ریسوگراف ez

ریسوگراف ez یکی از انواع مختلف دستگاه های تکثیر می باشد. که جهت چاپ در تیراژهای بالا کاربرد دارد. در این مدل دستگاه ریسوگراف برخلاف سایر دستگاه های فتوکپی با بالا رفتن تعداد برگه های چاپ شده هزینه چاپ کاهش پیدا می کند. همچنین این دستگاه ترکیبی از چند فناوری مختلف می باشد. استفاده از این دستگاه از سال های پیش در ادارات دولتی و خصوصی، مراکز آموزشی، مرکز چاپ و نشر، دفاتر مهندسی و غیره کاربرد داشته است.

ریسوگراف ez
ریسوگراف ez

دستگاه ریسوگراف ez

دستگاه ریسوگراف ez برای چاپ اسکرین از یک توری نازک و یک پرده استفاده می کند. در دستگاه ریسو استنسیل یک نوع پرده است. وظیفه این پرده پخش مرکب بر روی کاغذ می باشد. دستگاه ریسو ez سه رنگ مشکی، سرمه ای و قرمز موجود است. شما از هر کدام از این رنگ ها باید به صورت مجزا استفاده کنید.

البته در صورت نیاز می توانید با اضافه کردن یک سیلندر چاپ رنگی را هم انجام دهید. بنابراین سیلندر با نوع رنگ جوهر مستر گیری شده سپس رنگ مورد نظر را بر روی کاغذ چاپ خواهد کرد. برای چاپ رنگی با دستگاه ریسو هیچگونه محدودیتی را نخواهید داشت.

چاپ رنگی

لازم به ذکر است که برای چاپ رنگی نمی توانید از سیلندرهای مختلف به صورت همزمان استفاده کنید. بنابراین عملیات چاپ به صورت جداگانه انجام می شود. همچنین برای چاپ تمام رنگی از سه سیلندر اضافه با رنگ های اصلی آبی، قرمز و زرد استفاده کنید. کیفیت چاپ در دستگاه های ریسوگراف متفاوت است. شاید بد نباشد بدانید که حداقل کیفیت چاپ مورد نیاز برای چاپ تمام رنگی 600 dpi می باشد.

کارایی بالای ریسوگراف

در دستگاه ریسو ez می توانید قبل یا هنگام چاپ قسمت هایی از نسخه اصلی را حذف یا ویرایش کنید. بنابراین برای این کار دیگر نیازی به کامپیوتر نخواهید داشت. با دستگاه ریسوگراف می توانید کارهای خود را انجام دهید. این ویژگی نشان دهنده عملکرد و کارایی بالای دستگاه ریسو است.

هزینه نگهداری

یکی از ویژگی های قابل توجه دستگاه ریسوگراف ez هزینه نگهداری و سرویس پایین آن می باشد. از طرفی مصرف انرژی در این دستگاه بسیار پایین است. بنابراین خرید دستگاه ریسو ez از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در دستگاه فتوکپی با افزایش تعداد برگه های چاپ شده هزینه چاپ افزایش پیدا خواهد کرد. اما همانطور که در بالا اشاره کردیم در دستگاه ریسو با افزایش برگه ها و تعداد نسخه های چاپی هزینه کاهش پیدا می کند.

 

ریسوگراف ez
ریسوگراف ez

خرید دستگاه ریسوگراف ez

خرید دستگاه ریسوگراف ez را همانند دیگر دستگاه های چاپ می توانید از طریق تلفنی و یا حضوری انجام دهید. فروشگاه های بسیاری در حال حاضر عرضه کننده دستگاه های چاپ و تکثیر می باشند. بنابراین با مراجعه به هر کدام از فروشگاه ها دستگاه چاپ مد نظر خود را خریداری نمایید.

اما توصیه می کنیم که خرید دستگاه ریسو ez را از فروشگاه معتبر کپی ایران انجام دهید. زیرا این فروشگاه از اعتبار و سابقه طولانی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات اداری برخودار است.

قبل از خرید ریسو ez بهتر است با مشخصات دستگاه آشنایی لازم را پیدا کنید. پس از بررسی مشخصات دستگاه براساس نیاز کاری خود نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

کیفیت و سرعت

ریسوگراف ez از ویژکی های مختلفی از قبیل سرعت و کیفیت چاپ برخوردار است. ذکر این موضوع خارج از لطف نیست که سرعت دستگاه ریسوگراف نسبت به دستگاه های فتوکپی بیشتر می باشد.

کاربرانی که دستگاه چاپ را برای مراکز شلوغ و با حجم کاری بالا نیاز دارند بهتر است این نوع از دستگاه ریسو را انتخاب کنند. شاید بد نباشد بدانید که سرعت چاپ در دستگاه ریسو گراف بین 60 تا 180 برگ در هر دقیقه است. همچنین کیفیت چاپ در دستگاه ریسوگراف از 600 dpi رو به بالا می باشد. قبل از خرید دستگاه ریسو ez براساس نیاز کاری کاری خود میزان سرعت و کیفیت چاپ را تعیین کنید.

سایز کاغذ

سایز کاغذ های مورد استفاده از دیگر ویژگی های مهم قبل از خرید دستگاه ریسوگراف ez می باشد. از آنجاییکه این دستگاه جهت چاپ تراکت های تبلیغاتی، سرنسخه ها، چاپ سربرگ، پاکت های نامه و انواع فاکتور کاربرد دارد. بنابراین بررسی سایز کاغذ مورد استفاده بسیار مهم می باشد.

ابعاد و وزن

یکی دیگر از نکاتی که قبل از خرید ریسو ez اهمیت دارد ابعاد و وزن آن می باشد. با توجه به اینکه دستگاه ایستاده می خواهید یا رومیزی و اینکه چقدر فضا در اختیار دارید می توانید وزن و ابعاد دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

قبل از خرید دستگاه ریسو به ویژگی های دیگری از قبیل قابلیت برنامه ریزی، ظرفیت سینی کاغذ، قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی، چاپ مجدد بدون وجود کامپیوتر و قابلیت اتصال به کامپیوتر توجه کنید. زیرا در انجام پروژه های کاری خود ممکن است دچار مشکل شوید.

ریسوگراف ez
ریسوگراف ez

قیمت دستگاه ریسوگراف

قیمت دستگاه ریسوگراف ez با توجه به آکبند بودن، استوک و دست دوم بودن و یا بازسازی بودن دستگاه متفاوت است. دستگاه های آکبند با توجه به اینکه دستگاهایی نو و کارنکرده هستند بالاترین قیمت را دارند. دستگاه های استوک و یا دست دوم و دستگاه های بازسازی شده از قیمت مناسب تری برخوردار هستند.

سال ساخت و طول عمر

از دیگر ویژگی های مهم بر قیمت دستگاه ریسوگراف ez سال ساخت و طول عمر آن است. بدون شک دستگاه هایی که سال های زیادی از ساخت آن ها نگذشته است از طول عمر و قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

این ویژگی به خصوص هنگام خرید دستگاه دست دوم و یا بازسازی شده بسیار اهمیت پیدا می کند. زیرا هر چقدر از سال ساخت دستگاه استوک و یا بازسازی گذشته باشد طول عمر و کیفیت دستگاه کاهش پیدا خواهد کرد.

آپشنهای اختیاری

هزینه دستگاه ریسوگراف ez براساس حذف یا اضافه فاکتورهای اختیاری افزایش یا کاهش پیدا خواهد کرد. از فاکتورهای اختیاری دستگاه می توان به سورتر، فینیشر، قابلیت ذخیره خودکار adf، قابلیت اتصال به کامپیوتر اشاره کرد.

رنگی و سیاه و سفید

شاید بد نباشد بدانید که هر کدام از این امکانات اختیاری سرعت و کارایی دستگاه را افزایش خواهند داد. همچنین قابلیت استفاده از سیلندر اضافی جهت چاپ رنگی بر قیمت دستگاه ریسوگراف ez تاثیر می گذارد. بنابراین دستگاه ریسو رنگی از قیمت بالاتری نسبت به دستگاه ریسو سیاه و سفید برخوردار است.

کپی ایران

با توجه به نیاز کاری خود باید مشخصات و ویژگی های دستگاه را تعیین کنید. سپس سفارش دستگاه ریسوگراف ez را از فروشگاهی معتبر انجام دهید. همانطور که متوجه شدید دستگاه تکثیر از ویژگی های مختلفی برخوردار می باشد. برای خرید دستگاه ریسوگراف ez با قیمت و کیفیت مناسب بهتر است آن را از فروشگاه معتبر کپی ایران خریداری نمایید.

ریسوگراف ez
ریسوگراف ez

فروش دستگاه ریسوگراف ez

فروش دستگاه ریسوگراف ez با دارا بودن ویژگی های خاص یک کسب و کار پر سود به شمار می آید. شاید بد نباشد بدانید که دستگاه های ریسوگراف حدودا 60 درصد از بازار فروش را به خود اختصاص داده اند. این میزان از فروش نشان دهنده کیفیت و کارایی بالای دستگاه ریسو است.

از طرفی فروش دستگاه ریسو ez در فروشگاه های مختلف لوازم اداری انجام می شود. موقع خرید دستگاه باید به اصل و اورجینال بودن و سالم بودن دستگاه اطمینان کافی داشته باشید. فروشگاه کپی ایران در زمینه فروش دستگاههای ریسوگراف نسبت به سایر فروشگاه ها عملکرد بسیار بهتری را داشته است.

بنابراین توصیه می کنیم دستگاه ریسو ez را به صورت حضوری و یا تلفنی از این فروشگاه معتبر خریداری نمایید. فروشگاه کپی ایران برای افزایش اطمینان کاربران دستگاه های خود را به همراه ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رساند.

فرآیند استنسیل سازی

به دلیل ویژگی های بسیار کاربردی دستگاه ریسوگراف ez افراد زیادی در میان انواع مختلف دستگاه های ریسو این دستگاه را انتخاب می کنند. یکی از مهم‌ ترین مزایای این دستگاه کاهش هزینه های چاپ در تیراژهای بالا می باشد. همچنین به دلیل وجود فرآیند استنسیل سازی و وجود اسکنر کیفیت چاپ از اول تا آخر برگه های چاپ شده یکسان است.

هزینه سرویس و نگهداری

هزینه سرویس و نگهداری دستگاه ریسو نسبت به سایر دستگاه های فتوکپی بسیار کمتر می باشد. به عبارتی هزینه های سرویس و نگهداری حدود 20 برابر کمتر است. ذکر این موضوع خارج از لطف نیست که دستگاه های ریسو نسبت به بقیه دستگاه ها احتیاجی به سرویس های پی در پی و تعمیرات مدام نخواهد داشت.

قطعات ریسوگراف

قطعات دستگاه ریسوگراف با محیط زیست بیگانه نیستند. همچنین در حین کارکردن با دستگاه متوجه هیچگونه نشر شیمیایی و خطرناک نخواهید شد. مصرف انرژی در دستگاه ریسوگراف بسیار کم است. به عبارتی می توان گفت دستگاه در حد دو لامپ حبابی انرژی مصرف خواهد کرد.

 نداشتن سیستم حرارتی

همچنین دستگاه ریسوگراف به علت نداشتن سیستم حرارتی احتیاجی به خنک نگه داشتن ندارد. بنابراین کاربران می توانند ساعت های متوالی از این دستگاه استفاده کنند. با توجه به موارد ذکر شده در بالا بدون شک دستگاه ریسوگراف ez یکی از پرطرفدارترین دستگاه های ریسو است.

 ریسوگراف ez آکبند

دستگاه ریسوگراف ez آکبند یکی از انواع دستگاه ریسوگراف می باشد. این نوع از دستگاه ریسوگراف دستگاهی نو و کارنکرده است. بنابراین ریسو ez آکبند مستقیماً از شرکت و کارخانه سازنده به کشورهای دیگر صادر شده یا در کشور سازنده استفاده می شود.

دستگاه ریسوگراف ez آکبند در مقایسه با انواع دیگر از دستگاه ها بالاترین کیفیت و کارایی را دارد. البته علاوه بر کیفیت بالا بیشترین قیمت را به خود اختصاص داده است. اگر کاربران برای خرید دستگاه تکثیر توان مالی کافی را دارند می توانند این نوع از دستگاه ریسو را انتخاب و خریداری نمایند.

 ریسوگراف بازسازی شده

دستگاه ریسوگراف ez بازسازی شده دستگاهی است که به دلیل نقص مشکلات فنی به کارخانه سازنده خود برگرداننده می شوند. سپس قطعات خراب شده را با قطعات اورجینال تعویض خواهند کرد. به دلیل قطعات تعویضی با قطعات اورجینال دستگاه کیفیت و کارایی لازم را دارد.

ریسو ez بازسازی شده بعد از بازبینی و تعمیر به بازار عرضه خواهد شد. کاربر با پرداخت هزینه ای کمتر از دستگاه آکبند می تواند دستگاهی با کیفیت بالا در حد دستگاه آکبند خریداری نماید. انتخاب دستگاه ریسوگراف ez بازسازی شده برای کاربرانی که محدودیت مالی دارند یک انتخاب ایده آل به شمار می آید.

 ریسوگراف ez استوک

دستگاه ریسوگراف ez استوک یا دستگاه ریسوگراف ez دست دو، دستگاهی کار کرده می باشد. شاید بد نباشد بدانید که این نوع از دستگاه ریسو کیفیت و کارایی خود را تا حد بسیار زیادی حفظ کرده است. بنابراین دستگاه ریسوگراف ez دست دوم دستگاه خرابی نیستند، بلکه تنها چند سال از عمر کارکرد آن ها گذشته است.

در صورتی که خرید ریسو ez دست دو را از فروشگاه های معتبر چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری انجام دهید، می توانید این دستگاه را همانند نوع آکبند به همراه گارانتی و ضمانت نامه خریداری نمایید.

ریسو ez استوک قیمت بسیار پایین تری نسبت به نوع آکبند دارد. به عبارتی می توان گفت گاهی قیمت دستگاه استوک نصف قیمت دستگاه آکبند می باشد. بنابراین شما می توانید با پرداخت هزینه بسیار کمتر از ویژگی ها و قابلیت های مشابه دستگاه های آکبند بهره مند شوید.

ریسو ez استوک را می توانید با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیت بالا از فروشگاه معتبر کپی ایران خریداری نمایید. زیرا فروشگاه کپی ایران خود وارد کننده دستگاه های استوک است. بنابراین تمامی دستگاه های چاپ فروشگاه کپی ایران اورجینال می باشند. و همراه با شناسنامه و گارانتی به مشتریان تحویل داده می شوند.

ریسوگراف ez
ریسوگراف ez

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید