شارپ MX4110

شارپ MX4110 یکی دیگر از دستگاه های کپی چند کاره سیاه و سفید و رنگی برند شارپ می باشد. از این دستگاه به دلیل قابلیت های فراوان جهت کار در دفاتر فنی و مراکز آموزشی استفاده می شود. تکنولوژی چاپ این دستگاه لیزری می باشد. بنابراین این مدل دستگاه کپی از دقت و سرعت مناسبی برخوردار است. این دستگاه می تواند به طور همزمان از پشت و روی کاغذ کپی بگیرد. برای افرادی که زمان برایشان اهمیت دارد این دستگاه یک انتخاب مناسب می باشد.

زیرا کار کردن با این دستگاه باعث صرفه جویی در زمان خواهد شد. سرعت این دستگاه کپی در هر دقیقه 41 برگ می باشد. این مدل دستگاه کپی به دلیل چندکاره بودن می تواند نیازهای شما را برطرف کند. همچنین این مدل دستگاه کپی فضای کمی از محیط کاری شما را به خود اختصاص می دهد. با خرید این دستگاه دیگر نیازی به خرید چند دستگاه نخواهید داشت.

شارپ MX4110
شارپ MX4110

مشخصات دستگاه کپی شارپ MX4110

امروزه اهمیت دستگاه های کپی در دفاتر اداری و کسب و کارهای چاپ و تکثیرات بسیار بیشتر از قبل شده است. این مدل دستگاه کپی چند کاره می باشد. با این مدل دستگاه کپی علاوه بر کپی و پرینت می توانید عمل اسکن را هم انجام دهید.

بی شک نام و برند نام آشنا برای هر کالایی اعتبار و اطمینان به ارمغان می آورد. قطعا شارپ MX4110 نیز از این قاعده مستثنی نیست. شاید بتوان اولین ویژگی مثبت این دستگاه کپی را شرکت سازنده آن دانست. شرکت ژاپنی شارپ با بیش از صد سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات الکترونیک دارای محصولات با کیفیتی می باشد.

همچنین این دستگاه کپی دارای قابلیت چاپ دورو است. از اینرو به نوعی باعث سرعت بخشیدن به کارها شده و مانع از اتلاف وقت کاربران نیز می شود. از طرفی این ویژگی باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ نیز خواهد شد.

چند منظوره بودن

این مدل دستگاه کپی یکی دیگر از دستگاه کپی های چند منظوره موجود در بازار است. بنابراین کاربران با استفاده از این مدل دستگاه کپی می توانند چندین کار را به صورت همزمان انجام دهند. از طرفی نوع چاپ این دستگاه کپی هم سیاه و سفید و هم رنگی می باشد بنابراین کارایی بالایی دارد.

با خرید یک دستگاه کپی می توانید تمام نیازهای کاری خود را برطرف کنید. بنابراین خرید این دستگاه فتوکپی یک خرید به صرفه و مناسب است. از طرفی بسیاری از کاربران قدرت خرید چند دستگاه کپی و فضای کافی برای چند دستگاه را ندارند. بنابراین به این کاربران توصیه می کنیم دستگاه کپی چند منظوره را خریداری کنند.

سرعت چاپ

سرعت چاپ دستگاه کپی از دیگر ویژگی های مهم هر دستگاه محسوب می شود. بهتر است بدانید که سرعت دستگاه فتوکپی براساس تعداد برگه های چاپ شده در هر دقیقه سنجیده خواهد شد. از اینرو این مدل دستگاه کپی از سرعت متوسطی برخوردار است. این دستگاه کپی می تواند در هر دقیقه 41 برگ را کپی بگیرد. بنابراین سرعت این مدل دستگاه کپی جهت انجام کارهای روزانه مناسب می باشد.

با خرید این مدل دستگاه کپی می توانید نیاز های کاری خود جهت چاپ اسناد و متون مختلف را در زمان مناسبی انجام دهید. لازم به ذکر است هر چه سرعت دستگاه کپی بیشتر باشد کارایی و عملکرد دستگاه به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد. این قابلیت دستگاه فتوکپی مانع از اتلاف وقت کاربر می شود.

 ADF

یکی از ویژگی های مهم هر دستگاه کپی دارا بودن  ADF می باشد. این مدل دستگاه کپی هم این ویژگی مهم را دارد. ADF باعث می شود برای چاپ مکرر نیازی به نسخه اصلی نداشته باشید. زیرا دستگاه به طور خودکار نسخه اصلی را در حافظه خود ذخیره می کند و برای چاپ مکرر برگه ها از آن استفاده می کند.

این قابلیت به گونه ای باعث افزایش سرعت و عملکرد دستگاه خواهد شد. زیرا در غیر اینصورت شما مجبور هستید اسناد اصلی را به صورت یک به یک و دستی در دستگاه قرار دهید. این کار علاوه بر زمان بر بودن موجب خستگی کاربر خواهد شد. قابلیت ADF به دو صورت تک رو و دو رو وجود دارد. قطعا قابلیت ADF  به صورت دو رو سرعت و عملکرد دستگاه را افزایش خواهد داد.

ظرفیت سینی Bypass

منظور از سینی بای پس ارائه مسیر کوتاه تر و مستقیم تر است. این ویژگی باعث کاهش خطر گیرکردن کاغذ در دستگاه خواهد شد. همچنین با این قابلیت قادر خواهید بود از روی سند اصلی به طور مستقیم کپی بگیرید. به عبارتی کاغذهای رنگی، کاغذهای قدیمی و مواردی که از سینی معمولی وارد دستگاه نمی شوند را می توان از طریق سینی بای پس وارد دستگاه کرد.

بهتر است بدانید که سینی بای پس قادر به مدیریت 1 الی 100 صفحه می باشد. ظرفیت سینی بای پس در این مدل دستگاه کپی شارپ 100 برگه است. به سینی پای پسی که قابلیت مدیریت بیش از یک صفحه را داشته باشد سینی بای پس توده ای گفته می شود.

کیفیت و رزولوشن چاپ

بهتر است بدانید که یک ویژگی مهم هر دستگاه کپی که برای اکثر کاربران اهمیت دارد کیفیت و رزولوشن آن می باشد. به جرات می توان گفت مهم ترین پارامتر دستگاه موقع خرید کیفیت و رزولوشن آن است. کیفیت چاپ دستگاه کپی براساس معیار dpi سنجیده می شود. از اینرو هر چه این معیار بیشتر یاشد کیفیت دستگاه هم بیشتر خواهد شد.

بهتر است بدانید که دقت و وضوح کپی شارپ MX4110 به صورت 1200dpi می باشد. بنابراین این مدل دستگاه کپی می تواند جزئیات و موارد ریز تصاویر و متون اسناد مختلف را به خوبی به نمایش بگذارد. در صورتیکه کیفیت چاپ برای شما اهمیت دارد توصیه می کنیم این مدل دستگاه کپی را خریداری کنید. با خرید این دستگاه کپی می توانید از چاپی عمیق و زنده بهره مند شوید.

چاپ لیزری

بهتر است بدانید که دستگاه کپی ریکو شارپ MX4110 از تکنولوژی چاپ لیزری بهره می برد. دستگاه های کپی موجود در بازار از دو روش لیزری و جوهر افشان جهت چاپ تصاویر مختلف استفاده می کنند. از طرفی کیفیت چاپ دستگاه های لیزری نسبت به دستگاه های جوهرافشان بالاتر است. بنابراین با خرید این دستگاه فتوکپی می توانید از چاپی عمیق و زنده بهره مند شوید.

یکی از معایب دستگاه های جوهرافشان این است که اگر در مدت زمان خاصی استفاده نشوند، باید جوهر مورد استفاده آن ها را تعویض کرد. اما در مقابل دستگاه های لیزری این مشکل را نخواهند داشت. بنابراین اگر برای مدت زمان طولانی از دستگاه فتوکپی لیزری استفاده نکنید نیازی به تعویض جوهر نخواهید داشت. دستگاه کپی لیزری از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. این دستگاه کپی با بهره گیری از تکنولوژی لیزری می تواند اسناد را با بالاترین کیفیت چاپ می کند.

شارپ MX4110

ویژگی مهم دستگاه

یک ویژگی مهم دستگاه کپی شارپ MX4110 دارا بودن سورت الکترونیکی است. این قابلیت باعث افزایش سرعت و کارایی دستگاه کپی خواهد شد. زیرا این ویژگی باعث می شود دستگاه بعد از تمام شدن هر نسخه از نسخه بعدی در فاصله زمانی کوتاه به بهترین شکل کپی بگیرد. از طرفی سورت الکترونیکی باعث جدا شدن بسیاری از ورژن های پرینت یا کپی شده می شود. یک ویژگی مهم دیگر این دستگاه فتوکپی قابلیت چاپ دورو است.

این قابلیت سرعت و کارایی دستگاه را افزایش می دهد. همچنین با این مدل دستگاه کپی می توانید عمل اسکن را انجام دهید. بنابراین این قابلیت یک ویژگی مهم دستگاه کپی به شمار می آید. قابلیت حافظه یک ویژگی مهم دیگر این دستگاه فتوکپی می باشد. ظرفیت بالای نگهداری کاغذ یک ویژگی مهم دستگاه است. این ویژگی باعث می شود برای مدت زمان طولانی نیازی به پر کردن دستگاه نداشته باشید.

مزایا و معایب دستگاه کپی شارپ MX4110

یکی از مزایای شارپ MX4110 چند کاره بودن آن است. با این دستگاه کپی می توانید اسکن رنگی با کیفیت بالا را انجام دهید. کیفیت چاپ بالا از دیگر مزایای این دستگاه کپی به شمار می آید. همچنین دارا بودن قابلیت چاپ دورو که باعث افزایش سرعت دستگاه می شود یک مزایای مهم دیگر دستگاه می باشد. با این مدل دستگاه کپی می توانید عمل چاپ را به دو صورت رنگی و یا سیاه و سفید انجام دهید.

دارا بودن سورتر الکترونیکی مزایای مهم این دستگاه به شمار می رود. زیرا این قابلیت سرعت و عملکرد دستگاه را افزایش می دهد. قابلیت تغذیه کاغذ اتوماتیک در این دستگاه کپی یک مزایای مهم محسوب می شود. همچنین قابلیت اتصال به کامپیوتر یک مزیت مهم این دستگاه می باشد. در مقابل سرعت متوسط دستگاه جزء معایب آن به شمار می آید. زیرا دستگاه کپی از سرعت بسیار بالایی برخوردار نیست.

خرید دستگاه

خرید دستگاه کپی شارپ MX4110 به یکسری عوامل مختلف بستگی دارد. همچنین این دستگاه فتوکپی در سه مدل استوک، آکبند و بازسازی شده در بازار موجود است. براساس سرمایه ای که در دست دارید می توانید یکی از این سه مدل را انتخاب کنید. زیرا قیمت دستگاه استوک و بازسازی شده نسبت به دستگاه آکبند ارزان تر می باشد.

بنابراین خرید دستگاه کپی استوک و بازسازی شده از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. همچنین این دستگاه کپی چند منظوره یک خرید بسیار مناسب می باشد. زیرا شما دیگر احتیاجی به خرید چند دستگاه به صورت جداگانه نخواهید داشت. از طرفی دستگاه کپی چند منظوره فضای بسیار کمی از محیط کاری را به خود اختصاص می دهد. بهتر است بدانید که این مدل دستگاه فتوکپی با دارا بودن قابلیت های خاص یک انتخاب ایده آل محسوب می شود.

قیمت دستگاه

قیمت دستگاه کپی شارپ MX4110 با توجه به نوع مدلی که دارد متفاوت می باشد. همانطور که در بالا اشاره کردیم این دستگاه در سه مدل استوک، بازسازی شده و آکبند وجود دارد. بنابراین این دستگاه با توجه به مدل و کارایی که دارد از یکدیگر متمایز شده اند.

از طرفی با اضافه کردن آپشن هایی که مدنظر دارید و حذف کردن آپشن های غیرضروری می توانید دستگاه کپی را به یک انتخاب ایده آل تبدیل کنید. از آپشن های اختیاری موجود در این دستگاه کپی می توان به قابلیت فینیشر، سورتر و تغذیه اتوماتیک کاغذ اشاره کرد. خرید این دستگاه کپی به دلیل دارا بودن قابلیت های خاص انتخابی ایده آل محسوب می شود.

شارپ MX4110
شارپ MX4110

جمع بندی و سفارش

شارپ MX4110 از دیگر دستگاههای کپی شارپ با قابلیت دو کاربری سیاه و سفید و رنگی می باشد. این مدل دستگاه کپی جهت انجام کارهای با حجم بالا طراحی و ساخته شده است. از طرفی کیفیت چاپ این مدل دستگاه فتوکپی بسیار مناسب می باشد. همچنین سرعت دستگاه جهت انجام کارهای روزانه ایده آل است.

خرید این دستگاه کپی از هر نوع یک خرید مناسب به شمار می آید. در صورتیکه قصد خرید دستگاه استوک یا بازسازی شده را دارید بهتر است آن را از فروشگاهی معتبر تهیه کنید. زیرا دستگاهی مناسب است که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت لازم را هم داشته باشد. فروشگاه کپی ایران به دلیل اعتبار و سابقه طولانی مدت یک انتخاب مناسب برای خرید محسوب می شود.

اشتراک گذاری در:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در مطالب

سوالی دارید؟

برای آگاهی از راه های ارتباط با ما، بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مطالب جدید ...

در خبرنامه ما عضو شوید