ریسوگراف rn

ریسوگراف rn از سری دستگاه های تکثیری است. که به دلیل داشتن قابلیت ها و کاربردهای بسیار زیاد در مراکز چاپ و تکثیر حرفه ای بسیار پرکاربرد و قابل استفاده است. در واقع این نوع دستگاه تکثیر یک دستگاه بسیار سریع می باشد. که با اسکن تصویر آن را به بخش چاپ انتقال داده و با سرعت بالا تکثیر می کند. خالی از لطف نیست بدانید. که دستگاه ریسوگراف نامی برگرفته از یکی از شرکت های معتبر بوده که این شکل تکثیر را با نام یک کمپانی ژاپنی با نام ریسوکاگاوا انجام داده است.

دستگاه ریسوگراف rn

دستگاه ریسوگراف rn از قابلیت های بسیار زیادی همچون دارا بودن امکان Zooming، امکان اخذ نسخه اصلی به صورت کتاب و ورق و دارا بودن صفحه نمایش دیجیتال برخوردار می باشد. همچنین کاربران با استفاده از این مدل دستگاه تکثیر قادر هستند. اسناد مختلف را با کمترین هزینه و بالاترین سرعت تکثیر نمایند.

سرعت

به جرات می توان گفت یکی از بارزترین خصوصیات دستگاه ریسو rn سرعت بالای آن در تکثیر است. به گونه ای که سرعت این مدل دستگاه تکثیر را می توان در حد سرعت ماشین های چاپ دانست.

فناوری

همچنین ریسوگراف ترکیبی از چندین فناوری متفاوت می باشد. که به نوعی باعث افزایش سرعت کاری دستگاه می شود. این مدل دستگاه جهت استفاده در تکثیر و چاپ برگه هایی که زیر ۲۰۰ عدد هستند. مناسب نبوده و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست. همچنین از کیفیت بالای چاپ به دلیل وجود اسکنر و فرآیند استنسیل سازی بهره می برد. به گونه ای که بین اولین کپی تا تیراژ ۱۰۰۰۰ نسخه هیچ تغییر کیفیتی را مشاهده نخواهیم کرد.

اتصال به کامپیوتر

جالب است بدانید که این قابلیت های ذکر شده دارای تاثیر بسیار چشمگیری بر روی کارکرد دستگاه ریسوگراف rn بوده و کار با آن را برای کاربران بسیار ساده و راحت نموده است. همچنین در هر سریال این مدل از دستگاه های ریسوگراف قابلیت های متفاوتی وجود دارد. که باید متناسب با محیط کاری مورد نظر انتخاب شوند. برای مثال در مدل RN2150 اتصال به کامپیوتر به عنوان یک استاندارد اصلی در سیستم قرار دارد. و این در حالی است که در مدل RN2050 اتصال به کامپیوتر به عنوان یک آپشن اختیاری محسوب می شود.

ترکیب سه رنگ

جالب است بدانید که در ریسوگراف با اینکه از سه رنگ قرمز، مشکی و سرمه ای تشکیل شده است. امکان ترکیب رنگ ها با یکدیگر وجود ندارد. همچنین این دستگاه تکثیر از کیفیت بی نظیری و بالایی برخوردار است. به طوری که تصاویر خلق شده توسط این مدل دستگاه تکثیر بسیار واضح تر بوده و کنتراست های نور و گرادیان ها به صورت طبیعی تری چاپ می شوند. همچنین با استفاده از دستگاه ریسو rn به راحتی می توانید پروژه های خود را شخصی سازی نمایید و تنظیمات مورد نیاز خود را اعمال کنید.

ریسوگراف rn
ریسوگراف rn

خرید دستگاه ریسوگراف rn

خرید دستگاه ریسوگراف rn را می توان با اطمینان و آسودگی خیال از فروشگاه معتبر و با سابقه کپی ایران انجام داد. زیرا این مرکز یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مراکز جهت فروش دستگاه های کپی و تجهیزات اداری به شمار می آید. همچنین مزایای خرید از این مرکز، می توان به اطمینان از اصل و اورجینال بودن کالای مورد نظر اشاره کرد. این مرکز نماینده شرکت اوستا بوده که به عنوان یکی از معروف ترین شرکت ها در زمینه فروش ماشین های اداری در اروپا شناخته شده است.

کپی ایران

بنابراین بهترین گزینه پیشنهادی جهت خرید ریسو rn فروشگاه مطمئن و با سابقه کپی ایران می باشد. همچنین بد نیست بدانید که خرید دستگاه ریسو rn مستلزم توجه به نکاتی است که در صورت رعایت شدن می توانند یک خرید سالم و مفید را برای شما رقم بزند. توجه داشته باشید که هیچ چیز مانند خرید از یک فروشگاه معتبر و مطمئن نمی تواند خاطر شما را از سلامت دستگاه آسوده نگه دارد.

سرعت تکثیر

با خرید دستگاه ریسوگراف rn می توانید از ویژگی های متعدد و بسیاری بهره مند می شوید. که این ویژگی ها موجب محبوبیت بسیار این دستگاه تکثیر در بین کاربران و متقاضیان در صنعت چاپ و تکثیرات شده است. سرعت تکثیر ریسوگراف به ۱۳۰برگ در هر دقیقه می رسد که سرعت بسیار بالایی جهت تکثیر به شمار می آید. از اینرو جهت استفاده در مراکز چاپ حرفه ایی وسیله ایی بسیار مناسب و پر کاربرد به شمار می آید.

قیمت دستگاه ریسوگراف rn

قیمت دستگاه ریسوگراف rn در مراکز و فروشگاه های گوناگون و همچنین بازه های زمانی مختلف مقادیر متفاوتی دارد. و تحت تاثیر عامل های متعددی قرار می گیرد. به طوری که برخی از این عوامل عبارتند از: مواد مصرفی دستگاه، نوع مدل ارائه شده آن، مصرف انرژی، راه های ارتباطی، قابلیت چاپ دورو، سرعت، کیفیت و غیره.

نوع مدل

از دیگر عوامل مهم بر روی قیمت دستگاه ریسوگراف rn نوع مدل ارائه شده آن می باشد. بهتر است بدانید که مدل های مختلف آن شامل استوک، آکبند و بازسازی شده هستند. در بین این مدل ها دستگاه های استوک و بازسازی شده به مراتب دارای قیمت پایین تری نسبت به مدل های نو و آکبند هستند.

امکانات جانبی

فاکتورهای جانبی از موارد مهم دیگری است که بر روی قیمت دستگاه تکثیر به طور قابل توجهی در انواع تاثیر می گذارد. این عوامل جانبی شامل موارد مختلفی همچون لارج باکسر، فینیشر، سورتر و ذخیره خودکار هستند. در واقع متناسب با نیازهای کاری خود اقدام به انتخاب و سفارش این عوامل می کنید.

طول عمر

از دیگر مواردی که بر روی قیمت ریسوگراف تاثیر گذار می باشد طول عمر دستگاه می باشد. به طوری که به هر اندازه دستگاه طول عمری کمتری داشته باشد به نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است.

فروشگاه معتبر

جهت سفارش دستگاه ریسوگراف rn بهتر است با تمامی خصوصیات و قابلیت های مرکزی که قصد خرید از آن را دارید. به خوبی آشنا شوید، تا بتوانید دستگاه با کیفیت و اورجینالی را با قیمت مناسب خریداری نمایید. امروزه برخی از شرکت ها اقدام به فروش دستگاه های تکثیر تقلبی و غیر اصل می کنند. از اینرو باید خرید ریسوگراف را همراه با گارانتی و ضمانت نامه انجام دهید. تا خیالتان بابت اصل بودن آن ها آسوده باشد. همچنین توصیه ما به شما این است. از مراکزی که خود وارد کننده دستگاه های تکثیر هستند اقدام به خرید نمایید. تا از خرید خود بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید.

هزینه چاپ

بهتر است بدانید که هزینه چاپ در ریسوگراف به مراتب ارزان تر از فتوکپی می باشد. زیرا در ریسوگراف یک سیستم مستری قرار دارد. که قادر است تا ۱۰۰۰۰ برگ را پرینت بگیرد. هزینه چاپ هر برگ توسط ریسو گراف برابر با ۱.۲ تومان می باشد و این در حالی است. که هزینه فتوکپی هر برگ معادل ۲۰ تومان است. همچنین چاپ با ریسوگراف در مقایسه با چاپ افست از هزینه کمتری برخوردار می باشد.

هزینه تعمیرات

به دلیل عدم احتیاج به سرویس های مکرر هزینه دستگاه ریسوگراف rn تکثیر بسیار پایین است، به طوری که به جرات می توان گفت هزینه تعمیرات دستگاه ریسوگراف در طول یک سال یک بیستم دستگاه فتوکپی می باشد. از دیگر مواردی مهم می توان به هزینه اندک برق مصرفی اشاره نمود. همچنین از آنجا که دستگاه های ریسوگراف فاقد سیستم حرارتی می باشند. برای ساعت های متوالی می توانند مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین جهت تکثیر اسناد با حجم و تیراژ بالا چاپ با ریسوگراف بهترین گزینه پیشنهادی محسوب می شود. زیرا از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

ریسوگراف rn
ریسوگراف rn

فروش دستگاه ریسوگراف rn

فروش دستگاه ریسوگراف rn را می توانید. به شکل حضوری و یا به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهید. جهت فروش آنلاین این مدل ریسوگراف می توانید. تمامی ویژگی ها و خصوصیات دستگاه را بر روی سایت قرار دهید تا کاربران به راحتی بتوانند. آن ها را مطالعه و با مزایا و خصوصیات آن آشنا شوند. این کار موجب می شود. دانش و آگاهی کاربران نسبت به محصول شما افزایش پیدا کرده و بعد از مطالعه خصوصیات دستگاه تکثیر اقدام به انتخاب و خرید آن کنند.

همچنین می توانید این مدل دستگاه و انواع مدل های مختلف آن را به صورت مستقیم از کشورهای اروپایی و آمریکایی وارد نمایید. و یا اینکه آن ها را به صورت استوک وارد کرده و در صورت نیاز به تعمیر آن ها را بازسازی و سپس اقدام به فروش کنید.

دستگاه rn آکبند

دستگاه ریسوگراف rn آکبند یک نوع دیگر از مدل های ارائه شده این دستگاه تکثیر می باشد. امروزه این مدل دستگاه در سه نوع مختلف استوک، آکبند و بازسازی شده در بازار موجود و قابل عرضه است. در واقع ریسو rn آکبند دستگاه تکثیر کارنکرده و دست نخورده به شمار می آید که به تعداد بسیار کمی در بازار موجود می باشد. به همین دلیل نسبت به مدل های بازسازی شده و استوک از قیمت بالایی برخوردار بوده و هر کسی توان خرید آن ها را ندارد و به نوعی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

یکی از مزایای خرید این مدل دستگاه این است که کاربران با خیالی راحت می توانند از آن استفاده کنند زیرا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر مشکل نقدینگی نداشته باشید بهتر است خرید این مدل دستگاه را در اولویت قرار دهید. زیرا در این حالت می توان اطمینان داشت که دستگاهی اصل و اورجینال را با کیفیت بالایی خریداری کرده اید.

 ریسوگراف بازسازی شده

دستگاه ریسوگراف rn بازسازی شده از دیگر مدل های ارائه شده این مدل دستگاه تکثیر محسوب می شود که از قیمت پایین تری نسبت به نوع آکبند برخوردار است. بعضی از قطعات ریسو rn بازسازی شده ممکن است دچار خرابی شده باشند که این مشکل آن ها توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه در کارخانه به خوبی برطرف می شود و سپس به مشتریان تحویل داده می شود.

قطعات

لازم به ذکر است که در صورت نیاز قطعات خراب با قطعات اصل و اورجینال تعویض می شوند. به جرات می توان گفت دستگاه های بازسازی شده از نظر کیفیت با مدل های آکبند و نو برابری می کنند، و همچنین از نظر کیفیت و مدت زمان استفاده دستگاه نسبت به مدل های استوک های معمولی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین این نوع دستگاه های تکثیر نسبت به دستگاه های آکبند و نو هزینه ای بسیار پایین تری خواهند داشت و مقرون به صرفه تر می باشند.

دستگاه استوک

دستگاه ریسوگراف rn استوک از دیگر مدل های ارائه شده دستگاه های تکثیر به شمار می آید. بد نیست بدانید که ریسو rn دست دو از سری دستگاه های کارکرده با قیمت مناسب می باشد که از مدت استفاده و طول عمر آنها تنها چند سال گذشته است.

صرفه جویی در هزینه ها

به جرات می توان گفت یکی از مزایای خرید دستگاه ریسوگراف rn دست دو صرفه جویی در هزینه ها می باشد. به طوری که دستگاه ریسوگراف rn دست دوم دارای قیمت پایین تری نسبت به دستگاه های نو و آکبند است. در واقع خرید دستگاه های استوک یا کارکرده با برند مرغوب یک انتخاب مناسب برای کاربران به شمار می آید. با خرید ریسو rn استوک به راحتی می توانید از کیفیت بالای برندهای معتبر آمریکایی و اروپایی بهرمند شوید.

همچنین از دیگر مزیت های مهم خرید دستگاه های استوک این است. بیشتر این نوع دستگاه ها دارای شناسنامه و کارت گارانتی می باشند. از اینرو کاربران بعد از خرید مطمئن خواهند شد که در صورت بروز مشکل می توانند آن را به راحتی برطرف نمایند.

ریسوگرافrn
ریسوگرافrn

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید