ریسوگراف mz

ریسوگراف mz یکی از انواع مختلف دستگاه های چاپ و تکثیر است. این دستگاه تکثیر به دلیل هزینه چاپ بسیار پایین در بین کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. کیفیت چاپ در دستگاه ریسوگراف mz نسبت به سایر دستگاه های فتوکپی بسیار بیشتر است. به طوری که دستگاه ریسوگراف قادر است. چندین برگه را با کیفیت یکسان چاپ نماید.

همچنین ریسوگراف ترکیبی از چندین فناوری متفاوت می باشد. که به نوعی باعث افزایش سرعت کاری دستگاه می شود. بد نیست بدانید که این مدل دستگاه تکثیر جهت استفاده در تیراژ بالا بسیار مناسب و پرکاربرد هستند. و در تکثیر و چاپ برگه هایی که زیر ۲۰۰ عدد هستند. مناسب نبوده و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست. به جرات می توان گفت ریسوگراف mz به دلیل دارا بودن ویژگی ها و قابلیت های خاص انتخاب اکثر کاربران می باشد.

ریسوگراف mz
ریسوگراف mz

دستگاه ریسوگراف mz

دستگاه ریسوگراف mz با کارایی قابل توجه و هزینه چاپ پایین جای خود را در اکثر مراکز چاپ و تکثیر باز کرده است.

قابلیت استنسیل

شاید بد نباشد بدانید که کاربران در زمان های قدیم از دستگاه ریسوگراف برای چاپ استفاده کرده اند. در دستگاه ریسوگراف از این توری نازک و یک پرده جهت چاپ اسکرین استفاده می شود. همچنین در دستگاه ریسوگراف استنسیل در واقع نوعی پرده می باشد که وظیفه آن پخش مرکب بر روی کاغذ است.

چاپ سه رنگ

در این دستگاه چاپ سه رنگ مشکی، قرمز و سرمه ای موجود می باشد. البته لازم به ذکر است که استفاده از این رنگ ها به تنهایی صورت می‌گیرد. و این بدان معنا است که شما نمی توانید رنگ ها را با یکدیگر ترکیب کنید. در صورتی که بخواهید چاپ رنگی داشته باشید. می توانید سه سیلندر را به صورت مجزا تهیه نمایید. و سه رنگ زرد، آبی و قرمز را برای چاپ رنگی استفاده کنیم.

سایز کاغذ

همچنین این دستگاه تکثیر در سایزهای A4، B4 و AC قادر است. فایل های مختلف و گوناگون را با کیفیت بالایی چاپ و تکثیر نمایید. بهتر است بدانید که انواع دیگر دستگاه ریسوگراف بر اساس نوع رول مستری آن مشخص می‌شود. در واقع رول مورد استفاده در دستگاه های ریسوگرافی که دو لایه هستند. در ضخامت های میکرونی موجود هستند. و اغلب از دو نوع پلاستیکی یا الیافی می باشند. یکی از مزیت های قابل توجه این مدل دستگاه تکثیر این است. که فاقد سیستم حرارتی بوده و به خنک شدن نیازی ندارد. از اینرو کاربران برای ساعت های متوالی به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند.

هزینه چاپ پایینتر

این موضوع خارج از لطف نیست بدانید. که در اغلب دستگاه های فتوکپی با افزایش تعداد برگه های چاپ شده قیمت چاپ افزایش پیدا می‌کند. اما در دستگاه ریسوگراف این ویژگی برعکس می باشد. یعنی هر چه که تعداد برگه چاپ شده بیشتر باشد. هزینه چاپ برای کاربر کاهش پیدا می کند. این ویژگی باعث شده است که اکثر کاربران از دستگاه ریسو گراف mz استفاده کنند.

ریسوگراف mz
ریسوگراف mz

قطعات دستگاه

قطعات دستگاه ریسوگراف mz با محیط زیست بیگانه نیستند همچنین هیچ گونه نشر شیمیایی و خطرناکی از دستگاه حین کار منتشر نخواهد شد. بنابراین دستگاه ریسوگراف mz با ویژگی های قابل توجه خود یک انتخاب ایده آل به شمار می آید.

خرید دستگاه

خرید دستگاه ریسوگراف mz را می توانید به صورت حضوری و مراجعه به فروشگاه معتبر و با سابقه کپی ایران انجام دهید.

نیاز کاری

یکی از نکات مهمی که باید مورد توجه کاربران قرار گیرد این است که خرید دستگاه ریسو mz باید بر اساس نیازهای کاری صورت گیرد. همچنین توصیه می‌کنیم قبل از خرید ریسو mz مشخصات و ویژگی های دستگاه را به دقت بررسی کنید تا از خرید خود بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید.

سرعت چاپ

دو ویژگی مهم برای اکثر کاربران قبل از خرید دستگاه ریسو گراف mz سرعت چاپ و کیفیت چاپ دستگاه تکثیر مورد نظر است. از اینرو بهتر است بدانید که سرعت چاپ دستگاه ریسو گراف mz بین ۶۰ تا ۱۸۰ برگ در هر دقیقه می باشد، که سرعت بالایی جهت چاپ و تکثیر اسناد و متون مختلف به شمار می آید. شاید بد نباشد بدانید که سرعت دستگاه های ریسوگراف نسبت به سایر دستگاه های فتوکپی بسیار بیشتر است. از اینرو جهت تیراژهای بالا بهترین گزینه به شمار می آیند.

کیفیت چاپ

چون آنچه به سرعت چاپ بالا نیاز دارید ما با خرید این نوع دستگاه ریسوگراف به شما پیشنهاد می کنیم. کیفیت چاپ ریسو گراف mz ۶۰۰ دی پی آی رو به بالا است. از اینرو این مدل دستگاه تکثیر از کیفیت بی نظیری و بالایی برخوردار است. به طوری که تصاویر خلق شده توسط این مدل دستگاه تکثیر بسیار واضح تر بوده و کنتراست های نور و گرادیان ها به صورت طبیعی تری چاپ می شوند. با این دستگاه تکثیر قادر خواهید بود پروژه های خود را شخصی سازی نمایید و تنظیمات مورد نیاز خود را اعمال کنید.

فروشگاه معتبر

با تلفن به فروشگاه معتبر و با سابقه کپی ایران می توانید‌ از مشخصات و قابلیت های دستگاه ریسوگراف مورد نظر خود به صورت دقیق آگاهی کسب کنید. فروشندگان مجرب و با انصاف شما را از دانستن یکسری نکات قبل از خرید دستگاه ریسو mz کمک خواهند کرد، در واقع دانستن این نکات به شما کمک می کند که بهترین خرید ریسیو mz را انجام دهید.

ریسوگراف mz
ریسوگراف mz

قیمت دستگاه

قیمت دستگاه ریسوگراف mz بر اساس یک سری عوامل و ویژگی ‌ها مشخص می‌شود و از آنجایی که دستگاه ریسوگراف mzدر انواع مختلفی از قبیل بازسازی شده، استوک و یا آکبند در بازار موجود می باشد قیمت هر کدام از انواع مختلف دستگاه متفاوت خواهد بود. قیمت دستگاه ریسوگراف mz نسبت به دستگاه ریسوگراف استوک و بازسازی شده بسیار بیشتر است.

سال تولید دستگاه

از دیگر عواملی که بر روی قیمت این مدل دستگاه ریسوگراف تاثیر گذار می باشد سال ساخت دستگاه است. در واقع توجه به این نکته در هنگام خرید دستگاه دست دوم و یا بازسازی شده باید به طور چشمگیری مورد توجه قرار گیرد. زیرا به هر اندازه که از ساخت دستگاه استوک مدت زمان بیشتری گذشته باشد دستگاه انتخابی یک گزینه مناسبی به شمار نمی آید. این بدان معنی است که دستگاه سال های بیشتری کارکرده و به طبع قیمت و کیفیت پایین تری دارد. همچنین برند دستگاه تکثیر از دیگر مواردی است که بر روی قیمت به طور چشمگیری تاثیر می گذارد. اگر سازنده دستگاه تکثیر یک برند معتبر و نام آشنایی باشد به نسبت از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

آپشنهای اختیاری

از طرفی مشخصات و ویژگی های دستگاه از قبیل آپشن های اختیاری بر کاهش یا افزایش هزینه دستگاه ریسوگراف mz بسیار تاثیر گذار خواهد بود. از اینرو اگر آپشن های اختیاری که مورد نیاز شما نیست را از دستگاه حذف کنید قیمت دستگاه ریسوگراف کاهش پیدا خواهد کرد. چنانچه در صورت لزوم هر کدام از آپشن های اختیاری از قبیل سورتر، فینیشر و قابلیت تغذیه خودکار (adf) به دستگاه اضافه شود قیمت دستگاه ریسوگراف افزایش پیدا خواهد کرد. امروزه اکثر افراد سودجو قصد دارند دستگاه های از کار افتاده و خراب را به جای دستگاه های استوک و بازسازی شده جا بزنند بنابراین توصیه می کنیم سفارش دستگاه ریسوگراف mz را از طریق فروشگاه کپی ایران انجام دهید.

ریسوگراف mz
ریسوگراف mz

فروش دستگاه ریسوگراف mz

فروش دستگاه ریسوگراف mz به همراه ضمانت نامه و گارانتی را از فروشگاه معتبر و با سابقه کپی ایران بخواهید. بنابراین فروش دستگاه ریسو mz به صورت اصل و اورجینال از طریق این فروشگاه معتبر انجام می شود. دستگاه ریسوگراف با این ویژگی های خاصی که دارد انتخاب اکثر کاربران می باشد به نوعی توانسته است طرفداران کثیری را به خود اختصاص دهد. بنابراین از طریق فروش دستگاه ریسوگراف mz می توان به کسب و کار پر درآمدی دست پیدا کرد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم. دستگاه ریسوگراف امروزه در انواع مختلفی در بازار موجود است. چنانچه قصد خرید دستگاه استوک و یا بازسازی شده این نوع ریسوگراف را داشته باشید. توصیه می کنیم آن را از گروه هایی که خود وارد کننده دستگاه های استوک و بازسازی شده است تهیه نمایید. فروشگاه کپی ایران به دلیل اینکه خود وارد کننده دستگاه های استوک و باز سازی شده می ‌باشد توانسته است. اعتماد اکثر مشتریان را به خود جلب نماید.

دستگاه ریسو mz آکبند

دستگاه ریسوگراف mzآکبند دستگاهی نو و کارنکرده می باشد. ریسو mz آکبند بالاترین کیفیت و کارآیی را به خود اختصاص داده است. البته لازم به ذکر است. که ریسو mz آکبند قیمت بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد. برای کاربرانی که بودجه کافی جهت خرید ریسو mz آکبند را دارند. یک انتخاب ایده آل به شمار می آید. در واقع این کاربران با خیالی آسوده می توانند. از دستگاه اورجینال و آکبند خود به مدت چندین سال با اطمینان خاطر استفاده نماید. زیرا کیفیت بسیار بالایی نسبت به انواع دیگر برخوردار است.

دستگاه mz بازسازی شده

دستگاه ریسوگراف mzبازسازی شده نوعی از دستگاه تکثیر است. که برخی از قطعات داخلی آن را به دلیل خراب شدن تعویض کرده اند. همچنین در برخی موارد جهت افزایش کیفیت دستگاه و یا نقص فنی ممکن است. برخی از قطعات داخلی دستگاه تعویض شود. خارج از لطف نیست بدانید که قطعات داخلی دستگاه تکثیر مورد نظر با قطعات اورجینال و اصل تعویض خواهند شد. بنابراین این قطعات اورجینال کیفیت و عملکرد دستگاه را به طور قابل توجهی افزایش خواهند داد.

ریسو mz بازسازی شده از قیمت پایین تری نسبت به دستگاه های آکبند و نو برخوردار است. بنابراین کاربر با صرف هزینه ای کمتر از دستگاه آکبند می توانند. دستگاهی را با کیفیت بالا خریداری نماید. در صورتی که دستگاه ریسوگراف mz بازسازی شده را از فروشگاه معتبر و با سابقه کپی ایران تهیه کنید. می توانید سالیان متمادی و با خیالی آسوده از دستگاه خود استفاده نمایید. زیرا فروشگاه کپی ایران دستگاه ریسوگراف mz خود را به همراه ضمانت نامه و گارانتی به مشتریان خود تحویل می دهد.

 mz استوک

دستگاه ریسوگراف mz استوک نوعی از دستگاه فتوکپی است. که از کشورهای اروپایی و آمریکایی به کشور ما صادر شده است. ریسو mz در واقع دستگاهی دست دوم و کارکرده محسوب می شود. دستگاه ریسوگراف mz دست دو به دلیل وارد شدن دستگاه های جدید و کاهش خدمات پس از فروش به سایر کشورها صادق می‌شوند. بنابراین دستگاه ریسوگراف mz دست دوم دستگاهی است. که کیفیتی در حد دستگاه آکبند را دارد.

جالب است بدانید که قیمت ریسو mz دست دو بسیار ارزان می باشد. توصیه می کنیم در صورتی که قصد خرید دستگاه ریسوگراف mz دست دو را دارید آن را از فروشگاه هایی که خود وارد کننده دستگاه های استوک می باشد تهیه نمایید. فروشگاه کپی ایران خود وارد کننده دستگاه استوک دست دوم است بنابراین برای افزایش اطمینان می توانید ریسو mz استوک خود را از این فروشگاه معتبر خریداری کنید. همچنین فروشگاه کپی ایران دستگاه ریسوگراف mz استوک خود را به همراه ضمانت و گارانتی به مشتری تحویل خواهد داد.

ریسوگراف mz
ریسوگراف mz

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید