به جابجا کردن برگه نخواهید داشت. این ویژگی سرعت و دقت کپی را تا حد زیادی بالا می برد.

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552
دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552

رابط های ارتباطی متنوع

داشتن رابط های ارتباطی متنوع می تواند یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه های فتوکپی باشد. که بر کاربری آن ها تاثیر مستقیم می گذارد. این دستگاه استوک فتوکپی دارای دو پورت USB.1 و USB.2 بوده و قابلیت اتصال به شبکه را دارد. با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی به تمامی سیستم های اداره که به شبکه وصل هستند. دسترسی پیدا کرده و فایل های قرار داده شده در شبکه را به راحتی پرینت و یا کپی بگیرید.

قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی

از دیگر مزایای خریددستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552 قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی آن است. با استفاده از این ویژگی می توانید اسناد و تصاویر بزرگ را کوچک کرده و همه آن را روی یک صفحه پرینت کنید و یا بخشی از تصاویر بزرگ را زوم کرده و فقط قسمت مورد نظر را چاپ نمایید.

شروع به کار مناسب

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552 برای گرم شدن اولیه به کم تر از 60 ثانیه زمان نیاز داشته و در کم تر 4.8 ثانیه می تواند. اولین برگه را برای شما کپی یا پرینت بگیرد. این مساله سرعت کار شما را تا حد زیادی بالا می برد.

سایز کاغذ های متنوع

در دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552 می توانید بدون هیچ محدودیتی در اندازه، کاغذهای A3 تا A6 را در آن قرار داده و از اسناد مورد نظر خود کپی و پرینت بگیرید.

دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552
دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552

اطلاعات مختصری در مورد خرید دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552

 

اگر قصد خرید دستگاه رنگی کونیکا 552 را دارید با ید با به مسایلی که اشاره می شود دقت کنید چون اگر شما آگاهی از خرید دستگاه رنگی کونیکا نداشته باشید  احتمال ضرر و زیان شما در این خرید هست ما قصد داریم به صورت مختصری به مسائل باید توجه کنید اشاره کنیم.

کنتور

 

در ابتدا کنتور دستگاه هست (همان کار کرد دستگاه ) دقت کنید کنتور دستگاه پایین باشد.

دیجتال و آنالوگ

 

باید کنتور دیجتال و آنالوگ را باهم مطاقبت دهید.

خطای لیسانس

 

دستگاه خطای لیسانس نداشته باشت که اغلب این خطا از مطابقت ندادن دستگاه با کار کرد و مچ نکردن کنتور  آنالوگ با دیجیتال با سریال دستگاه می باشد. (خطای لیسانس یعنی کنتور دستگاه دستکاری شده و بعد از مدت کمی دستگاه خواهد خوابید که شما در این صورت حتمآ مجبور به عوض کردن برد فرمتر و تمامی امیجها به صورت یکجا و NVRAM خواهید بود که هزینه سنگینی خواهد داشت. )

تونر دستگاه

 

تونر دستگاه را کنترول کنید که پر باشد البته با ید دقت کنید که فروشنده تونر ها را شار ژ نکرده باشد و این امر میسر نیست مگر با باز کردن تونر اگر در داخل  تونر  پلمپ تونر باز شده یعنی اینکه تونر شارژ شده و بعد از مدتی به دستگاه آسیب خواهد زد.

خرید از کپی ایران

شرکت کپی ایران یکی از معتبرترین و قدیمی ترین شرکت های وارد کننده دستگاه های فتوکپی استوک است. که می توانید مدل های مختلف دستگاه های کپی از جمله مدل معرفی شده در بالا را با قیمت مناسب از آن خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات کافی در مورد دستگاه فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا C552  کلیک کنید.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید